Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
30. lis 2010

holky kdybysme tomu nevěřily tak nebojujem a my pro ty miminka uděláme i nemožné.Já si říkám přece ta spravedlnost musí být.U nás mrzne,ale svítí sluníčko.

milusiaw
30. lis 2010

@mimco na kdy jsi objednana k Reprofitu?

kvakuska
1. pro 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček
ASMEENA – Sofinka

zuzka72
1. pro 2010

@teddyna nazdáááá, tak už i u nás je konečně živo, kluci lozí , chodí kolem nábytku a nechcou sedět v kočáře, furt otvírají papule a pořád by něco jedli.

teddyna
1. pro 2010

@zuzka72 jo,tak o tom mi povídej - jak jedem na prochajdu,to je kravál po celým městě.mládě chce prchnout i s fusakem.ale dostane na mikuláše sáňky,tak uvidím,jestli to nebude lepší ho tahat na saních než se naučí pořádně chodit.už máte nějaké botky nebo papuče?na doma má Vojtík zatím ponožky s těma protiskluzovýma čudlíkama,ale i tak mu ty nožky pěkně bruslí na dlažbě.tak nevím,jestli už koupit takové ty látkové papučky na zavazování?co myslíš?

zuzka72
1. pro 2010

@teddyna no my máme ty manšestrovy na zavazování, máme plovoučku, tak to klouže v ponožkách 😉

jitulik24
1. pro 2010

Ahoj holky, tak jsme byli dnes v poradně a vše je v pořádku 🙂 . K mému velkému překvapení jsem od minula zhubla 2 kg, takže jsem od začátku těhu v mínus 0,5 kg, což je vzhledem k mé postavě super. 6. 12 nás čeká ve FN v Olomouci konzultace k vůli cerklage-zašití děložního hrdla. Doufám, že dostanu nějaký dobrý termín na operaci, ať to mám co nejdřív za sebou a můžu být klidnější. 9.12 mě čeká odběr krve na triple testy, tak snad to vyjde dobře. Dnes jsem neodolala a koupila mimču na vánoce dva dárky. Hrací deku a povlečení do postýlky. To povlečení mě naprosto uchvátilo, zamilovala jsem si ho na první pohled 😵
Jaké je u vás počasí? U nás chumelí, což je velká vzácnost, protože sníh se u nás málo vyskytuje 🙂 .

kvakuska
1. pro 2010

@jitulik24 ahoj, to je fajn, že je všechno v pořádku 🙂 ... dárky jsi vybrala krásné, to povlečení je fakt super, ale jsi docela odvážná, já bych se asi bála kupovat pro mimi dárky takhle brzy 😨 ... u nás také chumelí, ale přijde mi to docela normální že v zimě padá sníh 😀 ... odkud jsi, že máte sněhu pomálu?

jitulik24
1. pro 2010

@kvakuska ahoj, já pořád věřím, že to dopadne dobře a těch dárků si v květnu mimi užije 🙂 . Jsem z Prostějova a takovou chumelenici jako je dnes už dlouho nepamatuji 🙂

jitulik24
1. pro 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie. Chystá se na KET!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček
ASMEENA – Sofinka

daisy14
1. pro 2010

@jitulik24 Super, že je všechno v pořádku, já ve stejnou dobu jako ty byla taky v mínusu (teda s váhou 😀 ). A to zašití děložního hrdla je u Tebe nutné? Moc o tom teda nevím, snad jen, že dneska už se to moc nedělá. Ale jestli to pomůže proč ne, že jo.
Dneska i já byla na poradně, všechno OK a mimčo už má 1,15kg, roste přesně předpisově 🙂 . Tak jsem zase klidnější.
U nás teď už hodinu chumelí, jsem zvědavá jak se nám podaří na parkovišti najít auto, aby mě přítel mohl večer zavést na další přednášku. 🙂

abig
1. pro 2010

Ahoj holky !
Tak zítra jsem měla jet do Brna na hysteroskopii, ale volal mi manžel, že je na cestě z Brna z pracovní schůzky a visí už 3 hodiny na dálnici, veze ho kolega a auto má v Ostravě, kde už nedojedou, takže nemám jak zítra dorazit do Brna. K tomu dálnice ve strašném stavu, takže si myslí, že bychom tam stejně nedojeli. V létě to mám 2 hodiny autem.
Musím ráno zavolat a zrušit to, myslíte, že se budou hodně zlobit ?

jitulik24
1. pro 2010

@abig Ahoj, já myslím, že každý vidí jaká je situace na silnicích, tak by to měli pochopit.

jitulik24
1. pro 2010

@daisy14 ahoj Dáši, je lepší mě zašít preventivně než když by to bylo akutní. Nerada bych zase přišla o zdravé mimi. Vidím, že tvé mimi se už začíná zakulacovat, jen tak dál.

kvakuska
1. pro 2010

@abig Ahoj, já si nějak nepamatuju odkud jsi, ale nemůžeš dorazit třeba vlakem? ... já myslím, že vlaky pojedou celkem v pohodě 😉

abig
1. pro 2010

@kvakuska Už jsem se dívala na spoje a tedy nic moc. Manžel dorazil právě teď, omluvil se mi, tak se já zítra omluvím v Reprofitu. Mrzí mě, to ... ale asi to tak má být.

Jinak netušíte, jak jsou po novém roce v Brně ? Od kdy pracují ?

kvakuska
1. pro 2010

@abig v Brně po svátcích začínají 10. ledna

abig
1. pro 2010

@kvakuska děkuji. No, tak to asi nasadím Norethisteron, ať stihneme hned počátek toho ledna. To už by měly být výsledky i krevních testů, tak snad se dozvíme něco víc.

milusiaw
2. pro 2010

@abig tak tebe objednali na histeroskopie do Brna? Me doporucili nemocnice kolem meho bydliste tak mam objednany termin na 13.12.10

abig
2. pro 2010

@milusiaw Ano, já do místní nemocenice nechtěla, tak jsem se s nimi domluvila na Brno.

britka
2. pro 2010

@teddyna abych tě nezklamala podle zkušenosti jak jsem vozila na sáňkách Lucku tak mi chtěla vždy vylézt i s fusákem do sněhu.Na čase koupit mamino botičky aby se Vojtíšek mohl válet s Tedíkem ve sněhu a budeš mít dvě kuličky sněhu.

teddyna
2. pro 2010

@britka jo jo,je to tak -v PO jedem pro botky na doma - at má pevnější nožičku. Páč si stoupá na špičky a je jak Harapes. 😀

kamka1402
2. pro 2010

Ahoj holky! Tak já zase po dlouhé době tady, konečně!!! Nějak nestíhám. 😉
V pátek jsem byla na konzultaci u Machače, a výsledek : nevíme kde je chyba.Spermie dobré, já na leky a hormony reaguji ekstrémě dobře což už při IVF kontrole se mě ptal proč jsme zvolili IVF, embryjka nádherné. 😕 Macháč se pozastavoval nad tím proč to nejde přirozeně, že nevidí žádný důvod proč by to nešlo.
Tak jsme se dohodli, že pojedu do lázní ty by mě mohli pomoc 🙂 a pak hned po lázních zavedeme sněhuláčka 😵 . Mám 3 zmražené. Tak teď vyřizuji lázně, pokud by vyšli ráda bych jela buď v únor nebo až květen. Protože v dubnu máme svatbu. 😉 😉 😉

zuzka72
2. pro 2010

@jitulik24 moc hezky povlečení a zavinka 😉
@kvakuska nepotkali jsme se včera ve městě???? 😉
@teddyna není nad pevnou nohu a u nás hysterák, do školy odcházím a Lukajda ječí a řve mamamama a natahuje ručičky, je to drsny...když se vrátím tak oba se smějou a moc mě pusinkujou, to je krásny, ale ty odchodu mě bolí 😒

kvakuska
3. pro 2010

@zuzka72 ahoj, no možné to je, že jsme se potkaly, procházela jsem městem, ale to já procházím skoro každý den, když bydlím přímo v centru 😀 ... možná jsem tě v zimním hávu nepoznala, podle kočárku vás taky poznat nejde, bo jich máte tolik že už jsem ztratila přehled 😎 ... příště se přihlas, ať můžu omrknout klučíky 🙂

zuzka72
3. pro 2010

@kvakuska já byla bez dětí a mám fialovou hlavu 😀 , ale 100% jsi to byla ty 😉

kvakuska
3. pro 2010

@zuzka72 😨 😨 😨 cože máš? fialovou hlavu? 😨 😀 no to bych tě asi nepoznala i kdybych tě viděla 😀 a bez kočárku už vůbec nemám šanci si tě všimnout 😀 ...minule jsem nejdřív poznala kluky a teprve potom jsem zkontrolovala zda kočárek vezeš ty 😉 ... ale šla jsi s nějakou známou, tak jsem se k tobě nehlásila ... ale až půjdeš kupovat noční košili pro tchýni, tak se určo zase přihlásím 😝

zuzka72
4. pro 2010

@kvakuska 😀 😀
nejsi na FB, nebo některá z vás??? Bych si vás přidala 😉

rencav
4. pro 2010

@zuzka72
Ahoj Zuzi.Jsem na facebooku,Volencová Renata 🙂

zuzka72
5. pro 2010

@rencav 😉