Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
30. pro 2014

@debeee - no zaplat pan buh že jdu už zase 5. do práce, si to nedovedu předtsavit kdybych mela byt doma tak dlouho jako ty. JJ díky určitě se podívám, teď háčkuju ještě opicu malýmu a až ušijeme ty serepetičky tak bych se do toho mohla pustit. Jéé tak ty na to máš služby a osobní asistenty to se máš 😀, no teˇsem snědla namočený vločky ve vodě a trochu švestek tak doufám že to zabere. Ty Dený, budeš shánět nebo máš takový to lehátko pro mimi nebo šátek nebo vak? Co si o tom myslíš? nekazí se mu v tom zádíčka? včera muž dodělal desky na vanu tak na tom budu koupat ve vaniččce, abych se nemusela ohýbat do vany, postýlku mám natřenou na červeno bílo, pořád se snažím něco kutit, jinakby mě jeblo,telka mě neba je to furt na jedno brdo

debeee
30. pro 2014

@bubulina1983 Mám lehátko i takový vak a nějak o tom nepřemýšlím, to by jsme jim nepořídily nic. Vyrostlo na tom spoustu jiných dětí a nic to na nich nezanechalo 😀 Jediný co bych nepořizovala je chodítko. To lehátko mám od kámošky a malá v tom byla hrozně spokojená, má to hrazdičku na hračky a když začala kopat dala jí tam balonek a vydržela do toho kopat hodiny. Hlavně si toho prcka v tom můžeš kamkoliv vzít.
Jinak já mám kyblík i vaničku a o těch deskách taky přemýšlím, měla ho kámoška a byla s tím strašně spokojená.

ivekr
autor
30. pro 2014

@bubulina1983 ahojiky,rostou dobre,naopak mirda je otesanek. Ale desne trpí na briska.jak.js nedonošeni tak maji problémy se střívky.moje mliko uu pak moc nesnesli,takze mame hipp a dokrmuju svym,odstrukavam jen rano a vecer a laktaci si tedy umyslme takto snizila. Jinak zahul,jsem furt v nervech,vyverpana,hromadka stresu :(

bubulina1983
30. pro 2014

@ivekr - no dívala sem se do tvého profilu, jak bojuješ, holka drž se, vůbec to nemáš jednoduchý, ale snad se jim to trochu srovná, nezkoušela si olejíčky amálka a nebo větříček, a masáže bříška a cvičení?? nevím jestli by to pomohlo, to nám říkali v kurzu 😒 nebo co třeba polštářek nahřátý pro děti s třešňovýma peckama?

luca16
30. pro 2014

@bubulina1983 @debeee Mě břicho sice nikdy netvrdlo ani netvrdne, ale berou na to magnésium (magnosolv), který je proti tvrdnutí břicha a na uvolnění svalů (nejen dělohy). Já jsem magnésko dostala právě na prcka, když měl tu skříplou nožičku. Dva sáčky a dostal se z toho sám.

debeee
30. pro 2014

@luca16 Já ho mám taky, ale někde jsem četla, že ke konci těhu ho holky moc nebraly aby se jim děloha připravila k porodu, tak ho moc brát nechci. zatím teda žádné poslíčky necítím 😀

luca16
30. pro 2014

@debeee Ještě abys cítila, ještě máš čas 😀

debeee
30. pro 2014

@luca16 Podle těhu kalendáře už právě můžeš 😉

bubulina1983
31. pro 2014

@luca16 - no já jsem si o něj řekla, tak mám 1 krabičku, brala sem ho obden, teď piju 1 denně.zeptám se jí na to až tam půjdu po novým roce, ale v takovýhle fázi to asi už bývá, ale je to taky možná tím že já neposedím furt někdo šmatlám a něco dělám, tak jen abych nemusela ležet ☹ A jak je Lucí, už si trochu nervozní, tašku máš sbalenou? Někde sem četla že si holky berou do porodnice na kříž.bolesti termofor, tak doporučuji. A co máš sbaleno, že bychom se insipirovaly 🙂 ?

luca16
31. pro 2014

@bubulina1983 Taky pořád něco dělám, u mě se to už ale nazývá procesem hnízdění😀 Pořád jen ležet a odpočívat, je to o nervy. Nervózní nejsem, spíš se těším, až bude venku.Tašku mám sbalenou, nakonec 1 velká cestovka a v extra tašce župan (ten se mi tam už vážně nevešel). Co tam mám? Doklady, toaletní papír, papírové kapesníčky, porodnické vložky a jednorázové kalhotky, vložky do podprsenky a kojící podprsenky, ponožky a papuče, pro sebe kosmetiku co běžně používám, lůj na rty, gumičky s hřebínkem, kojící čaj, mast na prsa, velký a malý ručník, pyžamo, nějaké spodní prádlo, plenky a plánuju pak přibalit foťák, mobil a nějakou vodu se svačinkou. To je můj komplet seznam 😉 Pak mi manžel přiveze deku s oblečením a odvezem si prcka v pěkné autosedačce🙂

debeee
31. pro 2014

@luca16 Luci a v HB taky oblékají mimča do toho jejich eráru co tam mají? Jestli mi pak stačí jen věci na odvoz z porodnice?

luca16
31. pro 2014

@debeee Určitě. Oblečení pro mimčo si nebalím. Vždycky musí mít eráry, ne?

debeee
31. pro 2014

@luca16 No já doufám, maj to většinou všude 😉

lentikalena
31. pro 2014

Ahoj holky je to hned než se nadějete a mohlo být po všem.Dnes jsem se vrátila z nemocnice.V pátek v noci jsem začala hodně krvácet,ale mimísek je v pořádku akorád mi chybý železo a mám hodně dole placentu tak musím být na sebe hodně opatrná.Modlím se aby se to neopakovala.To co jsem si zažila nikomu nepřeji ☹ ☹ ☹ ☹ Jinak vám přeji pěkného silvestra a do Nového roku jen to nejlepší 🙂 🙂 🙂 🙂

suzik161
31. pro 2014

@lentikalena jejku, hlavně, že je už vše v pořádku!! Buď na sebe moc opatrná, vím jaké to je těžké, být v klidu a nemoci skoro nic dělat! Ale pro prcka to vydržíme 🙂

Holky, krásný a pohodový nový rok, plný pohody a štěstí!!

pipinka
31. pro 2014

ženy, přeji Vám krásný vstup do nového roku 🙂

karkab
31. pro 2014

Holky, přeji Vám všem šťastný nový rok 2015, těhulkám krásná zdravá miminka a nám snažilkám, aby se nám zadařilo 🙂

lentikalena
31. pro 2014

@suzik161 Musí to být dobrý.Jinak by pro mě neměl život cenu.Zuzko to co jsem si zažila probudit se v kaluži krve to nikomu nepřeji.Hlavně se taky opatruj a ahojky a KRÁSNÝ NOVÝ ROK 😉

vercastehnova
1. led 2015

ahoj holky nevim jestli si na me jeste pamatujete,dlouho jsem tady nebyla. nam se v srpnu narodila holcicka tak moc nestiham. koukam jak se to tady pekne rozrusta vsem vam to moc preju je to nadherny pocit a kor po tom vsem cim si clovek projde. rodila jsem v Havl Brode a muzu jen doporucit.

vercastehnova
1. led 2015

nase Sárinka :-*

bubulina1983
1. led 2015

@lentikalena - ahoj Leni, no teda tak to muselo být hrozný, ale hlvní je že je mimčo v pořádku, to by asi nebylo normální kdyby se člověk nemusel nervovat. Tak žádná práce, nic nedělej, pěkně odpočívej hlavně nic těžkého !!!

Holky všem co tu jste nebo sem občas nakouknete, přeji hodně sil do dalšího roku, aby nám všem dopadlo to po čem nejvíc toužíme, a hlavně strašně moc zdravíčka protože bez toho nejde nic ! 😅

suzik161
2. led 2015

Ahoj holky, tak máme dnes za sebou utz v Budějovicích na vlastní žádost a malá je v pořádku a krásně sebou hýbala 🙂 měla nožky v tureckém sedu a na 90%je to holčička 🙂

luca16
2. led 2015

@suzik161 To je skvělá zpráva, moc moc moc vám to přeju. Konečně nějaká holčička 🙂

lentikalena
3. led 2015

@suzik161 Tak to velká gratulace.Nás to čeká 26 😉

suzik161
3. led 2015

@lentikalena měla jsem doktorku a byla super!! Nejdřív nám vysvětlila věci okolo té cystické fibroze a pak jsme 10min koukali na tu naši cácoru 🙂 ptala se jestli chceme znát pohlaví, já jsem byla rychlejší než Tom, takže to víme na 90%. Jsem moc ráda, že jsme tam jeli. Užije si to!!

bubulina1983
3. led 2015

@suzik161 - skvělá zpráva, tobyl požitek viď, já si pamatuju první dva UTZ , když už to vypadalo jako miminko, jak sem zírala až sem málem brečela, holčička to bude? no nééé, trochu závidím 😨 a gratuluji

suzik161
3. led 2015

@bubulina1983 moc jsem si to užívala, nemohla jsem z prcka spustit oči, tak ani nevím jak se na to manžel tvářil 🙂 na 90% holčička,snad nás ještě nepřekvapí 🙂 moc děkujeme 🙂
A co vy?

bubulina1983
3. led 2015

@suzik161 - NO JÁ se setkala již kolikrát umých známých že to byl furt do 8.m. kluk a pak mu nějak upadl a byla to holčička, já říkám že dokud to neuvidím na vlastní oči tak neuvěřím, ale jinak to má být prý pindík. Jinak je mi fajn, trochu mi tvrdne bříško, ale to je asi tím jak pořád něco dělám a neodpočívám, tak se ted válím. Přítel dělá poličku k přebalováku, jinak skoro vše už mám, pomalu sem začala prát a žehlit pak se mi nebude chtít, tak dokud si pupíka neopírám o žehlící prkno tak u toho chvilkama stojím

lentikalena
4. led 2015

Ahoj holky,chci se zeptat taky jste některá krvácela a nebo měla nízko placentu v těhotenství.Děkuji za odpovědi 😉

suzik161
4. led 2015

@lentikalena zkoušela jsi něco hledat na internetu? Jak se jinak daří, už nekrvácíš doufám!! Kolikátý týden už jsi?