• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

18. září 2017 
No brali mi to v těch 13hodin v ordinaci a odtud to asi posílají do laborky a proto to čekání. No zítra zkusím ještě test...
28. kvě 2009 v 19:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
test nezkoušej,zítra tam rovnou zavolej.to už je dávno zanalyzovaný. analýza musí proběhnout do určité fáze odběru a centrifugace(věř zdravotníkovi).
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy,
to máš pravdu, ale oni tu krev posílají mimo ordinaci do laboratoře a výsledky jim nosí "kdykoliv" během dne. Proto si myslím, že ti Zuzi řekli až v pondělí. protože to je jistota, že v PO ráno už tam prostě budou.

Holky, setkali jste se někdy s tím, že byste 2dny jen špinili???
28. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnald,já špinila celou stimulaci a ještě týden po ET a to teda festovně.myslela jsem si,že se to nechytlo.ale chytlo - ZATÍM.
28. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale ja pichala Pregnyl 7.5. a v úterý test byl negativní, takže těhu tento měsíc u mě fakt není...jen už budu jako Zuzka, řešit, kde ta MS vlastně je :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte......je tu ještě někdo????
Zuzi, tak dej ráno vědět, jak jsi se rozhodla - jestli testneš nebo zkusíš zavolat na výsledky krve.....ale já si myslím, že jestli Ti řekli, že výsledky budou v PO, tak to tak asi bude, ne????Tak jak píše Donnald.........
Donnald a Ty jsi dnes kolikátý DC????
28. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó už to mám dnes jsi 32 DC, že????
28. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za rady, zkusím ráno ten test a pak i zavolat. Donnald, tak vidím, že jsme na tom obdobně, jen to špinění nemám, za to mám nějaký výtok-bílý, no moc tomu nerozumím a sliznici, čípek, nebo, coto tam vevnitř je mám takovou naběhlou-jsem to zkoumala. Už se ze mě asi stává magor. No hlavně, že jsem matka dvou dětí a připadám si, jak holka ze základky, co o menstruaci, těhotenství a tak vůbec nic neví. Zítra mám taky scuka s kámoškou-7let se marně snaží, teď v lednu už byla na nějaké poslední metodě, co se dá dělat, dělali ji snad vše, vrazili do toho spoustu peněz a bohužel pořád nic-třeba mi poradí, už těch zkušeností má až, až. Taky chodí k Machačovi.
28. kvě 2009 ve 22:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky - Zuzi tak co test????????
29. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
tak já jsem dnes přesně 33DC a pořád jen špiněni.
Po 8hod zavolám sestře, že tam chodit nebudu, to mi stejně hormonální profil vzít nemůže, že jo?
Měla jsem takovou radost, že apoň MS přišla a ono nic.....ach jo.

JO a manžel včera po cestě na Slovensko zaplatil 50euro pokutu :angry: .Hlavně že jsem všem říkala, ať jedou oaptrně :slight_smile: . Jeli 2 auta a já už vidím, jak jeden řidič machroval před druhým....a jeden z nich je samozřejmě můj manža. ikdyž mi tvrdil, že za rychlost to nebylo, tak nevím. To se dozvím, až přijedou.
29. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald a proč by ti nemohla vzít horm.profil???? Už jsi tam volala????
Zuzi a jak to vypadá s tebou?????
29. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, že ten se bere 2-3den cyklu. A přece špinění není jako začátek cyklu, ne?? :slight_smile:
Teď jsem volala a mají obsazeno :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem si dělala test a negativ opět. Byla jsem na stránkách rodina a tam píše spousta lidí, že testům se nedá věřit, že se jim těhu neukázalo třeba ani po 6 a pak na druhý den šli k doktorovi a byly ve 2měsíci. No každopádně je to zajímavé, ale nelíbí se mi, že nic nevím. :cry:
29. kvě 2009 v 08:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A BT 37,1.
29. kvě 2009 v 08:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek.teda,vy jste ranní ptáčata.to než já jsem se vymamlasila z peřin,tak mi to chvíli trvalo. te´d tady fárám po netu,že zadám inzerát,jestli někdo nechce vysavač na chatu.Donnald,tak jsem to řešila s tím špinením a 2-3 den cyklu - řekli mi,že až se rozjede na plno krev.ale zkus zavolat,však zkusit se to dá odebrat.Zuzko,tebe potěším aspoň tak,že moje známá po IVF měla 5x negativní test - pět dní po sobě,vzali jí krev a bylo to tam a v současné době už jí ten negativní test běhá po kuchyni a roztahuje šuplíky s vařechama.
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddyna díky za naději. A mimochodem můj chlap se jmenuje Vařeka. Tak to je možná malinenky znameníčko. Cha,chá. :slight_smile: Ale ta nejistota je hrozná, do pondělí daleko. :confounded:
29. kvě 2009 v 08:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zuzi, třeba to tam vážně bude :wink: .
Ta BZ vypadá dobře, jenže těžko se tím řídit, když neznáš ostatní teploty. Ta samotná BT je ovlivňována totiž mnoha věcmi.
A já od rána pořád volám sestře a nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Jestli se ale nedovolám, stejně tam nepůjdu, nebo myslíte že mám??? Já myslím, že stejně hormony nepoznají, pokud nejsem ten 2-3DC. a břicho mě bolí, jako by měla mrška přijít, takže bych tam pak šla v PO, protože to by vyšlo taky na 3DC.
29. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a dělala jsi si jinou značku testu nebo ten samý co před tím???
29. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten samý co předtím, ale teď jedu za tou kámoškou a po cestě koupím nějaký jiný.
29. kvě 2009 v 08:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald,tak s tou Vařekou je to dobrý:slight_smile:)) Donnald,asi mě zakousneš,ale kamže to chodíš do CAR??
29. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald, to voůáš Marušce od Machača na mobil?
29. kvě 2009 v 08:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddyna, to jsme se shodli na otázce pro Donnald, co? A já pochopila, že ta první věta je pro mě, taky ve spěchu napíši něco, odbouchnu a už to nejde vrátit, no jo technika. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOnnalg,ppromiň,jsem hňup.dyt tady jsme z reprofitu všechny.no kurnik a to jsem teprv 7tt,co budu dělat ve finále,když už teď mi hlava vynechává
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnal,musíš vydržet.jak tam mají moc práce,tak se je těžko se dovolat.máš číslo na mobil na marušku??kdyžtak ti ho pošlu
29. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, teď mi to taky došlo, vždyť téma je Reprofit-Olomouc, tak to jsme asi všichni odtamtuď. Donnald a voláš ji na mobil?
29. kvě 2009 v 08:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nee,
volam normalne na pevnou linku. Ona má služební mobil? Není to jen třeba mobil pro vyvolené :grinning: .
jestli myslíte, že ne, budu ráda, když mi číslo pošlete.
29. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAruška 774399398 a je to pro všechny, neboj. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak Maruš říkáte??Oslovujete ji normálně sestři, že :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké je u Vás počasí???U nás už od samého rána prší......hrůůůza - co budete dělat o víkendu????Donnald dresy , já čekat na mrchu a Vy??????
Tak co už jsi se dovolala????
29. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek