Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
5. pro 2014

@suzik161 Ahoj,u nás to taky docela jde,akorád mě začínají bolet záda,když třeba dlouho stojím.Tak polehávám a odpočívám.Doma se nudím tak jsem začala péct cukroví.Dneska jsem byla na krvi na ten cukr,tak v pondělí volat na výsledky.Jestli se potvrdí těhu cukrovka tak je to můj konec.Miluji sladké,ale nedalo by se nic dělat.Jinak se opatruj.Jsem ráda,že je u tebe všechno v pořádku a hematon je pryč.Přeji zbytek pěkného mikuláše. 😉

suzik161
5. pro 2014

@lentikalena děkuji, jsem doma, tak mě asi nikdo nechtěl 🙂 já jsem si letos cukroví objednala, udělám jen nepečený a bude to 🙂 já to cukroví moc nemusím, ale jak jsme tu v novém, tak máme ohlášené návštěvy na vánoce. Neboj se, to bude dobré a nebudeš ji mít. Moje dr mě na to upozorňovala hned na začátku, že moje postava předvídá cukrovku. Takže mě čekají taky dvoje testy, ale první až v 16tt. Mějte se hezky a užívejte si atmosféru vánoc!!!
Já teda strašně ujíždím na citrusech, po mandarinkách a pomelu se mohu utlouci 🙂

ivekr
autor
6. pro 2014

Ahoj holky, tak na vas myslím ale vubec nemam cas a hlavně energii.jsem po tom tehu fyzicky totalne mrtvs a starat se o nedonosenatka je masakr. Po 3hod krmení nonstop budit, odsavam sve mléko a do flasky,jsou skaby a neumi si z prsu vytáhnout co je treba. Melu z posledniho a to mam Mirecja mesic a lukyho 3dny....manžel moc pomáhá, ale od pondělí do práce abudu na ne sama. Drzte se holky

debeee
7. pro 2014

@ivekr Holka tak ti se Vám povedli, kluci šikovní to jsou a takový drobečči 😀 Celou dobu tě sleduju na tvém profilu a moc na tebe myslím a držím palečky at vše zvládneš. Ale ty jsi holka statečná a určo to dáš, jakmile se zžijete a nastolíte rytmus bude to lepší neboj. Říká se že nejhorší je tak první rok, tak hlavu vzhůru 😀

debeee
7. pro 2014

@bubulina1983 Tak co pleteníčko papírové - už si na to mrkla?

suzik161
8. pro 2014

@lentikalena ahoj, tak jsem myslela, že se mi nevolnosti vyhnou a už jsou tady, že si daly na čas, tfuj!!! Jinak ty jsi už 2.trimestr, viď?? To je super! 🙂 už se mi to taky blíží 🙂

bubulina1983
8. pro 2014

@ivekr - Ahoj Iví, posílám hodně moc sil, s jedním je to záhul a natož se dvěma, ale jak říká Deny, počkej chvilku bude to lepší, prcci zesílí a ty se taky vše naučíš a pak už to půjde samo!!! Snaž se odpočívat, když oni spinkají, ať nabereš aspoň trochu sil, ostatní doma se neposejří 😉 DRŽ se, moc na tebe myslím !!!

bubulina1983
8. pro 2014

@debeee - ahoj ženo, no mrkala - jen v rychlosti, ale nevím ty návody, nemůžeš mi prosím poslat odkaz že bych jenom klikla ? 😀 teď sem v jednom kole, tak si to nechám přes vánoce to budu doma z práce 16 dní, tak bude čas, pohádky znám nazpamět, tak bude třeba čas...teď peču, zdobím, uklízím, natírám postýlku, no děs, potřebovala bych se namnožit

debeee
8. pro 2014

@bubulina1983 No koukám máš toho dost, já letos Vánoce naprosto bojkotuji, na co se budu honit 😀 Jsou to poslední Vánoce kdy budeme sami 😀 Nic nemůžu takže ani nepeču, úklid mi stačí řešit v týdnu před 24.12 😀 a na mimčo chystám vše až po novém roce 😀 Tudíž se válím na gauči 😀 Pošlu ti pár odkazů do meilu to bude lepší.

@lentikalena Tak co holka ta cukrovka?

lentikalena
8. pro 2014

@debeee 😀 Je to v čoudu mám jí naměřeno 5,6 no já by jsem do toho kopla 😀 😀 😀

lentikalena
8. pro 2014

@suzik161 Tak to jsme na tom stejně.Taky,už mám větší nevolnosti.Dneska mě bolí hlava mám jí jako střep.
Jj jsem druhý trimestr 😀 Dneska jsem volala na cukr.Mám ho naměřeno 5,6.Já se picnu. 😀 😀 😀

suzik161
8. pro 2014

@lentikalena a jaká je hranice? To bude jen trošku zvýšená, né? Malinko jsem četla, jak jsi to sem napsala a ta hodnota co máš byla dříve normál. Nedávno ale posunuli hranici na 5,1, to není zase takový rozdíl. A co to pro tebe znamená?
Tak to já ráno neudržím ani snídani, ale ráno to jde ven a zbytek dne je to v pohodě 🙂

debeee
8. pro 2014

@lentikalena To mě moc mrzí holka, tak to budeme mít Vánoce na suchu obě 😀

samanta001
10. pro 2014

Tak po dlouhé odmlce na Vás nakukuju a jsem v šoku, že už tu asi není žádná snažilka, ale samé maminky v očekávání to je super 🙂 Tak Vám všem přeji hodně štěstí a hlavně zdraví!!!
@ivekr vím, že to máš teď těžký, mám sestru která si tím taky prošla a to k dvojčatům měla ještě starší sestřičku takže žádná sranda byla v tom období tak hubená až skoro průhledná 🙂 ale hlavu vzhůru, musíš překonat tohle šílený období a pak bude líp. Dvojčátka si spolu krásně vyhrajou a pak ani nebudeš vědět, že je máš. Oni ti to jednou všechno vrátí 😉

zwalsh
10. pro 2014

Tak holky, 19.12. jdu na konzultaci do Jihlavy. Jiz se moc tesim a budeme planovat vklad darovaneho embyjka. Protoze ja jsem jiz 2 a pul roku nemela menzes a byla v prechodu tak jsem moc potesena nebot sliznici mi namerili 8 mm coz je kraaasa. Temer jsem tancila kdyz jsem sla od lekare. Pak vam dam vedet 🙂

bubulina1983
10. pro 2014

Ahoj holky,tak mám za sebou další poradnu, všechno v pořádku, mimík roste a já taky 😀 + 6 kg, čekají mě testy na cukrovku, nálev lásky jdu vypít v PO 15.12., pak jsem se dále dozvěděla, že vzhledem ktomu že jsem po operaci oči laserem, tak si musím nechat udělat vyšetření od očaře a podle výsledků se rozhodne o císaři nebo ne-císaři ☹ tak to se objednám taky na příští týden, ať to mám vše odbyté..

bubulina1983
10. pro 2014

@zwalsh - super zpráva, tak teď už se jenom budeš těšit, jak to rychle všechno uteče a pojedete si pro darované embryjko 😉
@samanta001 - ahojík, jéé ty už si tu dloooouho nebyla, jak se máš?? co je u vás nového? a jak vy s mimíkem? už máte našetřeno nebo jak jste se rozhodli?
@debeee + @lentikalena - holky něco pro vás 😀 http://www.vasedeti.cz/vyziva/vareni/vanocni-cu...

debeee
10. pro 2014

@bubulina1983 Holka v těhu nesmíš umělá sladidla ☹

bubulina1983
10. pro 2014

@debeee - aha to sem si nevšimla, šlo by to osladit medem a rozinkama např?

zwalsh
15. pro 2014

Holky jedem v pátek do Jihlavy, jak je to tam s parkováním a pak manžel bude na mě čekat i s naší malou, dáte mi tip kam mohou jít tak na hoďku než já pokecám s lékařem? Moc děkuji

samanta001
15. pro 2014

@bubulina1983 ahoj no našetřeno je, tak jsme byli v září na konzultaci a byli jsme poslaný na imunologii, ale tam už jsme nebyli, protože jsem v říjnu zjistila, že jsem otěhotněla přirozeně 🙂 Teď jsem 15+1, tak doufám, že to nejhorší už máme za sebou a tentokrát už to vyjde. Opravdu věřím víc než kdy jindy, že byl největší problém blok v mojí hlavě 🙂 Tak snad budou letošní Vánoce veselejší než ty loňské, když jsem se 23.12. dozvěděla, že nevyšel ani poslední pokus ☹

bubulina1983
15. pro 2014

@zwalsh - Ahojky super zpráva, parkuje se přímo v areálu je tam závora teď nově udělaná při vjezdu zmačkneš čudlík - vyjede lísteček a při odjezdu musíš zaplatit částku za parkovné, je tam po cestě do vchodu nemocnice taková budlina, jako autobus.zastávka tam dáš ten lístek a ono ti to vyplivne kolik máte zaplatit, vyflusne to zaplacený lístek, ten dáš do termínálu u závory a hurá pryč.
Jinak dole je bufík, s takovým malým domečkem, nebo i v sanusový čekárně mají pastelky, tak tam klidně můžete taky být...

bubulina1983
15. pro 2014

@samanta001 - tak to je skvělééééééééé, to je krásná zpráva, moc si mě potešila, moc vám to přeju aby vše dobře dopadlo, tak se opatruj, užívej si klidné vánoce bez stresu a honu, a těš se, že příští rok už bude o jednoho víc 😉

zwalsh
15. pro 2014

@bubulina1983 moc děkuji za podrobný popis 🙂 a nějaká procházka místo bufetu? Kdyby třeba chtěli být venku? Ráno bude sedět 2,5 hod v autě tak aby se trochu proběhli. Nebo je centrum daleko?

bubulina1983
15. pro 2014

@zwalsh - no tam se není moc kde procházet, centrum je na pěšky dooost daleko, leda v areálu nemocnice, je to tam dost velký, ale nic zábavnýho tam není ☹

zwalsh
15. pro 2014

@bubulina1983 Tak i tak moc dekuji 🙂 myslim ze bude lepsi kdy pujdou do mesta a jen me v nemocnici vyhodi 🙂

lentikalena
15. pro 2014

Ahoj holky,tak dnes další kontrola.Všechno je v pořádku 🙂 jsem 14+5,tak doufám,že to nejhorší jakž tak mám za sebou.Akorád ten cukr.Dneska jsem dostala doporučení k internistce,ale vůbec se mi tam nechce a kor ted před vánocemi ☹ A taky musím na většší ultrazvuk do Českých Budějovic to se prej chodí v tom 16 až 20.týdnu.Tak to zas budou nervy ☹ a tlak bude jen nadskakovat 🙂 Jinak vás všechny zdravím a myslím na vás 🙂 🙂 🙂 .

bubulina1983
15. pro 2014

@lentikalena - ahoj lení, tak to je dobrá zpráva, že se mimík má k světu, no jo to víš to jsou vždycky takový věci, který se člověku moc nechcou vyřizovat, ale raději pro klid duše, aby člověk udělal vše co mu poradí...

Já mám dnes po testech na cukrovku, vypila sem statečně nálev, nebylo to tak hrozný, v laborce dělá kamarádka tak mi dala chlazenou vodu a ještě jsem to měla s příchutí citronu 😀 tak čekám na výsledky, ale řekla mi hned že mám nízký hemoglobin, až skoro hodně mizernej, těhu by měly mít normálně 110, do 105 to ještě jde, pod 105 je to mizérie a já mám 98, takže zítra to budu řešit s mou MUDR, musím nasadit vyšší dávku železa.A já si furt říkám, proč tak funím ☹

bubulina1983
15. pro 2014

Tak výsledky cukrovky 4,9 - 9,1 - 7,5 laborantka říkala že by to mohlo být lepší a uvidím co zítra na to řekne doktorka až to uvidí, co vy ženy který máte za sebou testy kolik jste měli hodnoty? díky za info..

zwalsh
16. pro 2014

Ahoj holky, muzete mi jeste poradit nejakou staurci kde bychom mohli jit I s malou na obed? Moc dekuji a preji vse dobre ;)