Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luist
2. pro 2015

@konik_mischel ahojky tak jak to vypadá? 🙂

konik_mischel
2. pro 2015

@luist ahoj, tak tento týden jsem dost vytížená, že nestíhám přemýšlet a plašit, takže jsem se zatím netestovala, zkouším vydržet do víkendu, kdy je očekávaný termín MS 😒

luist
2. pro 2015

@konik_mischel a na krev v pondeli? Tak budu držet palce

lenik33
3. pro 2015

@pavlina1976 Tak to budeš mít krásně odbyté před Vánoci... Snad to taky zvládnu ještě před Vánoci. Kolem Vánoc mě taky čeká první test na cukrovku (sladká voda), protože ji máme v rodinné anamnéze, tak na ní musím dvakrát, na což se tak úplně netěším... Jinak je mi dobře, vůbec nezvracím, včera jsem sice varovala paní zubařku, že za sebe neručím 😀 , ale dala jsem to 🙂 .

konik_mischel
3. pro 2015

@luist tak dneska jsem si dělala test a ani ťuk, takže myslím, že to už nedopadne, MS má dojít v neděli. Tak holt další pokus..

luist
3. pro 2015

@konik_mischel na UIU muzes hned dalsi mesic? My ted cekame cca 3 mesice.. ale utika to pres ten prosinec.. a pak opet od zacatku.. jeste uvidime co imuno doufam ze bude ok

konik_mischel
3. pro 2015

@luist jojo, můžu i další měsíc, měli jsme teprve první ,ale víš jak - člověk doufal, že to může vyjít i napoprvé . Jojo, prosinec uteče rychle, teď jsem nemocná, mám teploty a je mi divně, tak ležím a vybírám vánoční dárky na netu a taky si dávám dokupy, co budu péct za cukroví 😉

luist
3. pro 2015

@konik_mischel ja to znám též jsme doufali že to bude na poprve do poslední chvíle..a nic.. pak vídíte holčinu co hulí jednu za druhou ještě tyden před porodem a řekneš si proč zrovná já.. ale doufám že napodruhý se zadaří nejlepe kdyby se zadařilo přirozrně co6 by byl takový spíš zazrak ale nikdy nevíš 🙂

konik_mischel
3. pro 2015

@luist to znám, dneska jsem takový splín měla ... prostě proč zrovna my, když kdekdo , kdo o děti ani nestojí jich má kupu a dává je do děcáku nebo se o ně nestará... ale to je takové to coby kdyby.... určitě se nám i vám to co nevidět povede. a pak to tu pořádně oslavíme, nu což, kdyby to šlo všechno hned a samo, třeba bysme si toho ani nevážili, tak to vydržíme a dočkáme se 😉

luist
4. pro 2015

Ahojky holky jak jste to meli s MS po nevydarene IVF ..nemysliv vsak hned tu pri testu krve ale dalsi.. prisla pravidelne? Diky

veervit
4. pro 2015

@luist Ahoj, mě nepřišla. Musela jsem na vyvolání. Ale ten další měsíc sice se zpožděním, ale přišla.

luist
4. pro 2015

@veervit me teda boli podbrisek ale jinak zadne priznaky prave

veervit
4. pro 2015

@luist no a jak jsi dlouho po terminu? Ja jela po 3tydnech a ten další měsíc mě tak šíleně bolelo břicho, že jsem myslela že nebudu a hned ten večer jsem to dostala. Myslím, že tema hormonama se pořádně rozhází tělo☹

luist
4. pro 2015

@veervit nejsem prave jeste po terminu MS.. posledni byla pred 28 dny..takze eventuelne mam jeste tri dny ale vzdy me bolovaji prsa i zada a to i tyden predem.. ted jen ten podbrisek.. tak prave zjistuji jak to muze probihat...me ty hormony venkovne nijak neuskodili coz je divny ale takto to pozoruji.. po tom co sem vse vysadila sem docela unavena.. ale samozrejme chapu ze je to neprirozene narvane do tela a at uz je to venku

