Slabá čárka na testu, je to i po týdnu stále Pregnyl?

lilie0
23. bře 2015

Ahoj holky, prosím o radu. 16.3. mi byl píchnut pregnyl 5000j a hned ten den jsem měla ovulaci. Samozřejmě jsem nevydržela a 20.3. jsem udělala test, chtěla jsem vidět jestli v sobě pregnyl stále mám a jak vypadá pregnylová čárka. Test byl samozřejmě lehce pozitivní. Pak jsem si dělala test 22.3. a bylo sněhobílo, dnes jsem udělala opět test a mám tam slabou čárku.. myslíte si, že je možné, že je to stále pregnyl i když už byl jendou test negativní, nebo spíše těhu? Jinak test jsem vždy prováděla ráno s citlivostí 10. Břiho mě bolí a jakoby tahá a pálí pod pupíkem, což trvá cca od 18.3. Vím, že stejně musím vydržet a testovat až za pár dnů, ale chci vědět jestli s tím nemáte někdo zkušenosti.. Moc děkuji za reakceemoticon

monyna83
23. bře 2015

@lilie0 Ahoj, Pregnyl nemůže kolísat. Pouze klesá, až se z moči vytratí úplně. Já tentokrát po ET také testovala, měla jsem píchnulo ale 15000j. Cca 9 dní od aplikace už v moči nebylo ani památky. Teď mi testík také sílí. 🙂 A pevně věřím, že bude i nadále 🙂

lilie0
autor
23. bře 2015

@monyna83 tak to moc drzim palecky a moooooc doufam, ze nam to obema vyjde🙂 . Muzu se zeptat, jestli jsi mela nejake vedlejsi ucinky po pregnylu? Me hrozne boli bradavky, sem tak citim podbrisek a hodne spatne spim i kdyz jsem hrozne unavena, tohle vsechno trva par dnu po pichnuti a stale pretrvava..🙂

monyna83
23. bře 2015

@lilie0 Já jsem již po 3 IVF, bolavá a nateklá prsa přisuzuji Utroši. Já celkově reaguji dobře, takže ne...
Ty si otěhotněla jakou metodou? Přirozeně nebo Ti muselo pomoci také CAR?

lilie0
autor
23. bře 2015

@monyna83 pokud jsem otěhotněla, tak jen za pomoci gynekoložky. Přes rok se snažíme o mimi, ale po vysazení antikoncepce jsem měla anoovulační cykly a navíc mi zjistili sníženou funkci štítní žlázy. Takže teď už 3měsíce beru letrox na štítku a konečně se mi začíná rovnat cyklus. Jinak jsem teď druhý měsíc brala clostík a teď poprvé mi píchla pregnyl a nyní beru duphaston... mám pocit, že teď už to snad vyšlo, nevím jak to popsat, ale je to něco jako šestý smysl🙂.. každopádně se to i tak snažím brát s rezervou abych nebyla zkalamá, protože za tu dobu co se snažíme jsem poznala, že podvědomí si dokáže vsugerovat snad cokoliv:(..
Můžu se zeptat jak dlouho se snažíte vy?

monyna83
23. bře 2015

@lilie0 Aha, bereš duphaston, to je na udržení těhu, že? Je na stejný princip jako Utrogestan. Proto ta citlivá prsa. Zkus dělat testíky a když budou sílit, je to jasný 🙂 Moc držím pěsti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru