Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenkas26
25. únor 2015

@bubulina1983 já jsem u tebe koukala že už jsi to měla 6den slabě vidět.Ach jo nechci si sttěžovat ale tohle čekání je strašný jak jsi dlouho ležela ?Já ležim už druhej den a nebaví mě to 🙂 slabych ven na prochajdu.Jinak dík za podporu

lenkas26
25. únor 2015

@zwalsh Děkuju moc to čekání je šílený 🙂 nejradši bych testovala každej den 🙂

suzik161
25. únor 2015

@lentikalena ahoj, už jsi byla u dia dr?? Jak jsi dopadla?? Já dnes, a dobrý, hodnoty jsou prý v pohodě, i když mám někdy ranní 5,6. Do limitu podle ní se vejdu. Takže na to kašlu a 2x/měsíc si udělám kontrolní den a hotovo 🙂 a jinak se máte dobře??

bubulina1983
26. únor 2015

@zwalsh - krásně řečeno, díky i tobě... Je moc fajn ře taková diskuze existuje, že si tu společně můžeme poradit, radovat se, pobrečet si, protože i když za námi stojí naši chlapi a rodina, tak pokud si to člověk nezažije na vlastní kůži, tak to nepochopí, proto jsme si tu pro sebe a můžeme to společně probrat. Jste fajn holky moje 🙂

bubulina1983
26. únor 2015

@lenkas26 - jako mrtvolka akorát první den, pak sem ncotrochu šontala, můj mužmi řekl jednu VĚC, která mi moc pomohla se nestresovat a neřešit a byla to PRAVDA světa. A bylo to toto: Pokud to má vyjít tak to vyjde a miminko s námi zůtane, ať budeš dělat cokoliv. takže sem to nějak extra neřešila s ležením, akorát sem se cpala těma tvarohama, cottagem, kefírem a pila tu bílkovinu. Vím, že je to pro tebe těžký, ale čím míň na to budeš myslet tím líp, zkus se nějak zabavit, i ta procházka ti určitě neuškodí, protože pro miminko je nejlepší spokojená maminka a ne vystresovaná a ležící na gauči 😉 😉 😉

lenkas26
26. únor 2015

@bubulina1983 To máš asi pravdu.Já ještě dneska budu polehávat protože mě začlo pobolívat břicho a začal ze mě vytejkat ten crinon v tmavý barvě tak mám strach aby se mi nerozjela menstr. ale zejtra už začnu pomalu něco šušnit po bytě 🙂

lentikalena
26. únor 2015

@suzik161 Ahoj,tak to máš v pohodě.Já tam jdu,až v pondělí,tak jsem na ní zase zvědavá,co bude remcat.Jinak u nás všechno zatím dobrý 🙂 Mrzká sebou jako blázen 😀 Asi bude nějaký aktivní 😀 A co ty mamino všechno v pohodě? 😉

suzik161
26. únor 2015

@lentikalena tak to budu držet palce, ať je v klidu 🙂 my jsme v pohodě, malá je línější, občas sebou hýbe a jinak to moc necítím. Ještě tam má asi dost místa 🙂 a ještě mám placentu na přední straně, tak to bude asi taky trochu ono 🙂 hlavně, že se jim u nás líbí a jsou spokojený 🙂 pomalu ale jistě se to krátí 🙂 🙂

lentikalena
26. únor 2015

@suzik161 Tak to máš pravdu.Utíká to jako blázen 😀,už aby jsme je měli v kočárku ty naše drobečky. 🙂 🙂 🙂 Moc se těším a nemůžu se dočtat,ale ty tako co?Teď jsem zase dostala čtyři velké krabice oblečků.Vše je to jak nové. Tak mám nos v tom pořád zabořený 😀 😀 😀 .

suzik161
26. únor 2015

@lentikalena teda ty jsi zásobena 🙂 a nikdo neví, co čekáte?? Máš pravdu, už se na malou moc těším! Už začneme taky pomalu nakupovat. Říkala jsem vydržet do to 24tt, pak že začneme, jak psala debee, tak pak už mimča zachraňují 🙂

lentikalena
26. únor 2015

@suzik161 Nikomu jsme to neřekli co čekáme,ale všichni předpokládají kluka,protože se prý neměním.Tak nevím. 😀 To víš,že by to zachránili.Snad,už jsme z nejhoršího venku mamino. 😉

lentikalena
26. únor 2015

@suzik161 Zuzi,prosím mi nějaký odkaz na kočárky.Já furt taky hledám na internetu a nic moc.Nemáš nějaké lepší stránky?Děkuji.

suzik161
26. únor 2015

@lentikalena tak to já se do toho 21tt taky neměnila, teď když si přejedu rukou přes obličej, tak všude cítím malé uhráky, ještě nejsou moc vidět 🙂 a prý mám placatý břicho, což je prý holka 🙂

suzik161
26. únor 2015

@lentikalena to nemám Leni, ani nevím, kde jsem na ten nás narazila. Možná mi byl doporučen 🙂 já myslela že už máš vybráno 🙂

lentikalena
26. únor 2015

@suzik161 Vybráno sice mám,ale ještě pořád koukám na jiné.Zaplaceného nemáme ještě nic. 😉

suzik161
26. únor 2015

@lentikalena tak to máme stejně. Teď mi ještě švagrová doporučila kočárky v HB. Oni si prý vybrali kočárek v Hu v Pampaliny, tam stál 12 000kč. Pak se byli podívat ještě v HB, a ta jim ten samý nechala paní za nákupní cenu, za 10 000kč. Byl to ten samý a fungl nový. Tak chceme ještě zajet tam a zeptat se paní, i když ten nàš tam vůbec nemá, ale prý ráda objedná 🙂

lenkas26
28. únor 2015

@lentikalena čauky hele koukala že jste se bavily o kočárkách tak v Kolíně je moc pěknej obchod a maj tam velkej výběr mrkni na stránky maj je na netu ale nevim adresu ale určo to najdeš 🙂

lentikalena
28. únor 2015

@lenkas26 Jé moc děkuji za radu,určitě kouknu.Děkuji.
🙂

lenkas26
28. únor 2015

@lentikalena neni zač 🙂

zwalsh
1. bře 2015

@lenkas26 ahoj tak jak se cítíš? Myslím na tebe/vás 🙂

lenkas26
1. bře 2015

@zwalsh Ahojky no nervy mírně na pochodu musim se přiznat že jsme včera zkoušela test ale nic no ale byl to teprve 5den tak to se asi ještě nic neukaže.Jinak mě bolej prsa, jinak nic.A jak se máš ty?To srdíčko je od tebe?jestli jo tam moc děkujumaspon vim že na mě někdo myslí 🙂 no ale tejden už mám za sebou a opříští týden mě čeká v pondělí jedna návštěva a ve středu druhá tak to snad uteče 🙂 Ještě mě napadlo že bych se mohla v pátek stavit v práci a to hcg si nechat nabrat tam abych s toho nebyla o víkendu tak nervní nebo popřípadně se s tim stihla smířit že nic ☹

lentikalena
1. bře 2015

@lenkas26 Neboj se,určitě se zadaří.Já jsem taky pátý den neměla na testu nic,až 9.den hodně slabá čárečka,ale musela jsem to nechat dlouho.Ukázala se mi až tak po minutě. 🙂 Hlavu zhůru a neboj všechno bude dobré 😉

lenkas26
1. bře 2015

@lentikalena díky no zkusim testnout zítra to bude 7.den tak uvidim a jak ses cejtila?Mě trošku bolí prsa ale jinak nic žádná změna 🙂

lentikalena
1. bře 2015

Mě teda prsa nebolela,ale pobolívalo,mě v podbříšku,ale prsa to může být taky dobré znamení. 😉 Ničeho se neboj,určitě,už se tam zavrtává 🙂 A vz se snažíte o první mimčo?

lentikalena
1. bře 2015

@bubulina1983 Ahoj nastavající mamino,už jsi se dlouho neozvala.Jak je,už to máš za pár co? 😉 🙂

lenkas26
2. bře 2015

@lentikalena jj o první mimčo ale už máme druhej pokus dneska sem dělala test a nic tak se s tim pomalu smiřuju že to zase nevyšlo

debeee
2. bře 2015

@lenka26 Leni nehaž flintu do žita, je to ještě brzy. Já zkoušela taky dýl a taky jsem musela test nechat dýl aby tam něco bylo.

bubulina1983
2. bře 2015

@lentikalena - ahoj Lení, navazuji na konverzaci s kočárky, my jsme koupili v Jihlavě- kočárky Veronika za 12 000 se dvěma podvozky - retro a sportovní kola, hluboký,sporťák, vajíčko, taška na kočár a pláštěnka, takže zasílám tip, internetový stránkymají, je toho celý velký jednopatro...příjemný pán, vysvětlí ukáže..

lentikalena
2. bře 2015

@lenkas26 Neboj se určitě se zadařilo 🙂 . Já vím,že se to lehce říká a nervy máš na pochodu. ☹ Taky jsem si to prožila,ale ještě to je podle mě moc brzo na ukvapené názory. 😉 A Deni,ti to taky píše.

bubulina1983
2. bře 2015

@lenkas26 - ahojky jo jak říkají holky, nic to neznamená že ještě není nic vidět..hlavně nepřestávej věřit,moc to pomáhá, neboj zkusíš třebas zase zítra, hlavně ráno z raní moče a nic před tím nepij...