• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. srpna 2017 
Po třech pokusech IUI mě v lednu čeká první pokus o IVF :/ :unamused:
15. pro 2015 ve 12:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelluna to jsme na tom stejně :slight_smile: Taky mě to čeká na začátku unora ..snad se zadaří
15. pro 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenca1212 jojo zítra si jedu pro prášky a protokol a od ledna prášky na stimulaci atd.... no musí se zadařit :slight_smile: držím pěsti :slight_smile:
17. pro 2015 v 18:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
14. led 2016 v 17:14 • darja6
@darja6 Ahoj, u Dr. Michnové jsem byla na punkci a transferu ještě v dobách, když byla ve FNOL. Působí sice zmateně, ale je velmi šikovná, takže bych se vůbec nebála :slight_smile:
14. led 2016 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne ahojky tak jak si dopadla teď? Snad se zadařilo konečně
15. led 2016 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenca1212 ahoj Leni, bohužel zase se nezadarilo a ted 29.1. Jdu na hysteroskopii, paní dr. michnove se zda divné,ze netehotnim,kdyz mam super sliznici i krásné embrya, tak proto . co ty?
25. led 2016 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. S touto klinikou mám zatím jen jednu zkušenost, vstupní pohovor a předběžnou domluvu na IVF. Příští týden a chystame s manželem na spermiogram a já na kontrolni ultrazvuk. Jsem z toho SPG mnohem nervoznejsi než můj muž. Jak probíhá "odběr" spermatu na této klinice? :confused:
26. led 2016 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne ahoj! a kolik jsi měla transferů? Já mám taky všechno "v pořádku", embrya krásné a taky se nějak nedaří... Navrhují ti nějakou jinou léčbu než dosud?
26. led 2016 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak vidím tak hodně holkám se v reprofitu nedaří..už mám i strach sakra já :frowning2:
26. led 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hahebu transferu jsem měla zatim jen dva. 1krat et, po druhé ket a ted už mam poslední zamrazene embryo,tak doufám,ze se zadari po hysteroskopii. A ty mas kolikaty pokus?
28. led 2016 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne ahoj tak jak jsi dopadla?tva spolubydlici z dneštni návštěvy ivf clinik
29. led 2016 v 18:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne ahoj tak jak jsi dopadla?tva spolubydlici z dnešní návštěvy ivf clinik
29. led 2016 v 18:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda se přidám k vám do debaty... Do Reprofitu chodím skoro 2 roky, mám za sebou několik núspěšných pokusů, aktuálně plánujeme na únor další KET..
29. led 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drahus1 ahoj :slight_smile: dopadlo mi to nastesti dobre,pan dr. nic nenašel,deloha v pořádku. Odebral kousek sliznice na biopsii kvůli nějakému testu na hluboký zánět sliznice, abychom byli klidní, ze mam vse OK. Moc Ti držím palce, aby 2.ivf vyšlo a embryjko se zavrtalo. Já si ted počkám na menzes,tak za měsíc a půl bude KET. Mohlo by se zadarit :slight_smile:. Pak napis, co embryjka a následný transfer. Držím pěsti.
29. led 2016 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne tak to je fajn,ze to máš v porádku,držím palce
29. led 2016 ve 22:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne Já měla 2x ET a 3x KET. 1x IUI. A nikdy nic... :frowning2:
30. led 2016 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahebu musíme věřit, ze nám to vyjde :wink:.
31. led 2016 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se k vám přidávám. Též chodíme na IVF Clinic. Už máme za sebou 1xET a 2xKET, zatím nic. V březnu chceme jít na další KET, snad se zadaří.
2. únor 2016 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b_lecha a jaký mas problem? Já neprůchodné vejcovody a endometriozu na vaječníku,která byla odstraněna,ale bojím se aby se mi nevratila. Musím rychle otěhotnět :slight_smile: je mi už skoro 28 let ..
2. únor 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dělali někomu transfer i v sobotu?
3. únor 2016 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ne, protože mi to vycházelo dobře, ale vím že tam i v sobotu bývají... jestli ovšem dělají transfer, to je věc druhá..
3. únor 2016 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vždy vycházel odběr na sobotu nebo neděli a transfer vždy ve středu, ale já ještě na zákroky jezdila do Brna. Jinak hodně štěstí, doufám, že se vám všem zadaří. My to štěstí neměli
3. únor 2016 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me transfer delali v sobotu :wink:
3. únor 2016 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte co se děje? Já měla měsíčky 29,1, a dnes jsem poprvé stimulovala a po týdnu mám opět krvácení mám dlouhý protokol..měl jste to někdo taky tak? Díky za radu jsem na nervy
4. únor 2016 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywonne já mám PCO a k tomu jeden vaječník. Je mi 26.
4. únor 2016 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem včera byla na odběru vajíček a bohužel jsem tam měla jen dvě. A dneska jsem volala do centra a chytlo se jen jedno. Takže to bude buď a nebo :frowning2:V neděli jedeme na transfér :-/ Snad to vyjde :-/
5. únor 2016 ve 12:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelluna držím palce
5. únor 2016 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b_lecha Děkuji budu je potřebovat :slight_smile: Já se snad dám na modlení :-/
5. únor 2016 v 17:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelluna Kamarádce zbyl taky jeden jediný bojovníček k transferu a chytl se a má krásného chlapečka :wink:
5. únor 2016 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek