Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
2. dub 2014

@ivekr upřímně já u něj nebyla od te doby co jezdím do sanusu jelikož s ním nemám dobré zkušenosti-ale ted nevím ke komu jit ty jezdíš ke komu a akam na gyndu?

ivekr
autor
2. dub 2014

@unkarka Já chodím u nás ve městě, vlastně v červnu jsem sekla se Sanusem a taky nikde nebyla. Rozhoupávala jsem se furt..prostě ke svýmu už jsem nechtěla, stresoval mě pocit, že za ním jdu a říkám mu, že jsem v prd.li a chci zkusit něco jinak.....a kamarádka mi pak doporučila svoji dr. a bere nové. Takže já teď chodím ke klasickýmu jakoby obvodnímu gynekologovi, nikam do special.centra....Ona říkala, že víc jakoby udělat nemůže, než čím jsem prošla...ale zase víc podporuje to přirozené s tím, že mi udělá kontrolně HP a manžela by poslala taky na kontrolu, mě pak ty lázně a pak by se vidělo.....

unkarka
2. dub 2014

@bubulina1983
@ivekr tak se musím pochlubit,zvedla jsem se od dna a od zítra zase píchám injekce a jdem pro mrazáčky znova.Třeba do třetice všeho dobrého

ivekr
autor
3. dub 2014

Ahoj holky, tak nám dnes začal krásný sluníčkový den 🙂 Já si vzala dovču, jak pojedu na chatičku..áá ono co? ráno vstanu a taková bolest v krku, že asi budu ležet 😀 mě omejou fakt, zákon schválnosti. Od září jsem neměla dovču a když si jeden den "vydupu" tak lehnu 😀

ivekr
autor
3. dub 2014

@unkarka určitě to výjde, když si se pro to rozhodla a cítíš to tak, bez váhání udělej!!!!!! Bud pěkně vklídku, řekni si..no cooo, však ono to nějak dopadne 🙂 a nech to koňovi 🙂

bubulina1983
3. dub 2014

@unkarka - super holka šikovná a odvážná !! posílám moc moc síly ať to všechno zvládnete ! 😉

bubulina1983
4. dub 2014

ahoj holky, tak zasílám info, že u nás prosím tektéž velké PRD,dnes 1.dc,všechno opět v řiti, ale v podstatě sem nic jinyho nečekala..objednala sem ted 3 baleni inofolicu, v utery predoperační a další neděli nástup, mám trochu strach co se dozvím...

unkarka
4. dub 2014

@bubulina1983 to mě mrzí ☹ ale jedeme dáááááááááááááááál a sakra už to musí přijít 😉

ivekr
autor
5. dub 2014

@bubulina1983 ahojiky,jejda to me mrzi, ale neboj,vse dobře dopadne!ver svemu telicku a tomu inofolicu. Jinak na laparo se neboj,právě se těš, ze jestli je nekde pidi závada, tim ji odhalí 🙂 kamaradka pres 2roky vyrabi prcka, i iui...pak ji zjistili endom.pri laparo,odstranili a hned dalsi cyklus otehu a je myslim v 9tydnu! Ja se taky tesila ze mi reknou vadu,a kdyz mi rekli ze jsem zdrava,tak me bylo smutno,protoze js vesela ze mimi nejde a zavada neni....tak hlavu vzhuru! Vse dobre dopadne! Myslet pozitivne,vsak ten osud to ma s nama namysleny dobre 🙂 pekne ti to tam profouknou,shlidnou a budeš mit jistotu 🙂. Tak šup do dalsiho boje

ivekr
autor
5. dub 2014

@bubulina1983 * věděla..
Mobil mi prepsal na vesela,ze mi to nejde hihi tak to urcite pravda neni) D

bubulina1983
7. dub 2014

Ahoj holky, díky moc za podporu, my se máme, že se máme, alespoň si můžeme s někým bez jakýchkoliv cavyků popovídat...jsem moc ráda, že vás tu mám...držme se 🙂

unkarka
7. dub 2014

@bubulina1983 ahojky krásně jsi ro napsala taky jsem rada že se tu můžu vyplakat a vypovídat.podpora vás všech tady mi dává sílů.

luca16
8. dub 2014

Ahojte, tak mám další zklamání. Tento cyklus anovulák a dnes mi dr. zjistil cystu, takže další měsíc zase nic ☹ My se snad nedočkáme. Včera jsme si s manželem dělali legraci, že někdo ty statistiky plnit musí......
@bubulina1983 Doufám, že předoperační proběhlo dobře a držím všechny palce, ať ti dobře dopadne.
@unkarka Hlavu vzhůru. Dřív nebo později se všechny dočkáme. To by jinak na světě nebyla žádná spravedlnost.

bubulina1983
9. dub 2014

@luca16 - achjo, to je ale práce, já nevím co jsme komu udělali že nás osud tak trápí ....
Jinak včera to bylo rychlý, krev, moč, tlak, diagnoza příbuzných, promačkání vnitřních orgánů bez EKG, zítra pro výsledky, tak snad bude vše OK, v neděli do 9.00 nástup v pondělí operace, tak vás budu informovat jak to probíhá..

unkarka
9. dub 2014

@luca16 ach jo to je fakt pech.Ale ono to přijde.Určitě.Ja jdu v uterý na Ultrazvuk a pak šup zmrzlinky ke mě a dáme rovnou 2.
@bubulina1983 At výsledky dopadnou dobře a v pondělí na tebe budu myslet a dej vědět jak jsi na tom.

bubulina1983
9. dub 2014

@unkarka - juchů, no tak to by bylo aby to nebylo a kterýho máš teď doktora? co na to kučera, ten není zastáncem vkládání dvou embryjek? tak držím pěstičky, a zase si napíšeme..jasné..

unkarka
9. dub 2014

@bubulina1983 Mám stále Kučeru ale prostě chceme ty dva mrazáčky a je to naše rozhodnutí a on s tím nic neudělá 😀

luca16
9. dub 2014

@unkarka Budu na tebe mooooc myslet, ať to vyjde. Po tom všem trápení si to zasloužíte. Byl by to krásný dáreček, kdyby se zadařily obě dvě 😉

unkarka
9. dub 2014

@luca16 to by byl dáreček hlavně pro mou maminu bude mít za 2 měsíce 70- 😀

luca16
9. dub 2014

@bubulina1983 Výsledky budou určitě OK. Předoperační je jen formalitka 😉 Jinak tu budeme netrpělivě čekat na zprávičky, jak to dopadlo 🙂 Každý zákrok nebo test je dalším krůčkem k vysněnému mimču.

luca16
9. dub 2014

@unkarka No to je úplně ideální načasování! 😀 To budeš mít ideálně potvržení těhotenství. Nebylo by krásnějšího dárku. Takže tfuj tfuj tfuj 😉

bubulina1983
10. dub 2014

Ahoj děvčátka má milá, tak výsledky předop. dobrý, snížený hemoglobin, ale to už dávno víme že trpíme na snížený množství červených krvinek, asi to bude rodové po mamce, takže v neděli jedu...pak napíšu

hannyy
10. dub 2014

Holky jake jsou ceny za IVF nebo UIU v Sanusu v Jihlave ??? diky 😉

unkarka
10. dub 2014

@bubulina1983 tak se drž budu na tebe myslet a kam jdeš na operaci?

unkarka
10. dub 2014

@hannyy ahojky no myslím že u každého to je jinak my jsme první platili nejakych 25000 a pak u dalšího se nam to vyšplhalo daleko víc jelikož jsme tam měli nějaké vyšetření emryjek takže si myslím že to je individuální a u každé jinak.Chystáte se ?

hannyy
10. dub 2014

@unkarka nene jen me zajimaji ceny a informace , my se snazime prirozenou cestou 😉

bubulina1983
10. dub 2014

@unkarka - do HB, moje gynekoložka je tady ve Žďáře a zároveň operuje v HB tak třeba budu mít štěstí a bude tam ona..
@hannyy - IUI bez hormonální stimulace 1000,- za zaváděcí sadu, + pár dobných za injekci pregnylu, utrogestan, jak píše unkarka, IVF standartní klasický postup bez jakýchkoliv nadstandartů 15-20.000,- (ale je to strašně individuální - záleží na každém páru)

hannyy
10. dub 2014

@bubulina1983 dekuji. Ja vas obdivuji , ja by jsem ty penize za to urcite nedala, ja ziji v rakousku a tady to funguje trochu jinak. no doufam, ze se nam zadari prirozenou cestou , byla jsem na vsech testech a jsem nastesti v poradku ale znama dojizdi prave do Sanusu a uz snad meli 3 IVF a porad nic tak me prave zajimaly ty ceny . To je teda fakt sila ☹

unkarka
10. dub 2014

@hannyy já myslím že kdyby jsi nemohla přijít normální cestou do jiného stavu a toužila po miminku tak do toho ty peníze dáš taky.My už jsme v tom asi za 70000 a ještě máme jeden pokus.A přeji ti z celého srdce aby se vám to podařilo přirozeně a brzo se tu u tebe ukázali // 😉 hodně štěstí.
@bubulina1983 aha ja myslela jestli třeba nebudeš v Ji že tam jedu na ultrazvuk tak bychom si mohli dat v bufetu kávičku 😀

bubulina1983
10. dub 2014

@unkarka - no bohužel, ale byla by to prča se tam takhle holky sejít, třeba se nám někdy poštěstí, já tam pak pojedu s výsledkama za kučerou domluvit se co dál, tak se nacpi vitamínkama, loupni tam kyselinu listovou, vitamín B a těš se na příští týden, všechno bude v pořádku a tenhlekrát to určitě výjde, vsaď boty 🙂