Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
21. črc 2009

Teddy, my počítali s dvojkama, ale víš jak, nemusí se to povést a může to dopadnout všelijak, Chlapovi jsem to pouze volala, že mám fotku, málem se asi naboural, jak brečel a přes slzy neviděl, tak uvidíme, až dojede. Jen Teddy je blbý, že tebe už nedoženu. 😀 😀 😀

teddyna
21. črc 2009

Zuzi a mě nedoženeš v čem? v kilech?to asi ne,páč jsi štipka 😎

zuzka72
21. črc 2009

Tak štipka nejsem, to vůbec, já myslela, v těch týdnech, asi budem pořád 7tt od sebe, ať se budu snažit sebevíc. 😀 😀 😀

teddyna
21. črc 2009

Zuzi,to neřeš - hlavně,že to je a hlavně,že to vydrží až do finále u nás obou!! 😎 moc a moc gratuluji a teď na sebe fakt dávej pozor,dvojčátka jsou rizikovější,zvláště po IVF.i když,po IVF je riziko asi všechno a já se tím vůbec neřídím,páč mám aktivitu stejnou jak před těhu,akorát nechodím do práce.ale doma makám jak šroubek taky

zuzka72
21. črc 2009

Ty jsi Teddy robot, jak jsem psala, tebe bych chtěla mít doma-na práci. Ale neboj, teď když jsem to viděla černy na bílym, tak se budu krotit a užívat si to. 🙂

micinka22
21. črc 2009

Zuzi moc velka gratulka...ted at prckove krasne rostou..ja vedela ze budou dve🙂)))))))))))) nadhera!!!!! 😵

micinka22
21. črc 2009

Zuzi a to ze jste 7tt od sebe neznamena že treba nebudete rodit zaroven .-))
chjo fakt vam zavidim ze uz jse vsechny tehu..skoro vsechny teda...ale vetsina 😔

zuzka72
21. črc 2009

Neboj Mici taky budeš a taky budem kousek od sebe a nedoženeš mě 😀
Aleněco na tom je, že bych s těma dvojkama mohla tu Teddy trumfnout-ty se prej roděj dřív. 😀

micinka22
21. črc 2009

Zuzi..no zase jak u koho ..nekdo dvojky i prenáší 😀 😀 😀 😀 no ja budu mit dvojcata taky..manza si je nak jistej a pocita s tim..uz sem mu rikala kdy rozsirime barak 😝 😝 😝 😝 ..
a kamoska co byla na IVF taky v reprofitu ma dneska stíneček..davala si 3 vajka..tak snad ji to konecne klapne až do konce!!!!

micinka22
21. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/_gallery/17898/17898_... .. sem vlozila muj prvni pozitivni test ..hihih

zuzka72
21. črc 2009

mici, teď jsem z toho jelen, to je aktuální testík, nebo ten s Lili? 😉

certina
21. črc 2009

Zuzi - taky jsem z toho jelen.........................jelonový 😀 😀 😀

certina
21. črc 2009

NO Zuzi a jak doma????Co na to všichni říkaj?????

micinka22
21. črc 2009

jasne že Lili... 😉

teddyna
21. črc 2009

čaute vespolek.tak zuzi,povídej,přeháněj,už jsi to stzatečně ořvala??to muší bejt 😀 byla jsem dneska u známé,co má měsíční holčičku.teda vám řeknu,je to asi nápor na nervy,páč bych nevěděla,co takový mímo chce,proč brečí nebo nebrečí,jestli má nebo nemá hlad..... budu se muset hooodně učit.

certina
21. črc 2009

jjo - jo holky to se budem muset učit asi všecdhny.............prvomatky...........a Zuzi už to má taky dlouho za sebou...........................

certina
21. črc 2009

Zuziiii - asi někde momentálně slavííííí.......................

micinka22
21. črc 2009

holky ..ono se to uci asi u kazdyho mimi..pac kazdy je jiny..a desne rychle se zapomina!!!!

certina
22. črc 2009

čaute všichni...............holkýýýý tak takovou noc jsem neměla dlouho................šla sem spát okolo 22hodiny - do 23 jsem nevěděla jak si lehnout a jak dýchat - neb rýma je sviňa a snad jsem normálně usla až nad ránem, kdy v 5:45 zvonil budíček..................strašnéééé............tak snad ta KO bude stát za to nespaní................

Zuziiii - kde ses ztratila????????????? 😎

zuzka72
22. črc 2009

Certi achoooooj, no tak jako včera-film z PC, a pak Petr chrchrchr a já honem vypnou PC a uklízet po malování, takže jsem odřízlá od světa, ale dnes by jsme snad měli stěhovat postele do ložnice, takže by se tam aj spalo, tak pak už mohu psát od nevidim o nevidim. 🙂

micinka22
22. črc 2009

Certi urcite bude a zmenis si tu snž 😉 😉 😉

teddyna
22. črc 2009

ahojte.Zuzi,ty žádný postele nestěhuj,na to si objednej chlapy!já taky robila jak šílená-to robím sice i teď,ale ze začátku jsem až do 9tt špinila ve velkým a ten strach za to nestojí - věř!
Čerti neboj,kontrola bude naprosto ukázková!to čuju v kostech

certina
22. črc 2009

holky díky moc..................nebýt Vás tak teda nevím, nevím..........................za chvíli vyrážím................pak se ozvu co a jak..........................uvidím kdy dorazím dom.................pá

micinka22
22. črc 2009

certin kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zuzka72
22. črc 2009

Certi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕

teddyna
22. črc 2009

čau baby.tak a já to o čerti vím vím vím 😎
asi ju skolilo vedro nebo se plantá ještě někde po Ostravě.asi se všichni zbláznili a opravujou cesty zrovna v největších vedrech.dneska je to fakt na picnutí,tady u nás je 30st na slunku.jo a šaty jsem opět nekupila,páč na hrochy nikde nic nemaj ☹ holky,těhule - nemáte někdo velikost44,vyaukčila jsem si supr sportovní gatě a nepřetáhnu to přes stehna,tudíš bych řekla,že ta velikosst je menší.což mě děsně štve!

micinka22
22. črc 2009

Takkkkkkkkkkkkkkkk dasli ofiko tehule co??.-)))

Teddy ja budu potrebovat asi 46 tehu:// i kdyz Nextky sem mela 44 a pohoda..byly uzasny..musim je zase sehnat!!
a chces ty saty poslat?? ja je potrebovat nebudu v zime... jsou cerveny na raminka po kolena..

zuzka72
22. črc 2009

Holky já mám velikost někdy 38 a někdy taky 44, ale jsem čahoun, takže to co jiní mají za šaty já mám za triko 😀
a nevím v čem teda budu chodit. 😒

teddyna
22. črc 2009

mici,tak já mám HM taky 46 kapsky.a mici,chceš zase ty poslat tyhle kapskáče 44?nebo ti pošlu odkaz na aukci,kde jsem je vyaukčila a mrkneš,jestli se ti líbí.máš ty šatky nafocené? Zuzo,neboj - i na žirafy se dneska šije.ale u vietnamců to asi nekoupíš,páč ti jsou všichni tak nějak zakrslí

teddyna
22. črc 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3614014 Mici,to je odkaz na ty rifle.