Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
3. srp 2016

@anickaa87 někdo to tak má, ale my přetrpíme vše 😉. Ale něco teď lítá vzduchem, nějaká střevní ... tak ať je Ti lépe 😉

veva1211
3. srp 2016

@anickaa87 kazdy to mame jinak,je dobre ze se ti udelalo aspon o neco lepe😉.Hlavne at se vase stesticko drzi!A my vydrzime vsechno,jen aby se nam narodilo krasny,zdravi miminko🙂.Uz se ti ten utz pomalinku blizi vid😉.?Pak nám děj co nejdřív vedet ju 🙂.

veva1211
3. srp 2016

Holky chci se vás zeptat ,radi u vas priusnice?Nebo uz na Jihlavsku to ustava taky?

anickaa87
4. srp 2016

Ahoj holky pisu vam z nemocnice, volala jsem zachranku protoze uz jsem se fakt bala a plod, mam vysoky tlak a tehu cukrovku, dnes jsem mela tres rukou a pocit na omdleni uz 2 dny jsem nic nejedla... Kazdopadne si me tu nechaji pres vikend, videla jsem fazolku je o tyden mladsi ale diky bohu je v poradku a bylo videt i srdicko ( mam slzy na krajicku).... Jsem tak stastna

kacka49
4. srp 2016

@anickaa87 Aničko, tak hlavně že Tě hlídají 😉. Ať jste brzy fit 😉. Myslím na vás 🙂

kacka49
4. srp 2016

@veva1211 ahojky, nevím o tom, že by na jihlavsku řádily ...

anickaa87
4. srp 2016

@kacka49 Kaci dekuju

veva1211
4. srp 2016

@anickaa87 jen dej emocím volný průběh,je to něco nadhernyho!Drž se,je dobře že jsi pod dozorem😉!A ať si co nejdřív doma 😉!

veva1211
4. srp 2016

@kacka49 já že zpráv slyšela že to u vás řádí.Právě u nás už je to o něco lepší...A za kdy jdete na další pokus?

kacka49
4. srp 2016

@veva1211 aha, já na zprávy nekoukám a od nikoho jsem o tom neslyšela ... Říkal Škurla, že záleží na nás - buď cyklus počkat nebo můžeme hned. Tak jsem říkala, že hned. Dnes jsem to dostala, zítra zase začnu užívat Estrofem a v pondělí 15.8. jdu na utz. Pokud bude vše v pořádku, dostanu tu Intralipidovou infuzi na 3 hodiny do vykapání a 18.DC na KET 😉

veervit
4. srp 2016

@anickaa87 Ani, hlavně ať jste v pořádku!! Oni už tě pohlídají. Ono asi taky to počasí ne? Vždyť je co chvíli jinak a hlavně ošklivě teplo! Drž se!

anickaa87
5. srp 2016

@veervit zo pocasi a pry jestli jsem se nestresovala( to vite ze jo, kazdou chvili ) ze to muze byt i tim.

veervit
5. srp 2016

@anickaa87 hm vše dokupy. A už ti je lip???

veva1211
5. srp 2016

@kacka49 jo Kačko,udelali jste dobře,já bych šla taky hned!Tak se 15 možná uvidíme🙂.To je docela dlouhá doba, než to vykape😉.Tak aspoň se pěkně nacucas a prcek se parádně chytne🙂)) !!!!!

veva1211
5. srp 2016

@anickaa87 hlavně se uklidni ať si v poradku.A hlavně se nestresuj!!! Stres je pěkná sviňucha!A jinak jak se citíš,je ti o něco lépe?

kacka49
5. srp 2016

@veva1211 jj, taky jsem si říkala, že se asi potkáme. Teda jestli bude místo na Intralipid - prý sestřička neví, zda budou mít volné pokoje ☹. Jdu už na 7:30 ... A jak je Tobě, vše OK?

veva1211
5. srp 2016

@kacka49 Moc děkuji za optání,pobolivaji mě vaječníky a sem tam v podbřišku mě píchne(ale to si říkám, že je asi normální).Držím palce aby pokoj volný byl,já si myslím že ti ho budou držet😉,nebo aspoň se snažit ti ho podržet.A co má za funkci Estrofen?

anickaa87
6. srp 2016

@veervit uz nemam pocit zvraceni po kazdem jidle ale zaludek me porad boli, jakoby byl na vode a desne me pali zaha :(

andreee86
7. srp 2016

Ahoj holky, hlásím návrat z dovolené 🙂. Postupně tu vše dočítám, @ancikaa87 doufám, že už je vše v pořádku. @veva1211 jak se těšíš na ultrazvuk, až konečně uvidíš toho svého bobíška? 🙂
@kacka49 Kačí, moc mě to mrzí, źe to nevyšlo, hlavně že máte ještě bojovníčka, ten bude určitě ten pravý. Držím palce, tentokrát už to určitě vyjde. Myslím, že ses rozhodla správně, taky bych nečekala a navázala hned dalším cyklem.

anickaa87
8. srp 2016

@andreee86 dnes me pusti domu, zaludek porad boli nejvic teda po jidle, nic tu se mnou neudelali,daji mi aspon domu nejake prasky doufam ze mi aspon trochu ulevi...

jannulkapa
8. srp 2016

Dobry den. Potrebovala bych se poradit s vami co uz mate zkusenosti s Jihlavou. Co se tyce Sanusu. S manzelem se snazime uz 3roky a neuspěšně o mimi. Do Sanusu jsme zacli chodit na jaře. Naposledy jsem tam byla v kvetnu. Predepsal mi pan doktor Škurla clostik na dozrani vajicek. V cervnu mi zjistili cystu zrejme z tech hormonu. Kdyz uz vse bylo pryc tak jsem 4o dni pote nedostala mens. Spis hodne opozdene. A menstruaci jsem mela 14dni v kuse. Coz jsem nikdy nemela! Ted uz je zacatek srpna a potrebuji vedet jestli mam cekat na dalsi mens a zajit tam. A nebo jim mam zavolat co dal? Dekuji za odpovedi! 🙂

anickaa87
8. srp 2016

@jannulkapa Ahoj, tak ja bych jim urcite zavolala a optala se co dal.

jannulkapa
8. srp 2016

@anickaa87 to bude asi nejlepsi ze. Taky si rikam. At nepodnikam neco na vlastni pest. Dekuji.🙂

veva1211
8. srp 2016

@jannulkapa Ahojky,taky se přikláním k holkám!

veva1211
8. srp 2016

@andreee86 Čauky,doufám že si si dovolenou řádně užila 😉!No na utz no, no, mám z toho zatím velkej respekt.Závidím Aničce, že ví už na čem je.

jannulkapa
8. srp 2016

@veva1211 Ahojky. Muze se holky k vam pridat ? Od unora chodime s manzelem do Sanusu. Pojidame same vitaminy. Manzel teda kouri. Snazi se to omezit. Ale vite jak to je. Kdyz je prilezitost...tak si da. Ale snazim se mu to furt nepripominat . Mame z toho hlavu kolem. Byli sme i u lecitele párkrát. Takze mame taky maku,kontryhel, ostropestrec, E,Zi, atd. Jsme na uplnem zacatku no. Tak doufam,ze nas nezklamou v Jihlave. Jak dlouho tam jezdite vy holky a jake jsou zkousenosti?

veva1211
8. srp 2016

@anickaa87 Ani a co zkusit tvého gyndaře?Musí už to být mrzutè...A nemáš překyselený žaludek?A i když vypiješ mléko tak je ti špatně od žaludku?

veva1211
8. srp 2016

@jannulkapa určitě budem rádi že se to tu o člena rozroste😉,a podělíme se o další zkušenosti.Já mám s Jihlavou samé dobré zkušenosti! Máme to trochu z ruky.Ale personál perfektní!!!!Také chodím k mudr. Škurlovi a jsem s ním spokojená, jen musím víc napínat uši 😀...

jannulkapa
8. srp 2016

@veva121ano pan doktor Škurla je fajn. Mluvi hodne potichu no. To ano. A vy se snazite jak dlouho? Co uz mate za sebou?

veva1211
8. srp 2016

@jannulkapa mi po 4.letém snažení.Jsme přešli do Sanusu v Jihlavě máme za sebou 3.IUI.A teď jsem podstoupila 1.IVF a 15.8.máme jít na UTZ a uvidí se....manžel má pomalé spermoše a když dlabal vitamíny tak se mu to o něco zlepšilo...Já bych podle výsledku měla být zdravá...