Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

martin72
2. zář 2009

Jenže my nečekali,že po tom prvním IVF o to přijdeme,když to tak pěkně vše vypadalo.Nemáme nějaký luxusní byt.Obyčejný,ale bydleli jsme v nájmu a konečně jsme získali svůj.Jenže mezi tím jse mimčo přestalo vyvíjet a byli jsme ko.

katapola
3. zář 2009

Martine, jdete v září na první konzultaci. My jsme za konzultaci nic neplatili. No a domluvíte se na dalším postupu co kdy a jak, takže budete mít šanci došetřit a domluvit se na takovém termínu, jak vám to bude vyhovovat.
Teda ale to co píšeš, jak ženu vyrazili z práce, protože byla těhotná, to je teda hnus.

Jinak holky, dnes teda jedeme do Brna (doufám, že tentokrát už bloudit nebudeme 🙂 ), tak jsem zvědavá, jak se embryjka mají, kolik jich je, jak to bude probíhat...Akorát jak tu byla řeč o těch penězích, nemáme vybranou hotovost, v papírech je napsáno, že lze platit kartou a výjimečně i bankovním převodem, ten by nám vyhovoval nejlépe, tak snad s tím nebude problém, protože lítat po Brně a hledat bankomat, to bychom zas zakufrovali nějakou odbočku, jak nás znám 🙂

A víte, co mě v papírech ještě zaujalo? Že doporučují nemít u transferu prázdný močový měchýř. To je zajímavé a jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím 😀

jaja35
3. zář 2009

Katy, tak hodně štěstíčka. 🙂 Držím pěsti. To s tím měchýřem je fakt zajímavé. 😀 😀 😀 Já jsem se pomalu bála pít, abych nemusela po transféru do večera vstávat z té rozvrzané fertimeďácké postele. 😀

Včera jsem zase byla u mé fyzioterapeutky u nás v nemocnici. Každý měsíc mi rovná kostrč přes konečník, nic moc pocit mít její prst v zadku 😉 , ale jestli to k něčemu je.... Pak mi ještě pojezdila a namasírovala zadek ultrazvukem a přes elektrodu mi do pánve pustila mravence o intenzitě, co maximálně vydržím. Prý se tak prokrví pánev a zvýší se tím šance na oplodnění. Vždycky když od ní odcházím, mám pocit, že mi upadne prdel... 😀 😀 😀 Teď mi také říkala, že tam měla 30 -ti letou holčinu po 3 IVF, která ještě nebyla ani na vyšetření průchodnosti vejcovodů, na protilátkách..... Prostě jí nic nekontrolovali a rovnou ji nahnali do hormonů. Děsný...

Martine, taky bych Vám radila, abyste na tu konzultaci šli. Proberete to s ním a uvidíte. Mně taky hned nežene do IVF. Ze začátku prý vyzkoušíme něco méně nákladného. A kdybych byla mladší....., tak do mně tlačit hormony nebude vůbec. Fakt to zkuste. Mám kamarádku, která podstoupila 3 pokusy (1 stimulace, měla hafo vajíček a pak i embryí), s manželem se dost zadlužili kvůli bytu, pak šla na KET (2 roky zamražené embryo) a zadařilo se a je z toho Tonda jak vyšitej. Prostě nepřemýšleli nad úspěchem nebo neúspěchem, ale sháněli dlaždice, židle, postele....

katapola
3. zář 2009

Jaji, tak to máme stejnou zkušenost, taky jsem se bála vůbec pohnout, natož zvednout ruku a napít se🙂

certina
3. zář 2009

Dobré ranko
Mišo - takže jdeš znova v neděli???Tak to je dobré...........no jo - i Štěpán se může přepočítat...........ale v neděli budeš 10DC ne??Když včera jsi byla 6DC - nebo zas počítám špatně já???NO hlavně aby už to vypočítal dobře on a mohli se pustit do akce!

Kat Tobě přeju hoóóóóódně moc štěstíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať to všechno klapne tak jak má!A na kolik hodin jedete????

zuzka72
3. zář 2009

Tak mě napřed stimulovali 3měsíce a nic a pak až IVF, takže, jak píše jaja, k placení je daleko, ale každý má jiný problém a je jiný případ, ale rozhodně se dá domluvit. Jinak je tam napsáno platit hotově, ale mě říkal i mi tam dali fakturu, že mám zaplatit převodem, že je to dohledatelnější a pro ně lepší, dnes jde vše přes účty. A močák má být plnej, takže ještě, že tam maj ten automat na vodu, já pila a pila a pak čůrala, takže zase pila a pila, než jsem se dostala na řadu. Je to jako při UTZ u toho má být taky plný močák, asi to pak líp vidí, nevím, ale říkali nám to ve špitále.

katapola
3. zář 2009

Certi, máme tam být v pravé poledne.

certina
3. zář 2009

Tak to je úplňo suprovej čas! 😀 😎

teddyna
3. zář 2009

čaute vespolek. Martine,nepllaš - máte ještě dva pokusy na pojištovnu,ne?? tudíš si uhradíte pouze případné ICSI a kultivaci - mě celé IVF stálo 6900 a to jsou prachy,který se nějak schrastit dají,ne?? navíc můžeš platit převodem,hotově nebo kartou.a na převod je(myslím,abych nekecala)14 dní. takže pokud byste si sehnali sami léky tady přes koníka,kde holky nabízí zbytky,co jim zbyly(teda pokud chcee Puregon a nikoliv Fostimon,který je na pojištovnu),tak byste zase ušetřili. ta cena,co jsem psala je i s Puregonem.takže kdybyste použili Fostimon,tak si zaplatíte fakt jen ICSI a prodlouženou kultivaci-pokud byste ji chtěli no a samozřejmě dojezdy do OL a2x do Brna.nestahuj gatě,brod je ještě daleko!držím palce!!!
katy,takže úúúderem dvanácté to vypukne,jo??? tak tfuj tfuj,ať jsou moruly krááásnééééé. a ať bere manžel kapesník do kapsy,my to tam s manželem ořvali,jak nám tam pustili uklidňující hudbu a ukázali embryo na plazmě na zdi.
tak jsem zase od pěti vzhůru.a co teprve až břuch povyroste.teď jsem se ráno dívala do zrcadla a jen lehce je cosik vidět.no,zato večer vypadám jak balooonn.

micinka22
3. zář 2009

Dobré ránoooooooooo..
KAt držím palce at máte dost miminek a hlavně at vydží kde mají !!!!! budu čekat na popis zážitku 😵 😵 😵

Certin jasne že 10dc...no v matematice asi nebyl nejlepší 😀 😀 😀 😀 no hlavně když je machr přes děcka že 😀
no minule sem byla taky 10dc ...sice vše OK ale nemohl odhadnout kde a kdy bude ovulace
...nechapu proc kdyz tam jdu ja maji dycky dovcu:/((( takže bud to riskne a třeba me posle ve středu na IUI....uvidime

bobinka1
3. zář 2009

ahoj holky,nezlobte se ,že vám tady lezu jen mám dotaz,má kamarádka chodí do FNsP Olomouc a uvažuje,že přejde do Reprofitu,ale je z z Ostravy,tak by ji zajímalo jestli už v Olomouci dělají i OPU a transfer nebo jen ty zakládní vyšetření a sona,a na OPU a transfer by musela do Brna?díky 🙂

micinka22
3. zář 2009

bobinko ano v Olmiku jen kontroly, zákroky v Brne

bobinka1
3. zář 2009

ahoj micinko děkuji moc 😉

katapola
3. zář 2009

Tak jsme zpět i s dvěmi miminami v bříšku🙂 Prý rané blastocysty. Fakt jsme je viděli na monitoru, jedna větší asi kluk, jedna menší - asi holka🙂 Opravdu se cítím mnohem líp, bylo fajn, že tam mohl být manžel se mnou. Teď už jen zahnízdit a udržet. Testovat mám za 14 dnů a volat dobré zprávy🙂

j.cien
3. zář 2009

Katapol super!!!Budou se krasne vyvijet!!Tak je honem pekne pupickovat! 🙂

teddyna
3. zář 2009

čaute vespolek.Katy - zatím jen držím pěsti,gratulace budou posléze. hlavně to vyhoď z hlavy,chovej se zcela běžně.(já po ET šla sekat trávu ) a všechno půjde snáz.a neboj,štěpán sice neumí počítat dny,jak se sekl u Mici,ale na miminka je machr!! a vůbec,kdo ti dělal ET? potřebovalas kapesník?ořvalas to?? tka povídej,přeháááněj?

