• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

5. prosince 2016 
SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6. !
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
KRYSTOFKA – od 2. července stimulace

STIMULANTKY:
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, teď minimálka - od 21.6 clostík, KO 25.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 22tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ - těhule 15tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 14 tt po minimálce
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 14tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka - 10tt
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
21. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Tak první letní den máme poněkud neletní, ale zase když si vzpomenu na ta vedra....taky nevíme, co bychom chtěly, že? :slight_smile:

Kryštofko, hlavně se těš, že už se něco bude dít a že se zkrátka Váš problém řeší! Taky je moc dobře, že jste se hned dostali do péče Reprofitu, jsou skvělí, obzvláště dr. MAchač. To vše je moc a moc pozitivní! Po pravdě, utvrzovat tě v tom, že to určitě vyjde hned na poprvé, moc nechci, o to větší je pak zklamíní (vím to z vlastní zkušenosti). Opravdu se často stane, že u prvního pokusu oni vlastně zjišťují reakce tvého těla, jak se oplodňují a vyvíjí embrya, ale i toto je strašně moc a je to krok vpřed. Samozřejmě se mnohým na poprvé zadařilo (strašně záleží na Vašem problému, zda je na tvé či manželově straně, atd.), jen bych se k tomu neupínala jako k hotové věci...ale neboj, dočkáš se, v Reprofitu to umí! Chce to ale opravdu trpělivost...(taky z valstní zkušenosti).

Jo, holky, k tomu dotazu na sexík: my jsme taky furt nevěděli, ač nám to nezakázali (s výjimkou 5 dnů po ET),tak sjme se moc báli a do do 12.tt jsme to dali tak jednou, dvakrát...ne že bych z toho byla nadšená, ale strach převažoval...pak už po tom 12.tt to člověk bere trošku jinak a disciplínu porušujeme častěji, ale tak není to to, co bývalo za netěhotenství... :slight_smile: (člověk je furt ostražitý)
21. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ještě také něco k sexíčku, vzpomněla jsem si na známého, který býval asistentem na gynekologii v zahraničí a na můj dotaz, kdy je to bezpečné, mi napsal moc milý názor, který mi v tom udělal trochu jasno a snad pomůže i vám :slight_smile::

Po 12ti tydnech je tehotenstvi celkem spolehlive uklepany, usazeny a platny, se vsema nalezitostma a vybudovanou infrastrukturou pro uspesnej vyvoj miminka.

Takze: presto ze co se ma stat se stane, s ohledem na trosku problematicke poceti miminka, s docela vehementni lekarskou a chemickou asistenci, bych orgasmicke boure nechal na dobu az po tech 12ti tydnech, protoze potom
uz maji vsechny slasti jen a pouze pozitivni vliv na vyvoj miminka ...a taky, o to ty slasti budou mohutnejsi...

Tedy: určitě počkat až po 12 týdnu...
21. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
teda s tím sexíkem taky jsem se děsně bála ale ptala jsem se hendka na začátku doktora i Machače a neviděl problém už nevím od kdy jsme sexovali ale myslím tak 2týdny po ET už jo a i tak se mi to zdálo hodně protože při stimulaci jsem nic nedělali po odběru mě bolelo břicho pak byl Et to jsem taky nic nedělali a pak jsem se na to už těšila víc než manža,do 12týdne bych to teda si 100% nevydržela!Tedka mám nějaký výtok,ale je průhlednej nic vážného tak raději nesexuju ale ve čtvrtek mám konrtrolu tak na mě doktor mrkne a proberu to s ním!Každá to ale mám jinak!

Pavca tak yjsme měla 2x laparo a vždycky jsme se děsně bála ale neboj až se po zákroku probudíš děsně se ti uleví,je to nejhorší to než se dostaneš na sál to jsou nervy,pak už usneš a vzbudíš se a bude to ok,neboj :wink: budu na tebe myslet a kdy máš přímo laparo?zítra určitě ne,to až ve středu že?oni vždy zvou den dopředu!

