Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
28. srp 2009

co tečeš jak kohoutek?? to mě šilene otravovalo..ale bereš utrogestan ne?? ja to měla po tom hlavně 😝 😝

teddyna
28. srp 2009

čaute vespolek.za chvílí odjiždím do Mohelnice na festival "mohelnický dostavník" - nepůjdete tam některá,že bysme se sešly???

zuzka72
28. srp 2009

Mici, já beru ještě ten Utroš, mám ho dobrat to platíčk, prej tak do 14týdne, tak doufám, že to pak poleví, protože je to hrůza. občas mi připadá, jako bych se počůrala, ale z jiné dírky. 🙂
Teddy, tak tam bohužel nejedu, ale užij si to.

teddyna
28. srp 2009

Zuzi,mě to ten utroš dělal taky - měla jsem výtok -ale proudem. jak jsemij vysadila utroš,tak ze dne na den to přestalo a byl klid. tělo je přehormonované,tak to je reakce.já vysazovala utroš v 10tt.
tak si to tady,holky,užijte - ukážu se až v neděli večer.

micinka22
28. srp 2009

Zuzi jj přestane to až ho dobereš .-)) ja vysazovala myslim e 12tt .-))
zuzi prosimte hod mi cislo na sestru..ja blb si to neulozila a nez bych to tady zase nasla://

zuzka72
28. srp 2009

Mici, ale já měnila telefon a čísla se mi smazala, tak to je průser....

micinka22
28. srp 2009

tak sem to cislo nasla a konecne ulozila a Machačovic maji zase dovolenou ,když mam jit na UTZ..:// tak sem mu psala co s tim udelame://

micinka22
28. srp 2009

sestřička že prej leda dalši cyklus 😲 😲 😲 no to teda neeeeee jako 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzka72
28. srp 2009

Jejda, já to spletla, na Marušku samo mám, já myslela na tvou sestru. Někdo tady psal kdysi, že ta druhá co píše je její sestra, ale nevím, zda jsi to byla ty. Jsu ale voleček.

zuzka72
28. srp 2009

Mici, bojuj, nenech se odbít, napiš Štěpánovi.

katapola
28. srp 2009

HOlky, začínám být docela nervozní. Ne z toho odběru, ale spíš tak nějak celkově.

zuzka72
28. srp 2009

Klídek, nervozitu nechej doma před domem, to bude v pohodě.

micinka22
28. srp 2009

kat to bude v poho ...heled za 14 dni budes hlasit //---jo zavidim ti..me se to celkove bejak se.e...Stepan tam na moje dny neni..navic chce prirodne..coz bude trvat vecnoct..buhvi kdy bude poradna sance...ty ji mas za dverma!!! vyjde to !!!!!!!!!!!!

teddyna
28. srp 2009

ahojte,hlasim se z mohelnice.je tu pazak jako kraava a ten festival je dost narocny.jsme oba s manzelem pracovne.uz jsem ale zavrela kram a sla si lehnout.tak jsem si rekla,ze jeste mrknu,co jste tu nakecaly. Katy neboooojj,zitra to klapne naprosto v pohode a klidu a miru a za 14 dni budes hlasit pozitivni test /jak pise Mici. Mici a kdyz tam maj dovcu,tak sjed do Brna na kliniku na ultrazuk /sak je jedno,esli to bude delat stepan nebo nakej jinej franta,ne 🙂 miminko jeste nekope,tak se jdu natahnout do klidu,jestli uz neco ucitim.podle vypoctu na interentu to melo byt citit od vcerejska a nic.tak snad je vse OK.dobrou vsem

micinka22
29. srp 2009

ahj tak mam dojít ve stredu ..to budu teprve 6DC 😲 😲 😲 no nevim co na tom UTZ vyzkoumá...ale je machr tak snad neco jo že 😵 😵 😵 😵

teddy jj ja to citila taky nejak po tom 20TT...za chvilku to prijde ..je to bomba 😀 😀 😀

zuzka72
29. srp 2009

Mici super, alespon uvidí, co ti tam dozrává, je machr, neboj, však to znáš. To klapne.

micinka22
29. srp 2009

njn akorat nevim kdy me jako posle na IUI..

katapola
29. srp 2009

Ahojte. Tak jsme zpět včetně oběda. Odebrali 13 vajíček, to by mohlo být šťastné číslo🙂 Zítra si mám volat, kolik se jich oplodnilo. O tom, jestli bude ICSI nebo ne, rozhodne embryolog. Tak jsme samozřejmě napjatí. Prostředí je tam opravdu příjemné.

zuzka72
29. srp 2009

Katy-SUPEEER, to bude krásných morulek. A kolik si necháte zavést? A to ti neřekli hned jestli udělají ICSI? A prodlouženou kultivaci máte?

