Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
21. dub 2015

Ahoj holky, pak vůbec nechápu, proč mi Škurla nechce dát doporučení jinam. To bylo pořád jenom ne ne, to zářídíme tady u nás v nemocnici na oddělení. No nic, zkusím mu zítra zavolat a budu si trvat na svém.

monika4350
23. dub 2015

Ahojky ženy, tak jsem to nevydržela, jsem 8den po transferu, a dělala jsem si test a nic, nemam žádné příznaky a nic mě nebolí, tak zacínám byt trochu víc nervózní ,no nic ještě počkám, nic jiného mi nezbude, tak všem hodně štěstíčka přeju, mějte se krásně. ☹

debeee
23. dub 2015

@monika4350 tfuj tfuj tfuj

monika4350
24. dub 2015

Ahoj. Nevite nekdo jestli je nejaka sance na mimco, kdyz 9 den po transferu krvacim. Volala jsem sestricce a ta rikala at prijdu az v utery to je 14 den po transferu. Ale asi je to spatne. Tak se drzte. Pa, pa.

bubulina1983
25. dub 2015

@monika4350 - ahojky, n zalezi co je to za krev, jestli červená řídká, jako při ms tak bzch tomu už moc neveřila, ale neztracej naději třeba se prcek zavrtává...

lentikalena
25. dub 2015

@monika4350 Ahoj z tímto moc zkušenosti nemám,ale já krvácela 15+2 v noci.Lilo to ze mě jako z konve,ulně sražená krev ze mě šla a v nemocnici,mi řekli,že se mimčo drží a je v šechno v pořádku.Nevím,jak je to takhle pozačátku,ale veř že to bude dobrý a mimčo se zavrtává jak psala Janča.

monika4350
25. dub 2015

ahojky holky, jsem ráda že se mnou někdo sousící,, já sotva chodím. lítám na záchod co 2 hodky, mám balík vložek na den, doufám že to už skoncí jinak asi vykrvácím, strašně mě boli záda dole spíš píchá, ale jinak to jde. včera jsem volala sestřičce a ta ríkala, at ultrogestan polykám, tak to jde. tak se mějte moc hezky. ☹

lentikalena
25. dub 2015

@monika4350 a neměla by jsi raději zajed někam na pohotovost do nemocnice.

monika4350
26. dub 2015

ahojky, doufám, že to do úterý vydržím, já jsem tam chtěla jít v pátek, ale sestřička říkala, že mám přijít až v úterý, tak uvidím co mi řeknou. dneska už je mi líp, tak to snad ustupuje. bude to asi těžké, ale začínám být smířená s tím že to nevyjde, byla jsem tak štastná, že se konečně něco děje, že přítel po 18 letech chce taky mimčo, že jsem to někomu řekla a to byla asi chyba, asi jsou lidé co nám to nepřejí, a teď ty soucitné pohledy, když to nevyjde. hrůza, ten kdo to zažil ví o čem mluvím. tak už jenom 2 dny. tak se mějte hezky. zase napíšu ať to dopadne tak i tak, pa,pa. ☹

lentikalena
26. dub 2015

@monika4350 Drž se tfuj tfuj tfuj ať je to v pořádku a určitě napiš.Pá

zwalsh
28. dub 2015

@monika4350 Moni drz se, az ted ctu vse nemela jsem cas. Drzim palecky at je ti lepe. Urcite napis.

monika4350
28. dub 2015

ahoj. děkuji, že jste mi drželi palečky, ale bohužel to dopadlo špatně, nevím nic víc. akorát mi řekli, že podle krve je to negativní, a že mám ještě jedno vajíčko, ale to se tam může dát až za měsíc až se tělo vyčistí. vůbec nevím co teď budu dělat, všichni říkají, že se to určitě jednou povede, a že se nemám stresovat, se jim to řekne, takových prášků, injekcí a celé to bylo na nic. nevím proč někomu stačí se na chlapa jenom podívat a už v tom lítá. asi jsem v milulém životě zlobila, tak se mějte hezky i když je venku taková zima, asi jsem na to nebyla připravená, tak napodruhé se zlepším, tak pa,pa maminečky.

lentikalena
28. dub 2015

@monika4350 Ahoj,tak to mě moc mrzí. ☹

lentikalena
29. dub 2015

Ahoj holky,prosím o rady.
V pondělí jsem nesla moč,a dnes mi volal dr,že mi našli infekční zánět močových cest.Zítra mám přijít,prej mě vycéfkují,aby to bylo opravdu sterilní,že mohla být špatná nesterilní zkumavka a podle toho,když , jestli se to opravdu,prokáže nasadí antibiotika.To mi ještě scházelo,nikdy jsem nic takového neměla a pár dní doporodu,budu mít snad všechno.Byl jste na to měkdo stejně.Díky za info.

debeee
29. dub 2015

@monika4350 Holka to mě mooc mrzí, ale hlavu vzhůru a věř, že se další zadaří.

@lentikalena Leničko neboj, raději antibiotika než aby se to rozšířilo až na ledviny. To by byl teprve mazec. A neboj prckovi to určitě neublíží

zwalsh
29. dub 2015

@monika4350 Moni, to me mrzi, ale urcite jsi nezlobila, nekdy si hold musime pockat o trochu dele. Myslim na tebe, at jsi brzy v pohode a hup na dalsi vklad a tentokrat uspesny. drz se,

zwalsh
29. dub 2015

@lentikalena Leni neboj ted uz ATB jsou v pohode, urcite ti pomuzou.

lentikalena
29. dub 2015

Ahoj holky,dík za povzbuzení.Doufám,že to mít nebudu a byla jen špatná nesterilní zkumavka 😉 Pá

suzik161
30. dub 2015

@lentikalena Neboj antibiotika ti kdyžtak pomůžou! Jak říká debee, radši to podchytit včas, než potom rozjeté. Ty si to vybereš se vším všudy, ale pak bude porod brnkačka, budeš to mít za odměnu 😉

Ahoj holky, tak dnešní kontroly dopadly dobře. Cukr je v pořádku, tam mě čeká ještě jedna kontrola za měsíc.
U mé dr. jsme zjistily, že malá je už hlavičkou dolů a má 1650g. Jinak vše OK. Asi bude boxovat, protože já cítím bouchance dole v podbřišku a tam má teď ruce. Já jsem asi díky cukrovkářské dietě minus 3kg 😀

bubulina1983
1. kvě 2015

@monika4350 - ahojky, jee ☹ tak to je ta horší zpráva, ale snaž se nezoufat, prostě to holt někdy dýl trvá, já vím že jsou to jenom řeči, ale věř, že nás takových tady bylo...je a bude více, prostě jak říkáš, někdy někdo to má hup na to a někdo si holt musí vytrpět své, ale musíš nepřestat věřit !!!
@lentikalena - Lení neboj, určitě to byla špinavá zkumavka 😉 a jestli ne, tak antibiotika nic nejsou, jsou takový který se můžou v těhu, a raději to přeléčit než to zanedbat, viď? dej nám pak vědět jak to dopadlo...
@suzik161 - toje moc dobře že je všechno v pořádku, jéé tak už máte skoro 2 kila tak to je krásný, však už se vám to holky taky krátí a co nevidět nám sem budete vkládat foto vašich miminek.
@debeee - ahojky Den, tak jak se máte s Vítečkem, co nového jaké jsou u vás pokroky? co zoubky od té doby co jsi psala, že to nejsou nevylezl nějaký 🙂 jak to zvládáš, co s mlíčkem ještě odsáváš nebo si na umělým?

Jinak já a Adámek už se začínáme po tom měsíci sehrávat, 27. 4. už nám byl měsíc, je to strašný jak to letí, za chvilku nám bude lézt, pak chodit, mluvit ...a až bude chodit tak přijde a řekne !matko naval prachy, jdu do hospody na jedno 😀 "
Už si začíná hrát s hračkama, strká ručkou do zavěšených kolem, udrží chvilku hrkačku, kterou mu tam teda musím nacpat čeká nás kontrola na kloubky a 6-ti týdenní, tak jsem zvědavá jak nám prospívá.

Krásný svátek práce děvčata, tak to pojďme asi oslavit prací ne 😀

debeee
1. kvě 2015

@bubulina1983 Ahoj Jani, tak zoubek nevyrostl žádný, ale pacičky máme v puse pořád a pořád slintá jak pes. Dokonce vzal na milost dudel, ale nejraději by ho měl v puse i s těma ručkama 😀 Naučil se si dudel vyndat rukama a držet v ruce, ale zpátky si ho ještě dát neumí 😀 Jinak je hrozně hodnej a zvědavej. Ráno ho dám na dečku dám nad něj hračky a on do nich hodinu vydrží bušit jak šílenej. Chytá je do ruk a snaží si je narvat do pusy. Koníčky paseme stylem - zaboří hlavu do podkladu zdvihne nohy a řve jako tur. Ale když ho držím na rukách je vidět že hlavičku už chvilku udrží. Jinak je to hroznej smíšek, furt se na nás směje, už i nahlas. Z toho jsem vždycky hotová. A je to hrozná kecka. Když přijdeme ke tchýni tak jim vydrží i hodinu něco žvanit 😀
Hrozně to utíká a úplně mě děsí jak rychle. Snažím si to s ním užít co to jde. Někdy si připadám jak pošuk co mu vymýšlím 😀
Nevím jestli jsem psala, ale máme za sebou první očkování a zvládl to úplně na výbornou. Jak při píchání, kdy nebrečel tak neměl žádnou reakci. Je to fakt šikulín.

debeee
1. kvě 2015
debeee
1. kvě 2015

@bubulina1983 Abych nezapomněla - pořád odsávám, ale dokrmujeme a to čím dál tím víc. Mlíčka je den ode dne míň a míň, pokazila se mi elektrická a tou ruční mi to tak nejde. Ale jsem ráda za každý mililitr který ode mě má. 😉

bubulina1983
3. kvě 2015

@debeee - ty brdo,to je poradnyho kus chlapa,uz je přes celou vanicku.to jsem moc rada,ze vám vitecek dela jen samou radost,a ze nezlobi.ten nás lumpik je taky moc hodnej,ja teda zatím kojim a jde to,tak snad to vydrží,ale první dny,týden to byl doslova boj.no jo je to s nima sranda uz den ode dne větší a porad te něčím prekvapujou.je dobre,ze si s nimhrajes,protože to co děti nejvíc v životě potřebují je péče a pozornost a láska rodičů...muž mi teď na 10 dní odjel tak budem sami,tak v týdnu pojedem na prazdniny k babi a dedovi,ať si ho uzijou.

lentikalena
4. kvě 2015

Ahoj holky,tak jsem volala na výsledky,žádnou infekci v moči nemám.Špatná zkumavka.Tak jsem moc ráda 🙂 .Všechny vás moc zdravím a děkuji za povzbuzení.Holky,jste suprové 😀

suzik161
4. kvě 2015

@lentikalena super zpráva!! Gratuluji 🙂 🙂

unkarka
4. kvě 2015

@lentikalena uf tak vidíš dobrá zpráva.

unkarka
4. kvě 2015

@debeee to je ale prdolka krásnej ten se vám povedl 🙂

lentikalena
4. kvě 2015

@suzik161 Ahoj nastávající mamino 🙂 Děkuji,že jsi na mě myslela 🙂 Co ty jak se daří?Koukám,že ta tvá dieta má blahodárný účinek ty -3kg a já budu mít za chvilku+30kg 😀 😀 😀 .

lentikalena
4. kvě 2015

@unkarka Děkuji dobrá zpráva to je,ale ještě to všechno není ukonce 😀