Strach se hýbat. Má to tak také někdo?

daisy81
17. čer 2020

Ahoj holky.nevim jestli už tu někdo něco takového psal,ale chci se zeptat?v únoru jsem byla na ket.test byl pozitiv,ale 14dni na to jsem začla krvácet a byl konec.ten den jsem řídila auto.doktor mi řekl že se prostě stává.ted jsem 4den po ket a řídit se bojím.čupnout se bojím.vzit psa 3kg se bojím atd.má to tak někdo prosím nebo už bláznim.

levandulka_fialova
17. čer 2020

@daisy81 Já teda ne ještě před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, ale po pozitivním tt jsem nebyla týden na velké, abych ho nevytlačila 😀. No blázen, strašně jsem se bála, protože nebylo snadné otěhotnět. Myslím, že je to normální, někdo to prožívá prostě víc.

klokanka31
18. čer 2020

@daisy81 Já otěhotněla normálně a taky jsem se bála... U prvních dvou jsem se bála i normálně chodit, a stejně to nedopadlo. U třetího jsem to už neřešila, a teď mám v náručí holčičku. 🙂

daisy81
autor
18. čer 2020

Je mi 39 tak už to dost řeším.Uz je to můj pátý pokus uměle,normálně nejsem schopna otěhotnět.Včera jsem byla u sestry pohlídat měsíční mimi, protože musela řešit zápis do školy s druhou dcerou a manžel mi říká ať se netaham s malým, protože má už 3kila😂.Ale mě to nepřišlo když jsem chovala,to nás 🐕 je těžší a taham ho přes schody.

europa00
18. čer 2020

@daisy81 ahoj popravdě to neovlivníš...určitě netahat težké věci....ale naopak nehýbat se je velmi nezdravé..děloha se musí přirozeně prokrvovat...u normálního těhotenství v době hnízdění to žena ani neví...já v těhu dělala vše od stěhování, kopáni..vše ale to jsem byla přirozeně těhotná...pak jsem jednou měla zamlklé prinutili me na kyretaz a od te doby jsem v prdeli..kazde dalsi tehu jsem potratila uplne mi zdevastovali delohu a jeste mi tam v nemocnici zatahli streptokoka a další bakterie...jenže jsem to nevidela...pak uz jsem jen dokola potracela...takže po ivf bych taky byla opatrná, to znamena ze už bych nelitala z krumpačem 🙂 ale normalní pohyb jako chůže jízda autem atd to fakt neovlivní...to že asi nemuzes mit děti přirozenou cestou má nějaký důvod...ale to že si na 14 dní lehnes a nepohneš se tím nic neovlivníš..embrio se ti ted niduje..respektive pokud ti vkladají 5 denní niduje se snad do 24 hodin, ale proces nidace celkové trvá par dní..to jak kvalitně tvá děloha ebrio příjme je už druhá věc...naprosto zdravý plod dobře zanidovany neohrozíš v podstatě nicím (nepočítám ránu do břicha) hůře uchycované embrio, ktere je v podstatě v šoku z naprosto sterilního prostědí laborky šup do dělohy se může třeba vzpamatovavat a určitě bych nic težkého netahala, upřímně vyvarovala se i orgasmům (asi na tohle zrovna pomyšlení nemáš .-)) po nějakou dobu prostě všemui co způsobuje větší kontrakce dělohy....ale opravdu normálně chodit a hýbat se můžeš...tohle už je fakt v rukou osudu

daisy81
autor
26. čer 2020

Děkuji moc za odpovědi ☺️. Bohužel výsledek negativní 😭 dost mě to sebralo, ale musím věřit na ty 3mrazacky.

steter
17. zář 2020

Ahojky, jsem na tom podobně jako vy, mám za sebou potrat, mimodelozni těhotenství a teď neúspěšný 1.pokus KET. Celkem sem mi dařilo to brát rozumně a nenervovat se, ale teď po posledním pokusu co nevyšel se hrozně bojím. Přijde mi, že jsem přišla o veškerý svůj optimismus. Po transferu sem furt lítala na zachod a kontrolovala, jestli náhodou nedorazila MS... To víte, že sem si ji vykoukala!!! Hned 3.den.... Takže po 14 dnech logicky krevní testy negativní... Obulela sem si to a vím, že mám další pokusy (mám ještě 3 zamrazena embryjka).... Ale... Prostě se děsím toho, že to ZASE nevyjde:(