• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
kat nestimuluju..jedeme uplne na přirozeno..kdybych stimulovala tak mi asi ten vaječník praskne nebo nevim :zipper_mouth:
jj uplne novej .-))
6. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,no tak nebude IUI,ale bude IVf a je to,ne? šak co,hlavně,když to bude. Teda kurnik,Štěpána s brejlema bych taky chtěla vidět!
6. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy no to asi těžko..nebude nic.. :pensive: :pensive: :pensive: chce to provist prostě přirozeně..tak třeba se povede a budou jen dvě a chytí se jen jedno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zcela přirozeně to neklapne?bez IUI?zázraky se dějí,třeba to klapne aj bez dárce
6. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem si objednala knihu o dvojčatech-početí, jedno,dvouvaječná rozdíl, těhotenství,porod atd. tak jsem na to zvědavá, konečně mi to alespoň zodpoví spoustu otázek.
Zítra jdu na ten NT screening, tak prosím držte palečky. Jdu 12.15 na krev a 18.15 na UTZ. Fuj, já se toho strašně bojím těch výsledků.
Mici-heč, já viděla taky Štěpulu s brýlema a asi 2x v ordinaci, když přilítl z auta. To teda nechápu, proč tam těch vajuch nemůžeš mít víc, však ti IUI je, že ti to tam stříknou a to by se přeci stalo i přirozeně, tak proč to omezujou? No nevím, jestli někdo pochopí, co jsem tím myslela, já to napsala nějak divně. No co už....
7. zář 2009 v 08:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, držím prsty i na nohách :wink:
7. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy tak to bych musela tak leda k sousedovi .-)
Zuzi ..protože 4 čata bych nezvládla.....nač riskovat že...
a vysledku budou v pohode uvidis!!!!!!!!!!!!!!
7. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci aha, já myslela, že to pak redukují třeba na 1 až 2, někde jsem to četla, ale nevím. Mno ale čtyřčata, to by bylo super- k tomu by jsi měla i ošetřovatelku. :grinning:
7. zář 2009 ve 12:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi na redukci bych nikdy nešla...proto nebudu riskovat :wink: :wink: no nevim co by na tom bylo super :grinning: :grinning: :grinning: sedřena matka (s tou chuvou to neni tak horky....) ,žadny penize,psychika v čudu .-))) budou stačit max ty 2 .-))
7. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to chápu, to byl vtip, já bych si ty 4kliďo nechala, ale bez té ošetřovatelky, nesnesla bych, že mi po bytě brouzdá cizí ženská a do všeho se motá. :unamused:
7. zář 2009 ve 14:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a jsem nas... jak sviňa.no chápete to?byla jsem objednaná dneska na velký ultrazvuk,dojdu tam a řeknou mi,že jim v celé klinice vypli proud a elektrárny neoznámili dopředu.tudíš neordinují a všechny pacientky přeobjednali.navíc má moje doktorka dovolenku a je tam za ni zástup až do konce září - no mě picne.takže na ultrazvuk jdu ve čtvrtek odpoledne k někomu,koho jsem ani neviděla.chjo..to je den! ještěže mám aspoň zítra to prenatální echo,že miminko uvidím,jestli se hemží - aspoň takhle.
7. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy celkem normálka...taky sem občas letěla nekam zbytecne :///// zmetouri jedni maji aspon zavolat co :confounded: :confounded:
7. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, tomu se říká den blbec a těch já mám někdy taky na rozdávání. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak mi přijde,že se mi ti "dni blbci" nějak kupí nebo co.myslela jsem si,že jsem si veškerou smůlu už vybrala před dvěma lety a ono asi néé.asi si ten strejda nahoře řekl,že ještě cosik unesu :frowning2: . tak držte palce aspoň na zítra - to jdu na prenatální echokardiografii - tak snad aspoň tam bude vše dobré.
7. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes mám ten NT screening-já se bojím.....
Teddy-držím pěstičky i mimoušci.
8. zář 2009 v 05:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: držím pěstičky, ať je vše jak má být.
8. zář 2009 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: to se ti přirozeně v cyklu vytvořilo 9 vajíček? To je nějak moc ne? Jsem myslela, že tolik lze dosáhnout maximálně stimulací?
8. zář 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko..........
Všem dneska držím palečky ať to dopadne na jedničku!!!!!!!!!!!!!!!Tak se pak obě ozvěte - co a jak :confused: :sunglasses:
Asmen - asi se tolik vajíček vytvořit může - páč já taky , když jsem byla u Štěpána na ulz - tak říkal, že jich tam mám do aleluja a to jsem ten měsíc neměla žádnou stimulaci...............takže asi to jde :grinning:
8. zář 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když se ti tak přirozeně vytvoří tolik vajíček, tak to se nemůže odebrat normálně punkcí a udělat jako IVF? Možná se ptám jak debil, ale zní to zajímavě. :astonished:
8. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen, ta samá otázka napadla i mě, tím by se také zabránilo vícečetnému těhotenství a dále když jsou utvořeny přirozeně a šlo by tudíž o přirozený sex, jako v životě(tudíž něco, jako IUI) , tak se jich přece nemůže oplodnkit 9? No nechtěla jsem se na to už ptát, abych nebyla za idiotka, ale přiznám, jsem idiotek. :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je možné, že přirozené hormony nedokážou, aby všech 9 dozrálo, anebo jsou třeba méně kvalitní, těžko říct. Doktoři asi vědí, co dělat. Mně se jednou na kontrole stalo, že byly na ultrazvuku vidět tři folikuly a i to doktora překvapilo, ale říkal, že dozraje jenom jeden.
8. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek.tak jsem se dala trocha do kupy a za půl hoďky vyrážím na to echokardio.
večer jsem zase číhala na pohyby a nevím - asi jsem debil.furt se mi honí bubliny v břuchu a žádný ťukání na břicho nikde(jak se teda všude píše).no,co se mě týče,měli by ten internet zakázat,člověk je z toho akorát pak zblblej,co si přečte.ale je to děs,vše mám nastudováno na vyznamenání a jak se dojde do praxe a přímo se mě to týká,tak jsem z toho vyvalená. :frowning2:
Zuzi,na kolik fičíš na ten NT screening?
s těma folikulama - vytvořit se jich může více a uvolnit také.ale příroda to má zařízené tak,že se uvolní jen ty kvalitní a dozrálé.takže vytvořených mohlo být třeba aj 9,ale zcela dozrálé mohly být třeba dvě,tři - tudíš zázraky přirozeného početí dvojčat,trojčat.
8. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teedy to je to co říkám, ale pak by se ty tři-čtyři zázračny oplodińily i při přrozenym, tak , jako u IUI. Těžko se to píše, jak to myslím.
Na krev jdu 12,15 a UTZ i s Petrem-jupí- v 18.15. :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji na všech kontrolách jen same pozitivní zprávy!!!!!!!!!!!!!

Zuzi ano od jedne spolužačky sestra ma trojčata přirozeně .-))
no proto jdu ve středu ke štěpánovi a pokud bude dozrávat 3 a více tak to odpíská....punkce by samo šla ..ale ty vajička se musi oplodnit mimo a zase dat zpátky že..takže je to nákladné...no budu doufat že dozrají dvě :slight_smile:)

jinak ve ˇFertimedu mi treba 10dc rikal že ovulovat budu napravo..a za 4 dny dorotl folík nalevo a na pravo už bylo prázdno..tak čert ví kde byla ovulace..IUI nikdy nevyšlo..://
8. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci-hmmm, tak to je potom jasny, to chápu a taky to, že to mimo je za peníze a né maly a to IUI je vlastně za míň a to o hodně. No tak to je fakt. Přirozeně trojčata, no to je bomba. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, takže zítra máme držet pěstičky? V kolik? :wink:
8. zář 2009 v 10:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jasně proč to dělat nákladně když je možny to udělat na přírodno že..i když s IVF bych byla asi rychleji těhu :((
zitra je tam od 15h...tak tam budu na 3 ..neříkal přesnej čas
8. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovej dlouhej článek jsem vám poslala a kůň mi to sežral!!!!!!!!!!!!takže až mě zlost přejde,tak to napíšu znova
8. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fetální echu vše v pořádku,mimčo měří 20cm,je souměrné a má se k světu.nemám se prý znepokojovat,zatím vypadá vše OK.potvrzen znova klučina.tak bude mít manžel radost.
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, to je tak krásná zpráva, že tu málem brečím, jak mě to dojalo. Takové velké mimino, pro mě je to úplné scifi:slight_smile: Ale třebas už máme zahnízděno a jen o tom nevíme. Moc bychom si to přáli. Tak ať klučina roste dál a vše je v pořádku.
8. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek