Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
22. kvě 2012

@mautas11 Asi ne,to právě nevím,jen sestřička se ptala kdy mám testovat a že by jsme teda rovnou vzaly krev,tak asi počítají že nám to nedá a testnem doma dřív.🙂

mautas11
22. kvě 2012

@evikj33 a to když k Et nedošlo tak se počítá normálně jako první IVF?? a nevíš kolik se pak platí za KET?jako že to bude brané jako druhé IVF?já se snažím být v pohodě,ale stejně někde mě něco hryže napůl že to je ok a na půl že ne. :(

evikj33
22. kvě 2012

@mautas11 IVF bez transféru je nedokončený pokus,takže máš ještě 3s Transférem,jinak Ket se do IVF nepočíta,platíš cca 5000kč v den ET dle ceníku a jen se kontroluje zda proběhla ovu.a popřípadě se něco bere aby byla dobrá sliznice.Neplaš ještě je na závěr brzo 😉

mautas11
22. kvě 2012

@evikj33 jo na závěr velmi brzo, díky za info, tak snad nám to vyjde 🙂

aneta1199
22. kvě 2012

@evikj33
@mautas11
Ahoj holky, já se po delší době hlásím, my jsme totiž odjely s mamkou a se Štěpánkem na týden do Turecka, aby jsme tu nezmrzly 🙂
Já jsem byla dneska u Štěpána na UTZ a rozloučit se, poprvé jsem čekala snad jen 10 min (přede mnou jen jedna pacientka), vše je snad OK a srdíčko tepe.
Jinak já jsem s jednou hatchující blastocystou dělala test už 4. den 😀 A byla tam 😀 spíš duch. Pak jsem testovala každý den jestli sílí a pěkná regulérní čárka byla 7. den.

Moc vám držím palce !

@spunda moc moc štěstí do dalšího boje !!!

evikj33
22. kvě 2012

@aneta1199 Tak super gratuluju ti.Ale přiznej že ti bude po RF ale i po Macháčovi smutno 🙂 Jinak já měla jen 2BlastyA+B,ale stejně to asi 6den skusím 😕

spunda
22. kvě 2012

@aneta1199 Děkuji no uvidíme ,kdy dojde Ms a co bude za urodu na UZ 😀 😀 😀

mautas11
22. kvě 2012

@aneta1199 taky děkuji za podporu, jinak ta moje blastocyta je lepší než ta tvoje?myslím to tak jak to jakou jde po sobě ve vývoji nebo je to jedno? já se pokusím vydržet týden a pak test.

aneta1199
22. kvě 2012

@evikj33
@mautas11
Takže v pátek a v sobotu můžu nakukovat? 😉
Hatchující znamená, že už vystrčí ten háček ven a to už se musí zavést. Je to stadium chviličku po expandované (v řádu hodin). Machač říkal, že kdyby se ten den nezavedla, tak do dalšího dne se už rozpadne. ET jsem měla v 10 dopoledne a večer už jsem cítila zahnizďování

aneta1199
22. kvě 2012

@mautas11
a vůbec se nedá říct lepší / horší - je to prostě jen pár hodin rozdíl a záleží, na kdy ti zrovna vyjde ET.
Další dvě embrya, které se mrazily, byla expandující blastocysty a čtvrté byla ještě nějaká jiná blastocysta a taky dopadla dobře a zamrazila se

No stýskat... tentokrát jsme se se Štěpánem viděli dokupy jen 4x. A navíc mi tvrdil, že si určitě přijdu ještě pro třetí, že když jsou tak hezký zamrazený, tak nám to nedá 🙂

mautas11
22. kvě 2012

@aneta1199 no pokusím se vydržet do pondělí ale stejně to vidím na neděli ráno 🙂co jsi cítila?já teda sem tam cítím takové svědění břicha a střídavě bolení vaječníků,ale nechci nějaké příznaky zakřiknout.

mautas11
22. kvě 2012

@aneta1199 to bylo druhé IVF vaše?

aneta1199
22. kvě 2012

@mautas11 první IVF a KET byl ve Fertimedu, neúspěšné, CAR nesympatický
druhý pokus už Reprofit (minimálka) a ten vyšel, máme kluka 16 měsíců starého. Teď znovu minimálka v Reprofitu.
Můj jasný příznak jsou bolavé bradavky a ty mě pak bolí celé těhotenství 🙂 jiný nemám

spunda
22. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi jo jo ted jsem měla dvě denní a čeká mě pátek - neděle denní 😀 😀 😀 takže mazec.taky doufám že MS dojde jak má ,beru ještě Utrogestan 1-0-2 10dní 😉 aby mi MS došla.A pak jsem domluvená na UZ a uvidíme jaká bude uroda 😀 Co ty jak se máš???

