Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
8. čer 2010

Sukubko tak na zítřek tfuj tfuj a podej potom info.

jej
8. čer 2010

Asmen, já balkán a šopáček dělám tky ! ňam! Nejím jen ty plesnivé, dlouhozrající...uovej, syrečky miluju!

Sukub, tak tfuj tfuj tfuj! Já jdu zítra k POlákovi taky...jsem trochu nervní.......mě právě čeká ten sreening apod.

asmeena
8. čer 2010

Tak na zítřejších kontroličkách ať máte dobré zprávičky a všechno dobře dopadne.
Já se pro dnešek loučím.

andinka22
8. čer 2010

Hezký večer holky,
Juvi děkuji, uvidíme, co ze mě vydolují, ale už mě to fakt začíná ....
to je jasný, že doma nebo na dovči by bylo líp, já jsem taky zvědavá, jestli letos vůbec pojedem.
Pavči tak to je moc dobře, že se ti v Reprofitu líbí, tu doktorku neznám, ale oni jsou tam všichni moc fajn.
Všem ostatním hezký večer.

andinka22
8. čer 2010

Jej a Sukubko zítra držím pěstičky na kontroly.

sukubka
8. čer 2010

ahoj holky,
jej na kolik jdeš?tak třeba se potkáme?
holky četla jsem si stránky co má Polák píše tam o těch výkonech bude nás to stát 3.tisíce ale zase je to jiné prostředí než ve FN a jsem i klikdnější!Jen píše na těch stránkách že u odběru choriových klků a plodové vody není nutno místní znecitlivění že to je bezbolestné tak teda díky ve fakultce mi to dali a i tak jsem málem zdechla!chjo holky myslíte že když ho poprosím že tam nějakou injekci bude mít?já sem takovej strašpytel a vše mě bol jsem děsná,hlavně at je vše ok!

daisy14
8. čer 2010

Sukub, tak držím palce na zítřek, určitě se o tebe dr.Polák postará líp než ti doktoři magoři co akorát stresují! Tak se drž.
Pavči, je fajn, že se ti první návštěva líbila, můžeš tam natrefit na jakéholik doktora/rku a budeš nadšená, věř mi. 🙂
Andi, třeba ještě nějaký folík doroste a někdy stačí i dva, tak uvidíte.

Hezký večer všem, já dneska snad i trochu chytla bronz na sluníčku, tak doufám, že zítra ze mě nebude rudá tvář 😀 Ahojky

pavca3388
8. čer 2010

daisy14 to nebudu chodit k tý samí?? To by mě mrzelo :D jsem aj zvažovala, kdyby dělala i obvodního gyn, že dám Turčanovi výpověď...a přitom se tak snažil..chudák malej.. ale poslední návštěvu co jsem byla u něj neměl asi svůj den.. byl nějakej podrážděnej.. :(

daisy14
8. čer 2010

Pavčo, já myslím, že na vyšetření a kontroly ano, jen na zákroky se různě střídají.

sukubka
8. čer 2010

daisy moc děkuju j Poláka snad viděla jen jednou a to z dálky je teda fajn jo?a holky nevíte od kdy jsou ve FN na genetice?musím si tam jít vyzvednout ty papíry snad tam nejsou od 9h ale myslím že minule jsme tam byli už po 8h a byli tam

beras
8. čer 2010

Holky zdravím 😀
sukubko neboj dr. Polák je opravdu dobrej.Sice sto lidí ,sto chutí ale já jsem byla v obou těhu .s ním spokojená.Vím co ted prožíváš,protože mě taky vyšla hrůza z krve.Vyšel mi edwardsův syndrom.Když jsem to četla na netu tak jsem řvala a řvala.Ještě ,že jsem za dva dny byla objednaná k Polákovi na screening.Klepala jsem se a v ordinaci jsem měla co dělat abych nezačala brečet.Byl strašně hodnej a ujištoval mě,že kdyby miminku něco bylo tak to stopro pozná. 😉 Tohle totiž byla vada která se neslučuje se životem. ☹ A koukej bude nám 8 měsíců,máme dva zubáky a meleme táta ,bába a máma která tolik trpěla nikde 😀 😀 😀 .Hodně štestíčka 😉 Jo a ještě krev může být ovlivněná hormonama ze stimulace

stephanie
8. čer 2010

Ahoj holky, tak jakpak se máte při tak krásném počasí???

Juvi, konečně ses přišla na nás podívat!!!
Andi, držím palečky, neboj, to určitě dobře dopadne
Ameen, ty už budeš v 6. měsíci, to letí !!!
Jej, hodně štěstí na genetice
Sukub, tobě taky, ale to ty víš!!! 😉

Peci, tak co, jak se cítíš mamino? Už je ti líp?
Beuško, taky tě zdravím 😉, to je fajn, že jsi dostala pochvalu

Ferdi, je už trošičku líp???
Všechny ostatní zdravím a přeji krásný večer

sukubka
8. čer 2010

beras moc děkuji za povzbuzení jsi hodná!
prosím tě jak ti vyšla ta špatně krev tak tu ti dělal kdo?když jsi na screning šla až za 2dny?a to ti odběr klků nebo plodovky nedoporučily?

sukubka
8. čer 2010

step jojo vím 😉

pavca3388
9. čer 2010

Zdravím holky, tak už jsem domluvená v Boskovicích...🙂) Tam jsem i rodila a jsou tam fakt mooc hodný... 😉 Tak už se těším... v pondělí tam mám jít na konzultaci a objednám se rovnou už na operaci, aby jsme to stihly... tak nějak aspoň týden po termínu.. co mi napsala doktorka.. Mršku jsem ještě nedostala, tak je to dobrý... bude to v období po mršce před ovu. Včera mi píchly injekci na vyvolání mršky.. tak do 10 dní nejpozdeji by měla dojít.. 😉

ferdice
9. čer 2010

ahojte holciny, dekuji moc za povzbuzeni.
Pavca uplne jsi mne na tu laparku navnadila svym odhodlanim 🙂 jsem rozhodnuta si taky pozadat o zadanku.
Peci s tou tatarkou to musela byt hruza, piskoty a kureci polevka bude urco lepsi, hlavne at uz te brisko neboli.
Sukub drzim na dnesek, urcite to sikovny pan doktor Polak zvladne a bude to dobre.
Pokud jde o mne, vzdycky kdyz mam pocit, ze uz to mam zvladnute, tak mne neco rozbreci. Jsem uplne nemozna. A ted vrchol me blbosti, kdyz jsem dnes uklizela vsechny pozustatky po IVF (leky apod.), narazila jsem na reprofiti tehu test, jsem si rikala, ze je to muj nejdrazsi test v zivote a schovavat ho nebudu, tak jsem testla. samozrejme ze mam na nem ducha, v limitu. tak si rikam, ze se zase neco uvnitr mne pokazilo, protoze v pondeli hcg 5 (slovy pet), od nedele menstruace (opravdu silna, se vsemi priznaky), ja na to fakt uz nemam silu. a kdyz by se nekdo divil proc testuji po MS, tak kdyz jsem mela minule mimodelozni, tak absolutne bez priznaku, udelali mi revizi, protoze mysleli ze je to zamlkle, pak jsem zacala chodit do prace a pak jsem zacala nejak mimo termin krvacet, delala jsem test a pozitivni, vzali mi par dnu za sebou krev a hcg rostlo, takze vydedukovali ze kdyz to nebylo zamlkle tak to bude mimodelozni a bylo, ale nic mne tehdy nebolelo a to uz jsem byla v cca 8. tydnu.

pavca3388
9. čer 2010

ferdice jo no 🙂 jsem odhodlaná přečetla jsem o tom celou diskuzi... https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/laparosk... Hodně holkám pomohla... aj třeba i když IVF nezabralo a pak šli na laparku, tak se jim zadařilo... Po ní můžeš dle knih otěhotnět po dobu 6 měsíců..pak se dělají srůsty znovu...a začít se snažit po laparce můžeš hned, jak se na to budeš cítit... Já osobně si myslím, že jsem si vybrala tu nej nemocnici a moc se těším.. i když vím, že to nebude asi lehký...ale co by člověk neuděll kvůli miminku.. tu bolest vydržet je to nejmenší co můžem pro mimčo udělat.. Já mám PCOS a proto jdu na drilling a budu brát Metformin.. tak snad to výjde a bude ze mě do půl roku těhulka...pevně v to doufám... !!! Kdyby náhodou se nezadařilo přirozeně, tak teprve půjdu na IUI a jako poslední možnost si nechám IVF.. 🙂

sukubka
9. čer 2010

aholj holky jsme doma,konečně.
O Poláka jsem byla moc spokojená,udělal ultrazvuk a vše přeměřil a překontroloval a říkal že mu vychází to šíjové projasnění na horná hranici normy takže ok naměřil 2,2 a nejvíc myslím 2,5 říkal že mimís má nostní kůstku a vše co má mít a že by odběr klků ani nedělal že je mimís určitě ok,ale že to záleží jen na mě a na tom jestli chci mít 100% jistotu tak jsem mu řekla že ji chci mít at mi to odebere!
Říkal že výsledky na downa a trizomii 18+ myslím 13 budou hned zítra že mi z laboratoře zavolají a říkal že si je jistej že dobrý výsledek,dal mi děsnou naději ale samozdřejmě uklidním se až zítra a ještě jakýsi podrobnější výsledky mají být za 3týdny a to si mě Polák obědnal k němu i na ultrzvuk a vše nám ještě prý proklepne,tak jsem moc ráda pak k němu prý (pokud bude vše ok)pojedu ještě ve 20týdnu.
Co mě teda překvapilo řekl mi že za ten výkon co mi dnes prováděl + ta genetika se jinak platí 3000kč ale že nic nechce jen za fotky 230kč tak jsme koukali jak puci!

jej myslím i na tebe!

ferdice
9. čer 2010

Sukub supeeeerr tak to je vyborne. Takze opravdu zvladli i ten odber lepe nez ve fakultce?
Tvuj prispevek teda ale vypada o 100% jinak nez po navsteve fakultky, fakt parada.

ellaaee
9. čer 2010

Sukubenko, jsem štastná za tebe. Vše bude jak jsem ti říkala, uvidíš🙂

janysek70
9. čer 2010

Sukubko, krása, Spolubojovnice Ti dnes moc držely pěsti 😵 . Někdy zajdi!!!

daisy14
9. čer 2010

Sukubko, no vidíš, hned z Tebe zase sálá pozitivní energie, to jsou zatím dobré zprávy!
Jsem zvědavá jak dopadla Jej na screeningu, no samo, že určitě dobře! 🙂 .

daisy14
9. čer 2010

Holky já už jdu zítra do práce 😝 a vůbec se mi nechce. Tak krásně se mi doma odpočívalo 🙂 nj, když té dovolené má člověk tak málo.
PS. Taky je u Vás takový hic? 😉

asmeena
9. čer 2010

Ahoj holky, dnes bylo opravdu ukázkově letně. Dopoledne jsem si udělala siestu na balkóně, dala jsem si tam i slunečník a dobře jsem udělala, protože sousedka o dvě patra výš, zalila kytky ve svém prasklém truhlíku a všechno mi to teklo na hlavu - teda na slunečník. Tak jsem šla k ní, že má prasklý truhlík a že mi to všechno teče na balkón, tak mi jen řekla, že už toho tady v tom baráku má dost a zabouchla mi dveře před nosem - kráva. Nevím jak to budu dělat až tam budu sušit věcičky pro mimi. Asi to budu muset zakrývat igelitem, nebo fakt nevím.
Po obědě jsme jeli s manželem do shopping parku - koupila jsem našemu prďolkovy v H&M plyšovou kravičku, protože oblečky už nechci kupovat dokud nevím pohlaví. Jinak malý se už od pondělí snaží o sto šest prokopnout mi břicho, tak snad se mu to brzy nepodaří. Už mám i různé sny, že se nám narodil černoušek s dredama a měl pindíka -takže to byl 100% kluk

sukub: tak super, že to tak dopadlo a zítra ti to už jenom potvrdí, že je to v pořádku

teddyna
9. čer 2010

holky,to je hic jak kráva.ani venku se nedá být. byla jsem s hafikem u kadeřnice a přijeli jsme uvaření komplet všichni a Vojtík z toho usnul-tak mám strach,aby mu něco nebylo.ale možná byl jen unavenej z toho horka.zítra má Vojtík kontrolní neurolku,tož jsem zvědavá,co nám řeknou.nicméně určitě samá pozitiva,páč vidím sama,že Vojtík je šikula a vše dohnal.
Sukubko-super zprávy!!!!!!
ellaaee - nebooj,u tebe taky bude zítra vše OK.nebo spíše - jen to nejlepší OK.
ještě někoho něco čeká zítra za kontroly?nějak ztrácím přehled,jak jsem víc venku jak doma.
a kde poletuje Zuzka?Zuzi - čteš náš?ozvi se jak se máte !

daisy14
9. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 x KET – negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // !
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka – OPU 11.6.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 30tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 20tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 13tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 9.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 11tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
9. čer 2010

Tak jsem těhulkám přidala týden, doufám, že jsem se trefila, o některých stále nevíme v kterém týdnu jsou, viď Jej 😉
Teddy, Vojtíšek je velký šikula, takže na kontrole bude zářit 🙂

jej
9. čer 2010

Ahoj holky!
Sukub, to je dobre, ze vse takto dopadlo! Ja uz jsem tu vcera nebyla, tak jsem neodepisovala, ale tim, jak jsi psala, ze tam mas byt na 8.30 mi bylo stejne jasne, ze se nepotkame. Ja byla objednana na 10.15, na radu jsme ale prisli stejne az v 11.15. Ale neva, jen muzik chudak byl nervni, nestihal schuzky, ale nechtel si to nechat ujit....

Holky, musim se pochlubit! Mame nasi prvni fotecku! Jinak vysledky nastesti o.k. TAky jsme meli jit jeste ve 20.tt, ale nakonmec jsme se domluvili na 18.tt, pac me jeste kdysi delali ve Fertasu nejakou genetiku a neco malinko tam bylo, tak nakonec rikal pan dr., ze dame sraz radeji v 18.tt

Uf...byla jsem nervni, trochu se mi ulevilo. Jen porad hladim bruch, ponevadz pan dr. potreboval, aby se mu bobek trochu hejbnul, tak mi tim ultrazvukem tak trochu busil do brich. Tak si ho od te doby furt hladim...bylo to zvalstni, ale tak rikam si, ze vi, co dela. Ale pan dr. byl fajn.

Proč píšu bez diakritiky? To mi to brzy leze na mozek... 🙂

Daisy, kdybys aktualizovala seznamek (nemám momentálně myš, abych mohla "zamodřovat" a kopírovat), jsem ve 13.tt.

Vsechny jinak zdravim!

sukubka
9. čer 2010

ahoj holky moc děkuju,ale víte jak ještě nemám výsledky tak se neraduju,snad to zítra bude dobrá zpráva a za 3týdny ty výsledky budou taky ok,mám tak za 3týdny kontrolu a pak ještě v tom 20týdnu ultrazvuk!

jej my jsem se mohli potkat já tam musela hodinu čekat na lehátku po tom zákroku tak jsme lezli s reprofitu v 10:10 to jsi tam ještě nebyla?

juvik
9. čer 2010

Ahoj holky,
u nás je taky vedro, uffff..... práce jsem přišla totálně uvařená....no už se těším na zítřejší pařáček v kanclu 😒
Ale doma na zahradě ve stínku bylo skvěle 😵

Sukubko, mám radost.....určitě to bude dobré.....držím dál palce 😉
Jej, gratuluju k výsledkům 🙂
Daisy, takže do práce....ale šetři se, co to půjde...snad nemáš namáhavou práci...ale v tom vedru je namáhavé všechno 😝