Stimulace a šílená bolest hlavy. Co Vám pomohlo?

andreasvo
14. črc 2020

Zdravím holky, mám dotaz zda vás taky při stimulaci (pergoverisem) bolela hlava ? Jsem 7. Den stimulace a začalo to včera. Byli by jste tak hodné a napsali co vám pomohlo na bolest hlavy žádné jiné potíže nemám. Děkuji

merope
14. črc 2020

Zkusila bych zavolat na kliniku. Bolest v podbřišku je ok, bolest hlavy mi tak moc ok nepřijde.

katule1990
14. črc 2020

@andreasvo Stimulovala jsem Gonalem a taky mě šíleně bolela hlava, břicho bylo ok. Nejvíc mě hlava bolela asi 2-3 dny před OPU. Nijak jsem to neřešila, prostě jsem si lehla a vydržela to. Po OPU se to zlepšilo. Nicméně, když tam radši zavoláš a zeptáš se, tak asi jedině dobře 🙂. Hodně štěstí 🍀.

andreasvo
autor
14. črc 2020

@katule1990 tak ještě že tak taky se snažím odpoledne lehnout samozdřejmě se mi uleví po spánku ale ne na moc dlouho ve čtvrtek jdu UTZ tak se zeptám. No už se těším jak budu po OPU snad to odejde vám se zadařilo ? 🍀❤️

katule1990
14. črc 2020

@andreasvo Jojo, určitě se zeptej, snad to nic nebude jako u mě 🙂. Nám se zadařilo. ET teda nevyšel (to bylo nejlepší embryo), ale KET embryjka, které to dohnalo až 6. den hned v dalším cyklu vyšel. Dnes jsem byla na 2. screeningu ve 22tt, čekáme kluka 🙂. Tak moc držím pěsti, ať se na vás taky štěstí usměje 🍀.

andreasvo
autor
14. črc 2020

@katule1990 Joo doufám v tom že to bude jen stimulace. Jeee to vám moc gratuluju ❤️😇hlavně ať je chlapeček zdraví 🍀❤️