• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stimulace Puregonem. Má nežádoucí a normální účinky?

30. října 2008 
Ja mela opravdu vysoke davky, tak je zajimalo, jak reaguju. Holky, nebojte, oni maji fakt zlusenosti a kazda jsme jina, proto mame jinak kontroly, dulezite je jim opravdu verit, to je pulka uspesne lecby. Tak si to rikam ja,vi co delaji a jak to maji delat.

Endyi, me se nastetsi vzdzckz ty bolesti hlavy podarily zaspat, ale jinak opravdu, tekutiny pomahaji, ale je treba 3 az 4 litry minimalne za den! Me pomahala nebublinkova obycejna voda..
11. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka, ani mna Puregon neboli, ale ja zaroven beriem aj Decapeptyl a to je turbo vcela, tazko sa mi prepichuje spekacek na bruchu a to nevravim ako ta mrcha stiiiiiipe! :angry: :angry:

ty co beries k tomu Puregonu?
11. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups, musil, uz si mi odpovedala vyssie, to som si az teraz precitala :wink: :angry:
11. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka, neboj, staci jeden vajecnik, aby ti doma deticky pobehovali, nic sa ty neboj :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

michina, ano snazim sa aj pit, mne nakazali pit 2-3 litre denne, kedze som krpata, ale musim povedat, ze mi aj toto mnozstvo tece uz aj cez usi von...a o cuuurani ani nevravim....sa aj bojim ist mimo domu, tak si asi budem musiet pribalit serbel (neviem ceske slovo na toto, snad pochopite :wink: ) do kabelky :grinning: :grinning:
11. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky,
potřebovala bych poradit. dnes si mám píchat první dávku Puregonu 150. chtěla jsem si to píchnout už ráno v práci, ale zapomněla jsem doma jehly a z práce se vracím až v šest večer. V kolik vy si Puregon pícháte? Nevadí, když ho píchnu až takhle navečer?A pakmusím zítra zase ve stejnou dobu? Prosím, poraďte,děkuju
11. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím,ještě jedna otázka.V kolik hodin je nejvhodnější píchat?
11. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte stazina, kkp :wink:

asi nezalezi na dobe kedy si to pichate, len je dolezite, aby to bolo kazdy den v tu istu hodinku :grinning:

niektore baby to pichaju rano, niektore vecer, ja tiez vecer....moja Dr. mi povedala, ze najlepsie je medzi 16:00-24:00, lebo vtedy ste uz doma z prace, v klude a taktiez ked si to pichnete vecer, tak ak by boli nejake vedlajsie ucinky (napr.: navaly tepla, bolest makovicky, vajecnikov atd.), tak to prespite cez noc :grinning: :grinning:

stazina, ja tiez picham 150 IU :wink:
11. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkp: :wink: děkuju za doplnění, i mě by to zajímalo, která denní doba je nejvhodnější :confused:
11. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
stazina, ked ta tu mam uz na muske, po kolkych puregonoch ides na dalsiu kontrolu? :wink:
11. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím já píchám v poledne protože jsem si byla teprve včera pro léky a domů jsem přijela v poledne a ďobla jsem si rovnou první dávku :sweat_smile: a je to dobrý čas protože ve čtvrtek jdu na UZ v deset ráno a mudr mi napíše další dny kolik mám stimulovat jestli ty 225 IU jsou o.k. nebo přidá :wink:
11. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aj ja som stimulovala puregonom... 2x.... pichala som 225IU - raz 11x a druhy raz az 15x
znasala som ho dobre, ziadne vedlajsie ucinky som nepocitovala... pichal mi manzel, vzdy vecer o 19,30
11. říj 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endzi30: Ode dneška bych měla píchat Puregon a to pětkrát po 150, takže to vychází do středy, a v pátek jdu na UTZ.
Musilka, takže myslíš, že to je fuk, že si píchnu až večer?Že na tom nezáleží?
11. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
staz no asi vadí měl by se píchat vždy ve stejnou dobu takže na tom asi záleží....
11. říj 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite na tom zalezi..... nesme sa pichat v nu hodinu, mne to dr. prizvukoval....
11. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
stazina, vyber si hodinu ktora je ti najvhodnejsia a odvtedy kazdy den rovnako :wink:
11. říj 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobře, píchnu v šest večer a další čtyři dávky taky tak! :slight_smile: děkuju , holky
11. říj 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
stazi, prajem uspesnu stimulaciu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, uvidíme, zda bude uspěšná...já doufám, že ano, protože podstupovat tohle pokaždé , by se mi zrovna nelíbilo :unamused: Samozřejmě, že nepočítám s tím, že se to povede na poprvé, ale mít takhle mrazáčky, nebylo by to marné!! :slight_smile:
Tobě taky držím palce a všem ostatním tady taky! Holky, neztrácejte naději! :wink:
11. říj 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne prvy pokus nevysiel, ani mrazaciky sa nechceli rozmrazovat poriadne... :pensive: ale teraz, druhy pokus vyzera nadejne... v pondelok idem na krv, dufam, ze budu pekne hodnoty hcg a ze mi potvrdia tehu.... :zipper_mouth:
11. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to tuplem držím palečky!!!!!! :wink: :slight_smile: :wink:
11. říj 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, citala som ta aj v inej teme a mooooc drzim palceky aby ti to aj krv potvrdila :wink: :grinning: :dizzy_face:
11. říj 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak jsem včera večer v šest píchla první Puregon, pěkně to štípalo! a pak mě z toho bolel asi hodinu špíček! Občas mě tam v tom břiše tak dloubne, a vetšinou když už ležím a chystám se na spaní! :unamused:
Máte to taky tak?
Nestěžuju si, ale už se těším , až bude punkce za mnou!
Jdu pracovat :unamused: , ale už jen dnes a zítra a pak už si budu válet šunky doma :slight_smile:
tak zatím papa
12. říj 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted ještě koukám , že se mi v místě včerejšího vpichu udělala pořádná modřina :unamused: copak sem udělala špatně?
12. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
stazi já myslím že jsi neudělala špatně nic mě se v pátek po první injekci taky udělalo tročku malinký móňo nic to není :wink: jsou tu i holky co měli bříško celý modrý po konci stimulky :wink:
12. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj stazina, len klud, prave vcera som si odfotila svoju modrinu a mam tam aj take dve ciarky, co si myslim, ze som si cely Dekapeptyl pustila do nejakej zilky (skoro som odpadla v kuchyni na zem :confounded: lebo ma zalial pot, cierno pred ocami, ale pod cca 5 minutach to preslo-skoro som zomrela od strachu)

ja som mala vcera treti Puregon (po prvom a druhom som neregistrovala nic ine ako obvykle-len ma bolela hlava strasne), a ked som zalahla do postele, tak ma bolelo brusko, asi tak ako ked mas dostat ''mesicky :wink: '' a trooosku sa mi chcelo vracat, ale potom to preslo :grinning:
12. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stazinka, kvoli tym modrinkam sa netrap, u mna je to normalne lebo ja som NEMEHLO v pichani, ale niektore baby pisali, ze mali modriny aj ked im to pichali sestricky :wink:
hlavne sa nestresuj a dalsi krat sa snaz pichnut dalej od modrinky :sunglasses:
12. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
endzi30: To já se tím nestresuju, jen se mi ještě žádná za stimulace neudělala, tak sem si říkala, co sem včera zvorala :grinning:
no, za dvě hodiny budu píchat druhou , tak ji švihnu na druhou stranu a bude :wink:
12. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
endzi a do jakého centra chodíš? Já taky píchám Decapeptyl, co bereš ještě za léky?
A ted koukám, že jdeš taky 17.10 na UTZ :grinning: , to budem mít i podobně OPU a ET,vid?Tak že bychom byli těhulkami na stejno? :wink:
12. říj 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeeeeej stazina? no takze v skratke:

Decapeptyl
Puregon (prvy pichnuty 09.10.)
Pregnyl
Utrogestan

najblizsia kontrola 17.10.

ja som stazina momentalne v Holandsku, ale hned by som sla toto vsetko absolvovat na SK :grinning:

a ty mas ake lieciky atd?
12. říj 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty mas dnes 2. Puregon, a ja 4. :wink:
vies, tu nerobia akosi casto kontroly, co ma hrozne stve, tak sa bojim, ze ked pridem na kontrolu po 8.ks Puregonu, ze mi povedia, ze nezabral vobec, alebo ze az moc :angry: :angry: neviem, preco je pre nich taky problem mi urobit UTZ skor (cca po 4.-5.dnoch ako u inych bab) a zmenit mi davky, ci uz vacsie, alebo mensie...
oni mi proste povedali, ze tak to u nich chodi, taky je protokol :unamused:

aj ty pichas 150 IU?
12. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek