Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
22. črc 2009

čuste, čuste....................tak jsem se doplácala dom................to horko je úmorné...........my máme ve stínu 32,9st.....to je šílené.............ale to asi slyšet nechcete, že????

jóóóóóóóóóoóóó jsem stále těhu.........................mám další fotečku - měříme 0,96 cm a měli bychom být 7+1 (což když jsem se ptala , jak se to počítá - měl by to být ten 8-mý týden???Tak jsem z toho pako, ale to je jedno) - hlavně , že týdnově to prý všechno odpovídá.............a pan dr. zachytil srdeční akci - což jsem chtěla slyšet - tak jsem se ho raději zeptala ještě jednou???Pako..
3.8. jdu na ty velké odběry a hned potom na KO - sestřička už byla ze mě hotová, že mám zase vytisknutou fotku a že neví jak mi to započítat.............tak jsem za ni opět platila 200,-????Hrůůza, ale za tu radost a přinejhorším památku to stojí..ne????Sestřička říkala, že zdarma jsou jen 2 fota z ulz a to ve 16tt a 30tt - ale že v tom 30tt už to stojí za prd, že už tam není co vidět..............tak ať příště počkám až na ten 16tt - sem jí to odkývala, ale já vím, že jestli to bude OK - tak tu fotku příště budu chtít znova.............................

No tak to by asi tak z dnešního dne bylo všechno.......................v PN pokračuju a vycházky sem dostala max.4 hodiny denně - tak jsem si vybrala 14-18 hodin.................???Se tam s ní hádat nebudu................hlavně , že jsem doma v klidu...................

Jdu se napapat a pak sem šoupnu všechny fotky a profil taky změním - jó a hnedka jsem si samo, že udělala radost...............nakoupila jsem si podprdy a kalhotky (to spíš byla nutnost) a pak ještě něco na mimi.........jupííí a dneska večer jdem na véču..................už se těším jak se nadlábnu................................

micinka22
22. črc 2009

Certino tak to je super..jj ses 8 tt .-)) a pak si to pekne vsechno zmen a fotky ...
ja si brala taky z kazdeho UTZ..jenze me pak uz UTZ delali jen ve 20 a 30tt(jestli vubec???)...

teddy sem ti to vyfotila..
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040958_1.jpg toto sem si sila
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040959_1.jpg šaty
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040960_1.jpg
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040961_1.jpg

zuzka72
22. črc 2009

Mici to jsou krásny věci, máš na to střih?
Certi-honem-chci vidět fotky a v profilu 7tt !!! A nafoť i to, co jsi nakoupila, ať chytnem nějakou inspiraci. 😀

micinka22
22. črc 2009

Zuzi už nemám ..sem to vyhodila ..ale tak jestli máš tílko tak obkreslis a pod prsama je to v podstate kruh(latka strihana sikmo) a přes břicho je tam přidany ..

certina
22. črc 2009

Holki - tak z těch fotek asi nic dneska nebude...................u všech mi to hlásí velkou velikost a na to jsem já antitalent.....................chjo 😢

certina
22. črc 2009

Moni - neměla by jsi už mít výsledky těch testů????Spsala že do týdne???A kdy jdeš vlastně na další KO???

teddyna
22. črc 2009

Mici,jaký jsou to velikosti?to se mi líbí ty věci.pokud by mi byly,byla bys ochotná mi je prodat?
co říkáš ty na ty rifle?chceš je poslat?
páč čertině je ani nenabízím,ta je radiátorovej typ a plavala by v tom.možná zuzce,páč je to na vyšší postavu - co Zuzi na to říkáš?
výsledky testů asi dopadly dobře,páč mi řekli,že když nebudou volat ani psát smsku,tak je vše OK.no a dneska je to tejden,co jsem tam byla.takže do konce tejdne se ještě můžou ozvat,jinak je vše OK-což bych byla samozřejmě ráda.
Peti,máš na počítači program ACDsee?nebo nějaký photoshop?v tom se upravuje velikost.

