Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

anickaa87
1. říj 2016

@andreee86 Ahoj Andy, roste roste, uz ted jsem funici koule nechci se videt pred porodem 😂

veva1211
2. říj 2016

Holky,vím,že to sem moc nepatří.Ale vy jste jak moje druhá rodinka.Odumřel mi zub,vůbec mě nebolí nejak mi nepřekáží ale tvoří se mi v něm hnis (je to osmička)a domnívám se že doktorka ho bude chtít vytrhnout .Ale já do sebe žádný umrtvovaci injekce nechci cpát,bojím se,aby se něco nestalo prckovi!Co byste dělali vy,na mim místě?

verinka88hb
2. říj 2016

@veva1211 Asi bych se poradila s doktorkou, jestli není třeba jenom nějaký "umrtvovací" sprej, injekci bych si taky neriskla.... Já budu řešit něco podobného za měsíc, mám jít na trhání moudráků (konečně jsem se po 8 letech odhodlala), ale budu to muset zrušit, pokud budu těhotná, určitě bych neriskovala nějaké problémy pro mimčo.... 😒 Držím palce, ať to co nejméně bolí 😉

kacka49
2. říj 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, už je to v pohodě, díky @veva1211 už bez modřin 😉. Nepíchám si denně, zítra si píchnu a uvidíme v úterý na kontrole 😉

andreee86
2. říj 2016

@kacka49 A v úterý budeš kolikátý DC?

andreee86
2. říj 2016

@veva1211 ahojky, tak to opravdu neporadím, bohužel. Vím, že existuje lokální pasta na umrtvení, ale obávám se, že na vytržení by to nestačilo. Ale myslím si, že určitě ti nebude doktorka dávat něco, co bys v těhotenství neměla a dobře zváží poměr přínosu a rizika.

kacka49
2. říj 2016

@andreee86 8. DC a dle ultrazvuku buď sníží dávky nebo nechá ... A dle utz buď dostanu intralipid nebo ne ... Jsem sama zvědavá 😉

veva1211
2. říj 2016

Děkuju za názory!

veva1211
2. říj 2016

@kacka49 tak paráda😉!!!

karkab
3. říj 2016

Ahoj holky, chci se zeptat, když je neschopenka od vkladu po tt, dávají vycházky nebo ne? Děkuji.

andreee86
3. říj 2016

@karkab ahojky, jj, dávají. Máš nárok na šest hodin a můžeš si je nechat rozdělit dopoledne a odpoledne nebo nechat v kuse, třeba jenom odpoledne.

karkab
3. říj 2016

@andreee86 Děkuju moc za info 🙂 My v sobotu byly na OPU a cca ve čtvrtek by měl být vklad, tak jsem se chtěla zeptat jak to s tou neschopenkou vůbec je 🙂

andreee86
3. říj 2016

@karkab super, držím moc palce, ať se zadaří. Jak se cítíš?

karkab
3. říj 2016

@andreee86 Děkuji, trochu cítím ještě vaječníky, ale jinak super. Trpím na OHSS, ale dobrý - ťuk, ťuk, ťuk 🙂 Je to naše druhé IVF. V sobotu bylo odebráno 8 vajíček a všechny se vyvíjí dobře, zítra mám zase volat a vklad vypadá zatím na čtvrtek 🙂

andreee86
3. říj 2016

@karkab tak to jsou super zprávy, to vypadá i na hodně mrazáčků 🙂 taky jsem měla OHSS, tak vím, jaká je to hrůza. Tak čtvrtek bude šťastným dnem.

karkab
3. říj 2016

@andreee86 V to doufám a moc si přejeme jako i Vy tady, aby se to povedlo 🙂 No zítra mám zase volat jak to vypadá.

andreee86
3. říj 2016

@karkab budu na tebe myslet 😉

veva1211
3. říj 2016

@karkab Držím moc a moc, moc pěstičky!!!!Ať všechno klapne!

andreee86
4. říj 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak co, jak to vypadá? Moc dlouho nás nenapínej 😉

kacka49
4. říj 2016

@andreee86 ahoj Andrý, tak ještě ve čtvrtek utz a nejspíš už konečně intralipid 😉. Zasmáli jsme se dnes se Škurlou - ptal se, jak se cítím ... Tak jsem říkala, že to u nás vypadá, jak když hrajeme pupendo 😉. V pátek jsem měla srážku s vosou, do spodního víčka cca 4 mm pod oko. Tak jsem dostala kortikoidy - Prednison 😉. Hned jsem mu to dnes hlásila, tak říkal, že teď už by to vadilo - ještěže prý jsem si to vybrala v ten pátek 😉. Tak snad už příští týden vklad, dle mých výpočtů čtvrtek (18.DC) ...

andreee86
4. říj 2016

@kacka49 tak super 😉 budu držet palce, určitě to klapne. Tak to je dobré, mě se Škurlu ještě rozesmát nepodařilo. Ty vosy jsou hrozné, teď jich je všude plno. A otekla jsi? Ten jed by na to asi mohl mít vliv, viď? Já jsem dostala v létě žihadlo do ruky, když jsem byla na borůvkách, už to vypadalo, že to bude dobré, ale za dva dny mi to nateklo a měla jsem ruku jak balón 😢

karkab
4. říj 2016

@andreee86 Děkuji 🙂

karkab
4. říj 2016

@veva1211 Děkuji moc 🙂

veva1211
4. říj 2016

@kacka49 Zlato moje, mám z tebe radost🙂🙂🙂.Držím všechny palce!!!

mrkyvka05
5. říj 2016

@kacka49 Kaci, drzim pesti at vse vyjde na 100%!! 🙂

kacka49
5. říj 2016

@andreee86 tak to já se se Škurlou směju často 😉. Právě že jsem otekla, ale naštěstí ty kortikoidy zabraly rychle, takže dobrý 😉. Já jsem právě vloni s tímhle bodavým hmyzem bojovala, byla jsem na injekcích v nemocnici a jela jsem domů, zastavila jsem se ještě na nákup v Lídlu a tam jsem si jí přimáčkla do podpaží další. Tak už asi začínám mít fóbii ☹

kacka49
5. říj 2016

@karkab tak jak to vypadá? 😉

kacka49
5. říj 2016

@veva1211 tak koukám, že jsem někde asi napsala něco špatně ... zítra jdu na utz a pokud bude OK, tak dostanu intralipid - a pokud dostanu intralipid, tak vklad dle mých výpočtů by měl proběhnout ve čtvrtek - ale až příští tj. 13.10. Číslo 13 je moje šťastné, tak to už přeci musí vyjít 😉. Ale děkuji, že na mě myslíš 😉

kacka49
5. říj 2016

@mrkyvka05 děkuju 😉

veva1211
5. říj 2016

@kacka49ne nenapsala,já jsem tě pochopila dobře🙂.