Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
20. zář 2011

kašli na svatbu neni nad to ,když jsou spolu lidi ,protože chtějí a ne ,protože musí ..

jolcap
20. zář 2011

@lenkacar já to neřeším, spíš mám strachaby se s ním nic nestalo,máme v rodině takový zážitek a vím co to pak je dokazovat,že jsi s ním žila

martinkka
20. zář 2011

@jolcap taky mam z toho strach, jinak by mi o svatbu ani nešlo, akorát si připadam jak mrcha, že bych si ho vzala právě kvůli takovým případům 😒

jolcap
20. zář 2011

@martinkka no sestřenka musela u soudu dokazovat,že spolu žili nebylo jak dokázat že je otcem když umřel sedm měsíců před narozením, a ještě měl bejvalku co vysoudila všechno co měl, já se tohohle taky bojím stát ti nedá ani korunu jen dítě sirotčí, kašlu na to že jsem mrcha bojím se 😀

martinkka
20. zář 2011

@jolcap no právě, to jsou pak hrozný tahanice u soudu, můj mi slíbil, že si mě vezme, tak jsem zvědavá kdy 🙂 abych pak chtěla ještě já

jolcap
20. zář 2011

@martinkka hele my jsme asi stejný,taky mi řekl,že si mě vezme a moje odpověd byla,ale třeba už nebudu chtít já 😀

martinkka
20. zář 2011

@jolcap ještě budou litovat, že si nás nechtěli vzít dřív 😀

jolcap
20. zář 2011

@martinkka no jsem mu říkala,že bay ho někdo nepředběhnul 😀 u tvýho chápu ten už ženatej byl,ale ten můj svobodnej bezdětnej a nechce si mě uvázat takovou partii 😀

martinkka
20. zář 2011

@jolcap jeho blbost, ne? 😀 no právě, už ženatej byl, tak nevim, o co mu jde 🙂 asi si mě testuje, jestli ho fakt miluju nebo co 😀

jolcap
20. zář 2011

@martinkka já mu dám testuju, jsem z něj udělala člověka a bude dělat drahoty 😀 pořád mám ještě to nejcenější tak aby se nedivil

martinkka
20. zář 2011

@jolcap taky si řikam, staram se o něj jak o vlastního 😀 tak se o něj prý nestarala ani jeho maminka

jolcap
20. zář 2011

@martinkka já jsem taky říkala,kde by takový štěstí našel jsem jediná co ho nekopla do zadku protože mu nefunguje a zvykám si na spoustu věcí co bych dřív nesnesla, no uvidíme,ale tchán by chtěl aby si mě vzal

martinkka
20. zář 2011

@jolcap měl by si tě vážit a prosit tě, aby jsi si ho vzala 😀 tak ať mu to tchán nařídí a tatínka přece bude muset poslechnout

jolcap
20. zář 2011

@martinkka ten už tady byl kdy si mě jako vezme i brácha,že by jako měl,ale asi dokud ho bude někdo nutit tak nic, necháme to na něm rozhodně si o svatbu říkat nebudu tak ošklivá zase nejsem 😀

martinkka
20. zář 2011

@jolcap já si o ní taky neřikam 🙂 pak mu řeknu, že je prcek chudák nemanželský dítě

jolcap
20. zář 2011

@martinkka to unás bylo,že jsem v hanbě a jemu to nevadí,že si na nás lidi ukazují tak řval smíchy,že mám 15 letou dceru za svobodna a ted jsem chudák v hanbě

lenkacar
20. zář 2011

a to je holky zasejc pravda ,dědictví to máte recht ..to je třeba pořešit toto,aspon závět..holky já se směju jako blázen..vy máte hlody ..jo joli pojedu na jiné imuno a prý to nevypadá dobře ,musí se to pořešit šance na těhu 0..

jolcap
20. zář 2011

@lenkacar jsem ráda,že jsme tě rozesmály, to víš těhu demence nezná mezí 😀 no přeci potomka nepřipravím o statek,zvěř a práci
já ti dám imuno,asi začni pořádně chlastat a tak a bude to hned, víš jak to je ty co se chovaj nezodpovědně rodí každoročně

martinkka
20. zář 2011

@lenkacar tak tak @jolcap má pravdu 🙂 chce to se chovat nezodpovědně...co ti našli? dá se to nějak léčit?
Aspoň jsme tě trochu pobavili, ale to je vážná věc 😀 dědictví se nějak pořešit musí

martinkka
20. zář 2011

@jolcap jenomže teď za to může on 😀 a ještě jsi mu mohla říct, že vypadá jak nezodpovědný puberťák, který se neumí postavit k zodpovědnosti 😀 to jsem řekla tomu mýmu, tak si klepal na hlavu

jolcap
20. zář 2011

@martinkka tak to u vás byla stejná sranda jako u nás, no prstýnek za mimčo dostanu,ale zásnubní zatím ne 😅

martinkka
20. zář 2011

@jolcap sranda to teda byla 🙂 já vůbec nevim, co za mimčo dostanu, vůbec jsme se o tom nebavili, tak snad ho to napadne

jolcap
20. zář 2011

@martinkka nmy šli kolem zlatnictví a já ho tam tahala jako,že tam prodávají ty prstýnky s kamínkem,řval smíchy a pak mi doma řekl,že o ten za miminko nepřijdu

martinkka
20. zář 2011

@jolcap to asi taky budu muset nějak takhle zakamuflovat 🙂 abych mu to nenápadně připomněla

jolcap
20. zář 2011

@martinkka člověk jim to musí vnuknout tak aby si mysleli,že je to vlastně jejich nápad

martinkka
20. zář 2011

@jolcap to je jasný, mužská ješitnost 🙂 kdybych věděla, že ho to napadne samotnýho, tak by mi bylo úplně jedno, jestli dostanu prstýnek, řetízek, naušnice nebo cokoliv jinýho

jolcap
20. zář 2011

@martinkka já se právě taky bála,že mu to nedojde tak jsem si to pojistila, no jak bude příležitost kuj železo dokud je žhavý

martinkka
20. zář 2011

@jolcap budu muset, jen fakt nevim, jak mu mam nenápadně naznačit, že by mě mohl po porodu rovnou požádat o ruku? 🙂 mohl by to tím prstýnkem sfouknout naráz a vlastně by uštřil, nemusel by kupovat jeden za prcka a druhý zásnubní 😀 jsem ale koumák

jolcap
20. zář 2011

@martinkka no tak to je nápad jen vychytat správnou chvilku, no jestli je štřivej to by ho mohlo zaujmout

martinkka
20. zář 2011

@jolcap je celkem šetřivej 🙂 tak musim čekat na tu správnou chvilku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru