• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
@asmeena že by už?Nějak ses dnes neohlásila. :wink:
5. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka ale né, jen jsem po dnešní kontrole (kdy mi zjistili, že to stále na porod nevypadá) vzala byt z gruntu a teď relaxuju u filmu Líbáš jako Bůh :wink:
5. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena Vidím, že jsi akční v domácnosti, myslíš že tím malou vyburcuješ? :grinning: No ale už máš po termínu, tak tě dlouho přenášet nenechají, ne? Prý týden po termínu už tě nechají v nemocnici, aspoň nám to tvrdila por.asistentka na přednášce. V každém případě jsme my všechny nedočkavé. :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy14 prý můžu přenášet kolem 10 dní a potom se bere na hospitalizaci a vyvolání do špitálu. Doufám, že mě to mine.
5. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena jenom relaxuj a s prací to nepřeháněj šetři se.Já byla dnes v lékarně a koupila jsem si vitamínky.
5. lis 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen! Tak ještě nám držíš pohromadě 2 v 1? :slight_smile: Já právě tak nějak koukám na byt a smiřuju se s představou, že do vycíděného mimi nepřijde. Muž slibuje umýt okna od jara, kdy jsem byla po transferu, takže to nešlo no a pak už taky ne :slight_smile:. MYslím, že se nedočkám. Teď nevím, zda aspoň vyprat záclony a závěsy a věšet to na tu špínu...to mi přijde úchylné...ale zase si říkám, aspoň ty budou čisté a bez prachu....no, jinak v základní čistotě udržuju, ale jak říkám, na gruntýrung to letos nevidím :slight_smile:

Asmenko, pokud to fakt chceš urychlit, tak já slyšela, že okna a gruntýrování stejně nepomohou (mám dvě kamarádky, co to taky tak dělaly a nic), ale prý pomůže pomilování s manželem...(ne že bych tady chtěla být nějak indiskrétní). No nevím, jak jsem slyšela, tak prodávám :slight_smile:.

Daisy! Jak ty? Už se můžeš trochu hýbat? Jak je?

Brituško a co ty? často na tebe, Katapolku, Ecsadku myslím...

Dlouho jsem tu neviděla Juvika a Míšu Patrik....vím, že psala, že musí nabrat sílu. To chápu....
5. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena koukám že pořád pohromadě jo?tede té malé se u tebe líbí :dizzy_face: jak se jinak cítíš?
5. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jej díky za optání koupila jsem si vitamínky které se berou před otěhotněním a v 1 trimestru ty jsem brala i minule a hroznové víno když chci v lednu na to najet ať mimčo má podmínky. :wink:
5. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jej když my už sexovali tři dny po sobě, pila jsem červené víno, nakládala se do horké vody a dnes teda generální úklid a stejně prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Doufám, že to přijde samo a nebudu muset na vyvolávačku, toho bych se bála.
Ale četla jsem dnes, že to může být i psychikou, když se na to žena moc soustředí a moc chce rodit, tak to nejde.
5. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka a jaké bereš vitamínky?
5. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena malé je asi lepší u tene a ne svět se ji moc nechce moje dcera přenášela 3 týdny tak buď v pohodě.Pěkně odpočívej a šetři se.já si koupila calibrum má stejné složení jak femibion.Brala jsem je i minule.teď jsem si řekla že vše budu dělat jinak po transferu aby vše dopadlo dobře.
6. lis 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka tak držím pěstičky, aby to už byl poslední a šťastný pokus.
6. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka Taky beru, konkrétně Femibion, kvůli mutaci mthfr, ale vím, že tu někdo psal, že to nemůže snad kvůli štítné žláze.
6. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela jsem se zeptat kolik dnu se ceka na vysledky HCG v Reprofitu. Jak doufam delaji to taky v Olomouce v Reprofitu?
Jestli po transfere meri se tam taky endometrium ( tak mi delali ve F)?
6. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena buď ráda že se mu tak u tebe líbí :slight_smile: a neboj až bude chtět ven tak pujde
@britka brituš držím pěsti ,aby už to byl posledí a štasný transfér
6. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kéžby to byl poslední pokus,nebo už nevím.Neznáte nějakého sponzora :grinning: kopl by.
6. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to větřisko je venku strašné teď jse byla na chvilku venku.
6. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tu je sakra mrtvo :grinning:
7. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož bodejď - při neděli.u nás se gruntovalo.jak Vojtík spal,tak jsem stihla velký úklid koupelny,vydrhnout skříň v obýváku,umýt všechno sklo a to samé v prosklené skříňce v kuchyni.zbytek až zas bude Vojta spát.a to by člověk neřekl,co člověk vyhází caparů,co se za rok nashromáždí!jakýchsi hrnečků,mističek....
7. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna já si zas hrála s červenou řepou už ji mám konečně v zavařovacím hrnci pár skleniček a kolik to dá práce.Tak ses dala na gruntování,člověk stejně dělá pořád dokola.
7. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka teda ty si šikovná já mam červenou řepu jen na saláty nebo na polévky zavařovat by se mě ji asi nechtělo jak říkáš dá to hodně práce a snězené je to za chvíli.
jinak máš pravdu jak přijde víkend tak je tu mrtvo
7. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 s řepou je dost práce něco jsem udělala s křenem a něco se zelím.Už to mám i zavařené.Řepa je zdravá třeba vitamínky do sebe ládovat.Venku se počasí drží mohlo by to vydržet do večera.Mrtvo tu je.
7. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka Jo venku to vypadá skvěle měla bych jít na zahradu dát do země jahody co mám v truhlíkách a květináčích.
pozítří jdu do reprofitu na krev a nadalší konzultace co dál, tak jsem zvědavá.včera mi přitel oznámil že jeho bývalá kolegině je těhotná a taky od kamoše manzělka je ve 4 měsíci jen nám to nechtěli říc dřiv protože věděli že jdeme na IVF
7. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 a to mas 2 navstevu v R?
7. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 já jedu taky v útery do Ol.Vím jak je když někdo v okolí otěhotní mě to taky trápí,vždy si řeknu proč mám takové problémy já.Já asi nemám nic normální vše s problémama.
7. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka tak to jsme na tom stejně, domluvím se s Machačem na HSG vyšetření (na průchodnost) já tam na konec nebyla tak ted tam mohu zajít a uvidím jak sem na tom :wink: doufám že to není nijak bolestivý zakrok
@milusiaw ne už jsem tam byla několikrát chodím tam od srpna a mám za sebou IVF v reprofitu
7. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katapola a brala jsi ten Femibion i s těmi léky od paní doktorky Malíčkové?
7. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 ty máš neprůchodné vejcovody?
7. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britkato právě nevím, nikdo to nezjišťoval poslali mě rovnou na IVF, až macháč mě tam poslal do Šternberka poprvé mě zapomněli udělat odběry tak mě nevzali musela jsem čekat měsíc, a podruhé tam nebyl lékař tak jsem měla přijít za další měsíc což už jsem byla zla tak Machač mě prohlédl a říkal že tam nemusím jít, že bych měla být v pořádku a poslal mě na IVF. ale mě spíš zajímá proč to nejde přirozeně.Myslíš že to je psychika?
7. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Ahoj, oni u vás nezjistili žádnou příčinu proč to nejde? Většinou se napřed dělá IUI a po třech nevydařených pokusech už se jde do IVF. Já mám PCO a když jsme to zkoušeli doma s clostíkem tak nic. IUI už třikrát vyšla a přitom je to takřka to samé jako když si to uděláš doma. Hold přírodě neporučíš. Psychika hraje také svou roli, ale když chceš miminko a dlouho se nedaří tak být v pohodě rozhodně nejde.
7. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek