Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
29. srp 2013

@britka Ahojky🙂 tak do skoly se jeste zatim nechystaji, jeste maji cas, teprve jim bude 5 let v prosinci, tak pujdou i tak o rok pozdejc. Skolku milujou, takze nastesti zadne problemy nemaji s adaptaci ve skolce, ted po prazdninach pujdou do druheho oddeleni, tak uz se tesi🙂

Jinak dodatecne gratuluju k mimcu🙂

carlik
30. srp 2013

@smilers jejda, ty tvoje holky už budou mít 5? To je nedávno, co jsem četla, že se narodily 😉

carlik
30. srp 2013

@britka ahojky, nějak moc nestíhám psát...jenom mrknu co novýho a Kikča mi stojí na stole...teď jsme objevily kouzlo krtečka v TV, tak aspoň chvilku sedí na prdelce. Jinak já léčila angínu, malá je naštěstí zdravá, tak snad budeme i na podzim. Chci zase chodit do solné jeskyně jako loni. Dneska jsme byly na náměstí mrknout na mažoretky a malá byla středem pozornosti pro všechny a její tanečky upoutali i moderátora, který s ní chtěl dělat rozhovor 🙂 Nedávno jsem viděla i @pecicku u našeho. Taky malej jí roste jak z vody. A vy budete mít za chvilku půl roku, no děsně to letí....mějte se fajn

smilers
30. srp 2013

@carlik jj, leti to silene 😀 clovek ani nemrkne

britka
30. srp 2013

@smilers diky za gratulaci.jsem rada že ses ozvlala a stejně tě obdivuji s trojčatama mi dava zabrat jeden tak dělam po večerech jak malej spinka jinak chce pořád společnost.

britka
30. srp 2013

@carlik no konečně jsi napsala už jsem si říkala co je s tebou.Malé slečně se libily mažoretky a tancovani tak to je fajn.ty naše děti na sebe pěkně předvaději i Dominiček každeho upouta nebo se pořád směje a nahlas tak si s ním každy vyklada.Jo už bude mít půl roku strašně to letí.tak až budeš mít čas tak napiš na IP.

smilers
31. srp 2013

@britka 😎 tak me holky davaji zabrat defakto porad, a je jedno, jak jsou velke nebo male, takze te chapu 😉 ale uzivej si, zachvilku vyroste a tytam budou leta kdyz bylo mimco🙂

britka
31. srp 2013

@smilers ahojki to mimčo nějak rychle roste,myslela jsem že so užiju miminka a ouhle je z něho kus chlapa 4.9 půl roku a nechce sedět jen litat v chodítku to mu oči svítí a koukaji co by vyved to zaclona nebo kvitka ach jo.Teď spinka a já valčim co přes den nestiham.Obdivuji tě fakt.

smilers
31. srp 2013

@britka teda, tak uz pul rocek, no tak to predem gratuluju, bud rada, ze je tak akcni 😀

britka
1. zář 2013

@smilers až moc je živy už měl v paradě žaluzie a zaclonu o kvitchach nemluvim to už list od palmy se mu libil a ještě se šibalsky směje.Nějak brzy chodí spat dnes už po 18h to balil tak jsem to protáhla na 18,45h.Zítra mame poradnu tak mam radost ty měsíce fakt letíCo prcci jsou hodní?Doplňuji se?

smilers
1. zář 2013

@britka teda tak akcni jsme holky nastesti nemela 😀 Holky se doplnuji ve vsem a snad porad, nekdy mam z nich hlavu v peru 😀 😀 a za cca dva roky do skoly, a to me trefi asi uplne 😀

britka
2. zář 2013

@smilers asi prcek je jak ty tvoje slečny do kupy.Bude pěkny rošťak s modrýma očima a šibalsky se s nima kouká.3kolu ti vůbec nebudu zavídět než to naučíš vše 3X tak to bude zahul.

smilers
2. zář 2013

@britka ale tak je nas na ne hodne, tak si kazdy rozdelime jednu a bude, myslim samo na to uceni😀

britka
3. zář 2013

@smilers tak to jo ale i tak je toho na tebe dost obdivuji.Já bych to asi nezvladla mám co dělat s Dominičkem ten je za 3 děti 🙂

carlik
9. zář 2013

@britka přesně jak ty, jsem ráda, že stihám jen jedno dítko 😉 Je to čím dál časově náročnější,prostě nevydrží na chvilku beze mě sedět na zadku, teda třeba te´d je u telky a čumí na Krtka, ale stejně musím být furt ve střehu. A jak jste dopadli na půlroční prohlídce? Je to fakt hrozný, jak to letí...malá bude mít ve středu 20 měsíců. Tak se mějte krásně a zase někdy, papa

ivulis
9. zář 2013

Ahoj holky, tak jak jsem se chystali do Reprofitu v Olomouci a těšili se, tak to asi nevýjde, protože já mám pojišťovnu OZP 207 a ta s ním nemá smlouvu :/ ach jo jsem nešťastná a když jsem psala na všeobecnou, tak mi odepsali, že lze změnit pojišťovnu, ale nejdříve zažádat 1.1.2014 což je dlouhá doba :/ přítel sice všeobecnou má, ale nevím, jestli by to šlo udělat tak, že by se veškeré zákroky co se týče IUI psali na něj, aby nám to proplatili ☹ nemáte s tím některá zkušenosti? Děkuji moc

britka
10. zář 2013

@carlik Ahojki je to fakt jak ten čas letí a ti naši caparti nam starnou.Je to tak jak se narodili tak papali a spinkali a teď vš dělam po nocích a vychytat kdy spi jinak neudělam nic.Teď rano spal půl hoďky a já honem letěla pokrmit tu zvířecí bandu přijdu nahoru a už se za 5min probudil uplně vypočitané.Teď si hraje za chvili ho mrsknu do chodítka a budu žehlit.Pisni na IP.

britka
10. zář 2013

@ivulis To neva že nemaji smlouvu s pojišťovnou já byla samoplatce a zvladla jsem to.Pozjišťuj na kolik by Vas to stalo a podle financi se rozhodněte jestli to zvladnete ta poj.to stejně moc neproplaci.

ivulis
11. zář 2013

No uvidíme, každopádně se tam objednáme a uvidíme jak to dopadne, ale opravdu už čekat nechceme, začala jsem první měsíc brát nosifol a cyklus se mi upravil na 25 dní a 5 dní MS tak teď jsem 10DC a čekám zda bude ovulka 🙂

britka
11. zář 2013

@ivulis já bych nečekala a objednej se a uvidíš za zeptani nic nedaš a i finančně uvidíš zda to zvladnete.

britka
19. zář 2013

teda tady je nějak mrtvo ☹

koriina
21. zář 2013

Ahoj holky,chystáme se na iui do reprofitu v olomouci,chci se zeptat,mám rbp 213 hradí se něco za iui,doposud v jiném caru bylo iui vždy zdarma,hradila mi ho pojišťovna,tak jestli je potřeba nějaké penízky a když tam přijedeme ráno na osm za jak dlouho budeme asi hotoví? Díky za info 🙂

britka
22. zář 2013

poradila bych ti ,ale byla jsem samoplatce tak jsem si platila všechno sama.jak dlouho budeš čekat taky nevím nebo ja jezdila ještě na starou adresu a čekací doba nebyla dlouha byla jsem spokojena.Uvidíš budeš spokojena a nedaš na reprofit dopustit od sestřiček po dr.super ochota a laskavost 🙂

jej
25. zář 2013

Ahoj holky,
po dlouhé době nakukuju, zdravím! Nevíte někdo, jak se vede Míše Patrik a malému? Jak jsem psala, dlouho jsem tu nebyla, ale minimálně na posledních dvou stránkách, ketré jsem rychle projela, jsem nic nenašla.

Koriino, iui se neplatí. Teda alespoň dřív to tak bylo, pokud si matně pamatuju, nejsou tam ani žádné jiné doplatky za léky apod.

Jinak čas s dětma letí opravdu šíleně, malá má už 2 a třičtvrtě roku a čekáme druhého bobiše. Jsem tak nějak 22.týden plus mínus, v tom cukuletu a fofru kolem malé mně ty týdny už splývají 🙂). Opět nám pomohl zlatý Reprofit, i když až napotřetí (ale v porovnání s čekáním na dcerku pět let to je pohoda).

britka
26. zář 2013

@jej ahojki konečně se někdo ozval.Je fakt že ten čas letí maly už bude mít taky 7měs.a to mi připada že se včera narodil.tak čekaš miminko to je fajn mala bude mít sourozence.A kdy se prcek narodí?My taky čekali na malého 6 let a je to naše zlatíčko te´d si hraje vedle mě 🙂 a brepta si.Opatruj se a někdy pisni.Co se týče Míši koukni na jeji stránky ma tam i fotky už je z něho kus chlapa.Zvladli to a je to fajn ale nervy museli mit všichni.

daisy14
26. zář 2013

@jej Gratuluji k druhému těhotenství, ať je všechno v pořádku. 🙂 Koukni se na fotoblog Míšy, má tam fotky malého, je to velký bojovník a zvládli to super.

britka
27. zář 2013

@daisy14 no ahojki že se tu objevíš někdy 🙂

daisy14
27. zář 2013

@britka Ahojki, já jsem tu furt, jen moc nepíšu🙂 Taky o čem, že jo, mrazáčky v Reprofitu ještě sice máme, ale nějak mi schází odvaha jít do dalšího kola, takže sem koukám jen občas, jestli něco nového u někoho jiného🙂

carlik
28. zář 2013

@britka no to víš, všechny matky v jednom kole a ty co teprv na mimi čekají, se tu nemají s kým poradit 😒 Ale určo čekárna v RF je plná, akorát holky sem moc nechodí. Máš pravdu, letí to strašně a malej teda hodňoučkej jo? Mě taky všichni říkají, že mám tak zlatou holčičku, ale teda někdy doma chytí "vzteklinu" a je teda je to děs 😒 Jinak toho s ní moc neudělám, furt za zadkem...
@daisy14 takže furt nejsi rozhodnutá pro druhý? Teď kolem mě má spousta druhý mimčo vlastně po 2 letech, tak jdite do toho 😉
@jej tobě přeji pěkný zbytek těhu a ještě hodnější dítko 😉
Jdu kouknout na tu Míšu a malýho

britka
29. zář 2013

@carlik tu chvilinku by si každa mohla najit,když nam bylo ouvej tak jsme si psaly a teď by jsme si mohli psat o dětech jak se nam vyvíjeji.Já toho mam taky hafo práce a tu chvilinku si najdu ☹ Maly je šikulka líta v chodítku jak střela.Včera tu byla Tedy a Vojtíšek to je kus chlapa a pusinku nezavře.