Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
30. kvě 2013

@ivekr - to je dobře že ti to vyšlo, za 5 minut 12, ale je to doma a to se počítá, tak hlavně aby ti to dobře dopadlo a vše bylo v pořádku, a ty budeš stimulovat a stimulovat a tvůj folík bude velký jako zeměkoule a fouknou ti tam nějaký kvalitní ocásky 🙂)))

vercastehnova
30. kvě 2013

@bubulina1983 budu rada za kazdy info. koukala jsem ze si taky ze Zdarska tak mozna znas dr Albrechta-ten me rval porad hormonama. pak uz jsem se nasrala (pardon ale jinak to rict nejde) a sla k dr Maskove mladsi a tam jsme to okamzite zacaly resit. vzala mi stery tam se ukazalo ze mam ureoplasmata takze ATB ty jsem brala ja i chlap pomalu 3 mesice nez konecne zabraly. pak sel chap na spermiogram a tam se ukazalo kde je ,,chyba'' zacali jsme jezdit do jihlavy pak jsme museli jeste na genetiku a na vyslekdy jsme cekali pres 3 mesice no a zejtra frcime do jihlavy domluvit se co a jak dal...

bubulina1983
30. kvě 2013

Docela zajímavý článek ohledně těch POJIŠŤOVEN A HRAZENÝCH ZÁKROKŮ, tak nechápu MA resp. ČPZP, co jako řeší?
http://www.emimino.cz/diskuse/iui-a-o-pokus-min...

bubulina1983
30. kvě 2013

@vercastehnova - Já chodím také k DR. Maškové mladší. Albrechta znám jenom podle vyprávění, ale prej starej senilní dědek těsně nad hrobem ? Maškové jsem řekla o problému, pokecali jsme napsala mi doporučení, a bez jakéhokoliv rvaní čímkoliv jsme začali jezdit do JI. No někteří doktoři jsou odborníci, nakopat je ze předu do zadku 🙂

vercastehnova
30. kvě 2013

a je super vid? Senilni a starej neni spis me prislo ze nechce nic resit a verim tomu ze kdybych u nej zustala tak se hormonama cpu jeste ted... je mozny ze nekomu vyhovoval (kdyz jsem potrebovala HA a prohlidku tak me vyhovoval taky) ale jakmile nastolo neco vic tak to neresil.porad bylo vse v poradku. a mas pravdu s radosti bych ho nekam nakopala a do zadku by to nebylo mozna bych to tim zakoncila 😎

ivekr
autor
30. kvě 2013

@bubulina1983 ty jo pojišťovna a ani neví co proplácí 😀 to je masakr

samanta001
31. kvě 2013

@bubulina1983 tak to mě pobavilo, na pojišťovně ti řeknou ať se zeptaš v caru? Tak od čeho tam sakra jsou, no to já bych se asi nedala a pěkně se s nima zhádala. Nedělá ta dr. Mašková náhodou i v Havl. Brodě v nemocnici? Dr. Maškovou jsem měla totiž u porodu.

bubulina1983
31. kvě 2013

@samanta001 - no jako to já nebudu řešit, a když tak si asi zavolám vejš a vůbec mě to nepřekvapuje protože tady v tý naší krásný zemi střediskový je takovej bordel, že je to hanba. Jak je vidět i v odakzu výše, který jsem vložila, kdy holky řešili, co která pojišťovna tvrdí a netvrdí, a všechny pojišťovny nakonec tvrdili úplně něco jinýho, není nad to sedět pěkně v teplíčku a pobírat za to nehorázný prachy z naší kapsy. JJ, Mašková dojiždí i do Brodu a tam dělá porody, v ZR má s matkou ordinaci - mladá je dobrá, když jí člověk trochu pozná...

ivekr
autor
6. čer 2013

tak holky, hlásím, že včera opět došla MS, takže ode dneška zase píchám Menopur a čeká nás další IUI. Občas už ztrácím optimismus a říkám si, jestli tohle všechno má cenu ☹

bubulina1983
7. čer 2013

Ahoj holky přidala sem do mého fotoblogu nějaký fotky, můžete se podívat 🙂 ?? díky

bubulina1983
7. čer 2013

@ivekr - Neboj se nic, prostě si to miminko chce počkat až bude mít ty nejlepší podmínky a to krásnější to potom bude. My jsme tu všechny s tebou a držíme pěstičky, a musíš si věřit i ty, vím že je to kolikrát těžký, ale věř tomu, ju?

ivekr
autor
7. čer 2013

@bubulina1983 Děkuju moc. No já myslím, že jak se bude blížit další IUI, tak zase začnu doufat, vždy ten první ten jak mám ms tak je pro mě nejhorší. Ale nezbývá než jít zase do toho 🙂

samanta001
9. čer 2013

@ivekr optimismus určitě nestrácej ten je nejdůležitější!!! U nás bylo IUI sice zbytečné, ale věřím, že vám se zadaří. A když nepomůže IUI jsou další metody. Neboj miminka se určitě dočkáš!!
No jinak já hlásím, že jsem MS stále nedostala ☹ už jsem se měla chystat na KET a nic. Volala jsem do sanusu tak se tam půjdu v úterý ukázat ať mi řeknou co se děje. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Dělala jsem si už i test, ale ten byl samozřejmě negativní 😒 tak uvidíme...

samanta001
9. čer 2013

@bubulina1983 zkoušela jsi ještě dělat nový test?

ivekr
autor
10. čer 2013

@samanta001 ahojíky, děkuju za podporu. No už si od čtvrtka každé ráno píchám ten menopur, ještě 4x a bude konec, připadá mi, že už nemám na tom špeku místo, kam tu jehličku píchnout 😀. Tuhle jsem si propíchla žilku, no to bylo červený venku.....Jinak zase začínám doufat, ale moc v to IUI nevěřím. Vzhledem k tomu, že už mě čeká myslím šesté (teď z hlavy ani nevím, musela bych to spočítat, už se v tom zrácím. V Sanusu druhé a můj gyndař mi dělal myslím 4x..akorát neměl možnost propláchnout sperma, takž emi to tam tou bužírkou dal všechno....a taky tomu říkal IUI...takže to beru za normální pokus IUI....no Uvidíme, ještě nám pak bude v sanusu zbývat poslední třetí a kdyžtak pak dám nějakej měsíc pauzu, abych si trochu zpravila mozek a psychyku a pak bychom šli do IVF.

ivekr
autor
10. čer 2013

@samanta001 a kdy sis dělala napsledy ten tt test? třeba by ti teď něco ukázal..je to divné.....a zrovna když se to nejmíň hodí a člověk na ní zrovna s radostí čeká že?

bubulina1983
10. čer 2013

@samanta001 - jj, včera ráno ale prd, sněhobílo ☹ dnes sem začala špinit, tak to čekám ve středu s velkou slávou. Mám jet ve středu do Sanusu, odvézt výsledky Dr.Kučerovi, co jsme dostali v té Immunii, s tím že sem dostala recept na Prednisol,a le chci se když tak domluvit přímo s doktorem. Je zvláštní ale že mě skoro 14 dní pobolívá podbřišek, což sem nikdy nezažila...tak nevím, ale to čekání je o nervy, achjo..

samanta001
10. čer 2013

@ivekr test jsem dělala už asi před týdnem a od té doby jsem žádnej nedělala a už ani nebudu když jdu stejně zítra do sanusu tak uvidím co mi řeknou. Jestli je to třeba tím minulím IVF a samovolným potratem kdo ví...
Věřím, že už v IUI moc nevěříš a ani se ti vlastně nedivím, já v něj taky nemám důvěru. Ale pokud by se ti nezadařilo tak bych šla do IVF rovnou po hlavě a pauzu si nedávala. Já když měla tenkrát po nevydařeném IUI a doktor se mě ptal jestli chci pauzu nebo rovnou půjdem do IVF, rozhodla jsem se pro IVF a na nic nečekat a dr. mi na to řekl, že je to dobrá volba. A taky byla máme z toho super synáčka. Tak taky na nic nečekej, stejně se ti v hlavě budou pořád honit myšlenky na mimčo tak si nepomůžeš.
@bubulina1983 tak to je škoda, že už jsi tam nic neměla, no uvidíš co ti řekne dr. On ten podbřišek může být klidně od psychyky ta dělá hodně.

ivekr
autor
10. čer 2013

@bubulina1983
@samanta001 holky to je něco pořád co? ☹ No jak jsem dostala MS tak jsem fakt ztratila chuť už to dál řešit a zase znovu injekce a říkala jsem si, stejně je to furt zbytečný.....ale je pravda, že uběhlo pár dní, já se zase oklepala a zase se těším na další kolo, že už to prostě výjde. Navíc teď 2 měsíce marodím, takže si od práce odpočinu, sice né tak, jak bych si představila, ale člověk z toho psycho blázince na chvíli vypadl. a po 7 letech marodím poprvé, asi už tělo toho mělo dost. V práci děs běs, pak ty léky, injekce, stresy....asi se to už dál nedalo v normálním denním režimu zvládnout. Tak si říkám kurňa, měsíc a půl odpočatá to by bylo aby to nešlo 😀.
A holky, držím pěstičky, aby se nám všem v tomto cyklu co nás čeká už zadařilo. Já jdu na kontrolní ult v pátek v 8hod do Jihlavy, ale nebude tam dr. Škurla, sestra říkala, že tam bude někdo jiný (/ale nevím kdo). Tak mrkne na folíky a když budou dost veliké, tak pak pregnyl a huráá na to. Snad v pondělí 🙂

samanta001
10. čer 2013

@ivekr přesně jak říkáš, člověk ztrácí naděje, popláče si. Ale život jde dál a musíme bojovat. A sčím marodíš? Já když měla podstoupit první IUI tak tam Škurla taky nebyl, takže na záskok jsem chodila ke Kučerovi a nakonec mi to IUI i děla, ale je tak bezvadnej! Děkuji za držení palečků, tobě je držím taky 🙂

bubulina1983
11. čer 2013

Ahoj holky, tak dnes test IntiMed z DM 25mIU/mL a zase tam vidím ducha, tak sem asi magor, ítra na 10 jedu do JI, myslíte že by mi mohli vzít krev na HCG? Mám si tam zavolat, nebo domluvit až na místě? Jak dlouho trvá výsledek, máte některá zkušenost jak jsou v JI rychlý? na UTZ nic nebude... díky moc za info

samanta001
11. čer 2013

@bubulina1983 Já bych si tam asi zavolala jestli ti tu krev vemou. Nejsem si jistá zda to nedělají jen ráno. Tak aby jste se domluvily na určitou hodinu. Já když byla na krvi na HCG, chodila jsem vždy na 8 hod. a výsledky byli za hodinu. Pokud tam něco vidíš tak si jí nech určitě vzít. Já byla vžycky nejspokojenější s testam od GS Mamatest.
No jinak já byla dnes v sanusu, proč se stále nedostavila ms, doktor sám nevěděl důvod, těhotná nejsem ani cista vše je jak má být, dostala jsem vyvolávačku tak zase budu čekat no a KET by se měl stihnout ještě do konce měsíce tak doufám, že to klapne, když 6. července jedem na dovču, tam si pak hodím nošky nahoru a budu doufat, že to tentokrát vyjde 🙂

bubulina1983
11. čer 2013

@samanta001 - díky, tak sem si tam volala, že kvůli tomu jezdit dřív nemusím, že mi ji vezmou až tam přijedu na těch 10 a pak že se domluvím s doktorem. No je to dřina viď, když by to chtěl člověk dostat přesně, tak nic, důvo žádný, ví bůh čím to je, možná ty hormony, tělo si dělá co chce..tak to je super že to ještě stihnete tento měsíc, a třeba už na dovolenou pojedete 2+1 🙂

samanta001
11. čer 2013

@bubulina1983 tak dej zítra hned vědět jak jsi dopadla, budu moc držet pěsti. Taky doufám, že to tak vyjde a dovču si spříjemním pozitivním těhotenským testem... 🙂

ivekr
autor
12. čer 2013

@bubulina1983 ahojíky, tak jak ti dopadle krev? Držím pěstičky. Já jedu na ult do JI v pátek na 8 hod a pokud bude folík ok tak pregnyl a juchů čítám tak pondělí na IUI 🙂

@samanta001 ty jo tak čím to že ms stále nikde? a to těhu vyloučil že nic neviděl, nebo ti brali i krev? třeba jen nic neviděl, nebo jak by tak rychle poznal, že to těhu není, když všude čtu, že to doktor vidí až později? ach joo ty naše těla, no já se modlím, aby menopur zabral a měla jsem konečně pořádnej folík. Tak držím pěstičky, aby ti ms v tomto případě došla co nejdříve 🙂.

bubulina1983
12. čer 2013

Tak holky ahoj jsem zpět, vzali mi krev - HCG - O, achjo ☹ takže teta přijede každou chvíli i s kuframa ☹ od zítřka od rána začínám brát prednisol na utlumení imunity a 3 - 7 DC clostilbegyt na folíky, 9-11DC kontolní UTZ i spartnerem, podepsat dohody, a dle velikosti dohody asi to vypadá na IUI v přirozeném cyklu, vzhledem k mé pojišťovně na HO... pouze bez hormonálních injekcí...

bubulina1983
12. čer 2013

@ivekr - jo jo folíky nám rostou pěkně, ale bůh ví kde se pak po cestě za uhnízděním někde vytratí, držím pěstičky aby ten tvůj byl obří folikulus 🙂 a uchytil se hned za rohem 🙂
@samanta001 - to mě teda povídej...? to nechápu, jj brali ti krev na HCG? co když to tam je a nic nevidí ?

ivekr
autor
13. čer 2013

Jé holky, konečně sluníčko 🙂 Hned mám na ten další pokus IUI lepší náladu, doufám, že je vše jak má a IUI bude. Dnes jsem píchla poslední injekci menopuru a zítra 10DC na ult, držte pěsti, až to vajíčko vyrostlo!

bubulina1983
13. čer 2013

@ivekr - no to jo ale trvalo to tak hlavně aby nám to léto aspoň týden vydrželo..aby nám ty vejce pěkně dozrávali🙂 můžu se prosím zeptat jak to UIU probíhá? vzhledem k tomu že mám tu blbou pojiš´tovnu, tudíž bez jakýchkoliv injekcí a hormonů, bude snaha provést UIU v přirozeném cyklu - mám na ten růst folíků akorát ten clostík, pak už nic..my máme jet 9-11 DC podepsat nějaký dohody a na UTZ jak to roste...díky za info

bubulina1983
13. čer 2013

Ještě dotaz holky, dělali vám před těma zákrokama laparo vejcovodů? není to prý dle Dr. standartní postup, že se o dělá když se tam na tom UTZ něco nezdá, ale nevím, to se vlastně nikdy nezjistí když ti to neudělají co? pak je celý UIU asi na prdlačku..?