Sanus Hradec - zkušenosti

jasemin26
24. čer 2019

Ahojky, v září jdeme poprve do sanusu,mohu se zeptat co nas ceka? Popřípadě jaké máte zkušenosti. Predem děkuji

anettak
24. čer 2019

Ahojky do Sanusu v HK už jezdíme 4 roky, máme toho už mnoho za sebou jako jsou IUI, 2x IVF a mnoho testů, jsme s CARem spokojeni.Vše je nové a moderní, sestry i doktoři jsou fajn.

Při konzultaci se budou ptát na osobní info, jak dlouho se snažíte, jaký máte problém, atd...
Chodíme k Mudr. Šilhanovi a za mě dobrý.
Kdyby jsi chtěla určitě se ptej, ráda odpovím co tě zajímá 🙂

jasemin26
autor
24. čer 2019

@anettak ahoj dekuji moc, pro me je to úplně nove tak nevim co cekat, snažíme se dva roky, jinak ja jsem v poradku ale manžel ma problem,tak doufám že nam pomuzou..pri prvni konzultaci se neco plati? Nebo mame cekat jen otázky.. Děkuji moc... budu asi drza ale zadarilo se vam?

anettak
24. čer 2019

@jasemin26 my jsme do CAR šli po roce snažení, s tím že mi dal můj gynekolog žádanku na spermio, s tím že nedopadlo moc dobře tak hned nám řekli že máme vyhledat odbornou pomoc.
Nee nic platit nebudeš jen se platí za výkony zahormonální léky, IUI a IVF ale to ti vše poví podle ceníku a podle toho co vše budete potřebovat a na jaké léčbě se domluvíte.
My jsme nejprve podstoupili 2x IUI s tím že se nepovedlo, pak jsme hned šli do IVF, máme za sebou 2 celá s tím že vše proběhlo v pořádku embrya na zavedení jsem měla ale bohužel mé tělo pro ti ním nějak bojuje, měla jsem 3x zavedení kvalitního embrya 3x jsem otěhotněla ale pohaždé bohužel jsem v 7-8 tt jsem o to samovolně přišla.
V sanusu už nevěděli jak semnou pokračovat dál tak mě poslali k P. doktorce profesorce Ulčové -Gallové do Plzně kde jsem před čtyřmi dny udělali laparoskopii, která dopadla v pořádku, vyšetřují mi ještě NK buňky a teď právě jsme ve stádiu že čekáme zda mám nebo nemám v sobě aktivní NK buňky což jsou takový zabijáci v tělě, která mi zabijí to embryo.
Spíše jen otázky pak pošlou na testy, které budou potřeba.

jasemin26
autor
24. čer 2019

@anettak jej tak to me mrzi,promin..verim ze se vam podaří... manžel měl take špatné výsledky spermio tak se právě modlime aby to vubev nejak šlo.... a po te konzultaci jsou ty vyšetření brzy nebo na ne cekas další dva mesice? A jezdite tam často? ,

jasemin26
autor
24. čer 2019

@anettak a mohu se zeptat jake a kolik vyšetření mel tvůj partner?

anettak
24. čer 2019

@jasemin26 vůbec se neomlouvej, mě nevadí o tom mluvit a už jsem se s tím smířila že to tak je, teď jsem ráda že se to hejbe a snad už brzy budeme vědět kde je zakopaný pes, když vše půjde dobře tak v září by jsme si mohli jet pro mrazáčka, kterého si tam ponecháváme 🙂
Mnoho výsledků trvá tak ty 2- 3 měsíce ☹ pokud je ale problém jen u tvého muže tak třeba na genetiku, imunologii a alergologii jít nebudete muset, třeba hned půjdete na IUI, IVF 🙂 u nás ty testy byli protože hledali důvod proč potrácím.
Manžel byl na spermio, genetika, imunologie, alergologie
Já hormonální profil, genetika, alergologie, imunologie, teď laparoskopie, a NK buňky

jasemin26
autor
24. čer 2019

@anettak tak budu držet palce ať se vám konečně zadari... jinak moc dekuji snad se zadari. Jsrm nervózní 😁 ... mnohokrát děkuji za odpovědi

anettak
24. čer 2019

@jasemin26 děkuji, kdyby jsi něco potřebovala klidně piš 🙂 přeji mnoho úspěchů 🙂 nervozní nebuď,není proč, vše bude OK 🙂👍

jasemin26
autor
24. čer 2019

@anettak děkuji moc... kdyby me napadla další otazka určitě napisu.. ted letim do prace... moc moc děkuji 😉 uz aby bylo zari😁

jasemin26
autor
24. čer 2019

A budu vam držet palce👍👍👍

anettak
24. čer 2019

@jasemin26 ještě mě napadlo jen tak pro info kdyby jsi chtěla vědět cenové rozmezí tak třeba nás IUI vyšlo po 1000 a s IVF od 25- 30 000, samozřejmě záleží jak se domluvíte se doktorem a co je u vás potřeba, držím palce

jasemin26
autor
25. čer 2019

@anettak děkuji moc 👍 ..

efijil
25. čer 2019

Ahojky, my máme od dubna holčičku ze Sanusu. Trvalo nám 3,5 roku snažení než se zadařilo. První dojmy byly katastrofální, pak to bylo ale OK. Nejprve jsem se totiž dostala k lékaři, který mi těžce neseděl na základě jeho flegmatismu, laxnosti. Pak jsem se ale přeobjednala k jinému a šlo to jako po másle. My ale měli problém v imunologii - protilátky proti zona pellucida. Absolvavali jsme gnetiku, imunologii, hematologii, laparoskopii, manžel spermio, 6xIUI. Téměř všichni tam jsou milí, ochotní, není problém diskutovat, ptát se ;) Hodně štěstí 🍀

jasemin26
autor
25. čer 2019

@anettak my tak nejak pocitame s temo 30_40000

jasemin26
autor
25. čer 2019

@efijil ahojky dekujo moc a gratuluji k holčičce😉 ...ja jeste nevim jakeho budeme mit doktora snad to bude ok... doufám že my tak dlouho cekat nebudeme😕 ale uvidíme..každopádně si miminko moc přejeme... dekuji moc za zpravu

anettak
25. čer 2019

@efijil ahojky také se přidávám s gratulací 🙂 smím se optat k jakému lékaři jsi chodila než jsi se přeobjednala??Já chodím k Šilhanovi, ze začátku sem si o něm myslela že je divněj🙄😀 občas sem od něho ledas co nechápala a pokud jsem se neptala nic navíc neřekl, ale já měla dost načteno tak že mě spolupráce s ním vyhovuje 🙂

efijil
26. čer 2019

@jasemin26 @anettak holky, moc děkujeme 🙂 Nejprve jsem chodila k dr. Dejmkovi. Držte se, čekání je dlouhé, stresy obrovské, koloběh je to snad nekonečný, ale ten cíl za to stojí ❤❤

anettak
26. čer 2019

@efijil ano ano to vše je pravda, a vím že až dopadne že budeme mít u sebe ten uzlíček štěstí tak na mnoha věcí zapomeneme, teď už jen pár dní čekání a dozvíme se výsledky posledních testu a pak už snad bude vše OK 🙂

jasemin26
autor
26. čer 2019

@anettak tak ať vám to dobře dopadne budu držet pesticky... nás ten maraton teprve čeká,ale jsem odhodlana👍😉

anettak
26. čer 2019

@jasemin26 děkuji, také držím palečky ať jde vše dobře, budu ráda když napíšeš jak jste dopadli a co vás čeká 🙂

jasemin26
autor
26. čer 2019

@anettak určitě napisu😉 ted jen cekat do září👍

anettak
26. čer 2019

@jasemin26 tak ať to rychle uteče 🙂

vladuska29
26. čer 2019

Ahoj holky kdy je tak nejlepší objednat se do Sanusu v Hradci? Taky by jsme tam chteli jit nejak po prazdninach. Musim tam mit nějaké doporučení?

jasemin26
autor
26. čer 2019

@anettak děkuji snad uteče

jasemin26
autor
26. čer 2019

@vladuska29 doporučení mit nemusis... ja ho take nemela volala jsem si tam v tydnu a mame to na září, paní rikala ze pres prazdniny moc nejedou...takze cim driv tim lip👍

vladuska29
26. čer 2019

@jasemin26 tak to abych tam zavolala zítra radši. Chcem to jeste do konce prazdnin zkusit přirozeně jestli se třeba nezadari. Ale jinak jsme rozhodnuty jit uz do centra pak

anettak
26. čer 2019

@vladuska29 přesně jak píše jasemin26, a přes to léto je to opravdu takové omezenější, mnoho dovolených 🙂 přeji úspěšné snažení 😉

vladuska29
26. čer 2019

@anettak děkuji

vladuska29
26. čer 2019

@jasemin26 že mi dvě už jsme si jednou spolu psali v diskuzi Snazilky Trutnov a okolí?

jasemin26
autor
26. čer 2019

@vladuska29 psali😉 ...nam se nedari a podle vysledky manzela ani prirozene nepodari...tak jsem si tam zavolala.. vazne to zkus se tam obednat ted...a budeme si moci psat jak tp mame😉👍 .... drzim palecky