Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
16. čer 2010

Elaaee, já vidím na fotce krásného mimíse!!! 😵

stephanie
16. čer 2010

no Ferdi, tak to je fajn, že ses tomu Havelkovi alespoň zasmála 😀 😀 😀 , snad tě ta sranda nestála moc peněz... 😀 No to jsou hold lidi, kteří vydělávají na beznaději druhých...
Já jsem právě četla tady na koníkovi o té slovenské léčitelce, ta za to ani nic nechce a hodně holkám pomohla...Viděla jsem s ní i reportáž v televizi a vypadala sympaticky...Ale nějak jsem neměla odvahu tam jet...Já moc na ty procedury nejsem, ještě počkám a jak už nebudu opravdu věřit ničemu, tak tam sjedu

ferdice
16. čer 2010

Steph pozor, pan astrolog za to ze mne "vysetril" taky nic nechtel. jen dostanes rozpis na pripravky, ktere si jdes vyzvednout do astrologicke lekarny. tam ti to hodne pani naskladaji do kosiku, radeji vice nez-li mene a pak jdes platit. no bylo to tusim do 2000 Kc, ale uz je to par let zpatky. nejhorsi je, ze jsem to prinesla domu a nenasla jsem odvahu to uzivat, protoze vetsina toho byla nekde z asie a ja cinsky neumim ☹ a taky se mi to samozrejme rozlezelo vsechno v hlave, jak jsem blba.
ale verim tomu, ze az zas budu hodne na dne, tak je mozne, ze budu chtit od klasicke mediciny zkusit neco jineho a vyrazim k lecitelce. ale asi bez manzela, ten tomu neuveri, to je jasne.
treba kontryhelovy caj piju, tomu verim a ptala jsem se na to MUDr. Vitouskove pri transferu a ta mi potvrdila, ze ty hormonalni bylinky opravdu maji ucinek. nebo treba kdyz jsme s manzou uzivali oba Macu, tak to taky melo jiste ucinky 🙂

ellaaee
16. čer 2010

holki jinak jedna kamarádka z koníka byla taky u léčitelé nekde v čechách. Před tím měli vždy špatnou kvalitu embyi a pak najednou jedničkové blastocysty a nyní má myslím měsíční dvojčátka - jmenuje se petranela a chodí na diskuzi čekáme dvojčatka, tak by vám mohla něco o nem napsat, prý byl sice podivín ale asi pomohl

juvik
16. čer 2010

Ahoj holky,
Andinko ☹ ☹ ☹ ...ani nevíš, jak je mi to líto.....to přece není normální, že zase nebyl ET....proč se to furt opakuje? 😖
Drž se!
Stephi, Ello, v práci se mi docela líbí...ale je toho dost nového, takže jsem zatím v záběhu a ještě to nějakou dobu potrvá. Ello pracuji v Č.T. 🙂 .....tam to znáš, ne? 😀

maja3.s
16. čer 2010

Holky...omlouvám se,že vám se lezu 😅 Taky jezdím do Reprofitu Brno,takže chodím na diskuzi tam. Petranelu znám a u toho léčitele jsem byla taky, takže pokud budete chtít nějaké info, ráda odpovím to co vím 😉

stephanie
16. čer 2010

Juvi achoooj!!! Že se taky ukážeš!!! Ne že zas utečeš na zahradu!!! 😀
Ferdi, tak alespoň to vyšetření bylo zadara...Ale jsi mě rozesmála, že jsi ty tablety vyhodila..
Maja, tak hoď nějaké info!!! Jsme zvědavé 😉

juvik
16. čer 2010

Majo, ahojky 😉 ...jak se daří? Byli jste na té iui?

Stephi, na zahradu neuteču....musím žehlit.....ještě lepší 😒 ...a ke všemu blbne net a jede mi to hrozně pomalu 😠

maja3.s
16. čer 2010

Takže se jmenuje Hakl a je z Pátku u Poděbrad, no od nás celkem dálka,ale jaksi jsem manžu přemluvila i když on na to absolutně nevěří...no a já vlastně taky moc ne, ale když už člověk neví cobi,zkouší všechno. Peta má pravdu, že je to fakt podivín, už od prvního dojmu. Léčí energií, přikládá ruce na břicho, jak mě, tak manželovi. No a hlavně mluví a mluví...chvílemi jsme mu vůbec nerozumněli a když jo, tak nám někdy podstata věci unikala 😅 Mluví hlavně o způsobu stravování, zastává dietu podle krevních skupin.Byli jsme tam asi hodinu a půl oba a platili 600kč. Nám to kvalitu embryí bohužel neovlivnilo i když manželovi se spermiogram zlepšil, teda konkrétně morfologie, kterou měl fakt mizernou...ale on současně změnil životosprávu (ne na popud pana Hakla,začal s tím už malinko dřív).Skoro vůbec teď nepije alkohol, omezil tučné jídla, kterých předtím neměl nikdy dost....Takže tak...nedokážu posoudit, jestli na tom něco je, ale každopádně jsem ráda, že jsem tam byla,aspon mám pocit, že jsem udělala zas něco navíc. A stejně si nedám pokoj...o víkendu jsem byla u paní, která se zabývá něčím podobným....dělá masáže,ale taky využívá akupresuru, používá energii...tak teď si kapu nějakou tibetskou medicínu, tak uvidíme.

ellaaee
16. čer 2010

juvík jj, těšín ten znám🙂
jak se říka tonoucí se stébla chytá, člověk zkouší kdeco, že? i léčitele.🙂

stephanie
16. čer 2010

majo, díky za info...jsi mě i pobavila... 😵 ...tak at ti to přinese štěstí...To já četla o té paní Kopáčové ze Slovenska, já bych to k ní neměla daleko...Vypadala fakt sypmpaticky, taková tetka z dědiny...Ale fakt nevím, jestli bych zvládla dělat nějaké odvary ze sena a napařovat se nad nějakýma spařenýma bylinkama...Ale třeba tam taky dojdu, čert ví...

daisy14
16. čer 2010

Ahoj holky, jdu vás dočíst, zdá se, že to bude chvíli trvat 🙂 jdu na to.

daisy14
16. čer 2010

Uff, tak to je dneska směska pozitivních a negatvních zpráv.
Andi, moc moc mě mrzí, že to tak dopadlo 😢 drž se a nevzdávej to!
Jitus, škoda že to nevyšlo, ale minimálka to jistí, tak se těš!
Mišo, zdá se, že jsi nabitá pozitivní energií od doktora, tak ať se Tě drží. 🙂
Ella, já vidím na fotce pěkné mimčo, co tam hledáš za mouchy, tytyty. 🙂
Juvi, zdravím, taky se chystám na žehlení a nechce se mi 😒

Zdravím i všechny ostatní 🙂

juvik
16. čer 2010

Tak holky vyžehleno,uffff 😝 ...a teď budu relaxovat 🙂

juvik
16. čer 2010

Ferdi, ještě jsem chtěla napsat tobě....to mě taky udinuje s tím posudkem...my museli mít jen potvrzení o příjmech, ale posudek ne....ale ono to je různé a holky na tématu myslím i psaly,že posudek měly. Tak hodně štěstí a trpělivosti při vyplňování 😉

jej
16. čer 2010

andi, úplně chápu, jak se asi cítíš...přeju hodně sil do dalšího boje! Ale neboj, MAchač a reprofiťáčtí embryologové něco vymyslí!

Ferdi, jaké souhlasy? já jsem teda ty příspěvky jen proletěla, ale toto mě zarazilo.....

andinka22
16. čer 2010

Hezký večer holky,
děkuji Vám moc, moc mi to pomáhá, ale nějak mi už dochází síly. Ale bojovat budu, ale určitě ne hned. Bohužel se mi tohle nestalo poprvé, ale už asi třikrát a to o něčem svědčí, takže spíš mám největší obavy, že mi mudr.M. navrhne dárkyni a na to já jaksi nejsem vůbec připravena, už nám dárkyni nebo adopci navrhovali v minulém Caru a málem jsem se zhroutila. No ale uvidíme za 3 týdny, třeba aspoň konečně na něco přijdou. Dnes manžel zůstal raději doma a udělali jsme si výlet do Ikei, tak jsem pokoupila, co jsem potřebovala a po cestě domů jsem si založila živnost, takže aspoň na to nebudu tak myslet a zaměstnám se prací a taky zahrádkou.
Jinak mu chci napsat ještě e-mail, jak to bude s hrazením tohoto pokusu a zeptám se jestli už něco neví.
Možná se tady nějakou dobu neukážu, potřebuji oddych.
Všem přeji hezký večer. 🙂

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
escadka
16. čer 2010

ahojte všechny kočenky 🙂. Moc se omlouvám, že sem k vám vpadám po tak strašně dlouhé době, ale nějak to nevycházelo, abych si vás dočetla a pisla. Měla jsem ten hyperstimulák, na odsávání vody jsem byla 6x a vysáli ze mě 10l bílkoviny, tak jsem byla jak zombie a nebyla žádná energie, bylo to fakt hodně težký období. V reprofitu v Brně byli ze mě úplně hotový, ještě nikoho takovýho tam neměli. Machač říkal, že kdybych chodila do fakultky, že už bych byla na JIPce,tak jsem ráda, že tady to šlo takhle ambulantně, jezdila jsem co tři dny. Ale embryjka se uchytly a jsou tam 2 bobišci 9,5 tt. Pořád se tak nějak nedokážu radovat, mám pořád hrozný strach, tak jak asi všechny těhulinky. Machač se se mnou v pátek rozloučil, byl to hrozně divný pocit, takový prázdno, tak hlavně abych tam dlouho nemusela a že ti dva prckové vydrží. Tak jsem se byla v pondělí nahlásit u svého doktora, za 14 dní kontrola. Neschopenka na celý těho, to si neumím představit. Chtěla bych se zeptat těhulinek, od včerejška od večera mě pořád intenzivně tupě bolí ve vaječnících, je to normální, jen si tam dělají místečko nebo je to špatný, nemáte někdo podobnou zkušenost?
Jinak je mi moc líto všech, co to nevyšlo a že jsem alespoň trošičku nemohla být oporou tak jak jsme si tu všechny, když to bylo potřeba, všem moc moc držím palečky, aby to příště bylo už konečně to vysněné těhu a mohly jsme se všechny radovat, jednou to vyjde, nebojte, my to zkoušeli 2 roky.

sukubka
16. čer 2010

escada ježiši ty jsi taky prožila peklo,ale hlavně že jsou mimísci ok!!!!To je to nejdůležitějsší!!!!
juvi tak ty máš vyžehleno?teda to ti závidím já dneska narvala suveréně 2várky prádla do pračky a zítra jak je budu žehlit mě humor přejde 😖

holky kde jsou fotoalbumy?já našla jen IP a ještě cosi pod tím ale alba né 😕

sukubka
16. čer 2010

sem debil musí se klikonout na jméno,no jsem prostě blondýna 😀

daisy14
16. čer 2010

Andi, chce to čas, takže pochopíme, když se tu nějaký čas neobjevíš. I když možná neodoláš a aspoň nakoukneš 😉
Tak se drž holka!

Escadko, vítám Tě tu, vidím že sis ty první týdny opravdu užila. Ale teď už je to za tebou a pomalu nabereš zase sílu, uvidíš. S těmi vaječníky to bude ještě nějakou dobu trvat, přece jen máš za sebou hyperstimulák. Mě se vaječníky pomalu zmenšovaly až do 12 tt, a to jsem měla jen náběh na OHSS. Takže se nediv, že je cítíš. A pak taky dva bobci potřebují víc místa, děloha se napíná rychleji a tělo na to reaguje. Aspoň tak mi to vysvětloval můj dr., když jsem se ptala na neustále píchání v podbřišku apod. Takže vydrž a hýčkej bobky, držím palce!

escadka
16. čer 2010

Ahoj Daisy i Šukubko, děkuju za vaše slova. No snad máš Daisy pravdu, mě to říkal i ten můj doktor, ale sotva můžu vstát ze židle, jak tam dneska píchá, tak jsem v panice. A ty už nějaké dítko máš nebo to tenkrát nedopadlo ☹?
A žehlení je hrozný jen v první chvíli, když si k tomu pustíš nějakej pěknej filmík, za chvili ti ani nepřijde, že žehlíš a je to hotové 🙂

juvik
16. čer 2010

Andinko, mám strach z přesně toho samého....taky se nám to stalo už dvakrát,že nebyl ET....takže tě úplně chápu ☹
Budu na tebe myslet....až se budeš cítit, tak zas napiš 😉

holky dobrou noc 🙂

escadka
16. čer 2010

Jo, ANdinko, jestli ještě přeci jen budeš ještě číst, třeba vše dobře dobře dopadne a to 3x bylo konečný a po čtvrté už to konečně vyjde. Ale i kdybys nakonec přeci jen musela mít dárkyni, tak jsem ti chtěla říct, že byť se to zdá ze začátku jako konec světa, tak se s tím nakonec srovnáš, mám hodně dobrou kamarádku, jejíž manžel neměl žádné spermošky a tak museli vybrat dárce, hodně jsme to spolu probírali a vím, že to bylo strašně těžké to přijmout, chodila i psycholžce, manža to jakš takš zvládal, no a teď čekají miminko, nikdo to nikdy nebude vědět a oni jsou šťastní, že to vyšlo, chce to jen jako všechno svůj čas a nakonec ti to ani nepřijde, prostě úplně od začátku to oba prožíváte a vidíte jak miminko roste, že si na to ani nevzpomeneš a kdo je víc rodič než ten, kdo to vidí od embryjka až po narození a všechno se bude dít v tvém bříšku, snad se nezlobíš, že ti to tak píšu, jen vím, jak moc pomůže, když víš, že je někde něco podobného a nakonec to dobře dopadlo, tak třeba ti to pomůže při rozhodování

andinka22
16. čer 2010

Holky ještě jednou Vám moc děkuji.
Hned je mi líp, napsla jsem mudr. jak to bude s placením, tak uvidíme co napíše.
Escadko bohužel můj to byl už asi osmý pokus, no spíš už to ani nepočítám, a čím víc těch pokusů je tak tím víc to v poslední době bolí. Ale já jsem bojovnice a jen tak se nevzdám, i přesto všechno čím jsme prošli. Ono to je čerstvé, tak to bolí, ale za týden už bude líp. Tobě přeji ať je ti brzy lépe, musela sis také vytrpět spoje.
Juvinko na mě se nedívej, třeba to budeš mít úplně jinak. A co máš teď v plánu, už ses s mudr. nějak domluvila, nebo teď odpočíváš?

daisy14
16. čer 2010

Escadko, u mě to tehdy nedopadlo, bohužel, takže stále bojujeme.
S tím žehlením jsem tomu dneska moc nedala, pokračování zítra, snad mi to půjde líp od ruky🙂
Dobrou noc holky 😵

asmeena
16. čer 2010

Ahoj holky, koukám, že dnes nijak pozitivní zprávičky, ale je dobře, že se k tomu holky tak stavíte a jdete do dalších bojů. Všichni si ta vytoužená miminka jednou vybojujeme, akorát že někdo má cestu trnitější a delší, ale určitě se dočkáme všechny.

asmeena
16. čer 2010

escad: já měla taky bolesti ve vaječnících, to může být způsobeno tou stimulací. A vůbec se ti nedivím, že to byl divný pocit, že už k Machačovi nepůjdeš. Taky mi to přišlo divné, když se o nás tak pěkně staral od začátku a dodával nám energii a díky němu jsme teď těhulky, že už ho neuvidíme. Mrzelo mě to.

jitulik24
17. čer 2010

Ahoj holky, tak mi to nedalo a i když MS ještě nedorazila napsala jsem Machačovi. Před chvílí mi napsal, že do minimálky mužeme. Mám jíst 3krát denně clostík a 8 den na ultrazvuk. Holky já mám radost jako kdyby mi napsal, že jsem těhotná🙂.