Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
24. únor 2011

@jolcap dobrou noc 🙂

missbosorka
24. únor 2011

@lenkacar ne, ale dobrej napad 🙂)))) prej se nemam smat tak nahlas, ze ho z toho boli hlava ... holky nebudte tak vtipny, ja mam pak doma problemy

martinkka
24. únor 2011

@missbosorka měl by být rád, že se vykecáš tady a ještě se tu pobavíš 😀 aspoň ho tim neotravuješ

lenkacar
24. únor 2011

tak včera jsem šla spát v půl 11 a ještě v půl 1 jsem hledala lampičku ..vzpomněla jsem si ,že jsem jí koupila a nemohjla jsem jí najít..to je zase důsledek narkozy já to řikam furt a našla jsem jí až ráno,tam kde jsem jí už 10krát hledala,prosimvás nebyla na nočním stolečku ,fakt ne..

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap dobrou noc

martinkka
24. únor 2011

@lenkacar proč jsi hledala lampičku, když jsi šla spát? 😀 mně by se spalo dobře i bez lampičky

missbosorka
24. únor 2011

@martinkka neni rad, protoze jsem mu zabrala notas a on nemuze na hattrick, je z toho pekne nervozni, jo a jeste je nervozni jak tay klafu vsema deseti, to ma pocit, ze mu ho musim rozbit

martinkka
24. únor 2011

@missbosorka tak klafej jemněji 😀 ať mu ho nezničíš

lenkacar
24. únor 2011

@missbosorka si vem rukavice

lenkacar
24. únor 2011

@martinkka proč jsem hledala lampičku ,no proto ,že jsem si vzpomněla že jsem jí koupila ,ale už jsem si nemohla vzpomenout kam jsem jí dala

martinkka
24. únor 2011

@lenkacar 😀 víš co se říká? Ráno moudřejší večera. Měla jsi se na to večer vyprdnout 😀

lenkacar
24. únor 2011

@martinkka někdo počítá ovečky ,já hledala lampičku,vyšlo to nastejno ,padla jsem únavou

martinkka
24. únor 2011

@lenkacar je to dobrá uspávací metoda, ale já bych asi vzteky neusnula 🙂 nesnášim, když nemůžu něco najít

lenkacar
24. únor 2011

@martinkka já už si začínám zvykat .. 😀

martinkka
24. únor 2011

@lenkacar lepší to už nebude 😀

lenkacar
24. únor 2011

@martinkka baže nebude ,abych si vůbec zítra vzpomněla co je to za chlapa co se na mě dobývá zítra 😀

martinkka
24. únor 2011

@lenkacar tak si někde vystav jeho fotku, ať nezapomenš, jak vypadá 😀

lenkacar
24. únor 2011

tak jdu taky spát ,už prd vidim ,at jsem zítra čerstvá 😉 ,ne že bych se chystala na nějakou akci..nu kdoví..když do večera nezapomenu ,třeba bude sex

martinkka
24. únor 2011

taky jdu do pelechu 🙂 dobrou noc

lenkacar
24. únor 2011

@martinkka pa a díky za pokec

mv
25. únor 2011

@martinkka tak to gratuluji k domečku, my máme taky krátce postavenou dřevostavbu,ale tak velikosti pro panenky... 😀 nic velkýho jsme nechtěli, nehodlám být otrok domu, to jsem si jednou zažila.pěkně malej, co je i s oknama za hodinu uklizenej a být venku, teda sice na blátě, ale do důchodu času na úpravy zahrady bude dost...a ne se někde plahočit na domě s hadrem , luxem a kýblem přes hodinu denně, co už jsem si zažila a stačilo... 😝
A hlavně, kluk už je velkej, a když zůstaneme s manžou dva, tak k čemu haciendu...
Ať už je jaro a dá se vylézt na zahradu a ven, pěkně kafíčko do altánku, knížka, pohodička,vínko....

Co na víkend hodláte vařit? potřebuju nějakej tip.dochází inspirace.... 😒

mv
25. únor 2011

nesnáším cokoliv hledat, stačí mi i klíče v kabelce.... 😝 😝

lenkacar
25. únor 2011

@mv mě se taky líběj malý přízemní domečky,určitě bydlíte hezky a příjemně ..na kolik vyjde sakum prdum nechat tohle postavit?nebo na klíč?

martinkka
25. únor 2011

@mv my jsme chtěli taky původně přízemní, tak 3+1 nebo 4+1, ale v celý ulici jsou všechny domky na patro, tak nám to nedovolili, kvůli zachování vzhledu ulice...tak máme na patro 5+1 s garáží 🙂 ten se nám z těch patrových líbil nejvíc
ještě nevím, co budu vařit, nějak nemám nápady ... dneska budu dělat asi jen polívku, mam tu drůbky z kačeny

lenkacar
25. únor 2011

@martinkka a ten stál kolik? 😉 mě v tom paneláku chybí velká kuchyně a koupelna,takový krcálky máme

lenkacar
25. únor 2011

my máme furt tu rajdu ,ale knedlík už vypadá unaveně 😕 😝

jolcap
25. únor 2011

u nás bude svíčková u maminky a chlap chce přírodní řízek

lenkacar
25. únor 2011

@jolcap jé tak to si šmáknete 😉 ale na vík budu muset něco usmolit vladís prej asi přijede dneska do neděle ..řekla jsem mu hned ..jestli něco bude přijed ,jinak nejezdi..i po telefonu jsem viděla jak kroutí hlavou

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar vyšel nás asi na 3mil. se základovou deskou

@jolcap svíčkovou bych si taky dala 😀

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar neměla jsi o vystrašit dopředu 🙂 mohl to mít jako překvapení večera

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru