Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
21. bře 2016

@cucito a co ty, jak se dnes cítíš? Zkoušela jsi test nebo se necháš překvapit? 😉

veva1211
21. bře 2016

@missuttka kup mu vitaminy muj dlabe Fertilan a vzdy kdyz to uziva ma spermose lepsi.Mam za to ze se jednou za tri mesice meni.V patek mi embryolozka povidala ze to ma hodne kolisave po dobu co navstevujema Sanus,v patek mel nejlepsi spermio(poctive papal fertilan cca 2.mesice).

missuttka
21. bře 2016

@veva1211 zitra navstivime lekarnu 😉 jo a jeste mi rikal doktor ze budu mit dlouhy protokol. jaky je rozdil mezi kratkym a dlouhym holky? jak nas tam rozhodil tema vysledkama tak uz jsem nemela silu se ptat 🙂

veva1211
21. bře 2016

@missuttka tak to nevim,jen se domnivam ze dlouhy protokol je kdyz mate vic problemu ze to rozepise..

andreee86
21. bře 2016

@missuttka budeš to mít jako já, jeden měsíc jednu injekci, druhý měsíc druhou, pak za měsíc třetí. A po té poslední za 14 dní kontrolní ultrazvuk a dostaneš už injekce na stimulku. Ta bude tak deset dní. Ale to už tam jezdíš na kontroly skoro obden. Jinak to je kvůli té endošce. Normálně začíná dlouhý protokol asi 14 dní před ms jednou tou injekcí, ty ale budeš mít tří. Při krátkém se myslím začíná druhý den cyklu.

missuttka
21. bře 2016

@andreee86 dekuji 🙂 jeste ze Vas tu holky mam. Nemam to s kym probrat a hlavne tohle nikdo nepochopi,kdo to neresi. Zrovna dnes manzel rikal,ze je neskutecny co tam projde v Sanusu lidi. Ze je tolik paru,co resi nejaky problem

veva1211
21. bře 2016

@missuttka Ano i mi jsme to povidali.Nedokazu porad pochopit ze nase maminy byli jedna dve tehotny a mi mame takove problem

veva1211
21. bře 2016

@andreee86 andrejko uz si volala na imuno a genetiku?

andreee86
21. bře 2016

@missuttka taky jsem ráda, že je možnost si tu s někým popovídat, je to pro nás pro všechny hrozně složité a když máme někoho se stejnými problémy, je to hned snazší, když víme, že v tom nejsme samy.

andreee86
21. bře 2016

@missuttka snad jednou jsem si všimla, že v čekárně je paní, kterou už jsem tam jednou viděla. Jinak pokaždé neznámé tváře.

andreee86
21. bře 2016

@veva1211 ještě ne, nechám to až po té revizi. Ale určitě to řešit chci.

luist
21. bře 2016

@missuttka to prejde u nas to bylo stejny😉

veva1211
21. bře 2016

@andreee86 ja jsem to trochu hledala a nejlepsi je kdyz ti gyndar da zadanku na Imuno(a ty na ni narok mas)nybrz ji dr davaji kdyz se nepovede IVF.Jinak to stoji 7.500kc.

missuttka
21. bře 2016

@andreee86 to je pravda. dneska kdyz jsme tam byli tak tam byli nejaky cikani(omlouvam se za ten vyraz) byli pred mym manzelem na spermiu,tak nevim,ze by darce nebo ze by uz jim to taky neslo?

lenik33
21. bře 2016

@missuttka Rozdíl mezi dlouhým a krátkým protokolem je v hormonech a stimulačních látkách, které se aplikují a kdy se aplikují. V Sanusu obecně používají dlouhý protokol, myslím, že jsem se tu nesetkala s nikým, kdo by měl krátký protokol. Vše začíná injekcí kolem 20. dne cyklu, která má omezit funkci vaječníků, pak bys měl dostat normálně MS, kontroluje se, jestli nejsou cysty atd. a na začátku nového cyklu, myslím 2. den se začíná se stimulujícími injekcemi do břicha 😉 ... Jinak hlavu vzhůru, však on to manžel rozdýchá. U nás to bylo podobné, ten můj to ale držel v sobě. Je to prostě rána pro ty jejich ega. Tak nějak počítají s tím, že je problém v nás a když se nakonec ukáže, že je problém i v nich, tak to těžce nesou. Hezky ho opečovávej, chval ho, vař mu, co má rád a bude to OK 😉 .

kacka49
21. bře 2016

@missuttka i já si všimla ... to bylo taky poprvé ... spíš bych to viděla na dárce ... byli vysmátí, oni většinou problém nemají 😉

missuttka
21. bře 2016

@kacka49 taky mi prisli nejak vysmaty,az sem mela pocit ze se nam smejou..

andreee86
21. bře 2016

@missuttka @kacka49 holky, snad by nebrali jako dárce cikány?!?

missuttka
21. bře 2016

@andreee86 nevim,nevim...

andreee86
21. bře 2016

@missuttka teď jsem našla v podmínkách, že požadují akorát věk 18-35 a minimálně SŠ.

missuttka
21. bře 2016

@andreee86 jestli za to dostavaji prachy,tak je to pak jasne.. a smutne..

andreee86
21. bře 2016

@missuttka no ani si to neumím představit... Vezmeš si spermie od dárce a pak abys nevyšla z úžasu ☹

cucito
21. bře 2016

@andreee86 Ahoj, mrzí mě, jak Ti to dopadlo😞Dnes test opět bílý-už tomu moc nevěřím. Břicho pořád bolí,píchá..

andreee86
21. bře 2016

@cucito ale zase to bolení a píchání by mohlo být dobré znamení. Mně také píchalo vždycky. A špiníš?

pavlina1976
22. bře 2016

@kacka49 Holky vy jste blázínci 😀 . Prej dárci cikáni......Ptali jsme se na to, když jsme máme to darované....Musí to být běloch, vysoká škola atd....A tyhle dvě první podmínky jistě už nesplňují 😉 .

cucito
22. bře 2016

@andreee86 Jestli to bolení a píchání není z hormonů... Nene, zatím nešpiním. Měla bych to dostat dnes/zítra, ale břicho mě na to vůbec nebolí. Dnes už jsem neměla ani chuť testovat...

pavlina1976
22. bře 2016

@cucito To jsou nervy co ☹ . Kdy máš jít na krev? Tohle čekání je k zbláznění! Ale vydrž a věř 😉

kacka49
22. bře 2016

@cucito to se zavrtává, neboj 😉. Já měla ducha až v sobotu a na krev jsem šla v úterý. Hlavu vzhůru, Ty to tady prolomíš. Hlavně žádný stres 😉

cucito
22. bře 2016

@pavlina1976 Ahoj, jdu už ve čtvrtek. Měla bych jít až v pátek, to bude 14 dní od ET, ale to je svátek. V pondělí je taky svátek. Sestřička tak koukala do toho kalendáře a přemýšlela, na kdy mě má napsat. A já jí říkám: "Jestli mě dáte až na úterý po Velikonocích, tak do té doby skončím na blázinci". Tak se smála 🙂 Už se ani nenervuji, jsem smířená s tím, že to nevyšlo...Samozřejmě, může se stát zázrak, ale já mám v životě takové "štěstí", že u mě se zázrak konat nebude ☹

cucito
22. bře 2016

@kacka49 Díky za podporu, ale já už tomu moc nevěřím...Obrečela jsem to už včera, dnes už jsem smířená se situací... ☹