Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

sedmitecka
26. črc 2011

@eliska76 děkuji ti. no já se právě té endometiozy bojím, mám mense dost silnou a bolestivou, ale už tři mudři mi řekli, že jí určitě nemám, prý to poznají podle UTZ a taky podle nějakého markeru z krve, který je zvýšený. a na imunologii by ji údajně odhalili určitě, podle výsledků krve..no a nic nenašli, tak jsem zvědavá, co se ukáže po laparo, jestli měli pravdu 😕 😕
hlavně se mi uleví, že budu mít jistotu, jak t ov tom břiše vypadá, podle UTZ ji nemám na 100%....a když bude vše ok a profouknou mě, bude mzkoušet asi chvíli jen IUI, jesatli se přece jen štětsí neunaví 😉
já mám evidentně problém s uhnízděním, po obou IVF jsme měla pozitivní test, takže něco se dělo, poprvé to dopadlo až kncem 6. tt zamlkým potratem, teď to skončilo už v 5.tt.........

sedmitecka
26. črc 2011

@jolcap jen si to užívej a tloustnutí neřeš 😉

jolcap
26. črc 2011

@sedmitecka já se musím hlídat nebo budu jako velryba a nevejdu se jina na stůl 😀

sedmitecka
26. črc 2011

@jolcap 😀 😀 😀

eliska76
26. črc 2011

@sedmitecka Ahoj, ach jo, to je fakt děsný, některý lidi rodí o sto šest a ani o ty mimi nestojí..... Já jsem teď v 6tt a doufám, že to bude vše OK. Nešpiním, nekrvácím, nic mi není 🙂 , ve čtvrtek jdu naposled do caru na utz a pak už mě pošlou na gyndu. Musíme mít pevné nery! Hlavně ty 😒 . Držím palečky ať je vše v pořádku 🙂

sedmitecka
26. črc 2011

@eliska76 jojo, přesně tak, ty co o mimi nestojí, jsou těhule hned...no, nervy to jsou pořádné, ale nevzdávám to 🙂 🙂 asi mě život chce naučit trpělivosti 😉
tobě moc moc gratuluji a přeji pěkné a bezproblémové těhulkování!!!!! 🙂 🙂

tonytony
28. črc 2011

@jolcap Ahojky, tak jdu podat hlášení- dnešní NT screening UZ a vše i dle krve je v pořádku- riziko i přimém věku 1:18000,tak mám obr radost a spadl mi ze srdce obr balvan. Bylo to krásný vidět je, jak už jsou hotový človíčkové🙂 Tak už snad konečně začnu i užívat ten pocit těhulkování- byť stále s nechutnými nevolnostmi- ale díky za ně🙂

jolcap
28. črc 2011

@tonytony velikánská gratulace abud na sebe opatrná přeci jenom je vás víc,ale to je dobře,že jste v pořádku,nevolnosti znamenají,že tělo funguje jak má,neboj oni přejdou a kdy máš termín

tonytony
28. črc 2011

@jolcap Termín mám 2.2., ale je jasný, že to tak dlouho nevydržíme 3v1- osobně bych byla ráda, kdybychom vydrželi do začátku ledna- to si dávám takovou metu🙂

mv
29. črc 2011

@tonytony super, jen tak dál... 🙂

@jolcap já ho už na tábor nedostala loni,do té doby jezdil každej rok od 5ti let, to byl prvně.Loni mi k tomu řekl, že jako není "vadnej",aby tam jel. 😒

jolcap
29. črc 2011

@tonytony no uvidíš jen aby si nešla 38tt na sekci jako to dělají dýl to nenehcávájí,ale to neva drž se odpočívej a asnaž se to vydržet do 36tt, jo a průběžně podávej informace a fotky a tak
@mv no tak to mám teda štěstí,že ještě chce jezdit a docela ráda, ted mám na programu pohovor o klukách nějakej 16letej ji nahání tak aby něco neprovedla

tonytony
29. črc 2011

@jolcap No, mně by to tak maximálně upřímně vyhovovalo- já se u dvojčátek bojím komplikací u spont. porodu- bohužel máme v okolí dost špatný zkušenosti, takže bych sekci brala hned a 38.tt je ideální- ještě bych mimísky dostala jako narozeninový dáreček- ten nejhezčí🙂

jolcap
1. srp 2011

@tonytony jak nebudou v pořádku hlavičkama dolů tak jdeš na sekci, oni dneska dvojčátka ani moc rodit normálně nechtějí tak bud v klidu,znám jen jednu co rodila dvojky normálně,ale to byl spíš koncert a rodila s doktorkou který věřila

tonytony
1. srp 2011

@jolcap N, já právě mám v okolí dost případů, co rodily normálně a většinou to nedopadlo dobře min. pro jedno mimčo, takže se fakt bojím a upřímně si přeju, ať jsou blbě položený a je to jasný na císaře...

jolcap
1. srp 2011

@tonytony tak si vyber porodnici,kde to nehrozí dneska už to jde, já taky budu rodit v druhým městě, protože tady mi na plánovanýho císaře nepřistoupí až prý podle situace a já už nechci mít strach,že umřu,tak jdu raději jinam kde jsou vstřícnější

tonytony
1. srp 2011

@jolcap No, to právě musím vše předem pozjišťovat🙂 Díky🙂

jolcap
1. srp 2011

@tonytony máš ještě dost času,ale bacha po 20tt to letí jako blázen fakt že jo 😅

tonytony
1. srp 2011

@jolcap No, právě mám pocit, že to fakt bude pak rychlovka a já nemám ještě ani nic pro bobky nachystáno, pořád jsem se bála do screeningu, ale teď už na to asi skočím, abych měla jistotu, že jsme připravený🙂Ono to pak fakt asi děsně rychle uteče🙂

jolcap
1. srp 2011

@tonytony já to začla řešit asi 24tt to už by mohli prcka zachránit kdyby se narodil,taky jsem se bála a nikam nespěchala

lenkacar
2. srp 2011

čus dámy přišla jsem na vás kouknout jak se daří ..tak tony fakt jsou tam obě a hotový člobrdíci? to je krásný ..a zdravím samo i zbytek holčin

jolcap
2. srp 2011

@lenkacar nonazdar už jsem si myslela,že jsi se dala na dráhu představovatele města,jak se máš a co rekonstrukce a práce a tak,trochu to zanedbáváš to načuhování

martinkka
2. srp 2011

@lenkacar ahojky 🙂 že se tu taky někdy ukážeš, jak žiješ?

lenkacar
2. srp 2011

holky díky rozkopanému bytu jsem byla bez netu ..a hodně dlouho ,takže jako o zanedbávání jo ,ale nechtěné ... 😀od včera máme částečně položené lino,nejsem spokojená ..za ty prachy a když je tam stěrka jsem si představovala perfektně rovný povrch ..lino už z role vlnkaté ,nelehlo jak mělo ..ani po týdnu odležení ..a taky jsem od včera v práci ..ale o tom radši pomlčim ,páč to byste tomu nevěřili kam jsem to já kráva zase vlezla ..

jolcap
2. srp 2011

@lenkacar no povídej to jsi jen vzbudila naši zvědavost kam pak si se nechala naverbovat 😅
no tak jestli vám to pokládla firma hned reklamuj a udělej bugr

martinkka
3. srp 2011

@lenkacar a kde pracuješ? vůbec netušim, kam jsi to vlezla, ale jsem napnutá 🙂

lenkacar
3. srp 2011

holky ani mi nemluvte..jsem v kolbence a nevim jak dlouho ..záda mě berou jako blázen..představte si práci v pekle ..přes 40st. ze mě teče ,hadry na sobě přilepený,lítá na mě plast ze kterýho mám olezlý celý kozenky a hubu a pálí to jak čert a ten plast jede rovnou z pece ,za chvíli budu mít hnáty azbestáky ..přemýšlim v čem tam být ,abych nezdechla úplně .. a ta práce mi nejde tak jak by měla ..konec prostě 😝 ,večer už jsem padala na tlamu a nemohla jsem na sebe narvat ani rifle jak jsem byla spocená ,myslela jsem ,že půjdu domu nahá ,stejně je tma ,cestou jsem myslela ,že hodim někde tlamu ,to město fakt šetří a nesvítí a nebere v potaz ,že jsem napůl slepá a jdu unavená z roboty..jako lidi docela fajn .buzerace zatim neni,ale, ale ,ale ...uvidíme

jolcap
3. srp 2011

@lenkacar takže hákuješ jako dělník u pasu, no ber to tak,že aspon nějaká práce a zkus se těšit na výplatní den,třeba tě mile překvapí, je dobrý,že máš fajn lidi kolem sebe, tak koukej dávat průběžná hlášení od pícky a s tím chozením v noci to by tě jako mohl někdo znásilnit jo jít po nocích ulicema není bezpečný

lenkacar
6. srp 2011

@jolcap no vid ..někdo mě fikne a je taková tma ,že ani nebudu vědět kdo .. 😠 zrovna dneska jsem řikala vladísovi jestli chce ,abych chodila k peci tak si pro mě bude chodit ..tuhle jsem se fakt bála ,postávalai tam 4výrostci a blbě čuměli a 1na mě udělal baf ,debil ..já šla tak vytočená domu,že jsem ani nemrkla a šla dál,ale v hlavě se mi honilo od ukradený kabelky až po uškrcení ,protože nemám třeba cíga .. 🤐 kupodivu se mi tam docela zatim,, líbí ,,,ale záda musí povolit ,zatim trpim jak pes ...jako prodavačka v coopu jsem trpěla více¨..takže tak a ještě lidi tam byli na sebe zlý a nepomohli ..

lenkacar
14. srp 2011

joli no kde se touláte? jak roste pupánek?

vera5
15. srp 2011

Ahoj holky, dlouho jsem zde nabyla, vidím, staré známé tváře, které neustále zde bojují...já boj před časem vzdala .Myslela jsem si, že se třeba stane zázrak, no nestal se.Život často postaví do cesty nové a nové překážky, to, že se nám to nepovedlo, mi narušilo manželství, narušilo psychiku a tohle všechno se snažím řešit prací, která mě vyčerpává víc a víc. Chci vám říct, že je krásné bojovat, ale jen s mírou, protože i když v cíli chcete vidět štěstí pouze v potomkovi, můžete si zničit štěstí, které jste doposud měli v klidném soužití, v práci a v přátelích. Já tohle všechno dokázala svým přístupem a přehnanou touhou po dítěti ztratit. Každé z vás přeji aby jste našli štěstí. Já se dneska ráno probudila a měla pocit, že sem po více jak půl roce musím nahlédnout. Pak vytočila číslo na obilný trh, opět a objednala na konzultaci, nevím proč to dělám a proč se chci trápit ještě víc, ale asi mám pocit, že potřebuji slyšet konečný verdikt. Jak bojujete? Kde berete sílu? Poraďte.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru