Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

anickaa87
16. črc 2016

@veva1211 vsak sama vis jaky to je, perou se ve me ruzne pocity, a jednu stranu si nepripoustim ze by to nevyslo a na druhou zase nechci opet zazit pocit zklamani..... asi to bude znit klise ale muj vnitrni hlas mi napovida ze by se to mohlo podarit... Kazdopadne v utery mam dostat ms a pokud neprijde testnu( a ja doufam ze se na dlouho nedostavi 🙂

veva1211
16. črc 2016

@anickaa87 jak dlouho si byla v klidu?Nez si plne fungovala?Uz by si tu to mohla prolomit😉!Hodne ti to preju!A myslis si kdyz by si testovala treba zitra,ze je to jeste unahlene?

anickaa87
17. črc 2016

@veva1211 3 dny jsem nic nedelala z toho ten prvni den vkladu jsem jen lezela, pak jsem zacala normalne fungovat az na to ze netaham tezke veci a necvicim... Prave ze nevim jestli 9 den neni jeste brzo, vis...
Diky moc , ja to preju nam vsem, tobe drzim palce.. Setri se, a moc na to nemysli ;) kdy jdes na krev?

veva1211
17. črc 2016

@anickaa87 Ja jdu na krev 29.7.Budu muset na to myslet abych nic tezkeho netahala!Kdy jdes na krev ty?Uz me to lezeni neba je to dlouhy.Ale posluhovani od manzela, si poradne uzivam😀.A jaky den se muze testovat od vkladu?

veva1211
17. črc 2016

Holky,neprijde Vam kdyz zavadi embryo doktor,ze by mel pouzivat pri tom ultrazvuk?Me po vkladu prislo trapny, jak Kucera se pta embryologa, at se podiva jestli embryo nezustali v te trubicce.Ja mela za to, ze embryo zavadeji pod ultrazvukem i v Sanusu☹.?

anickaa87
17. črc 2016

@veva1211 ja bych rekla ze je to individualni, nekdo testuje po tydnu a ma pozitivni nekomu se to potvrdi po 14 dnech ja jdu 22.7.

anickaa87
17. črc 2016

@veva1211 podle me by mel, ale ja si myslim ze kdyz ho o to pozadaz tak ti vyhovi 🙂

missuttka
17. črc 2016

@veva1211 tohle tu kdysi holky na jare taky resili,ze je to divny a kde mas jistotu ze to tam fakt vlozil. Musi se jim asi verit 😉 ale asi bych taky nad tim premyslela

anickaa87
17. črc 2016

@missuttka jistotu nemas musime mu verit ze rika pravdu

veva1211
17. črc 2016

@anickaa87
@missuttka takze byste ho pozadali nebo respektive se ho zeptali jestli to delaji i pod ultrazvukem?Vim,kdyz na vkladu byla znama, tak z vypraveni pred sebou mela obrazovku a videla krasne fazolku jak ji vkladaji do delohy,v jinem CARU.Zase na druhou stranu, vi co delaji...Ale vsechna ta psychicke,fyzicke vypnuti co clovek podstupi tak aby duveroval doktorovi (i nejlepsi se muze seknout).No radeji toto ani nepsat!

missuttka
17. črc 2016

@veva1211 tak kdyz bych sla poprve,tak bych taky asi jen koukala ale na dalsi pokusy bych si to vyzadala 😉ale neboj,ty uz to nebudes potrebovat. U tebe se prcek uz urcite zavrtava

veva1211
17. črc 2016

@missuttka Ja mam nejak ty hormony posaseny.Ty si me tim rozbrecela (myslim to vazne)!Ja doufam, ze se pekne zabydluje..!

anickaa87
17. črc 2016

@veva1211 co jsem cetla diskuze tak kazdy CAR ma jine postupy, nekde to delaji jinde ne, ale v sanusu ten utz mas primo vedle lehatka jde provadeji vklad... Ale je pravda te pri jeho pouziti by meli vetsi jistotu ze embryjko vlozili tam kam je potreba

misickajerry
17. črc 2016

Holky, Sanus nezavádí pod ultrazvukem..nebo nevím jak teď, ale minulý rok ještě ne...

missuttka
17. črc 2016

@misickajerry koukam ze jsi tehulka,takze se v Sanusu zadarilo 😉

veva1211
17. črc 2016

@anickaa87 prave,ja jsem si ho vsimla...Treba,kdyz bychom se doktoru zeptali,proc nezavadi take pod ultrazvukem..(mohli by udelat inovaci)-hm,asi je to blbej napad.:-\.

veva1211
17. črc 2016

@misickajerry A ty si se treba ptala proc?Na kolikaty pokus se Vam povedlo otehotnet🙂.Uz to mas za par vid?

evulinka10
17. črc 2016

Mně také nezaváděli minulý rok embrya pod ultrazvukem. Byla jsem v Sanusu vloni 2x na IVF a to v červnu a říjnu a říjen byl úspěšný a už mám u sebe 5ti týdenní holčičku, sice se narodila v 36tt, ale je v pořádku. A byla jsem u Kučery a maximální spokojenost 🙂 Vám všem holky držím pěsti, ať i vy se dočkáte vytoužených miminek stejně jako já 😉

veva1211
17. črc 2016

Tak urcite doktori a sestry v Sanusu jsou vyborni.Proto tam taky chodime coz😉...I kdyz obcas nas neco zarazi,zakrikne coz je asi vsude🙂.A to bych nebyla ja z otazkama na telo😀.

veva1211
17. črc 2016

@evulinka10 moc gratuluju k urcite krasny holcicce 😉 a hlavne zdrave!

evulinka10
17. črc 2016

@veva1211 Tady je princezna 🙂 Jinak jak píšeš, Sanus se hodně vyšvihl nahoru a celý kolektiv včetně sester a embryologů je super a tak to má být. Doktorka mně dávala na výběr ze tří CARu a pak mně rovnou doporučila Sanus, že šel hodně nahoru a mají dobré výsledky, tak tfuj tfuj, ať vám to všem vyjde 😉

veva1211
17. črc 2016

@evulinka10 Je PREKRASNA !!!Preju at se ma cile k svetu Rostanda 😉.

misickajerry
17. črc 2016

@veva1211 Popravdě, jsem se na zavádění pod ultrazvukem ani neptala... Zadařilo se u nás až na 4pokus a to díky tomu že po 3neúšpěšných, jsem byla konečně poslána do Imunia do Prahy.... Z IVF jsme měli 5kousku, tak nám jeden zbyl 🙂 Teď je to vlastně i rok co měla za sebou 1.neúspěšné vložení..... Je to běh na dlouhou trať, ale stojí to zato.... i když je to náročné... Jojo za pár, přesně za dva měsíce máme termín 😉 a až se narodí, tak si konečně oddechnu 🙂 Tobě budu drže palce ať na konci měsíce máš jen a jen
dobré zprávy

misickajerry
17. črc 2016

@missuttka 🙂 trvalo to, ale zadařilo... četla jsem co u vás bylo, mrzí mě to... ale třeba časem, kdo ví.... 😉 a ať už vaše, nebo adopce, pořád to bude Váš poklad

veva1211
17. črc 2016

@misickajerry a nechali jste si rict co to bude?Hlavne ze se u Vas zadarilo!Urcite, to stoji za to!A ty si sla na rizikove tehotenstvi nebo si chodila do prace?

misickajerry
18. črc 2016

@veva1211 Nechali 🙂 čekáme Sáru 😉 jsem od začátku doma, pan doktor Kučera mě nechtěl pustit, říkal že tolik úsilí a i peněz do toho vložili, že by neriskoval chodit do práce... tak jsem ho poslechla... ale vzala jsem si práci na doma :D a člověk si to uzpůsobil jak mohl.... a upřímně, ono to uteklo a ani neměla čas se nudit..

anickaa87
18. črc 2016

Ahoj holjy, jsem porad v soku a nemuzu tomu uverit, testovano dnes rano a pred chvili, ale nezda se mi ze by druhy test byl lepsi, carjka nesili.... Jsem stastna ze test vysel pozitivni ale hlavou se mi honi zle myslenky, co kdyz je to falesne atd., atd.

anickaa87
18. črc 2016

Ach muj boze, snazim se nemyslet na to spatne, vzdyt jsem celou dobu byla v pohode, nestresovala se... Ale jaka je pravdepodobnost ze test je pozitivni a krev ukaze opak?

veva1211
18. črc 2016

@anickaa87 No konecne Puso!Ja mam strasnou radost s tebou!Aspon uz to tu nekdo prolomil!Nemysli na to spatne,ja vidim dve carky taky😀.Tak si to nevydrzela do uterka(ja jsem si to myslela).😉

anickaa87
18. črc 2016

@veva1211 nevydrzela no 🙂 takze si myslis ze je vse ok? Doufam ze jsem tu "kletbu" prolomila a vsichni me budete nasledovat, ze srdce vam to preju. A jak se citis? Lezis?