micinka22
22. črc 2009

Teddy prodat nevim? co kdyz je budu v lete potrebovat 😀 😀 😀 ale pucim urcite.-) je to 44 velikost ty saty ..ale jsou dost volny..ja je nosila od 5-7 měsíce..pak už byla zima 😀 😀 😀 a tilko sem na sobe mela jen jednou..ale to se da nosit i normalne netehu 😀

rifliky nechcu..ja jsem stehnata ..ja nejradsi teplaky 😅 😅 😅 😅 a tyto se mi zdaji nejaky uzky u rozkroku:((

teddyna
22. črc 2009

Mici,děkuji za nabídku půjčení,ale mám strach,abych to nezničila,tak jsem chtěla vlastní. zítra jedu nechat stříhat Tedíka,tak se mrknu ještě po obchdoech v té části Ostravy,tam jsem dlouho nefárala,tak uvidím,co najdu nebo nenajdu. i když,zítra v tom hicu už se vidím jak fárám po obchodech.to budu ráda,že zůstanu s Tedíkem v salonu s flaškou vody. ty riflíky jsem dala na mimiaukci - se souhlaem původní majitelky jsem použila fotografie i popis,tak doufám,že se prodají.

zuzka72
23. črc 2009

Teddy-rifle jsou to hezké, ale víš jak, těžko něco koupit a pak to nesedí,je to problém, chce to raději vždy zkusit a eště k tomu když mě by určo byly tak do 3/4 na délku. Ale díky za nabídku.
Holky včera jsem se dozvěděla, že bratranec Petroviho taty měl postižené dítě, myslíte, že to dnes poznají na těch různých vyšetřeních jestli je vše OK? 😒

certina
23. črc 2009

Zuzi - já myslím, že proto se ty veškeré testy dělaj a pokud je na něco podezření, ať už malinké, tak se dělají pak další a další......................nevěš hlavu a užívej si...........................všechno bude O.K.

teddyna
23. črc 2009

Zuzi,naberou ti asi hektolitr krve v 12tt na vývojové vady.pokud by tam byla nějaká patologie,půjdeš na genetiku.takže nevěš hlavu - medicína je na vysoké úrovni.
jinak vás zdravím po ránu v tom pažáku!jsem zlitá už teď a to při představě,že pojedu v poledne s Teddym na stříhání,je mi šoufl už teď.

micinka22
23. črc 2009

ahoj holky...
Zuzi rekla bych ze ti daji doporuceni na geneticke vysetreni v 16TT..dělá to Polák machr .-))na triplle testy bych nespolehala :///ale nikdy neni nic na 100 procent..boužel:((( sestřenice od manžy maji taky postizene..ale to se pry stalo u porodu..nevim..a druhe to neobjevily a je celkem dost postizena:((( takze clovek musi jen verit ...

zuzka72
23. črc 2009

Jo dík holky ty obavy budou asi vždy.
Teddy ty už tam máš 15tt, holka tobě to letí... 🙂
Nechápu, jak se to vlastně počítá, když někdo má třeba 11tt+5, to je jako, že má 11týden a 5 dní a na druhý den už je 12týden? Jsem asi idiot, že se ptám, ale jsem z toho jelen. 😢

micinka22
23. črc 2009

Zuzi 11 plus1- 6den je 12TT Zuzi ty pujdes jeste ke štepánovi nebo už ke svýmu dr?? nejak sem to prehlidla 😒 😒 me si po IVF nechali ve Fertimedu az právě do genetiky

zuzka72
23. črc 2009

Ke štěpánovi jdu na posledy 4.8. v 9.30 a pak ke svýmu, říkal, že by mě tam mohl mít až do konce, ale to bych nesměla být u všeobecné pojišťovny. Tak já jsem z ministersva přešla kvůli ICSI na všeobecnou a ta se teď taky nehodí-tak potom si holky vyberte kam vlastně jít, to aby se člověk pořád přehlašoval. 😉

micinka22
23. črc 2009

Zuzi jj ja jsem u metalky a na umelko je asi nejlepsi..manza k ni musel prejit taky ..byla jedina ktera proplacela geneticke vysetreni :// tak se Stepana zeptej na ty testy v 16TT u Poláka..třeba ti to doporučená dá sám .-) jinak na vlastni zadost to stoji asi 1000

teddyna
23. črc 2009

no jo,už mi tam přeskočil 15tt. ale to je podle posledních mensek.podle ultrazvuku je to přesnější,takže kdo ví,jak to je.čii ten 15tt znamená (pro Zuzku),že jsem včera začala přesně 14tt a dnes plus 1 den. protože jsem poslední mensky měla ve středu,tak ta středa je vždy jako "nula".čili od čtvrtka od středy se to počítá jako dny 1-6. nevím,jestli jsem to moc nezkomolila to počítání,každopádně v průkajdě to mám o týden posunuté.prý u IVF je těhotenství stejně kratší a počítá se podle ultrazvuku - je to přesnější

certina
23. črc 2009

Moni a dle ulz máš teda termín kdy????

zuzka72
23. črc 2009

Ono v podstatě na těch dnech a týdnech nezáleží, ale je hezké, jak to přibývá, na to se pěkně dívá. 🙂

teddyna
23. črc 2009

termín podle ms mám 20.1. a podle ultrazvuku se to píše až ve 20tt,když je nějaký "velký ultrazvuk" - jsem se dozvěděla z chytrého interfernetu.

micinka22
23. črc 2009

Nejlepší odhad podle UTZ je právě ve 12TT..pak už se mimčo vyvíjí občas rychleji a občas pomaleji .-)) prave ten utz v 1 trimestru je smerodatnej.-)

teddyna
23. črc 2009

no baby,kde to vázne?nikdo nic nepíše.asi vás všechny umořilo vedro
přeju dobrou noc všem,jdu spát.jsem na pokraji zhroucení - bylo toho dneska moc - práce,vedro... zítra to nebude o moc lepší,ale snad nebude takovej hic

teddyna
24. črc 2009

no ženy,kde jste?nějak to tady upadá. 😖

micinka22
24. črc 2009

teddy jsem tady a padam horkem:// snazim se vyvetrat barak ale nejak to nejde:/ venku se zase dela azuro..neze by to nebylo fajn..ale chtelo by to klimu 😀 😀

certina
24. črc 2009

čaute..............
no my máme doma docela dobře.............asi to dobře izoluje te barák???Ale klima by Mišo byla fajn.................
Já si dneska přispala, ať nejsem přes den taková neomalená............vstala jsem po 9-té, tak uvidím, co to se mnou udělá.....................u nás zatím ažtak šílené vedro není, fouká vítr, a zítra se má dost ochladit - tak doufám, že to už bude dneska směřovat k tomu zítřku...........a nebude taková hicŇa - včera to byla dost síla.....sem tu ležela jak placek a vzpamatovala jsem se až večer v 20 hodin, kdy zalezlo slunko......................

A kde se nám dnes poděla Zuzka???
Veronice se dovča už krátí..............tak snad sem taky pak mrkne..................

certina
24. črc 2009

Kaj stě všechnýýýýýý - tu to teda fakt nějak jde do.......................... 😒 ☹

teddyna
24. črc 2009

tož som tuná,omlouvám se za neoučas.ráno to byla pracovní neoučast a teď to byla taková únava,že jsem padla na hodinu a půl za vlast,ale totálně.takže teď mám roupy,půjdu si uvařit Caro,počkám na Jirku,jak dojede z práce,zda-li nevymyslí nějakej program(mimo ten pracovní co nás čeká) a vyrazím s Teddym na prochajdu.

certina
24. črc 2009

no mně je dneska docela fajn .......... tak vycházku ven nebudu raději riskovat...............konečně mám trocha síly něco doma udělat, tak toho využívám.................................. 😎

certina
24. črc 2009

kde jste kdo????