katapola
29. srp 2009

Zuzko, to nám neřekli. Machač říkal, že o ICSI rozhoduje embryolog, že pokud budou spermie ok, tak ICSI není potřeba. Prodlouženou kultivaci chceme, v papírech máme napsáno předpokládaný termín transferu úterý - čtvrtek. Jsme tak trochu střízliví, minule se nám embrya nevyvíjela dobře, 3.den měli jen 5 buněk a ve Fertimedu nám hned 3 embrya zavedli a nepovedlo se. Machač slíbil, že nekvalitní vkládat nebudem, abychom ušetřili 1 pokus na pojišťovnu. Ta nejistota a čekání je fakt síla. Takže Zuzko chápeš, že po našich zkušenostech vůbec nepřemýšlím o tom, kolik embryí si necháme zavést.

zuzka72
29. srp 2009

To chápu,ale popravdě jsem nečetla o tvých zkušenostech, jelikož nemáš založený profil, tak promiň, to se pak špatně pamatuje kdo co zažil, když navíc píšu do spousty diskuzí. Já byla na OPU v sobotu a transfer byl v pátek, nám řekli hned ICSI, ale to asi vzhledem k chlapovým embryjím, které nebyly použitelné na IVF.

katapola
29. srp 2009

Zuzi, no jo, měla bych si profil založit, ale když jsem se sem registrovala, tak jsem si řekla že si ho založím, až budu těhotná🙂 Zuzi, to jste měli nějakou hodně dlouhou kultivaci, to se vám musely embryjka skvěle vyvíjet. Jak já bych si přála dostat se do stádia blastocysty nebo aspoň nějaké kvalitní morulky, samozřejmě ještě potom i s ´úspěšným koncem, ale v tuto chvíli řeším ty buňky a vůbec oplodnění. Nezbývá než čekat.

katapola
29. srp 2009

Prostě doufám, aby ve středu nebo čtvrtek byly aspoň dvě kvalitní embrya k trasferu. Zamražení bych už považovala za vysoký nadstandard. Trochu mě drží nad vodou to, jak jste tu psaly, že v Reprofitu používají nějaký jiný roztok - médium, ve kterém se embrya kultivují, ale nevím, jestli je to fakt pravda. Takže hlavu vzhůru, tentokrát to už musí dobře dopadnout.

zuzka72
29. srp 2009

To dopadne dobře, neboj, jen tomu musíš věřit.

katapola
29. srp 2009

JJ🙂 Však vy jste mi tu vzorem 😉

asmeena
29. srp 2009

katap: moc držím palečky a věřím, že tentokrát to už vyjde a ty budeš následovat holky a jenom odečítat dny do porodu. 😉

asmeena
29. srp 2009

ted: co bylo za fesťák v Mohelnici?
My jsme se vrátili z Jižní Moravy a teď budeme ještě do středy u našich v Jeseníku a až ve středu zamíříme zpět do Ostravy. Perfektně nám vyšlo počasí, tak to bylo super výletničení.

teddyna
29. srp 2009

caute vespolek.tak se hlasim opet z mohelnice.jeste zitra a je to hotovka.jsem desne utahana,nohy bolavy,otekly.doufam,ze to mimco prezije ve zdravi a ja taky.pac jsem cely den na nohach,jidlo jen ze stanku,co tu je-coz teda neni zadna vyhra.tak se tesim treba na klasickej gulas s chlebem doma.
katy:to ti odebrali hodne,to je super. nas se ptal doktor hned po OPU,jestli chceme ICSI.ale vzhledem k tomu,ze vajicka byly jen 4 a z toho dve staly za prdlajs,tak jina moznost ani nebyla.stejne zbylo druhy den jen jedno a pro to jsme si 4 den jeli a to je nas bojovnik.
asmena:je tady festival www.mohelnickydostavnik.cz - manzel tu dela hlavniho fotografa uz snad 15 let,no a co poznal me,tak jsem zacla jezdit s nim,zaclenila se do kolektivu a jsem clen stabu-delam tu hostesku,varicku kavy,caje,mazacku chleba,chystani buchet...no proste obsluha ucinkujicich. fotky z minulych rocniku jsou na webu i program,ktery je letos opravdu vydareny.je to tady mega akce,akorat kdyby ti svinstvi bzucivi komari tady tak nebyli.ale je to v autocampu,kde jsou stromy,tak se to tady bzucivcama jen hemzi.

asmeena
29. srp 2009

tedy: tak to ti nezávidím, být taky celý den na nožkách a ještě s broučkem v bříšku. Dnes vám moc počasí nepřálo, že? Ale lepší když je chladněji, než ta šílená horka. 😉

zuzka72
30. srp 2009

Mici posílám ti odkaz na ušití plínek-kalhotek, snad se ti to bude hodit, náhodou jsem to objevila... http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html