• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinila jste některá při stimulaci injekcemi na IVF?

20. května 2012 
Stimuluji na IVF injekcemi Bravelle a jakmile skončily měsíčky tak pořád špiním. Myslíte, že to může mít souvislost s těmi injekcemi? Nikdy se mi to předtím nestalo-je to moje 3.IVF. K injekcím jsem brala ještě 3x denně tablety Clostilbegytu. Nemůže to být jen nízká hladina estrogenu? Nebo čemu byste to přisuzovaly? Reagovaly jste pši špinění hůře a musely jste odložit kvůli tomu ET? Jak to řešil doktor?
18. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám za sebou 3 IVF,ale nikdy jsem při stimulaci nešpinila...ale měla jsem jiné injekce a k tomu spoustu jiných léků..třeba to u těch tvých injkecí je normální..s tím bohužel poradit nemohu..
18. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych určitě volala do CARU za mě si myslím že bys špinit neměla ale určitě zavolej at zbytečně nestimuluješ pokud by se to muselo přerušit a nebo přidat více injekcí
20. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek