Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Srůsty v děloze, hysteroskopie. Máte zkušenosti? A co otěhotnění?

utrikocku
1. lis 2019

Dobrý den, otěhotnět mohu jen pres IVF, ale to je teď druhorade. Po revizi se mi udělaly srusty v deloze, viditelne na ultrazvuku, deloha je v několika mistech zuzena, sliznice tolik nedorusta, slaba ms, delozni sliznice je nepravidelna. Čeká mě pruzkumna/operativni hysteroskopie. Mám velké obavy, abych mohla otehotnet ci donosit sve dítě. Uz tak těch problemu je tolik. Nevím, ještě celkovy zaver o stavu delohy. Zajimaly by mě vase zkušenosti, podarilo se Vám po odstraneni srustu otehotnet?

mmarch
1. lis 2019

kamarádka měla silnou endometriózu, hodně srůstů a ještě nějaké komplikace se silným krvácením, gynekolog ji tvrdil že šance je úplně minimální, začali chodit do CAR a teď mají roční holčičku. Šance vždycky je, nevzdávejte se a hlavně věřte, držím palečky. Pozitivní myšlení dokáže opravdu zázraky i když se to lehce řekne. Také máme dceru po IVF 🙂

europa00
14. lis 2019

ahoj jsem na tom podobně...srusty teda nesly videt na ultrazvuku..takže ze me dělaly blazna že mi po kyretazi nemohli nicx udelat s delohou..bohuzel vsechny nasledne tehotenstvi pak koncily potraty prave kvuli poskozene deloze a srustum..vse proveřené, embria byla v poradku my take...ted už nemám vejcovody...a sliznici v deloze mi tak dorasovali po xxx kyretazich že mam atrofii dělohy...zitra jdu zrovna opet na hysteroskopii at na me mrkne jestli se srusty nevratili...od dob prvni kyretaze problémy jako blazen...jak dam delohu dokypy sama nevim...zitra vše probru u doktora ...jestli nasadit nejakou hormoalni lecbu nap osileni te sliznice..nevim...takže jestli otěhotníš je opravdu ve hvezdách respektive jestlip lod udržíš...také bych chtěla jeste jedno ditě, ale dokud se nebudu citit ok nama to ani smysl chodit na ivf.