veervit
4. pro 2015

@luist tak třeba přijde ještě v pohodě. Myslím, že času dost. Přesně, jak říkáš, narvane do těla☹. Já se teď připravuji na KET a můžu říct, že si uživám:'( Je mi tak strašně zle prý po utroši.. Tak si myslím, jestli se opět nezdaří, bude problém, aby zase přišla☹ Tak vydrž, určitě přijde😉

luist
5. pro 2015

@veervit tak to ti držím palce ať už to výjde. Já taky doufám že podstoupím druhé IVF a uspěsné.... Taky by to v mezičase mohli zkoušet přirozeněji než hned IVF... no ale bohužel. V lednu jedem pro výsledky imuna tak jsem zvědavá a pak za Dr.

veervit
5. pro 2015

@luist ja si myslím, že to imuno vzdy hodně ukáže. Teď jak máme mrazáčky, tak doufám, že se chytí, ale na druhou stranu si myslím, že je někde chyba a až imuno nám ukáže, co je špatně

misickajerry
5. pro 2015

Mě imuno ukázalo... mám autoimunitu, tak jsem zvědavá co mi pan doktor nato poví...

luist
5. pro 2015

@misickajerry co to přesnè je?

monika4350
5. pro 2015

ahoj, už jsem tady asi 5 měsíců nebyla. po druhém neúspěšném IVF jsem se dávala trochu dopořádku. byly jsem na IMUNO a tam mi doktorka řekla, že mám vysoké hodnoty na celiakii, prý je to dědičné, ale v rodině a okolí to nikdo nemá a že to může být jedna z příčin proč se to nedaří, tak ještě musím na gastro vyšetření. tak zase začíná běh na dlouhou trať. tak se opatrujte a všem přeji hodně sil a hlavně myslete pozitivně. 🙂

pavlina1976
5. pro 2015

@monika4350 Přeji hodně štěstí, ať ti dají léky a povede se! Hlavní je, že už znáte příčinu, také jsem si nechala udělat imuno a povedlo se konečně, dostala jsem léky 🙂. Do té doby samé biochemické ☹. Hodně sil do dalšího boje 😉

monika4350
5. pro 2015

@pavlina1976 děkuji, ale nevím jestli mi léky pomůžou, když se to prokáže tak bezlepková dieta, ještě ale nevím co to obnáší. a jak dlouho se střeva budou čistit, je to prý u každého jinak. tak budeme doufat, že to zvládnu. tak se drž a opatruj se. ahoj.

luist
5. pro 2015

@monika4350 hlavu vzhuru mam známou ta má celiakii i jeji mamka a otèhotněla přirozeně

misickajerry
7. pro 2015

@luist Můj imunitní systém mě příliš chrání...což je důvod toho, že se mimčo nechce chytit....

fofidi
7. pro 2015

Holky, vy, které jste otěhotněly..jak probíhala ta první/poslední kontrola
(než jste byly ze Sanusu ''propuštěni")
V cca 8.týdnu, kdy se potvrzuje srdíčko. Dělají UTZ spodem nebo přes bříško? Nevím jestli tam mám brát partnera totiž. ..🙂

evulinka10
7. pro 2015

@fofidi UTZ dělají spodem 🙂 Partnera jsem tam měla, ale dovnitř šel, až po UTZ 🙂

fofidi
7. pro 2015

@evulinka10 Děkuji. A dostala jsi fotku? 🙂

lenik33
7. pro 2015

@fofidi Ja mela manzela s sebou a byl nadseny.na screening uz se pak vylozene tesil🙂.fotku jsem dostala😉.

evulinka10
7. pro 2015

@fofidi Jasan, i fotka byla 🙂 minulý týden jsem byla v 8 tt už u své gynekoložky, tak mám i druhou fotku 😉

evulinka10
7. pro 2015

@lenik33 Ty jsi měla chlapa sebou na vnitřním UTZ? 🙂