Krystofko,jak píší holky bud ráda že jdete hned na poprvé do Reprofitu některé znás hodně peněz a času promarnily někde jinde než poznali že Reprofit vůbec je!Budete tam v těch nejlepších rukou!Nezaručím že se to povede hned na poprvé ale vím že se vám to povede jsou tam moc šikovní!
21. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás dvě otázky. Mám se objednat na 8-9 DC na ultrazvuk. Jenže ty dny vychází na víkend, mám se objednat na 7DC nebo až na 10DC? A kolikátý den jste byly na OPU?
22. čer 2010 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka jj až ve středu :slight_smile: Spíš mám strach z klistýru a pak, jak mi bude po narkóze.. Metformin zvládám kupodivu dobře ...(hodně holkám je po něm špatně) Těhotenství i když se mi dělalo sem tam zle tak jsem nezvracela, tak jsem zvědavá jestli přežiju i tu narkózu bez toho aníž by mě bylo špatně. :slight_smile: Jinak se tam docela těším... aspoň se to pohnulo dopředu a jsem zase okousek blíž miminku.. :wink: :slight_smile:
22. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik24 Taky mi to tak vycházelo a šla jsem až v pondělí ale zkus si tam radši zavolat, kdy máš dojít.. :wink:
22. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavca3388 Tak jsem se objednala na pátek. Doufám, že to nebude brzo.
22. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik24 oki tak držím palečky.. :slight_smile:)
22. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jitul já taky jednou byla na kontrole 7DC protože mi to vycházelo na víkend jako tobě!Je to lepší protože já si už toho 10DC píchala injekci a jak ses ptala na OPU tak já to měla jednou 13den a pak podruhé 14den
22. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitulik taky jsem byla jednou 7. den cyklu. urcite radeji drive nez-li prijet pozde.
Pavca drzim na zitra palce za hladky prubeh.
Jestli nekdy opravdu otehotnim, tak snad vydrzim abstinovat az do porodu :grinning: do 12. tydne urcite, to co psal kamarad od Escadky zni rozumne.
Ja jsem zase nemocna, nachcipana, tak premyslim jestli to mohlo byt tim prednisonem, ze mam nejake rozhozene telo a nebo je to proste nahoda.
22. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jse dneska byla na utz, byl tam Macháč:slight_smile:, čekáme jedno mimi a fotečku jsem vám dala do albíčka:slight_smile: jinak všechny moc pozdravuji :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Peci, gratuluju, krásná zprávička, zrovinka jsem nakoukla :slight_smile: Tak se opatrujte, oba a jdeš ještě na další kontrolu k Machačovi?
22. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
peci krásná fotečka a i bych tomu věřila že to bude kluk jak buk v Reprofitu dělaj převážně kluky :grinning:
jinak já jsem taky děsně nachcípaná celý včerejšek a dnešek ležím je to šílený snad bude brzy líp!
22. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Pecičko, moc gratuluju, jsem moc ráda za tebe, že ti vyšel i Machač, ten jeho úsměv vždycky potěší a zvlášť, když je nositelem šťastných zpráv :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peci, gratuluji! fotecka fakt super. opatrujte se.
22. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu se holky zeptat, když chci napsat pod příspěvek Čeká dvojčátka, termín má v lednu 2011 (11. tt) , kam to napsat, aby se to vždy ukazovalo, nemůžu to najt. Děkuju.
22. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,moc vám všem děkuji, dneska měla jít na UTZ i asmenka, tak jsem zvědavá, jestli se ukázalo, co to je :grinning: jinak k Macháčovi už nejdu, už mě přesunul zpátky k moji dr.jsou to spolužáci, takže super, jen 5.8.jdu na genetiku k Polákovi
22. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ascedko-změna profilu
22. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No zkusila jsem to napsat do kolonky něco o mně, ale nevím, myslím že to nefunguje a jinou kolonku, kam bych to mohla napsat, nemůžu najít...
22. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no, nefunguje to, jak jsem si myslela, asi doma pěkně zakrňuju, prosím o přesnější navigaci :slight_smile:
22. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Escadko, najeď si do svého fotoblogu a vpravo pod fotkou tukni na " zmen udaje v profilu". Pak tukni na tehotenstvi a rodina postupne doplnuj, samo to navádí.
22. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Peci, tak to doufám, že tam Machač bude i při mojí kontrole, chtěla bych se s ním aspoň rozloučit!
22. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju, už :slight_smile:!
22. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Escadko, no vidíš, akorát bys možná mohla změnit stav na "čekáme dvojčátka", myslím, že tam je kolonka "bude to".
22. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tam jde vybrat jako první kolonka pouze čekáme miminko a asi ve třetí kolonce pod jsem vybrala dvojčata: neznáme pohlaví a uložit a bere to pořád jen tu první kolonku :confounded:
22. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm, tak to nevím, asi to tak má být.
22. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Escadko, no vidíš, akorát bys možná mohla změnit stav na "čekáme dvojčátka", myslím, že tam je kolonka "bude to".
22. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi ten koník nějak blbne teď mi znova naskočila moje předchozí odpověď, z toho jsem jelen :wink:
22. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Peci gratulka ke krásnému klukovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn je fakt že snad holčičku z Reprofitu neznam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek