Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar asi hodně udělá ta nervozita, i když třeba někdo umí celkem zpívat, tak když je nervózní, tak se tam může spíš ztrapnit

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka si myslela když tady zpívá s lentilkama že si asi porota kecne na prdel ..a ono nic ..ta se panečku nosí jak když jí hovno nesmrdí ,takže ..žádná lítost .. a jinak to je rodina co maj tuším jedno svoje a 5 dětí v péči ..myslím že je jich 6

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar tak si teď udělala ostudu, já bych tam radši nelezla

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka jasná věc 😉 asi potřebovala skrouhnout hřebínek 😉 ono to nikomu neuškodí

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar když jí to bylo zapotřebí 🙂 asi si chtěla něco dokázat

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka to máš stejný jak z ivfkem každá napoprvý nosan jak se to povede a potiom už to člověk bere tak z pokorou ..

mv
8. bře 2011

u nás v CARu píšou vycházky dopolko 2 hod a odpolko to samé, celkově 4 hod a gynekolog mi říkal to samé, pokud by mi psal neschopenku, že si to dneska jinak nikdo nedovolí, hodně jim po tom jdou...

@martinkka chlapa na veletr kosmetiky??to bych před ním nikdy ani nevyslovila.... 😀

my chcem jít dnes na Královu řeč, tak jsem na to moc zvědavá.hezký den všem pa

lenkacar
8. bře 2011

taky přeji všem hezký den ..o půlnoci mi psal vladís že horečkuje ,že tam strašně vymrznul a ráno už má přes 39 tak si to cvičení užije se vším všudy.. 😕 takhle dopadne kancelářskej voják ,když ho vyženou do klendry.. 😔

jolcap
8. bře 2011

bré ránko děvčátka, já včera krásně vytuhla už mám spavou nemoc, jinak taky se za ty lidi v telce stydím,ale pěchota to je něco jinýho, s těma vycházkama nevím, myslím že musí zdůvodňovat proč napsali celodenní nebo to vykazují zvlášt, no uvidím jak to bude až přejdu na gyndu

lenkacar
8. bře 2011

@jolcap ty jsi ještě pod carem?

jolcap
8. bře 2011

@lenkacar jo až do utz pak mě vrátí na gyndu u vás je to jinak?

mv
8. bře 2011

@lenkacar chudák...
MM dělaj vojenskej gympl, tak z něj mohla být "guma" ,ale neštěstí ve třeťáku zdrhnul...nechápu, jak ho na to tchýně mohla dát, i když tenkrát to byla furt jistota slušného fleku, no beru, no.ale stejně...

lenkacar
8. bře 2011

@jolcap já myslela neschopenku víš

lenkacar
8. bře 2011

@mv když jsem viděla na plese toho generála a jiný gumy tak ty se špatně určitě nemaj

jolcap
8. bře 2011

@lenkacar jo tak tu mám od caru jsem ted mírně zbržděná

lenkacar
8. bře 2011

@jolcap já to blbě napslaa..co vim tak u nás ti daj doporučo ,ale neschopenku mi měla napsat gyndařka

jolcap
8. bře 2011

@lenkacar no jasně ty blbě píšeš a já blbě čtu to jsem dvojka 😀

lenkacar
8. bře 2011

tak jsem si koupila ty lisované buriozony do placky přelité polevou,alias chlebíčky rýžové,no teda dámy ..skrz tu placku je vidět do ameriky ..už neví jak ušetřit na váze

jolcap
8. bře 2011

@lenkacar hele včera jsem koukala na nějaký dokument o levných potravinách, kde si vzali na mušku takový ty potraviny pod značkou obchodu a to bylo zajímavý na čem se teda šetří, je to tak trochu hnus fialovej

lenkacar
8. bře 2011

@jolcap jo většinou je to levnější ,kvůli gramáži

jolcap
8. bře 2011

@lenkacar no oni rozebírali složní těch potravin takže všude bylo mín třeba ovocné složky a tak

lenkacar
8. bře 2011

@jolcap jo takhle ..no mě co občas přijde mailem jen zíram a nechápu

monisek34
8. bře 2011

😉 ahojky všem a příjemné odpolko přeji.Jakpak se dnes, máte?

martinkka
8. bře 2011

Přeju hezký odpoledne 🙂 já se po obídku válim, jsem nějaká hrozně unavená, tak to asi na chvíli zalomim 🙂

@lenkacar taky mi napsali neschopenku přímo v CARu

monisek34
8. bře 2011

@martinkka Taky bych se natáhla....Já jsem ještě na rodičáku a myslím, že neschopenku dostanu až mi skončí rodičák.Pokud bude vše ok od července. 😉

lenkacar
8. bře 2011

@monisek34 ahoj monči ..u nás svítí jako blázen ,ale zima tuhá

lenkacar
8. bře 2011

holky jak je to s tim sčítáním lida to oni s tebou vyplní a nebo ti vrazí papíry do ruky a čau?a to se sčítaj jen lidi a nebo i byty?

monisek34
8. bře 2011

@lenkacar u nás taky svítí sluníčko,ale je zima 😉 😒

monisek34
8. bře 2011

@lenkacar Leni,tak to vůbec netuším co vše se má sčítat.To by měl vysvělit komisař

monisek34
8. bře 2011

tak se loučím, asi půjdeme na chvilenku ven na vycházku zatím papa 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru