Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap tak tam nikoho neznam 🙂))) ja spis tihnu k praze, pracuju tam, takze tam mam vetsinu pratel a i ty z ty nasi prdele se tam prestehovali

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka tady je to obráceně všichni utíkají k nám na vesnici

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap mne male mesto nevadi, vse ma sve pro a proti, taky jsem par let bydlela v praze, vsechno ma neco do sebe

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka já jsem z města ale tady je to lepší klid a pohoda

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap ja rikam, kdyz je auto, tak co resit, vsude si dojedu

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka jo to je fakt a víkendy netrávím v nákupních střediscích,ale venku

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap jezis nakupy uplne nenavidim, u nas nakupuje pritel

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka taky toho to i baví,ale zítra jedeme společně bude toho hodně

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap ja mam rada nakupovani bot, hodinek, italskych hadriku 🙂)) ale to je asi uplne normalni

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka jsem pěkný vepřík tak ani to ne nikde na mě nemají nic co by se mi líbilo, nebo na mě divně koukaj

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap 🙂) nemysli, i it. hadriky alespon u nas maji ve vetsim 🙂

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka tak to mě asi minula tam jsem až nedošla

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap tak mas poradnyho chlapa, tak nemuzes byt strizlik, ne?

jolcap
25. únor 2011

@missbosorka to jo,ale občas mě to vadí, půjdu hajat tak brouky

missbosorka
25. únor 2011

@jolcap brou brou

petra123
25. únor 2011

@lenkacar ježiš to jsme nevěděla tak ted doufám že to dotahnem do konce 😉
@mv jj ale v unoru pravě že jsme špatně reagovala na ten syranel tak proto dlouhej protokol padl a ted jdu do krátkého no taky jsme zvědava jak dopadnu bojím se ale musím trochu věřit že to vyjde.Proč jses ptala na Syranel??

mv
26. únor 2011

@petra123 aha, mě právě byl krátkej protokol k prdu a o tom Synarelu říkal doktor, že by ho možná u mě zkusil na dlouhej.

Já bydlela v Praze přes 30 let a stačilo...Být tam ještě chvíli,tak se zcvoknu. 😀 Přitom ještě tak před 5,6ti lety jsme žili takřka v centru a já tam byla šťastná jak blecha a nehnula bych se odtamtud ani omylem.holt člověk se létama mění, teď mě bohatě stačí, že tam pracuju a denně tam tak pár hodin jsem.
Tak z manžela konečně vypadlo, kam a proč dnes jedem.Nějaké auto si vyhlídnul.tak mám dost 😠 jiné auto vůbec nepotřebujeme,co máme je dobrý.tak nevím, co mu zase přeletělo přes frňák s jiným. 😒
Se tu mějte, večer nakouknu,až se vrátíme.

mv
26. únor 2011

hlavně, že včera měli oba kluci plnou pusu řečí, že v 7 hod vyrážíme, teď nevědí o světe...

Jsem teď rozpárala kasičku, co jsme tam házeli padesátky od listopadu a už byla plná a je v ní přes 12 tis. 😵 😵 😵 ,tak to mě potěšilo, co se do tak malé plechovky vešlo peněz...
tak jsem zvědavá, co se mi za to koupí.... 😀 😀 😀

lenkacar
26. únor 2011

@mv asi to nový auto 😀 ..chlap vždycky potřebuje auto ..to zase nechápem my ženský .. 😀

lenkacar
26. únor 2011

peti 123 to je už v poho ,jsem ráda ,že tělo mělo snahu .. 😉 doufám ,že příště už nezklame,jinak nenávidim nakupování ,mě nic neni a jen se tam nasíram..

lenkacar
26. únor 2011

tak mizim do fachy a odpolko k mamce na kávičku ..tak se zjevim asi až večír tak ne ,že mi napíšete áčko

antoa
26. únor 2011

@lenkacar ahojky, to víš že ne...to já bych musela mít tento týden aspoň dvě, nějak nestíhám dočítat, jste děsně ukecaný. Jsem ráda, že naše diskuze, se ze 3 původních členek takto pěkně rozběhla 🙂

jolcap
26. únor 2011

krásné u nás slunečné ránko, dneska se mi brátí dítko z hor to bude zážitků, jinak chlapy nechápou proč my ženský stojíme před plnou skříní věcí se slovy nemám co na sebe,ale jejich touha po autech mě taky zaráží

martinkka
26. únor 2011

@petra123 taky jsem špatně reagovala na Synarel u dlouhého protokolu, ale v krátkém to bylo v pohodě...tak přeju hodně štěstí 🙂

martinkka
26. únor 2011

dobré ránko 🙂

jezulicka
26. únor 2011

ahojte holky tak jsem tu našla takové zajímavé téma...A holky byly jste tu všechny na ivf?jestli se můžu přidat do debaty taky mám toho hodně za sebou... 😉

martinkka
26. únor 2011

@jezulicka Ahojky 🙂 myslim, že jsme tu byly všechny na IVF. Co máš všechno za sebou?

jezulicka
26. únor 2011

2 IVF neuspěšné ☹ a třetí se povedlo v UNICE Brno 🙂

martinkka
26. únor 2011

@jezulicka a kde byly ty 2 neúspěšné? taky v Unice?

jezulicka
26. únor 2011

@martinkka V Ostravě (jsme z Ostravy) .... pak nám doporučili Brno a to bylo "nebe a dudy" - teď nás mrzí,že jsme tam nejeli hned .....
A ty kde jsi v CARu???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru