Sanus Jihlava. Máte zkušenost?

petullak
15. srp 2007

Ahojky,

jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s klinikou Sanus Jihlava - ať už dobé nebo špatné.

Díky moc za každou odpověď

jankatr
26. srp 2007

to si teda dáváte pěkně na čas 😀 😀 😀

melanykol
26. srp 2007

no vzhledem k tomu,že jsme oba rozvedeni,tak ta svatba není už tak důležitá,ikdyž já bych to brala ,ale nebudu to lámat přes koleno ZATIM 😀 😀 😀 😀

jankatr
26. srp 2007

a tak je fakt že člověk už si to asi podruhý trošku víc rozmýšlí - svatby jste si oba užili - a teď je důležitější to miminko - koneckonců když to na vás přijde, tak vzít se můžete klidně i v sedmdesáti 😀

jankatr
26. srp 2007

no nic půjdu za mýma broučkama - mladej dneska nějak nechce spát tak zatím v ložnici uspává tatínka 😀
Dobrou noc

melanykol
26. srp 2007

no pokud budu živá,tak budu v domově a můj drahý bude prohánět třicítky 🙄 😠 😖

jankatr
27. srp 2007

nesmíš to vidět hned tak černě - třeba to bude naopak 😉 Budeš chodit za drahouškem na návštěvy a mezitím prohánět zajíčky... 😀 😀 😀 😀

jankatr
27. srp 2007

tak jsem se objednala do Sanusu - zítra o půl druhé jdu na první konzultaci, odběry atd.

melanykol
28. srp 2007

ahoj ,jaké jsou dojmy z první návštěvy 🙂 u jakého doktora jsi byla,já mám dr.Kučeru

jankatr
28. srp 2007

ahojte kočky - tak jsem konečně dočetla dnešní restíky - mám za sebou 1. návštěvu v Jihlavském Sanusu - a jsem celkem nadšená - zdá se mi že tam tomu věnují podstatně větší pozornost, a k tomu jako bonus - nás samotné zákroky vyjdou o čtvrtinu levněji - o lécích nemluvím to je všude stejné. Pan doktor Fiker byl sympaťák, a všechno se mnou do podrobna rozebíral. A dokonce, když jsem se napůl ve srandě zeptala, jestli existuje nějaká možnost spolupráce mezi jednotlivými centry, jestli by dokázali zařídit vzorek od stejného dárce, tak se mi vůbec nevysmál (což jsem tak nějak čekala) spíš naopak, naprosto seriozně se o tom se mnou bavil. A došli jsme k tomu že pokud nebude zádrhel v tom, že by na Unice měli nějaké pocity uražené ješitnosti a budou ochotni k tomu přistoupit, tak pro ně to problém není. Dokonce mi slíbil, že to domluví s ředitelem aby to vyřešil na bázi - "debaty vedení obou klinik" a zjistí co se dá dělat. To je sympatické.
Stejně tak je zajímavé - že na unice mi hned nasadili antikoncepci a kontrolní ultrazvuky vaječníků dělali už pod vlivem těchto hormonů - a tomu oni se vyhýbají, tzn. kontrolní vyš. vaječníků na UTZ 12 a 22 den cyklu a pak teprve anti - což má taky svoji logiku - protože sledují přirozený cyklus.
Fakt z toho mám dobrý pocit, z té dnešní návštěvy.

A aby toho nebylo málo, dneska tam se mnou byla ségra ještě se svým 4letým synem, aby pohlídala malého, nakonec šli do ordinace všichni se mnou, a hned jak pana doktora uviděla - tak z toho vylezlo, že jeho syn chodí do jedné třídy s jejím starším synem, kterého tenhle milej pan doktor odrodil 😀 😀 😀
Tak teď už mi jen držte palce ať to všechno dobře dopadne 🙂

jankatr
29. srp 2007

halooo je tu někdo? Dneska je zas nějak mrtvo 😢

melanykol
29. srp 2007

ahoj jankatr,to jsem ráda,že ti to dobře dopadlo a líbí se ti v Ji sanusu 😀 Já jsem tam taky spokojená,ikdyž zatím bez výsledku,ale to je asi můj konkrétní problém ☹ navíc máš skvělého doktora,slyšela jsem ho jak jedná s pacientkama a zažila ho na lůžkovém,nejraději bych šla taky k němu,ale je mi to trapné vůči tomu lékaři,ke kterému chodím 😖
možná tam uspěješ ještě dřív,než tam já začnu chodit 🙂 Držím ti palce 😀 😀 😀 atˇ to vyjde 😀

jankatr
29. srp 2007

no podle toho co mi říkal bych to tak viděla na transfer někdy v prosinci, tak uvidíme. Doufám že to dobře dopadne.A ty se tam chystáš kdy?

barca28
29. srp 2007

Ahoj Jankatr chci ti jenom říct,že jsem dnes byla na ultrazvuku a čekáme dvojčátka.Byli tam krásně vidět dvě srdíčka 😀 Tobě držím palečky a bude to fajn,když vám budou moci dát stejného dárce 😉 Manža říká,že se nezdá,ale že je ve skutečnosti je kanec 😀 To tedy jo,není žádnej troškař 😀 😀 😅

jankatr
29. srp 2007

no tak to mooooc gratuluju ke dvojitému štěstíčku - teď se hlavně opatrujte ať jste v pořádku. Nechceš si to šupnout taky do nastavení - že už jsi těhulka? 😉

melanykol
29. srp 2007

v půlce září příjde MS,tak pokud bude vše v pořádku,tak konec září,nebo prvního října.Ale minule byla nekvalitní embrya,měla bych tam mít ještě dvě,ale asi už nejsou tak dobrá,takže opět nemusí přežít rozmrazení ☹

jankatr
30. srp 2007

a tobě už nebudou dělat ty odběry na začátku MS (je to 2-3den)? Protože to by pak bylo lepší jít hned když to dostaneš ne? Nebo to máte schválně tak?
Já jsem byla ráda že jsem se jim tam tak pěkně napasovala už teď, protože je to vlastně o měsíc delší oproti tomu Brnu - a s tím jsem nepočítala. A byla bych ráda, kdybych věděla jak to dopadlo ještě než budou malýmu 3 roky, což je koncem ledna. Takže jestli půjdu v prosinci na transfer - tak máme co dělat 😝 .
No ono vlastně asi když jdeš na KET tak to nedělaj - to mi nedošlo, ty teď vlastně nebudeš mít stimulaci, že?
V tomhle se ještě nevyznám, nám žádní mražáčci nezbyli ani z jednoho pokusu 😒
No tak v každým případě budu držet pěstičky aby to vyšlo. 😉

jankatr
30. srp 2007

je tu někdo? 😲

melanykol
30. srp 2007

ahoj, od rána jsem na nohách,na šestou do práce,z práce fofrem na chirdu ošetřit malý prac.úraz,na otočku domů a fofrem na autobusák-vše pěšky 😖 jsem uštvaná jak kůnˇ,byla jsem u kadeřnice,na 15 min. k sestře a doma až večer.Navíc mám od té doby,co jsem si uvědomila,že ty poslední embrya jsou méně kvalitní,špatnou náladu.To by znamenalo nový cyklus,až koncem roku transfér a to zklamání jsem zažila už loni.Na štědrý den jsem začala špinit a druhý den kyretáž ☹ A to jsem se tak těšila 😠

jankatr
30. srp 2007

no tak děvčico hlavu vzhůru - miminkům se daří jen v šťastném bříšku 😵 , na starosti je vždycky času dost až když přijdou 😕
Kdy tam vlastně jdeš?

melanykol
30. srp 2007

asi kolem 26.září,do té doby musím hodně pracovat,abych měla nějaké prachy,kdyby byla neschopenka 🙂

jankatr
30. srp 2007

je to děs co? člověk aby pořád něco počítal 😝 , no já počítám, jestli se nepletu, že bych tam měla jet na 2. UTZ někdy kolem 17.9. a pak nevím - uvidím co mi řeknou dál.

lopka
1. zář 2007

Ahoj holky,mam z vasi diskuze o Sanus V Jihlave fakt dobry pocit.Byla jsem tam poslana svou dr.,ale radeji jsem sla do Uniky v Brne.Nevim zda to byl dobry napad ,ale musim ziskat vlastni zkusenost a kdyz tak pak CAR zmenime.
Mejte se pekne a at se vam vsem podari co nejdrive otehotnet.Krasny vikend
Lopka

jankatr
1. zář 2007

Ahoj lopka - já mám za sebou dva pokusy na Unice, z toho jeden úspěšný 😀 a musím říct, že konkrétně ke mně se tam nikdy nějak špatně nechovali, ale nevím jestli to nebylo jen tím, že můj gyndr. který mě tam odeslal je spolužákem prof. Malého
Každopádně nebyl to neúspěch při druhém pokusu, co mě přimnělo odejít, tak trochu mě napřed nahlodala diskuse o Unice, která tu někde je a začaly se tu objevovat nepříliš lichotivé zprávy o jejich činnosti, a v druhé řadě to že ten nepovedený pokus byl poměrně nedávno a stál nás na Unice asi 25000 a v Sanusu to bude min. o 5000 míň, což pro nás teď není zanedbatelná částka. Pozjišťovala jsem si o nich nějaké reference - i když to nebylo jednoduché- moc toho tu o nich není. A rozhodla se to zkusit.
Z první návštěvy jsem nadšená a přijde mi že se tam tomu věnují víc jak na Unice, mám takový nepříjemný pocit, že unica už trošičku sklouzla k tomu, že jde především o peníze, a šup šup ať je to hotovo. Tady v Jihlavě mě teď napřed čekají kontroly vaječníků bez zásahu jakýchkoli léků, aby viděli jak pracují v přirozeném prostředí, to se mi tam nestalo ani poprvé - hned antikoncepci a tohle všechno už vlastně dělali za chodu.
Rozhodnout se musíš sama - ale kdyby ses chtěla na něco zeptat, stačí se ozvat. Můžeš i do IP.

melanykol
1. zář 2007

Ahoj lopka,já jsem v unice Brno ,byla na jednom pokusu,byl neůspěšný,bylo to před prázdninama.Tenkrát jsem o tom moc nevěděla,tak ani nevím,kolik jsem měla kvalitních embryí,jen mi primář vykládal,že si máme zajet na dovolenou,jak mi jako blondýně bude slušet opálení a po prázdninách se máme vrátit na druhý pokus. 😒
V Jihlavě mi primář doporučil nejdřív laparoskopii,tam mi můj lékař zjistil neprůchodné vejcovody a podle toho se pak odvíjela další léčba.
Embryí se urodilo asi 14,takže bylo na několit transférů které nestojí tolik pěněz 🙂 Opravdu si to každý musí zkusit sám,třeba budeš mít větší štěstí,než já 😀 😉 moc ti to přeji,jen to chce pevné nervy a vydržet 😀

jankatr
2. zář 2007

ahojky melanykol - jak se vede? My jsme byli celý víkend pryč tak teď tady dočítám diskuse a dopisuju. Ve čtvrtek se chystám zase do sanusu na UTZ už teď mám kapku cestovní horečku 🙂 je to hned takové veselejší když se zas konečně něco děje - dává to naději že bude líp. Nikdy bych si v životě nemyslela že se jednou budu těšit na to že si budu měsíc píchat injekce - asi už mi z toho kapku hrabe 😀 😀 😀

lopka
2. zář 2007

Holky diky moc za vase rady a zkusenosti.Uvidime, co nam za dva cykly reknou a jakym stylem.Uz jsem toho o nich precetla tolik,ze budu opatrna a kdyz nebudu spokojena pujdem pryc.
Nam se to ted tak zkomúplikovalo,ze nevime vlastne vubec nic.
Holky mejte se fajn
pa Lopka

jankatr
3. zář 2007

lopka tak hodně štěstí... 😵

melanykol
3. zář 2007

Ahoj holky,jankar to těšení naprosto chápu,to čekání nesnáším 😒 když už tam začnu chodit tak jsem v poho 🙂 já mám tento týden odpolední a tu přímo nesnáším 🙄 takže sem mrknu až večer po práci,tadˇ musímněco uvařit a hurá na šichtu 😖

jankatr
3. zář 2007

tak ať ti to rychle uteče 😉

jankatr
4. zář 2007

Ahojky -je tu někdo?

Melanykol - tak ve čtvrtek razím - já už se tam normálně těším - asi už mi z toho hrabe 😀 😀 😀 - nevím proč ale mám takový nějaký zvláštní pocit, že se to prostě povede - tak doufám že mě nezklame 😉