Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
23. říj 2010

@jej Jo, to bych takhle brala, kdybych nikdy žádné ivf neabsolvovala. Jenže já absolvovala už dvě ivf a dvě minimální stimulace, vždy bez úspěchu. To už se jaksi těžko hledá síla něčemu vůbec věřit. Ale já se z toho nějak zvetím, však to nebude poprvé.

jej
23. říj 2010

KAtapolko, plně tě chápu. Má historie: konec r. 2005 vysazení antiko, 2007 v rukou lékařů, kteří na rozdíl od mého gynekologa rozpoznali, že levý vejcovod musí okamžitě pryč. Kromě změny gynekologa následovalo: 1xIUI, 3xIVF, 1x KET. Až 4. IVF !!! po pěti letech snahy poprvé v životě dvě čárky! (máme v tom přes 140 000, poněvadž já blbě reagovala a mívala mega dávky). Já vůbec netěhotněla. Až 4. IVF s minimálkou u zlatého Machače a REprofitu konečně... To jen abys věděla, že naděje umírá poslední, i když teď to tak pro tebe nevypadá...chci ti tímto výčtem jen nalít sílu a optimismus, který je teď kdesi daleko...vše to znám a moc moc ti přeju úspěch!!!!

kamka1402
23. říj 2010

@katapola ahoj je mi to moc líto, ale naději ještě pořád máš.Možná je ted ten správný čas si odpočinout a věnovat se zas něčemu jinému, abys nabrala nových sil do dalšího boje ,ale vše chce svůj čas a nic nejde urychlit.Budeš nám tu chybět a doufám za nějakou dobu tě tu zas uvidíme a s lepšíma zprávama, a plná energie.Přeji ti hodně štěstí.

katapola
23. říj 2010

@kamka1402 Holky, jste hodné a vím, že máte pravdu, že naději ještě máme a proto i vím, že bojovat dál budeme, jen si teď musím dát nějakou pauzu jednak aby se tělo dalo dohromady a taky psychicky. Navíc potřebuju vědět, co mi napíše dr. Malíčková, jestli mám dál pokračovat v imuno léčbě nebo jestli to teď nějak přerušíme a začneme za nějaký měsíc znovu. Nevím co je lepší, podle mě pokračovat, ale nechám to na ní. Beztak jen díky její léčbě jsem otěhotněla, za což jí moc děkuju, protože teď vím, v čem byla celou tu dobu chyba a co si nechtěli připustit ani doktoři ve Fertimedu ani v Reprofitu.

juvik
23. říj 2010

@katapola Je mi moc líto, že to dopadlo mimoděložním a museli ti vzít vejcovod ☹ Já myslela, když jsi psala, že krvácíš, že maximálně budeš muset na revizi a bude to dobré 😒
Tvoje pocity úplně chápu....já už taky moc nemám sílu něčemu věřit....přijde mi to všechno jako scifi. Ale uvidíš....dej si pauzu, i od koníka, jestli to tak cítíš a načerpej síly.
Myslím, že přes tu všechnu smůlu je nejpozitivnější to, že víš, že to jde....že můžeš otěhotnět...tak se opatruj 😉

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2010

@katapola Katapolko,pořád na tebe myslím a doufala jsem,že to skončí to lepší variantou.Je to pro tebe teď těžké,ale jak píše Juvik alespoň víš,že můžeš přirozeně otěhotnět.Budu ti držet pěstičky,aby to nejdříve přebolelo.Moc mě mrzí,že na čas strácím rádkyni,no snad to zvládnu 🙂 Drž se myslím na tebe

katapola
23. říj 2010

Beruš, máš už všechny možné rady a instrukce a když tak dr. Malíčková taky odpovídá po mailu, pokud teda není zrovna mimo ordinaci z nějakého důvodu. Já sem jednou za čas nakouknu, ale nebude to pravidelný, tak když tak měj strpení. A hlavně dodržuj vše, co ti dr. Malíčková předepsala, a uvidíš, že se nám to nakonec zadaří oběma.

britka
23. říj 2010

@katapola tak jsem si vše přečetla a nějak mi to koluje v hlavě.Já byla kdysi na operaci srůstu a cysty se mi taky dělaly a proto jsem po narození dcery dlouhé roky nezapadla a když jsem přišla do Fertimedu tak jsem musela prodělat další operaci a to jsem přišla o oba vejcovody a proto ti říkam vše bude dobré a netrap se.nevím kolik máš roků,ale vajíčka jestli se ti tvoří tak je dobře a uvidíš mimčo bude a když něco já řeknu tak to tak je.Vzpomeň si na má slova v budoucnu.

katapola
23. říj 2010

HOlky, děkuju moc všem za povzbuzení. Věřím, že máte pravdu a že i my se jednou dočkáme zdravého miminka.

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2010

@katapola jj Kat to víš,že budu dodržovat vše co mi paní doktorka řekne a nejspíš začnu i zase cvičit,jen nevím,zda raději se snaženíčkem nepočkat až se zase napravím,rehabka pořád strašila tím mimoděložním a já jsem určitě zase ve špatném stavu a bojím se i po tom,co se stalo tobě.Držím ti pěstičky a určitě se jednou dočkáme,jen si ještě chvíli počkáme,ale věřím že mimi bude 🙂

katapola
23. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a Beruš, já si nemyslím, že by to moje mimoděložní souviselo nějak s cvičením mojžíšky či spíš v poslední době s necvičením. Ale jestli ti to pomůže, tak se třebas první tři měsíce chrante, pravidelně cvič, za tu dobu si svalstvo zpevníš a pak budeš nachystaná na těhotenství jako fyzicky tak imunulogicky🙂

A představ si, že mi dr. Malíčková odepsala už dnes na můj dnešní mail. Je strašně hodná. Píše, že je jí to moc líto a že mám teď léčbu na 6 týdnů vysadit a na přelomu listopadu a prosince přijet na odběry, že je to po té mimoděložní graviditě a operaci vhodné a podle výsledků by léčbu upravila. Pojedu tam ráda, je to to nejmenší, co můžu pro to udělat a cítím, že je to správné a že to má logiku.

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2010

@katapola to ano Kat paní doktorka je moc hodná a určitě pro tebe vymyslí to nejlepší.No a s tím chráněním nevím,říkám si raději ano,ale zase nechci mrhat časem.Nejspíš to nechám osudu a uvidí se

katapola
23. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a jasně, tak to bude nejlepší. já dostala injekci od bolesti, tak půjdu spát.

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2010

@katapola tak dobrou Kat a brzké uzdravení

sukubka
23. říj 2010

katapola nakukovala jsem sem a pořád doufala že to dobře dopadne,protože naše snažení tenkrát s manžou skončilo také mimoděložním a od té doby sme jezdili jen na IVF.tenkrát jsem byla v té nemocnici úplně na dně a když mi řekli že mě čeká IVF nevěděla jsem co ta zkratka ani znamená,ani v nejhorší můře by mě nenapadlo co vše pro mimi budu muset udělat.Ale bojovali sme a ted ten poklad konečně mám v bříšku.Tenkrát jsem musela po půl roce od mimoděložního jít na odstranění i 2vejcovodu zjistili mi že ho mám úplně neprůchozí,takže pak mě už nic jiného než umělé nečekalo.Jen bych ti chtěla říct že ikdyž si člověk říká že nemůže být hůř tak může je to prostě na světě strašně nespravedlivý ale já věřím že se toho miminka taky dočkáš,uvidíš!!!!Drž se a hnedka jak s toho špitálu vyjdeš,zase začni bojovat protože ten čas je fakt hroznej.....

britka
24. říj 2010

@sukubka je to pravda čas strašně letí člověk si to ani neuvědomuje.

kvakuska
24. říj 2010

@katapola je mi líto jak ti to dopadlo 😒 , drž se 😠

katapola
25. říj 2010

Tak děvčátka, dnes v lepší náladě. Pouští mě z nemocnice, v pátek mám přijít vytáhnout stehy a k dr. Malíčkové už jsem objednaná na 29.11. Takže teď na nějakou dobu pustím mimina z hlavy, dám se dohromady a příští rok to už musí klapnout.

