Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

donnald
25. kvě 2009

Zuzi a co studuješ vlastně?

teddyna
25. kvě 2009

donnald,tuhle středu končím 6tt,takže to HCG je zcela adekvátní.Asi do toho nějak víc vidím,jsem zdravotník,tak mám vše nastudováno a napraktikováno za ty roky.i když-jak si tak někdy říkám,lepší je mnohdy nevědět.

donnald
25. kvě 2009

JJ, přesně jak říkáš 🙂
Moc ti to přeju a upřímně závidím.
Někdy si tak říkám, jak je osud nespravedlivej, ale pak si řeknu, že mám suoer práci, super manžela, super kocourka a super celou rodinu, tak co bych vlastně ještě měla chtít....Ale když ono mi to prostě nedá 😎

teddyna
25. kvě 2009

donnlad,neztrácej naději.já jsem pred dvěma lety málem přišla o kejhák díky obrovské chybě lékaře v jiném CAR,skončila jsem na JIP,na operaci - mám rozpárané břicho a nic z toho. po dvou letech jsem se vzpamatovala,začla chodit k machačovi a u něho se na IVF zadařilo-ZATÍM!!!ťuk ťuk - snad to vyjde do konce.

donnald
25. kvě 2009

Už se snažíme taky tak 2 roky, a bez naděje to prostě nejde....
Jenže roky přibývají a tak je to čím dál horší. Můžu se zeptat kolik je tobě? Mě bylo minulý měsíc 28 😀

teddyna
25. kvě 2009

donnlad,mě je 31 a veškerý kolotoč kolem IVf začal v říjnu 2006.takže neztrácej naději,jak s oblibou říká Machač - jen tak,která vydrží,tak bude mamina. takže hlavu vzhůru!!! 😉

donnald
25. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak to jsem ještě neslyšeli, ale je to dobrý!!!!

teddyna
25. kvě 2009

jo,to je Machačovo oblíbený rčení 😀 . no nic,ženšitiny - loučím se s váma,utroš zabírá dokonale a jsem z toho parádně mešuge z té mega dávky.takže se ubírám zdechnout do houští 😀 Dobrou noc a zítra napíšenou

zuzka72
25. kvě 2009

Takže Pregnyl jsem si naposledy píchala 30.4. a studuji večerní školu-obor podnikání-maturita, už jsem to jednou studovala, ale na konci jsem to vzdala, takže teď nanovo, nejde mi o titul, ale cítím, že mozkové buňky odumírají, navíc mám ve třídě super kamarády od 18-40 let. Mě je 36 a mám dva kluky 17 a 14 a můj chlap má toho 5.6. narozeniny, tak kdyby to vyšlo, tak dám nevím co, byl by to pro něj krásný dar-on děti nemá. 😉

certina
26. kvě 2009

Ahojte holky......teda vy jste se včera večer ještě pěkně rozpovídaly???To já už mě la půlnoc! A teď je tu prozměnu pěkně tichoučko 😲 😲
To čekání na Macháče jsem myslela trošičku jinak. Já se k němu měla objednat na PRVNÍ návštěvu a z důvodu jeho nepřítomnosti jsem objednaná až na 24.6. , no a k svému dr. do té doby už nejdu - byli jsme tak domluveni, že si přijdu jen pro vypsanou kartu.....byla jsem u něj pouze min.týden, kvůli bolestem........tak proto jsem psala, že mám špatný pocit z toho ,ž e se semnou teď 2 měsíce nic neděje........

K těm rokám jen - že já právě toho 5.6. budu mít 27 let.

Verčo prosímtě a tu svou fotku, když ji mám uloženou v PC - jak ji zmenším???

Moni a kde pracuješ přesně???

donnald
26. kvě 2009

Ahojte děvčata,
tak to je o týden dřív než já 🙂 .
nevím, jestli se nedám taky na studia.Aspon bych se odreagovala a venovala pozornost nekam jinam. Jenze nevim nevim, co by na to doma. Uz mam 2 tituly pred jmenem a jeden za jmenem 😎 , takže bych už byla fakt sběratel s velkym S.
Jinak Certi, doma zjistim jak je to s tim zmensenim fotky, ale myslim ze to jde pres malovani, vlozit fotku a ulozit jako jpg. Jestli chces, posli mi fotku na email a ja bych ti ji poslala zpet malou 🙂.
Taky verim, ze cekani je dlouha doba. Nam prvni navsteva trvala cca 2 tydny, nez jsme se tam dostali a vyslo to tak hezky, ze to byl zrovna 10DC, takze mi ropvnou dal ten Pregnyl.Byla to zatim nase prvni navsteva tak uvidime. Ale je to fakt machr ten Machač 🙂

zuzka72
26. kvě 2009

Otevři si tuhle stránku-je na zmenšení fotek, je to jednoduché. http://zmenseni.kategorie.cz/

donnald
26. kvě 2009

Zuzi a jaký vy máte teda problém, resp. kde je zakopaný pes 😔 ? Taky PCO?????

zuzka72
26. kvě 2009

Takže podle doktora, já to tu i někde už psala, já jsem v pořádku-prý, jako osmnáctka 🙂 🙂 🙂 , chlap je taky v poho, podle doktora, ale jednou řekl, že nic moc, tak nevím, asi nějaký průměr. No a celkově říká, že problém v nás není, že to prostě tak někdy je, že to nejde hned atd. Už to zkoušíme rok.

certina
26. kvě 2009

Zuzi a Verčo - zkusím hned jak dojdu dom z práce ten odkaz a jestli to ani tak nepůjde - pošlu Ti tu mou fotku do IP - ju???Přes malování jsem to už zkoušela ale nějak se to moc nepodařilo........

A kde se nám dneska toulá Monika????Už máš vyžehleno, nebo ještě chrupkáš????

teddyna
26. kvě 2009

čaute holky.já fotky zmenšuju v ACDsee,v ničem jiným to neumím.no a u nás byl problém u obou.nicméně Machač je fakt Machr,páč jsem nečekala,že vymyslí opravdu zvlášní léčbu.jste v práci??Donnald,tak se pochlub s titulama,ať můžem závidět🙂) ale víte,co jsem si všimla?že čím dál více vysokoškolsky vzdělaných lidí má problémy s otěhotněním-včetně nás.nechci být rasista,ale jistá nevzdělavatelná menšina se množí zcela bez problémů a nepotřebuje žádný Reprofity či jiný CARy.pak,že je na světě spravednost!

donnald
26. kvě 2009

Ahojte děvčata,
tak jestli to nebude tím, že moc přemýšlíme 🙂 . ((((Jsem Bc. Mgr. DiS. na různých školách 🙂 takže logicky mi chybí něco na P 🙂 )))))
Jinak si myslím, že u nás bude problém taky na obou stranách - já PCO asi a můj manžel měl na posledním SPG který byl loni jen 30mil spermii. Což právě tehdy řekl, že je málo, ale já otěhotněla se špatným koncem. Tak nevím...

certina
26. kvě 2009

No jo dneska všichni odsouvají založení rodiny až na pozdější dobu, když už mají pořádně vystudováno nebo jsou zapracování a maj smlouvy na dobu neurčitou, maj kde bydlet atd.....jenomže pak čas letí a šup a je nám 30......já myslím, že nejlíp to jde hnedka po 20-ti - vždyť i neplodnost po 25-roce klesá......tak se nedivme....... 🙂 Ale my budeme bojovat......kdo si počká ten se dočká, ne??????

zuzka72
26. kvě 2009

Tak mi to teda nedalo a udělala jsem si znova test a...negativní. Taky jsem to počítala naposledy jsem měla MS 19.4. tak já nevím, co se tady děje?

donnald
26. kvě 2009

Zuzi,
těžko říct....
Já poznám jestli byl cyklus ovulační ci anovulacni nejen podle BT, ale i podle pleti. Kdyz ovulace probehne normalne, mam plet hezky čistou bez uhrů, ale když je problém, mám hned uhry 🙂
A to jsem si myslela, že je problém jen puberťáků 😀 . Teď už vím, že je to hormonama.

donnald
26. kvě 2009

Zuzi,
a dnes jsi teda 38DC???
Myslím, že v tu dobu už by mělo být poznat těhu na testu 😢 , ale kdo ví, třeba tam nakonec budou 🙂.

donnald
26. kvě 2009

Zuzi, četla jsem i téma test - jakou jsi měla firmu??? Některé vím, že nejsou spolehlivé až tak úplně, jeden z nejlepších je prý mamatest (nebo jak 🙂 ). A dělala jsi si ten citlivy???nebo normální??

certina
26. kvě 2009

Zuzi nevěš hlavu.......vím jaké to je koukat na negativní test......Mysli na něco pěkného....ještě stále není těhu ztraceno......a na KO jdeš k dr. kdy????Kolik dní máš zpožděnou MS????Kdy jsi ji měla dostat???19.4. - to je nějak dlouho, ne????

donnald
26. kvě 2009

Holki,
já si taky říkám, že zkusím test.
Sice vím, že na 95% bude negativní, ale co. rozhodla jsem se, že pokud tomu skutečně tak bude, začnu chodit na solárku a znovu na spining. tento ěmsíc jsem vůbec nebyla, protože jsem měla strach co a jak, ale teď už na to budu prdět..... 🙂 Ale to už jsem říkala několikrát a pořád nic, pořád na to myslím.

zuzka72
26. kvě 2009

Donnald: Jo, tak by to mělo být 38DS, test je GS Mamatest, asi je to normální, stál 34kč a byly tam 2ks.
Certina: Na KO jdu 5.6. do té doby to asi nevydržím, jsem asi 10dní ve skluzu s menstruací, ale test je pořád negativní.

donnald
26. kvě 2009

Zuzi,

zkus si ještě teď měři BT. Měříš si ji nebo ne???
Pokud ne, bude to mít jen orienatční charakter, ale i tak. Základem je, abys chodila spát a vstávala v přibližně stejnou dobu 🙂. Než ráno vstaneš z postele, změříš v pochvě teplotu. Po ovulaci by měla teploty být vyšší, hodnota je u každého individuální. třeba já mám před ovulací tak 36,2-36,3 a po ovulaci tak 36,6-36,9, potom to najednou klesne a ejhle MS jsou tady 🙂. Pokud by ti to skákalo jako že jeden den tak a druhý den jinak, tak to byl s největší pravděpodobností anovulační cyklus.

Zuzi jak jsi měla velký folikl, když ti naordinoval Pregnyl???

zuzka72
26. kvě 2009

měla jsem 2folikli, jeden 2 a druhý 1,7 s tou teplotou to zkusím

teddyna
26. kvě 2009

čaute.tak jsem zpět od kadeřnice - už se na mě dá zase dívat.měla jsem už hodně odrosty.Zuzko,hopni na krev a máš jasno do hodiny a nemusíš se nervovat s testama.laboratoře dělají odběr HCG v průměru kolem 150 kč a jasno máš okamžitě.tak mě bolí pořád ten podbřišek a nevím,jestli to teda normální je nebo není.
dONNALd a k těm titulům-jak vidím,tak jsi taky věčný student.já jsem něco podobnýho🙂 a když ne školy,tak různý kurzy nebo vzdělávání.taky mi přijde,že jak nic nedělám,tak těžce krním. 😀

donnald
26. kvě 2009

Zuzi,

tak to me prijde, ze pak nemuze byt anovulacni cyklus, bo bys ted musela mit folikly tak 5 cm 🙂. třeba to budou vážně //.
Teddy - asi jo 🙂.Navíc mě hrozně baví věci jako pletení z papíru, vyroba korálku, malování na textil, takže teď, když nejsem na žádné škole se zabývám tím. 😀 Máme byt 3+1 a tak z toho 3 pokoje mám takovou dílničku a manžel pracovnu na pc 🙂-

zuzka72
26. kvě 2009

Prosímtě donnald co je to ten anovulační cyklus?