Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
1. črc 2016

@veervit snazim se aby na to nemyslel,aby mel v hlave jine myslenky 😊

veervit
1. črc 2016

@missuttka ale ono to nejde, já to znám. Hlavně chlapi jsou strašný pařezy... A Kučery se neboj, je opravdu úžasnej. Naposledy jsme si před vložením embrya popovídali, co bude mít k obědu, při 1.odsátí byl po dovolené, tak jsme povídali, jak se měl a víc nevím, neb jsem spala. Bude to v klidu, neboj 😉

mirkah123
1. črc 2016

Holky stimuluji pred inseminaci a zajimalo by me,po jake dobe po pichnuti puregonu se jde na vec?

veva1211
1. črc 2016

@mirkah123 ahojky ja jsem si pichala menopur od 2DC po dobu 10.dnu a pak mi pichli neco na uvolneni vajicek a ja sla 11 ci 12 DC na inseminaci.To uz si moc dobre neuvedomuju.

veva1211
1. črc 2016

@missuttka Tak parada na kolikatou jste?Urcite po ranu ti udela vykon.Mi jdeme na 7:15 na KO(tak at je vse v poradku).Zavidim ze si nepribrala.Ja nejspis pribivat na vaze budu☹.Ono se to lehce pise ale hur dela budte oba dva po psychicke strance v pohode ona psychika dela hodne je to mrcha.Je dobre ze je ti dnes lip😉.Strasne se modlim aby mam vsechno klaplo na terminy jak mame par dnu dovolenou.Uz mi take dochazi vymluvy.V pondeli jak jedeme do Jihlavy na KO tak nevim co mam rikat...

missuttka
1. črc 2016

@veva1211 mame tam byt v 7.30😊 proto jsem chodila brzo rano na kontroly,abych to pak stihala v klidu do prace 😉

missuttka
1. črc 2016

Jo a holky,co me prekvapilo,ze maji jen jednoho schvaleneho darce spermii. Ze jsou velka kriteria a kazdy tim neprojde.Tak nam byl nabidnut jen on. Mazec

veervit
1. črc 2016

@missuttka ty blaho, jen jednoho? Naši známý mají taky dárce a mohli si vybrat ze seznamu dle vysky, barvy očí, krevní skupiny... Měli jakoby seznam a vybírali.. A nebo že by vybírali oni za vás co nejvíce podobného manželovi??

veva1211
1. črc 2016

@missuttka hm,tak to cucim.Mi jezdime vzdy take rano ale ja driv nez v 11 v praci nejsem🙂.

missuttka
1. črc 2016

@veervit nee fakt maji ted jednoho..

missuttka
2. črc 2016

@veva1211 jak zvladas injekce do briska? 😉

zuzanna8783
2. črc 2016

Ahojky holky, psala jsem zde, ze o vikendu cekam jestli prijde MS nebo ne a dnes odpo bohuzel spineni a test odpo ukazal jednu carku :(, neda se nic delat. Napred to byl sok, ale je to moje prvni IVF a chci hned jit na dalsi a necekat na zadny prodlevy. V pondeli jedu do Sanusu na krev, ale stejnak uz je vse jasne...Jinak se zminim, ze embryo mi zbylo pouze jedno(5denni) a mela jsem PICSI,AH. jste holky nekdo z vas poobne na tom jako ja? Jinak vsem vam preji hodne uspechu v IVF 😉

kacka49
2. črc 2016

@veva1211 je tu krásně 😉. Díky 😉

veva1211
3. črc 2016

@missuttka dik jde to😀.Ale modriny krasne naskakujou.Bala jsem se toho trochu vic.Dneska citim trochu brisko.Ale jsem zvedava jak mi dopadne KO.Spis me trapi co si porad vymyslet.To pak clovek ma bujnou fantaz.Na zitra ti drzim palce at ti vse dopadne v poradku!

missuttka
3. črc 2016

@veva1211 dekuji 🙂 ja mela pripravenou vymluvu,ze jsem dostala leky na krev a musi me kontrolovat,jak ty leky zabiraji a jestli je vse ok 😉

veva1211
3. črc 2016

@missuttka a kdyz se te ptali co mas z krvy tak si jim na to rekla co?

missuttka
3. črc 2016

@veva1211 malo cervenych krvinek😀

veva1211
3. črc 2016

@missuttka jaky mas pocity?Nebojis se?

missuttka
3. črc 2016

@veva1211 uplne v pohode. Nejak to dopadne. Asi to na me padne az prijdem do sanusu. Kucerovi dam asi zabrat,mam jeden vajecnik prirostly k deloze,tak ten odber bude trochu komplikovanejsi. Jeste ze to zaspim 😀 Skurla rikal ze budeme mit i prodlouzenou kultivaci( snad jsem to pojmenovala spravne),tak kdyz budu po odberu ok,tak premyslime ze by jsme s muzickem na 3 dny nekam odjeli za relaxem a odpocinkem 😉 uvidime jak dopadnem zitra

veva1211
3. črc 2016

@missuttka urcite by to neco chtelo pro Vas oba je to vsechno psychicky narocne.Prodlouzena kultivace je na 5.dni nechat vyvijet embryjko vid?A jak to u Vas poznal ze musite mit prodlouzenou kultivaci?To tam uz budes od 7hod.?Nebo na 7:30 a pak si te odvedou.Mozna mam ted blbou otazku ale ja se uspani a co bude pak docela bojim...!Co manzel?Nevis jak je to s tim kdyz to nekomu vyjde na vikend?To delaji vykony taky Skurla s Kucerou?

missuttka
3. črc 2016

@veva1211 mame prijet na 7.30. Tu prodlouzenou asi ze pokud tam manzel nejakou spermii bude mit,tak icsi a pak se bude cekat zda se to uchyti. Tim si to chteji asi posychrovat.. ja uz mam za sebou dve velke gyn.operace,takze vim ze narkozu zvladam dobre a tohle bude jen nekolik minut 😉 o vikendech taky pracuji kdyz to nekomu vychazi na odber ci vklad. Neboj 🙂 manzel na venek je vklidu. Dneska mame valeci den,tak si to uziva 😀

veva1211
3. črc 2016

@missuttka tak nabirejte sily na zitra😉.

veervit
3. črc 2016

@missuttka zítra na vás budu myslet. Dej vědět, jak jste dopadli. Věřím tomu, že vše dopadne dobře😉

missuttka
4. črc 2016

@veervit dekuji 😉

veervit
4. črc 2016

@missuttka tak co vy? Už to máte určitě v pořádku za sebou. Hlavně teď hodně pít!! Pomůže ti to 😉 A jak se cítíš? Co bříško, bolí? A co manžel??

missuttka
4. črc 2016

Tak to mame za sebou.. a uplne vse spatne. Uspali me a kdyz do me Kucera koukl,tak to zrusili. Mam tam same srusty a nebyla cesta k vajecnikum. A tam kde nebyli srusty,tak tam mi vedla hlavni tepna do nohou. Takze manzel na odber ani nesel. Mame na vyber,za 1 ze by do me vlezli operaci,zase to tam prorezali a odsali ty vajicka,nebo za 2 jit do darce vajicka( takze darce vajicka a v nasem pripade i spermii).. tak jsem to tam orvala a s manzelem mame jasno. Adopce. Tohle uz je hazard s mym telem,ta endometrioza mi to tam nici a tim padem by byl i pro me hazard tehotenstvi. V patek mame schuzku se Skurlo,tak to s nim proberem a asi se rozloucime. Uz je moc prekazek a zacinam mit pocit,ze jsou to signali se na to vykaslat..

veervit
4. črc 2016

@missuttka ale ne... Ach jo, to mi je lito. Hm a odstraněni tech srustu by nebylo reseni? Hele a neni popřípadě možnost darování už embryí? V tom by problém neměl byt ne? A co teď popřípadě bude s těmi folíky? Ty odejdou s ms? Držte se!!

veervit
4. črc 2016

@missuttka už jsem si to přečetla znovu i s tím popřípadným těhotenstvím..

missuttka
4. črc 2016

@veervit ty srusty se tam vytvari uz hned par hodin po operaci. Jsem byla v lednu a uz ted je tam zase paseka.

veervit
4. črc 2016

@missuttka ty brďo. To je děs. A tak co ted budou delat s tebou?