Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

holubice.petra
5. dub 2011

Ahoj holky!! Tak dnešní kontrola na jedničku máme ručičky i nožičky 😀 dle UZ jsme o týden větší máme 2,95cm jsem tak ráda že je vše v pořádku fotečku mám v albíčku 😀 na další kontrolu jdu hned za týden ve středu a to už do poradny a zároveň na ten prv.screening 😀

lenkacar
5. dub 2011

@holubice.petra už jsem si tě našla jinde ,fotečka je přenádherná

lenkacar
5. dub 2011

to máš radost vid ..už je to fakt miminko 😵

vysocanka
5. dub 2011

@lenkacar Leni co ketik???

jolcap
5. dub 2011

@jezulicka to bych mu radila, ještě že mi je divně a tak si říkám,že těhu jsem, dneska jsem napříkla snědla jako večeři kyselý cibulky

lenkacar
5. dub 2011

@vysocanka ahoj páji jo snad je vše ok..zatim se cítim dobře 😉

petapal
5. dub 2011

@jolcap ach jo čekala jsem ms tak kolem 4.4. a furt nic pak jak to dostanu jdu na ket

jolcap
5. dub 2011

@petapal no jo to jsou nervy, mě mrcha přišla taky o tři týdny dýl když jsem ji potřebovala hned. Tak to bude rychlý pokus už jsi nahormonovaná tak by to mělo vyjít

vysocanka
5. dub 2011

@lenkacar DRZIME MOC PALECKY!! PAK DEJ VEDET PROSIM!!!

petra123
5. dub 2011

Holky zítra kontrola doufám že kontryhel pomohl a citím že ano že ovulka je tady tak zítra pregnyl a doufám že se hend domluvíme na pondělní KETik a zítra se opět připravím 300 za UTZ asi se zeptat jesli se to neda započítat do KETu že je to morda pořad platit 300 za UTZ.

petra123
5. dub 2011

@lenkacar Leni super že se citíš dobře jen tak dál.-))

lenkacar
5. dub 2011

@petra123 no jo to už tady bylo vícekrát,necháme to osudu

petra123
5. dub 2011

@lenkacar jj ale neboj ted to vyjde oběma a všem tady kdo čeka konečně na vytoužené mimisko

holubice.petra
5. dub 2011

@lenkacar no mám hroznou radost moc děkuji 😀
@petra123 ty platíš každý uz 300,-? kam to chodíš prosím tě....mě teda přišlo že teda platím taky za každou hloupost ale za uz? já dnes dávala 50,-za obrázek 😎 u své doktorky ale v Sanusu mi dali obrázek zadarmo 😒

petra123
5. dub 2011

@holubice.petra jo protože jsme asi promarnila 6UTZ za rok tak ted pokud nejsem v IUI nebo IVF nebo KET tak paltím ale zítra se na to zeptam jesli je to naposledy před KET??bo mě to trochu sere za všechno platím a ted už KET naposledy a pokud to nevyjde tak mam pak zamražene ještě dva bojovníčky tak stejnak to budem muset přerušit bo jsme s penězy na dně tak až tak za půl roku bo asi by mě už aji vyhodili z práce ☹ jo chodím do fertimedu

holubice.petra
5. dub 2011

@petra123 to je divný mě za poslední roky dělali kvůli nepravidelný ms uz skoro každý měsíc (před vyvolávačkou) a nikdy jsem nic neplatila ani jsem nikdy neslyšela že je to limitované na rok....i když v dnešní době bych se už ničemu nedivila...hlavně že si platíme pojištění že?!

petra123
5. dub 2011

@holubice.petra ja u svého gyndaře nikdy nic neplatila a děla mi UTZ pokaždé co tam jsem.Ale v CARu mě to taky překvapilo ale zítra se na to ještě zeptam??

holubice.petra
5. dub 2011

@petra123 to se zeptej (jestli tě neberou na hůl) tři stovky stojí uz pro ty co nemají pojištění...

petra123
5. dub 2011

@holubice.petra no právě zítra se zeptam bo toho ma dost. 😠

lenkacar
5. dub 2011

@petra123 to se zeptej já nikdy nic neplatila ti řikam jen léky ,max. fotku z utz a poplatek 30,-

mv
6. dub 2011

@petra123 já chodila 2 roky každej měsíc na UTZ na folikulometrii a nikdy jsem za celou dobu nic neplatila.

@jolcap jak je?

jolcap
6. dub 2011

@mv ahoj pořád stejně nedobře,ale jsme za to ráda vím,že jsem těhu,jen ty domácí práce mě zničí u všeho se mi dělá zle

mv
6. dub 2011

@jolcap jen si to užívej... 😀 😉

jolcap
6. dub 2011

@mv jo chlap mi říkal, to je divný já chtěl dítě a špatně mi není a tobě je tak moc zle 😀 docela se těším až to přejde a nebudu tak unavená, taky Ti přeji aby Ti bylo co nejdříve stejně jako mě 🙂

lenkacar
6. dub 2011

no mě je dnes líp jak včera ,takže nevim.. 😕 to bude zase překvapeníčko

jolcap
6. dub 2011

@lenkacar ahoj včera ti bylo zle? nebo co a jak jinak

lenkacar
6. dub 2011

nemůžu říct že zle ,ale jako podbřišek a trošíčku prsa a tak divně ..nemůžu říct zle ..ale já si dokážu lecos vsugerovat a tak bych se timhle stylem brzy zcvokla ..musim na to přestat myslet a chovat se normálně ..už je rozhodnúto ,bud to tam je a drží a nebo neni a je to v čoudu .. a když to tam drží at to drží pořádně ..jestli tam něco drží na vlásku at to jde pryč zavčasu ..další zklamání už těžko zvládnu ..

jolcap
6. dub 2011

@lenkacar vsugerovat si dokážeme všechny a všechno, je to těžký nikdy dřív bych nevěřila jaký to je psycho, moc ti přeju štastný konec jako v pohádce

lenkacar
6. dub 2011

@jolcap je to psycho o tom žádná ..a já se znám moc dobře ..

jolcap
6. dub 2011

@lenkacar to jo už aby to bylo za námi, tohle mě učí pěkný trpělivosti furt jen čekám a na všechno, jinak mám hlad,ale nemůžu nic sníst hrůza

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru