• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
Také se přidávám ke gratulaci! Ať Vám Sofinka dělá jen samou radost.
9. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček
ASMEENA – Sofinka
9. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jeste preposilam fotecku male Sofie:slight_smile: Vyridilka je snad od Vas vyrizena:slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smilers krásná holčička :dizzy_face: ta se rodičům povedla :wink:
9. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 jj, je moc hezka:slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smilers asmen obrovská gratulace, at jsou holky obě zdravé a malá je krásná :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena Asmenko Sofinka je nádherná, moc se vám povedla, přeji jí v životě jen samé štěstíčko a vám oběma holky hodně zdravíčka :dizzy_face: ... pěkně si užívejte jedna druhé :slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen, pridavam se ke gratulacim, mala je moc krasna! At vam dela jenom samou radost!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena moc a moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a malé Sofince štěstíčko do života prostě vše nej.nej jako správná sudička :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska dojela jsem v pořádku a jdu ven na lavičku loupat ořechy příště ti dovezu.
9. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 drzim palce na dobre vysledky odberu, ale myslim, ze sis uz vsechno spatne vybrala, ted to bude tutovka :slight_smile:
A pohyby uz v 17 tydnu, tak to jsi dobra, ja osmatavam bricho furt a nic, nebo nevim co hledat, no... Ja zase ted nekdy bych se mela dozvedet vysledky triple testu, tak se taky trochu bojim, snad budou ok.
9. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen, krásná holčička, přeji hlavně zdraví Vám oběma! :slight_smile:
@ladus77 ještě chvilku vydrž, já začala cítit "bublinky" až kolem 19tt, a pak se to postupně zvyšovalo a teď už jsou to pořádné šťouchy a kopance :dizzy_face: . Držím palce na výsledky triplu, věřím, že budou dobré.
@jitulik24 neboj, výsledky budou určitě dobré!
9. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jissis co to je ten Femibion?Na co on se pouziva?
9. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen, pridavam se ke gratulacim,přeji hodně zdravíčka a štěstí
9. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena co to čtu?tak konečně se Sofince zachtělo ven.Je moc pěkná.Hlavně že jste obě v pořádku a zdravé!!!!Užívej si to a pak nám písni :dizzy_face:
9. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko a Sofinko vše jen to nej nej do života :grinning:
9. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofince moc a moc zdraví a štěstí do života a mamince brzskou rekonvalescenci!!!!
9. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám. Najednou je to tu. Moc gratulací.
Femibion - vitamíny pro snažilky až do 12 tt těhotenství, pak se mění složení.
9. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Male mile Sofince preji do zivota vse nej nej nej. Tobe mamko Asmeenko spoustu radosti se Sofinkou.
9. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka za nějakou chvilku se budeš radovat i ty jak budeš mít miminko :slight_smile: v náručí.
9. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem dnes v OL a tak další pokus v únoru dříve podle dr.v žádném případě kvůli potratu co jsem měla..Už aby byl únor :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddynaTak co Vojtíšek už je zdravý co zoubky už jsou venku?
9. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, napsala by mi prosím některá z vás, jak vlastně funguje Reprofit v Ol. a v Brně? tedy kdo kdy kde ordinuje? a můžu se objednat na první konzultaci do Olomouce? Díky.
9. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka už aby to bylo :dizzy_face:
tobě přeji aby se nový rok rychl přehoupl a vy se začali zase snažit
9. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ještě se pá nocí vyspíš a už budeš držet miminlo v náručí a to ti budu tak závidět i asmence závidím ?(taková zavistivá jsem)jen v dobrém,každé holce to přeji a moc.
10. lis 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lijank Ahoj, podlě mě i všech holek jsme s Reprofitem moc spokojené. Na první konzultaci můžeš určitě do Olomouce. Já tam chodím a do Brna jedu na zákrok, kde je klinika. V Ol. ordinuje Dr. Machač a Dr. Soušková. Jsou tam v út, st a pá. Dnes tam nejsou - mají konferenci.

10. lis 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen,gratulujeme s manželem :slight_smile: Hlavně ať jste obě zdravé a malá roste jako z vody...
10. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rencav kdopak se nám to objevil.Tak jak se ti daří?
10. lis 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daří se nám dobře. A co ty jak bojuješ ? Občas to tu pročítám, ale samozdřejmě nestíhám vše.
10. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rencav dopadla jsem špatně a další pokus až v únoru dřív to nejde musí se mi tělo zas dát do kupy podle dr.To jsem ráda,že se ti daří dobře taky se to zkulí a budeš mít miminko teď se narodila Sofinka v OV a teď přibude v Havířově :wink:
10. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek