Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Testy. Jsou chybné? Stalo se Vám?

venisis
19. dub 2020

Zdravím, včera jsem si udělala mamatest 10, okamžitě se objevily 2 čárky, dnes ráno jsem dělala test dr. Max a snehobilo.. Nevím co si o tom mám myslet, zda je test chybný nebo koupit opět mamatest a testovat déle? Stalo se vám někomu?

jjasmina
19. dub 2020

@venisis Když jsem koupila mamatest a když byl pozitivní těhotná jsem byla, zkuste koupit digitální , ale já myslím, že těhu ste 🙂

venisis
autor
19. dub 2020

@jjasmina zkusím, děkuji.. Snažíme se už docela dlouho, tak mě dneska test znejistel 🤷‍♀️

veronika917
19. dub 2020

@venisis zkus koupit ten digitální, když je na tomhle tak výrazná čárka a nebo jinou značku se stejnou citlivosti. Už jsem v jiných fórech viděla, ze mama testy teď dělají i takovéhle falesnaky. Je to šílený, ale radši zkus jiný, hlavně když je se. Max snehobily

keksikova1
19. dub 2020

Jeden z nich je prostě vadný,otázka je který. Podle mě stačí obyčejný test, abys viděla pozitivní x negativní. Podle toho se pak zařídit.

kocila
19. dub 2020

@venisis testni jinou znackou...ale carky mas radne,tak snad ten bily byl jen vadny👍

venisis
autor
19. dub 2020

@kocila vážně doufám, takové čáry už mi přišly stoprocentní, docela jsem koukala, že ten další je snehobily😣

tasimia
19. dub 2020

@venisis hele já měla v 7tt negativní test. Viz foto. Takže testům už nevěřím 🙂. A to si myslím, že v 7tt by tam teda měly být uz pořádné "dálnice".. takže zkus jiný test 🙂.

venisis
autor
19. dub 2020

@tasimia tak to je taky síla tedy😳

stella2404
19. dub 2020

Mě se to stalo,bylo to ale hodně v začátku a čárka byla slabá,HCG v krvi bylo jen 27,druhý den byl test negativní a HCG jen 6,bylo to biochemické těhotenství,přišla MS s mírným zpožděním.Otehotnela jsem další měsíc .Ale tohle je divné,druhá čárka je už dost silná.Drzim palce ať vše dobře dopadne ♥️🍀.

venisis
autor
20. dub 2020

@stella2404 děkuji za podporu, zkusím sehnat ten mamatest znova, ať je To stejnou značkou a dám vědět 🙂

venisis
autor
25. dub 2020

Tak jen pro informaci, tehu to není, našli mi cystu, takže i takto hodně může reagovat test... Napsala mi duphaston, tak doufám, že se nám do léta zadari 🙏 držím pěsti všem ostatním snazilkam

loylii
25. dub 2020

@venisis tak to je husty! Takovou čárku udělá cysta..

kocila
26. dub 2020

@venisis tak at brzy cysta zmizi👍

venisis
autor
9. kvě 2020

@loylii No a pak se spolehněte na test🤷‍♀️ hlavně, když člověk chce //

venisis
autor
9. kvě 2020

@kocila dekuji🙏💋

cris10
4. srp 2020

@venisis jak to dopadlo??? Já ted testuji maxem i mamatestem zároveň, mama test hezky sílí a dr max moc ne..

jjasmina
4. srp 2020

@cris10 Mamatest má více barviva , je lepší 🙂

cris10
4. srp 2020

@jjasmina fakt? To je fakt šílený rozdíl.. uz v sobotu jsem měla pozitivní i digitální Clearblue,takže bych od dr Maxe čekala více..

jjasmina
4. srp 2020

@cris10 já ho tehdy přestala už kupovat, na Mamatest je spoleh, však mi tu spí už holčička 🙂 Přeji ať je vše v pořádku

cris10
4. srp 2020

@jjasmina děkuji ❤️ Dnes jdu na krev, tak se uvidi ✊🏻

Sem začni psát odpověď...

Odešli