Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

debeee
1. srp 2014

@luca16 Jak říkáš, hlavně aby to bylo v cajku. Ale 11 dní uteče a dr mi to jen potvrdí 😀 😀

elisc
1. srp 2014

@debeee Ahoj, děkuju, pořád tomu nemůžu uvěřit 😀
@majda21 Ahoj, dnes jsem 15. den, měla jsem 1 embryo. Doktor mi k hodnotě hcg nic neřekl, ale mně by dvě nevadily 🙂
@bubulina1983 jj, je to dost, ale ze Škurly nic nevylezlo. Taky jsem doufala, že mi řekne kdy přesně se mám objednat na kontrolu do Immunie v 8.tt, kontrola skoro až za 3 týdny tak mám strach, abych to nepromeškala. Ty máš jet taky, viď? Řekl Ti k tomu něco?

bubulina1983
1. srp 2014

@elisc - ja jsem ti z toho všeho stresu,milá maminko zapomela pogratulovat,takže moc vám to preju,rikala sem ze ti to teď dopadne,a hle...😉 no ja nevim skurla mi moc po fousy nejde,je takovej nijakej,jsem rada,ze mám kučeru,ten je zlatej...no mám strach aby tam prcik byl,tak zkusim moji gynekolozku,preci se nebudu 3 tydny zase ted nervovat..a jak se citis,ja jsem si to vůbec neuvědomila když mi řekli hcg,to mas ale dost ja měla po 14 dnech 890.

elisc
1. srp 2014

@bubulina1983 Děkuju, jsem hrozně šťastná, i když teď se budu nervovat kvůli srdíčku 🙂
Mě teda Škurla nesedl vůbec, dneska mi jen řekl hcg máte dost, ptám se jestli mi řekne kolik, prý přes 2000, ale přesný hodnoty že neurčují. Říkám mu, tak to je dobrý? On, hmm, dobrý. No prostě z něj nešel ani prd. Napsal mi léky, bohužel injekce píchám dál, ukončili jsme neschopenku, k tomu taky nic neřekl a bylo po. Už se těším na Kučeru.
Ani se Ti nedivím, že budeš volat své, 3 týdny je hrozně dlouho. A jinak je Ti dobře? Mě akorát pobolívá podbřišek

bubulina1983
2. srp 2014

@elisc - no jako přišlo mi o včera takový trochu zbytečný, prej uděláme ultrazvuk, tak tam chvilku čučel a nic neříkal a pak tak je to v děloze, a já říkám jestli je mimi visdět, prej ne je tam jen gestační váček, tak je ještě brzy nejni nic vidět, napsal mi prášky a zase sem jela, akorát mě objednal až na toho 19.8., jenže já mám jet na kontrolu na imuno v 8. týdnu a toho 19.8. už budu v 9. tak já si zavolám v pondělí sestře, protože asi o tom ani nevěděl...nebo co já vím. No ptala sem se akorát na sex.život, tak říkal, pokud nešpiním,nekrvácím a je mi fajn, takže klidně můžem 🙂 ale za celou dobu se neusmál nic, chápu že tam je sám když má kučera dovolenou, že je unavenej, no ale my tam jezdím s tím že jsme ze všeho vykulený jak vejři a oni nám mají poradit a né se doprošovat a ještě si to hlídat...

elisc
2. srp 2014

@bubulina1983 no právě, to imuno mám v 8. týdnu taky, jenže jsem se včera zapomněla zeptat. Ale zprávu mám ve složce. Ani mi neřekl, že mám snížit léky, kdybych to neměla načtený, nic nevím. Mně právě vychází 8.tt na toho 19.8., ale pochybuju, že mě v Praze tak rychle objednaj.
Mně přišel taky jako morous, sice tam bylo narváno, ale jak píšeš, oni nás mají informovat a ne že se budeme pídit sami. Taky jsem přemýšlela, že pak zavolám Kučerovi a radši se přeptám.

bubulina1983
2. srp 2014

@elisc - no já jsem si z tý zprávy udělala kopii než sem to kučerovi dala, a doktorka tam jasně píše kontrola v 8.týdnu gravidity a ne v 9. týdne, nic v pondělí zavolámsestře a zkusím se zeptat. on už ti ukončil neschopenku?? mě řekla kučera že nejdřív až po potvrzení srdíčka? no jako já ted mám být zase doma další 3 tejdny, mě škrábne, je to hrozný nůďo !!!

elisc
2. srp 2014

@bubulina1983 no já jsem mu řekla, že bych ráda ukončila neschopenku a vůbec nic nenamítal, ani mi nedal žádné doporučení, jak se chovat, jaký režim dodržovat atd.
Taky mám doma kopii zprávy 🙂 Nevíš, jak dlouho bude Kučera pryč?

bubulina1983
2. srp 2014

@elisc - a tak už jdeš od pondělí do práce? a zvládneš to? hmm to nevím to jsem se nezeptala, těžko říct jak tu dovolenou má dlouho ☹

lenkas26
2. srp 2014

@suzik161
@bubulina1983 Ahoj holky tak jsme včera začla normálně krvácet takže je to v hajzlu ☹ Volala jsme do Jihlavy tak mi sestra řekla at vysadim prášky a crinone a v pondělí přijedu ke Kučerovy na kontrolu a krev.je mi z toho fakt nanic

bubulina1983
2. srp 2014

@lenkas26 - ☹ hmm to mě moc mrzí, co na to říct, snad jen takto tě můžu podpořit, že pokud z krve nebude nic tak určitě vyjde další pokus, úplně chápu jak se cítíš, bezradnost a smutek, proč zrovna já? ale neboj se každá tam to naše miminko máme někde zamluvené jen prostě některá musí čekat delší dobu, ale přéště to jistě vyjde ještě máte přecio mrazáčky....

lenkas26
2. srp 2014

@bubulina1983 jo jeden máme v mrazáčku nevíš po jak dlouhý době se to může zkusit znovu?

bubulina1983
2. srp 2014

@lenkas26 - já si myslím že KET se může dělat hned v dalším měsíci.. 😉

lenkas26
2. srp 2014

No tak uvidíme ještě se v pondělí ozvu co mi doktor řekl pa

suzik161
2. srp 2014

@lenkas26 ahoj, to je mi líto. Ten v mrazáčku je ten pravý!!! Mě škurla říkal, že by vynechal aspoň měsíc, ať si to tělo odfoukne od hormonů na chvilinku. Tak uvidíš.

lenkas26
2. srp 2014

@suzik161 no uvidíme já tedka musim dodělat řidičák a tak dále tak si dám asi do října odddych.Prosim tě platili jste něco za to rozmražení a zavedení?

suzik161
2. srp 2014

@lenkas26 jj, platitli jsme 3.800kč myslím. To víš, že jo, odpočiň si a naber síly do dalšího boje!!! Neboj, ten boj bude úspěšný!!

lenkas26
3. srp 2014

@suzik161 tak to jde to neni tak hrozná částka jako ty před tim 🙂 no uvidíme co mi zejtra Kučera řekne sem na to zvědavá pak ti písnu ju zatim pa

ivekr
autor
4. srp 2014

Ahoj holky,teda tady přibylo diskuziii,to ani nedoctu a ani nevim,jak se mezi vas ted vsomrovat :D. Jinak my porad doma.bubuli neboj,ten cas doma uteče ja uz doma polehavam od 12.5.mazec,ale děsně to leti.dopolko se fkakam v posteli, pak neco k obidku,pak pouklidim,obcas me nekdo navštíví a nebo hledám veci po netu. Jinak ten jeden prcek už pěkně kope,včera ho manžel poprve cítil rukou.holky, jako těšte se 🙂 zlatý bublinky hihi.to jsou nekdy slupy ze vylitnu.no ale druhé mimi necítím vůbec, tak asi fakt špatný. Neco mi rika proste, ze blby. Ale brno mame az 25.8. Takze cekat čekat. Holky tak vy co máte u sebe biblinky držet se a hlavně být na sebe opatrné a kdo si na tu svoji čeká, hlavu vzhuru.každý čekáme jinak dlouho,ale dočkáte se!

bubulina1983
4. srp 2014

@ivekr - ahoj Ivi,to jsem rada ze se taky ozves jak se mas,neboj se jedno miminko je silne a bude z nej fotbalista😉 je to prostě osud a s tím my nic nenadelame. Tak to mas další kontrolu taky za strasne dlouho vid,
@lenkas26 - uvidis Leni,ze další pokus bude ten s velkým P určitě to dopadne,děj vedet,co jste s kucerou vymysleli..
Jinak holky chapete to? Ja si ráno zavolala do sanusu,ze mi to vezme sestra,vzal mi to skurla,to sem zrovna moc nechtěla,ze se zeptám na to ze jsem k ním objednana az ba 19.8 to budu v 9.tydnu a ze na kontrolu s imunitou mám jet uz v 8.tt takže jako jestli to nevadí,tak mi řekl,ze to spolu nesouvisi ať se tam objednam sama,ale přitom kučera mi řekl ze az po potvrzení srdíčka,no tak jeden mele kazdej něco jinýho ☹ no nic,ale ja sem na ne vyzrala a jsem teď v pátek 8.8.objednana k my gynekolozce to budu 7+0 tak tam uz musí být něco videt..no nevím kazdej doktor to říká uplne jinak,tak uvidim jak dopadneme v pátek a pak se objednam..

elisc
4. srp 2014

@lenkas26 Ahoj, moc mě mrzí, že to nevyšlo. Vím moc dobře jaké to je. Nám se poprvé také nezadařilo, ani zamražené jsme nic neměli. Musíš věřit, že podruhé to vyjde

elisc
4. srp 2014

@bubulina1983 Zrovna Ti píšu, jestli jsi tam volala 😀 To je jak naschvál, viď? Dost se divím, že to spolu nesouvisí. Taky jsem myslela, že mi potvrdí srdíčko a objednám se. Nechala ses přeobjednat nebo jdeš ke své?

@ivekr To musí být paráda, cítit kopanec .Určitě si to užívá i tatínek. 🙂
Mrzí mě, že s druhým to vidíš špatně, člověk si říká, asi to tak příroda chtěla - né že by to pomáhalo

debeee
4. srp 2014

@luca16 Mám takový problém, jak jsme se bavily o tom píchání a o tom mém močáku tak v sobotu jsem si koupila brusinkový džus a celej jsem ho vypila a v neděli ráno jsem se vzbudila a píchání nikde a břicho na omak mě taky nebolí. Jsem z toho úplně vyplašená. Nejraději bych si zajela k dr ale nevím co bych mu řekla - s větou: Pane doktore mám pocit že je něco jinak, se mi tam moc nechce 😖 Poraď ženo

luca16
4. srp 2014

@debeee Ahojky, pokud se fakt bojíš, že by to mohl být močák, tak si k dr. klidně zajeď a to s tím, že se bojíš, jestli nemáš zánět močáku, že tě na dotek bolí tam a tam a jestli by ti nemohl vzít moč,popř. aby se ti třeba koukl, jestli nemáš nějaký zánět... Dr. mi říkal, že mají rádi aktivní maminky, radši 3x zbytečně než 1x pozdě a má pravdu. Pokud by to byl opravdu močák, tak se to dá včas ještě zachránit, až to bude ve stádiu na nasazení atb, tak to nebude dobré pro tebe ani pro prcka. Od toho dr. jsou, ne? Klidně si tam brnkni, že máš problém, ať tě objednají co nejdřív 😉 Taky jsem byla s močákem a hlavu mi neutrhli když mi nic nenašli 🙂 A i kdyby našli, o to líp a může se to za včasu léčit.

debeee
4. srp 2014

@luca16 No jo jenže mě už nic nebolí, to je to. Kdyby mě to bolelo jako doted jsem v klidu ale jak jsem psala, v neděli se probudím a nic mě nepíchá a ani ten močák mě nebolí.

luca16
4. srp 2014

@debeee Vždy si můžeš zajít k dr. pro jistotu, že to není jen chvilková záležitost po tom džusu. Pokud cítíš, že by to mohlo zmizet a nevrátit se, kup si radši ještě pár džusů nebo brusinkových doplňků a láduj se s nimi. Být tebou, tak počkám pár dnů a kdyby se to vrátilo, k dr. bych si koncem týdne zašla. Snad to ale bude ok a už ti bude fajn🙂

debeee
4. srp 2014

@luca16 spíš mám strach aby to nebylo zamlklé nebo něco takového. Měla jsem nižší hodnotu PAPP-A tak mám strach. V pondělí jdu na screening, ale nevím zda to do té doby vydržím ☹

luca16
4. srp 2014

@debeee Tyto nervy zda a kdyby jsme měli a máme všechny. Stát se může prakticky cokoliv a my s tím nic nenaděláme. Co se týče zamlklého těhu, tak si to nesmíš připouštět. Jedna hodnota závěry nedělá. Jsi už ve 13tt a tam už je pravděpodobnost něčeho takového mnohem nižší než např. ve 7-9tt. Příroda je mocná, uvidíš, že všechno bude v pořádku. Dr. často plaší a přitom to má dobrý konec. Pondělí tu bude jako na koni a až spatřiš toho mrskajícího se tvorečka na obrazovce, bude zase fajn 😉

debeee
4. srp 2014

@luca16 Kéž by. Já jsem fakt hroznej hysterák, možná kdybych byla mladší asi to tak neprožívám 😀 Zkusím to týden vydržet :D

luca16
4. srp 2014

@debeee Jsem sice o kapánek mladší, ale věř mi, že na věku nezáleží😀 Pocit, že je vše v pořádku mi vydrží max. dva dny po utz 😀 Bude to v pořádku, neboj, zvládneme to 😉