krystofka
25. říj 2010

@katapola je mi to líto, ať se brzy cítíš líp, jak fyzicky, tak psychicky. Nevzdávej to. Mysli jen na to, že všechno bude dobré. 🙂 🙂

kamka1402
25. říj 2010

@katapola opatruj se a hodně štěstí ti přeji

kvakuska
25. říj 2010

Holky mám smutnou zprávu, Britka přišla o miminko ☹ ... nechtěla jsem vám sem včera pozdě večer psát že jede do nemocnice, to tam ještě mimi bylo, ale dnes ráno už bylo po všem 😢 ... ani vám nemůžu napsat jak moc je mi jí líto, jsem z toho od rána špatná a pořád na ni myslím ☹

sukubka
25. říj 2010

kvakuska co se salo že o mimi britka přišla?proboha holky to je strašný!!!!!

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2010

@katapola tak hodně štěstíčka potom se zase ozvy 😉
@kvakuska to je mi moc líto,já myslela,že to bude dobré,moc ji pozdravuj a ať se drží ☹ Holky to není fér,když se konečně zadaří a potom tohle

sukubka
25. říj 2010

je mi jí taky moc líto 😔 ach jo ani nevím co napsat,toto by se nemělo dít

stephanie
25. říj 2010

ahoj holky, tak po nějaké době nakukuji a samé špatné zprávy...co se to děje???? 😢 😔 😔

@katapola je mi to strašně líto, to je opravdu pech... vím, jak ti teď je, chce to jen čas...mi zítra končí šestinedělí, chvílema si myslím, že je to v poho...ale není...není dne, kdy bych na to nemyslela 😖

@britka ... 😔 😔 😔 ....to snad néééééééééééé....hočičko, drž se, posílám velké objetí...strašně moc mi to je líto...je to tak nespravedlivé...

kvakuska
25. říj 2010

@sukubka no jak pořád krvácela z toho odcházejícího dvojčete, tak se jí to krvácení včera rozjelo mnohem víc, psala Machačovi co má dělat, ten že do nemocnice, tam udělali UZ a mimi tam bylo (velké 2cm) tak ji dali na pokoj a ráno znovu UZ a mimi už nebylo ... s takhle rozjetým krvácením už asi fakt nešlo nic udělat ... mluvila jsem s ní ráno v 6:30, to ještě doufala a za hodinu mi volala že bohužel ... hned ráno ji brali na sál na dočištění, od té doby se neozvala, nechci ji rušit, kéž by pod vlivem narkózy celý den prospala ... zato já na ni myslím fakt celý den ... je to velká bojovnice a má toho už za sebou fakt hodně, tohle se nemělo stát ☹

katapola
25. říj 2010

@kvakuska Nemám slov, je to tak smutný, že to nejde ani popsat. To jsme to s britkou teda dopracovaly. Britko, je mi to opravdu moc líto.

jitulik24
25. říj 2010

Ahoj všem právě jsem si začala pročítat co jste hezkého napsaly a hned mi je do pláče ☹ .
@katapola je mi to strašně líto, že to nakonec skončilo tou horší variantou ☹ . Teď musíš nabrat nové síly a pak další boj. I když teď budeš mít stížené podmínky, tak já věřím, že mimi na sebe nenechá dlouho čekat, když se to podařilo jednou, tak proč by ne podruhé. Držím ti moc palečky 😉
@britka já vůbec nevím co na tohle napsat 😢 . Mám slzy na krajíčku a nějak tomu nemůžu uvěřit ☹ . Kdyby to šlo tak věř, že ti pošlu mnoho síly a taky pořádné objetí. Sakra proč se tohle děje, proč ☹ 😖 ???

jitulik24
25. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí.14 den po ET- hcg 482, 26.11 KO, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET jednoho embryjka, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

juvik
25. říj 2010

@britka holka, já nevím, co napsat....proč je ten život někdy tak svinsky těžký 😢 Myslím na Tebe, drž se.
@kvakuska jestli budeš s Britkou v kontaktu, tak ji vzkaž, že na ni moc myslíme.....já vím, že to moc nepomůže, ale i tak 😔