katapola
3. zář 2009

Teddy, sekat nemám co, bydlíme v paneláku, ale chceme jet ke tchánům, tak bych si mohla sekačků půjčit, oni by se určitě nebránili 😀 Kapesník jsme nepotřebovali, spíš jsme se usmívali a měli radost. I když teda jednu chvíli jsem měla slzičky na krajíčku. Nejvíc se mi líbilo, jak nám ukázali mimina na té obrazovce. To bylo fakt supr.
Cien a co ty? Už víš?

j.cien
3. zář 2009

jen z testiku 😉 na krev chci skocit zitra 🙂

katapola
3. zář 2009

to zní nadějně 😉 Držím pěsti.

katapola
3. zář 2009

Cien a který den od transferu zítra budeš?

micinka22
3. zář 2009

Kat bezvaaaaaaaaaaa 🙂) na test stačí týden 😀 😀 😀 😀 😀

micinka22
3. zář 2009

cien hmmmmmmm že by????? 🙂) to je super jak to tu těhotní 😀 😀 😀

certina
3. zář 2009

Ahoj holky...............mám z Vás takovou radost!!!!!Jen tak dál.............supr.....ale jak psala Moňa - gratulace posléze.......... 😉
Týjóóóó že by další dvojčátka???Zuzi - no vidíš - už tu nebudeš sama!

Já jsem měla doma dopoledne chlapy na výměnu kuch.desky - a byli tu celé dopoledne - a já musela být furt ve střehu - páč jsme kontrolovala, aby to dělali dobře, zároveň hlídala psa, aby neutekl ven a kocoura, aby neutekl do obýváku, když kolem něj procházeli atd..........a mezitím jsem žehlila asi měsíc vyprané prádlo - hrůza - jsem to pořád odkládala a odkládala a teď jsem z toho úplně lehla a chrápala dvě hodiny!!!!!!!!!!!Teď jdu uklízet tu spoušť v kuchyni a mezitím něco udělat na zahradu!
Kat - pak to můžeš vzít k nám - zrovna dneska kosíme zahradu! 😀 😀 😀

asmeena
3. zář 2009

katap: super zprávičky, to je úžasné. Už se taky nemůžu dočkat, až zase i my začneme něco ohledně miminek podnikat.

katapola
3. zář 2009

Certi, tak sekání trávy se nekonalo, ale pojedla jsem jim několik hroznů ze zahrady 🙂

teddyna
4. zář 2009

J.cien - hele,mi nějak uniklo,že jsi po transferu.no vidíš,člověk tu čte a stejně prd ví 😀 tak tfuj tfuj a hlas dobré zprávy.
Katy,no - tak nemusí každej sekat trávu,můžeš třeba přehazovat uhlí nebo tak něco - pro těhule ideální práce.a kde se dneska všechny touláte?? u nás se opět maluje - tentokrát už poslední pokoj,mělo by to být dneska hotovka a bude snad už od té nejhorší práce pokoj.

katapola
4. zář 2009

Teddy, tak uhlím taky nemůžu sloužit, bude stačit, když vytřu podlahu? 🙂 A ještě bych chtěla skočit do fakulty, už by tam mohly být výsledky na trombofilní mutace.

teddyna
4. zář 2009

katy,jasně,podlaha stačí - ale fest na ten smeták přitlač,jo?? ať mimini vědí,do čeho lezou🙂 tady u nás poprchává,tak je aspoň čistčí vzduch.mám tu nachystaných snad 150 věcí na zašití,tak se na to po obědě vrhnu,ať to mám z krku.za týden odjíždíme na dovču,tak ať mám čistý svědomí,že jsem si tu nenechala chlívajs.

j.cien
4. zář 2009

Teddy ahoj,tak se hlasim s dobrou zpravou :HCG 125.3 8den po ET 🙂

micinka22
4. zář 2009

cien gratulkaaaaaaaaaaa🙂))