Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
4. srp 2009

ahoj Verčo,tak super,že ses rozhodla pro Machače.to je to nejlepší,cos mohla udělat.a jestli můžu radit,nechte si to s manželem pro sebe.o prvním IVF u nás věděli všichni a pak z toho byli akorát na větvi,když to dopadlo víc než špatně.teď jsme to věděli jen my dva,řekli jsme to až někdy v 7tt. no jistě,košula s žifarou musí být - já mám modrou košulu - na prsách žifara a na zadku má žifara nohy 😀 .prostě bez žifary do Reprofitu nejde ani jít🙂)

asmeena
4. srp 2009

to tak opravdu chodíte s žirafou všechny? Nebo si ze mě děláte srandu. 😀
Teď to teddy neřekneme, aspoň to potom bude třeba větší šok, že z ničeho nic čekáme třeba dvojčátka. 😀

asmeena
4. srp 2009

jsem moc ráda, že jste mě tak nahlodaly a já se odhodlala jít do dalšího snažení, třeba by se přirozeně zadařilo, ale přes IVF to bude možná rychlejší

teddyna
4. srp 2009

no nevím jak kdo,do fertimedu jsem žádnou žirafu neměla.a kdo šel do reprofitu s žirafou,tak měl úspěch.takže ty žirafy budou asi fakt infekční nebo co

asmeena
4. srp 2009

takže dobře, žirafku, ale nevím jestli ji nemám moc krátkou, i když tam je to stejně jedno, když mi stejně doktor bude koukat mezi nohy 😀

asmeena
4. srp 2009

Já už se tak těším na 23.9. až poznám Dr. Machače osobně.
😉 Opět si začínám dělat zase naděje, že by to tentokrát mohlo vyjít.

teddyna
4. srp 2009

Verčo,tam je to zcela jedno.páč jak tě vedou zpět do pokoje po OPU,stejně to ještě napůl spíš. to si piš že to vyjde!Machač je machr!!!!!! a uvidíš,jak ho uvidíš osobně - šaramantní chlap s šílenou dávkou naděje,kterou dodává těm zoufalcům,co tam chodí.

asmeena
4. srp 2009

mě dodal sílu a energii už po telefonu, byl moc příjemný. Smál se když jsem mu řekla, že jdu z Fertimedu. Že prý i cestu už znám, když je to kousek od Fertimedu. 😉

teddyna
4. srp 2009

on se tomu směje,páč z Fertimedu chodí davy párů.Fertimed stojí za prd a všichni to už vidí,že je to jen byznys a zahrávání si se zdravím lidí. takže bych to tak tipla,že potkat se Machač se Sobkem,tak mu Sobek dá pod nohy tak semtex

asmeena
4. srp 2009

jsem se právě vůbec nedivila, že se smál, protože mi to je jasné, že tam utíkají už zoufalé pacientky.

asmeena
4. srp 2009

ale nechci zase nijak špinit Fertimed, já jsem tam žádný větší problém neměla, ale je pravda že o penězích to tam je hodně.

bellka
4. srp 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale nemohla jsem nečíst tu samou chválu na dr. Macháče. Jsem teď po neúspěšném 6. IVF a už nechci o nic bojovat, protože nemám sílu. Ale když vás čtu, zase se mi začíná ta síla vracet a vážně uvažuju, že bych to ještě mohla zkusit.

asmeena
4. srp 2009

bell: i když už máš tolik pokusů za sebou, tak bych to nevzdávala, ono se to štěstí usměje na nás všechny, já tomu moc věřím. Chce to jenom znovu odstartovat a já dnes odstartovala tím, že jsem zavolala Dr. Machačovi a už mám termín pohovoru. 😉 A stačí mi jen kartička pojištěnce, nechtějí žádné zprávy z Fertimedu. Takže tam to ani říkat nebudu.

asmeena
4. srp 2009

A Olomouc není daleko, stejně jsem tam jezdila minulé IVF pořád, jen abych nemusela do Polanky k Holubovi, takže už to máme zažité a problém to není. 😉 A Brno kvůli OPU a ET se taky dá. 😵 Když za tím bude vytoužené miminko, tak zvládnu vše.

bellka
4. srp 2009

Asmee, máš pravdu, však já se zase seberu, to jenom teď jsem ještě taková nevěřící, však víš. A to je někde kousek od Fertimedu? A žádné výsledky nepotřebuju?

asmeena
4. srp 2009

je to o ulici dřív 😉 Koukni na mapku reprofitu Olomouc.
http://www.reprofit.cz/page.php?id=54&rodic=50&...
sestřička mi řekla, že pouze kartičku pojištěnce, ale doma nějaké výsledky mám.

bellka
4. srp 2009

Děkuju moc. Dobrou noc a ještě jednou díky.

asmeena
4. srp 2009

ted: a kde se v Olmiku u Reprofitu parkuje? Nepřijde mi, že tam je někde místo?

teddyna
4. srp 2009

asmeena,parkuje se bu´d v podzemní garáži,která je hned vedle Reprofitu a nebo klasicky u Fertimedu podél cesty a doješ si pěšky. ale podzemní garáže jsou v pohodě za dvacku na hodinu a když si pak zajdete do restaurace,která je vedle podzemních garáží,tak máme garáže zdarma.dycky jsem návštěvu u Machače spojila s obědem nebo se snídaní v té restauraci.jmenuje se to tam "v nebi" a supráckytam vaří.
bellka,v žádným případě to nevzdávej a zkus Machače a Reprofit.s Fertimedem zcela nesrovatelné ve všech směrech

asmeena
4. srp 2009

ted: my nemůžeme do podzemní, protože máme LPG a s tím se tam nesmí. ☹ No nic, tak se projdeme. Však v září a jinak podzim bude ještě pěkně a pak už budu těhule a zimu budu trávit doma v pelíšku. 😵 😀

teddyna
4. srp 2009

asmeena,super přístup - tak to má být,tak je to správné 🙂 od toho Fertimedu je to fakt max.5 min,takže pohoda jazz.co manžel říká na přístup,souhlasil s přestupem v pohodě?však jestli ho bereš ke štěpánovi v tom září,tak bude nadšen i manžel. ten můj byl zcela u vytržení,páč takový přístup ještě nezažil

asmeena
4. srp 2009

manžel jede samozřejmě se mnou, je to můj osobní řidič. 😀 a taky budoucí táta, tak si to musí projít vše se mnou.
Více méně mě do toho uvrtal i manžel. Četla jsem mu co jste tady psali ten minulý týden a on do mě začal hučet, ať nás hned objednám a že mám zrušit toho léčitele, že si myslí, že v CARu nám pomůžou rychleji.

teddyna
4. srp 2009

machač je fakt machr.já osobně moc na šarlatány nevěřím,takže dávám přednost medicíně. nicméně,každý je jiný. ovšem jak tu již bylo psáno,jak poznáš machače a jeho léčbu,uvidíš sama,že fertimed byl ztracený čas,peníze,nervy...já na ně slušného slova prostě nemám

asmeena
4. srp 2009

tak ty už to máš fajn, nosíš v bříšku mimiško. Budeš si nechávat zjišťovat pohlaví nebo to bude překvápko?

asmeena
4. srp 2009

ted: nevím jestli si mi to už psala? tak se omlouvám, ale jak tady diskutuju se spoustou lidí, tak mi některé věci potom vypadnou. Ty máš úspěšné těhu po kolika IVF? Hned na poprvé? A jak dlouho jste se snažili o mimi?

teddyna
4. srp 2009

asmeena,no sice v břuchu mímo mám,ale jestli je OK se dozvím příští týden na kontrole.doufám,že jsem ho nějak nepoškodila tím uklízecím maratonem,co teď máme. pohlaví je mi zcela jedno.když bude vidět,doktorka řekne,když ne,nějak extra to zjištovat nebudu.manžel by to rád věděl,ale mi je to jedno.je to naše druhé IVF (první fertimed,druhé reprofit).snažili jsme se- tuším 3 roky.napřed to bylo - dostudovat,zabydlet se atd... a když jsme teda konečně vše měli,tak to nešlo - klasika.navíc do toho všeho jsem si zlomila nohu...no prostě když se s.....,tak se s..... a to u mě platilo doslova.

asmeena
4. srp 2009

tak to máte stejně, studium, bydlení, práce, svatba a pak konec, nedařilo se, snažíme se přes 3 roky.

micinka22
4. srp 2009

asmeena já parkuju vždy hned před reprofitem na ulici...na rohu je trafika kde si koupis parkovaci kartu za 20 na hodinku ...a do "nebe" se taky chystám 🙂)) no většinou stavím hned u pizzerky tak jí neodolám 😀 😀 😀

asmeena
4. srp 2009

no, teď pojedeme na 16:00 hodin, tak to pak nebude už čas někam chodit na jidlo, protože budeme mít doma psisko. Myslíte,že tam budeme dlouho čekat? Jak dlouho trvá první pohovor?

teddyna
4. srp 2009

asmena,první pohovor počítej tak 20 min až půl hoďky.já teda vypadla asi za 15 min.páč se štěpán chytil za hlavu jak jsem na něho vysypala info,co se stalo ve ferťasu,udělala ultrazuk,domluvili jsme se na další kontrolu a bylo to.