evikj33
22. kvě 2012

@spunda Tak alespon že jsi v práci,je to sice někdy na prd,ale člověk nemá moc čas přemýšlat,a utíka to.Ja už depkuju.Tak doufám jen v ty nej zprávy at jsou alespon 3-4 vaja 🙂

pitrisek26
23. kvě 2012

ahoj holky, včera jsme byli na první konzultaci. Byli jsme u Dr. Součkové - docela sympatická holka 🙂 Poslali nás na imunologické vyšetření. Můžete mi prosím poradit kdo to v Praze dělá a jaké jsou asi objednací lhůty? Díky 🙂

evikj33
23. kvě 2012

@pitrisek26 Ahoj Myslím že v Praze to dělá nějaká dr.Malíčková,je tady hodně zminovaná a chválená.Objednání je horší,ale dá se s ní domlouvat i Emailem.Ja osobně tam nebyla,tak snad holky poradí email a tel.Hodně štěstí 🙂

evulatko
23. kvě 2012

@pitrisek26, pokud bys chtela dr. Malickovou, tak kontakt na ni: Karin.Malickova@lf1.cuni.cz, je fajn a na mail odpovida velmi rychle a ani objednaci lhuty nejsou nijak moc strasne a vysledky pak do dvou tydnu🙂 Drzim moc palce🙂

pitrisek26
23. kvě 2012

@evulatko
@evikj33 super moc díky 🙂

spunda
23. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi přesně jak říkáš ,ted aby došla MS ,zavádím ještě do pondělí ten Utroš 😉 no uvidíme pak na Uz a když to ted neklapně tak asi dám pauzu at se tělo trochu zvetí od toho KETU 15.2. jedem v kuse a je to znát 🙂 Tobě držím palečky 😀 😀 😀 😀

evikj33
23. kvě 2012

@spunda Ahoj,jsi hodna,ja jsem nějaka nervní a podrážděna,nejvíc mně vytačí maly,pořad zlobí a děla něco natruc a taky asi to slunko je asi nějaký blbí tlak,mam motaka,jsem naprd 😝 😝 .Tak snad to ten Utroš udrží tak akorát a né zas moc.Už by to chtělo trochu toho štěstí pronás čekatelky 😉 Jo a mrazáčky nakonec žádne nemáme.

mautas11
23. kvě 2012

ahoj holky, my máme nakonec 2 embrya zamražené, můžete mi říct jak to pak chodí?? hlavně kolik se potom platí za KET a za mražení, díky

spunda
24. kvě 2012

@evikj33 Ahojky takže nakonec s té velké urody máte jen ty dva bobánky u tebe v bříšku??? 😒 No to je taky síla ,já ty motáky mám taky je to určitě tím počasím a asi i ty utroš dělá svoje.Mě zase trochu chytly záda asi klimoška v práci ☹ tak se opatruj 🙂 Já mám od zítra ty tři denní tak příjdu na jiné myšlenky 🙂 stejně ted do mrchy nemůžu nic dělat ,tak se opatruj a nerozčiluj se 😀 😀 😀

spunda
24. kvě 2012

@mautas11 Ahojky za mražení jsme platili 4000,- a ted v unoru když jsme šli na KET tak za rozmražení 5000,- 😉

mautas11
24. kvě 2012

@spunda a jak dlouho jste měly zamraženo, nebo podle čeho se odvíjí ta cena?

evikj33
24. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahoušku,tak rozčílila jsem se právě dnes na nákupu s mm bych ho v tu chvilu nejradši zabila 😠 pak má být člověk v klidu.S chlapama se nakupovat fakt nedá,znám jen málo opačných případu.Jinak jemně pořád blivno,motak trvá a ktomu bolej prsa a samozřejmně ve sprše už 2dny bíly hlen a pusu mám jak v pubertě 😝 Tak pracuj at to uteče a jdete zas do boje,tentokrát Bio 😉

spunda
26. kvě 2012

@mautas11 Ahojky měli jsme zamraženo 1rok a stálo to 4000,- když najedeš na Reprofit tak tam maji ceník .Pokud dáš na víc roků tak je tam vždycky trochu výhodnější cena 😀 Je jedno kolik vajuch máš 😉

spunda
26. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi no mám pracovní víkend a ted mám za sebou už dvě 12-tky a pěknej mazec ☹ tak ještě vydržet zítřek 😀 Jinak pořád zavádím Utroš ještě do pondělí a pak snad brzy dojde mrcha 🙂 a pak se uvidí 😀 😀 😀 neboj budu tě informovat ,manža 😀 😀 😀 mi tady do toho pořád kafrá .Tak to jsou u tebe dobré znamení,že se bobíšci pěkně zavrtávaji ,takže očekávám od tebe foto dálnice 😀 😀 😀

evikj33
27. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuško //na testu už jsem našla,jen se zatím neraduju,včera jsem začala trochu špinit,hnědy hlen,ale stejně mně to vyylekalo,dnes to zatím jde,tak snad to bude OK.Jinak utroš si užívej v těhu to nebude jinak až do 12tt.Tak se neupracuj papa

aneta1199
27. kvě 2012

@evikj33 - Evi, tak to je supéééér!!! Ale zatím jen potichoučku gratuluju 🙂