Těhotenství hned po prvním IVF. Jste tu takové?

jaruska111
12. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tady někdo kdo otěhotněl hned po prvním IVF?? 🙂 🙂 🙂

tequilapaola
3. lis 2013

@jennyska Ahojky nám vyšlo hned první IVF,dnes máme 5 měsíční sluníčko Viktorka a byli jsme na IVF v IRG v K.Varech kde jsou naprosto skvělý a profesionální zaměstnanci,vše vysvětlili,poradili a hlavně psychicky podporovali.Takže můžeme doporučit.Jinak stimulace i celé to období před samotným zavedením embria bylo pohodové a nic mě nebolelo,nepřibrala jsem nijak výrazně,za celé těhotenství asi 9 kg a samotné těhotenství i porod byl v pořádku bez nějakých komplikací,Takže všem co uvažují o IVF at už proto že by chtěli miminko a nemají jinou možnost nebo je k tomu tlačí nějaké zdravotní komplikace přeji at jim to vyjde a mohou se tak radovat ze zdravého,krásného a vymodleného miminka jako my.

jennyska
4. lis 2013

@tequilapaola @martasek33 Ahoj, mohly byste prosím tyto své zkušenosti vložito do knihovničky na tento link? 🙂 https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-po-ivf/ Klidně text zkopíruj, je super! J.

fachy
27. kvě 2014

Prosím všechny těhulky a maminky, které absolvovaly IUI nebo IVF, zda by mi mohly odpovědět na krátký, anonymní dotazník. Děkuji http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/uspesn...

alenpa
17. čer 2014

Ahoj holky,jsem před prvním ivf,brala některá z vás před tím Marvelon?Dostala jsem ho na dva měsíce.Mám ho začít užívat koncem června a v polovině července je plánované ivf ,nějak to nechápu ☹ Také beru Prednison a ještě bych měla dostat nějaké kapky do nosu a píchat si injekce.Uff už ať je to za náma

vikiza20
18. čer 2014

@alenpa Ahoj, taky jsem před prvním IVF. Čeká nás to v polovině července. Injekce mám dostat až v červenci. Kam chodíš do CARU?

silvik77
18. čer 2014

@alenpa @vikiza20 Holky a máte za sebou inseminaci? Nebo jdete rovnou na IVF?

xaxanka
18. čer 2014

ahoj holky... jaaa... prosla sem 4 iui po tretim sem mela mimodelozni.... tak sme zkusily ivf.. nechaly jsme si dat dve embryjka a jsme tehotny......

mamemimomu
18. čer 2014

Ahoj, můžu ser taky přidat? po neúspěšných IUI nás čeká v polovině července také IVF.

alenpa
18. čer 2014

@vikiza20 zatím jsem u svého gynekologa ten spolupracuje s CAR v Ostravě

alenpa
18. čer 2014

@xaxanka Gratulace velikáá

alenpa
18. čer 2014

@mamemimomu čím více nás bude,tím lépe 😉 co je to za zkratku IUI,nějak v těch zkratkách nechodím 🙂

alenpa
18. čer 2014

@silvik77 rovnou ivf,teda myslím 😒 byla jsem jen na hysteroskopii a teď beru hormony,pak injekce

mamemimomu
18. čer 2014

@alenpa Tak to je fajn. IUI je zkratka pro jednodušší způsob, kdy upravené spermie dají do dělohy ženy, zkrátí jim tak cestu. Když se nepovede - jde se ne IVF, mimotělní oplodnění.

pt1981
18. čer 2014

ahojky, ano, já jsem těhotná po prvním ivf. Nechali jsme si dát dvě embryjka, o jedno mimi jsem přišla v 8+6, ale druhé je v pořádku 🙂

alenpa
19. čer 2014

@mamemimomu hmm,tak to mi ani nenábídli,jdu přímo na ivf

alenpa
19. čer 2014

@pt1981 gratuluji moc,doufám a věřím,že nám se také zadaří hned na poprvéé, ať se daří a vše je v naprostém pořádku 😉

mamemimomu
19. čer 2014

@alenpa nám to sice nabídli, ale jen dvakrát, že prý s našimi výsledky je šance jen cca 3%. Stejně se nezadařilo, takže IVF. Na IVF nám dávají šanci s naším nálezem 50 - 55%.

pt1981
19. čer 2014

@alenpa mockrát děkuju, člověk se bojí pořád, ale věřím, že to bude ok. Přeju hooodně štěstíčka, aby to vyšlo. Chovej se po IVF normálně, kdybys otěhotněla přirozeně, ani nevíš, že těhotná jsi... Já jsem si ani doma test neudělala, po injekcích jsou výsledky zkreslené... Počkola jsem až na krev a hodnoty HCG. Necháš si dát jedno nebo dvě embrijka?

alenpa
21. čer 2014

@pt1981 dohodli jsme se s manželem,že necháme zavést dvě.Dcera má 10 let a nikdy by mě nenapadlo,že na toho druhého budulínka budeme čekat tak dlouho,dvě mimoděložní těhotenství a vejcovody fuč ☹ No,co se dá dělat,musíme věřit 🙂ok to bude 😉 a strach k tomu hold patří také,to je život 🙂

alenpa
21. čer 2014

@mamemimomu držím palce,ať nám všem to vyjde brzy a nejlépe na poprvé 😉 hodně štěstííí

mamemimomu
22. čer 2014

@alenpa Vyjde to hned na poprvé, to je jasný🙂 kdy začínáš se stimulací a víš čím už budeš stimulovat?

pt1981
22. čer 2014

@alenpa budu ti moc a moc držet pěsti!!! Se dvěma prďolkama je větší šance, že se uchytí alespoň jedno... Snaž se být v pohodě...

alenpa
23. čer 2014

@mamemimomu zatím beru prednison a měla bych dostat nějaké kapky do nosu a injekce co se píchají každý večer do břicha,ale ještě nevím jak se jmenují,k doktorovi jdu po ms tak čekám 🙂

alenpa
23. čer 2014

@pt1981 děkuji,jo v pohodě jsem,mám léčbu úsměvem 😀 je to to jediné co můžu 😉

tatamama
3. črc 2014

@lola72 ahojky souhlasim stebou

gabca84
30. črc 2014

Ahoj Holky mam dotaz podstoupila jste nektera zvas minimalni-stimulaci a kolik vas stala dekuju

alenpa
30. črc 2014

Tak sprej do nosu se jmenuje synarel,v pátek si jdu pro injekce a po 10 dnech ivf,tak se už nemůžu dočkat 🙂 O minimální stimulaci nic bohužel nevím 😒

mrshka
9. črc 2015

já chci taky hned! doufám, že se to povede... 🙂
máte někdo nějakou radu, jak na to kromě klidu, pohody? vím, že je to hodně o psychice.... tak uvidíme

irennn
9. črc 2015

1 ivf jen jedno vajíčko a máme už skoro dvouletého chlapečka. Za měsíc do.toho jdeme znovu. Už teď mě bolí břicho ze strachu

oldana
9. črc 2015

nám se teď podařilo první IVF a ano opravdu je to hodně o psychice 😉 hodně štěstí všem, jsem toho důkazem po třech letech neúprosného snažení a vyzkoušení snad všeho 🙂