Otěhotněly jste hned po vysazení antikoncepce?

ivsleza
11. led 2016

Zdravím holky chtela bych se zeptat mam dva zdrave syny a chtely bychom jeste jedno mimi brala jsem antikoncepci minulet vysadila jsem ji 12.12.2015 a pak 16.12.2015 se dostavila menstruace má nekdo zkusenost ze otehotnel hned po vysazebńi antikoncepce?

pety91
11. led 2016

A proč by to nemělo jít ? Možná ti to půjde, možná ne. Ale rizika tam přeci nejsou ?

ivulivac
11. led 2016

Já vysadila prášky na konci července a pak v září // 🙂

no_title
11. led 2016

Já vysadila koncem října a ještě nic, ale měla jsem poruchu cyklu ještě před HA. Je to individuální....

kikidii
16. led 2016

Vysadila jsem začátkem května 2015 po 11 letech užívání. A pořád nic. HA už NIKDY zobat nebudu!!!

mike2015
16. led 2016

vysadila jsem v květnu 2015 po 9 letech užívání. Cyklus hned od vysazení pravidelný, dle ovu testů ovulace probíhá. Jednou se i zadařilo bohužel se jednalo o biochemické. Takže do teď nic, ale nevěším hlavu ono to jednou vyjde ;)

kikidii
16. led 2016

@mike2015 jak se pozná, že se zadařilo, ale bylo to biochemické? Vím, co to znamená, jen nevím, jak jsi to poznala. Já si myslela, že se nám teď konečně zadařilo, protože místo MS jsem měla růžový výtok a pak jen špinění. Ale po dvou týdnech nedostavení se MS mám těhu test pořád negativní, a ovul test mi ukazuje dvě čárky. Ta testovací je trochu slabší, což mívám tak den dva před // stejnými na ovul testu, takže každým dnem očekávám novou ovulaci.

keny123
16. led 2016

za 3měsíce po vysazení

katuskastbk
16. led 2016

Dobrala jsem na konci listopadu, potom MS 17.12. a v lednu už pozitivní test. Brala jsem ji snad 15 let jenom s malými přestávkami a bylo mi 37, když jsem otěhotněla 🙂.

zajdulka91
16. led 2016

Já vysadila v červnu po 7 letech užívání a v srpnu // 🙂

mike2015
16. led 2016

@kikidii u mě to bylo tak, že jsem měla pár dní opožděnou ms. Ještě před tim spoždění jsem si dělala testy a lovila duchy který sílily ale pak slábly.. bolely me prsa, a bylo mi nevolno a jednou jsem zvracela. Překvapilo mě že to bylo takhle z ranného těhotenství ale bylo to tak.... pak přišla ms šíleně bolestivá a silná , ale tělo si poradilo samo....

lenkaa74
16. led 2016

Já jsem otěhotněla ihned po vysazení antikoncepce. Hned první měsíc. Vůbec jsem to nečekala, takže jsem nejprve řešila, že se nedostavila MS a došla si pro vyvolávačku a teprve po 14 dnech, když stále nic, tak jsem byla na krvi a bylo to těhotenství. Ale je to dávno. Tenkrát ani žádné těhotenské testy volně ke koupi nebyly a nebo jsem o tom ani nevěděla.

katka_mel
16. led 2016

1.těhu po vysazení HA 1MS, 2.těhu po vysazení HA po 7měsících.

nikolkaamarianek
16. led 2016

já otěhotněla rok a čtvrt po vysazení 😅

evulina77
16. led 2016

10 dlouhých měsíců, už to svinstvo (HA) nechci nikdy brát

derra
24. únor 2016

já ano 🙂 Brala jsem HA 8 let a hned po vysazení nám to vyšlo v říjnu, MS už nestihla přijít 😀 no bohužel to kvůli VVV nevyšlo, tak teď to zkoušíme znovu. Jsem první cyklus po šestinedělí tak jsem zvědavá jestli to opět vyjde na poprvý 😀