Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
25. únor 2011

@jolcap njn, prace v domacnosti je videt akorat kdyz neni hotova a je vsude bordel 🙂 A to mam jeste chlapa, ktery ocenuje, co delam.

martinkka
25. únor 2011

můj chlap oceňuje akorát, že je navařeno a napečeno ... to ostatní je samozřejmost

jolcap
25. únor 2011

@martina_z to bud ráda já v poslední době slyším jen že když jsem doma mohlo by být naklizeněji a tak podobně, tak jsem vysvětlovala že doma nejsem kvůli úklidu

mv
25. únor 2011

@martinkka to je jasný, ty regule měst na výstavbu jsou někdy hrozný.neumím si představit, že by mi třeba někdo nadiktoval barvu střechy, což se dnes běžně děje.

@lenkacar my máme právě ty pokoje velikosti panelákových krcálků 😀 , ale je mi to jedno.stejně tam člověk jen přespává.kluk je věčně v tahu, předtím měl pokoj 30m, teď má 10m a je o hodně spokojenější v tomto.

my máme 3000m zahradu velkou a do domu chodíme přes půl roku fakt jen spát, co to jde, tak jsme venku.
a při ceně 1,6mil. jsme přestali počítat, na kolik vyšel....ale tipuju na 1,8 se vším zařízením na klíč.
my chtěli co nejmenší dům, jednak kvůli uklízení, nákladům, a pak už jsme chtěli i koupit něco pro syna, do začátků, za pár let potřebuje někde bydlet.takže jsme za cenu jednoho většího domu pořídili nakonec malej dům i malej byt na kraji Prahy pro synátora.

já teda takřka nežehlím od té doby, co jsem se naučila "pořádně" pověsit prádlo... 😀

mv
25. únor 2011

mého manžela nechává úklid i vaření klidným, to na mě fakt neocení.od jara do zimy chce někde výletovat a ne se cpát doma svíčkovou a buchtama. 😀 takže se vyblbnu s vařením a pečením jen přes zimu..

lenkacar
25. únor 2011

@mv tajk to jste vyřešili pěkně s tim bydlením ,mě vyhovuje velikost panelákovách bytů jen tu kuchyni mám mini a ta koupelka kdy aspon o půl metru ☹ ,jako do kuchyně se mi nevejde ani lednice ,ani myčka a ani stůl ,ten mám pod oknem navrtanej na zdi

petra123
25. únor 2011

čauky holky můžu se přidat?Dneska začínam se stimulaco na krátky protokol mam dneksa 1DC Syranel a od zítra ranno fostimol a večer puregon takovy mišung ale trochu mam trauma jesli se zítra u kamošky sestřičky naučím pichat fostimol sama do nohy stehna trochu obavy ale doufám že to dám jinak minuly měsíc jsme měla napsalnovany dlouhy protokol ale špatně jsme zareagovala na syranel negungoval jak měl tak proto až ted.

Jinak s přítelem jse snažíme už pomalu 5 let ale s pomocí doktorů 2 a půl roku mam za sebou neuspěšné IUI 2x,jo a po hysterolaparoskopii mam neprůchodné vejcovody prostě slepené mam to po nelečenych zanětech ani jsme o nic nevěděla bo pře 4 lety jsme byla na HSG vyšetření a vejcovody byli v pořadku tak jsme na tom cysty a ani srůsty nemám.

lenkacar
25. únor 2011

@petra123 ahoj furt nic? ty už tady na tom koníkovi seš inventář 😀

lenkacar
25. únor 2011

kam jsi dala fotku?

petra123
25. únor 2011

Jak se bavíte o bydlení my máme domeček ted bydlíme v něm rok a půl hruba stavba firma zbytek sami s přítelem byla to makačka ale stojí to za to jinak hypošku máme jen 1 129000kč a zbytek ze svojeho z vyplat.Máme malinkaty domeček viz.MODRASTRECHA se stejným nickem a máme jen 3+1 a ještě budem dělam půdní prostor jako pracovnu pro přítele a bude tam taková půdní komůrka na nesmysly 🙂 máme jen 10x8m tak malinky domečwk ale náš 🙂

petra123
25. únor 2011

@lenkacar promluvila ta co je na tom stejně 😀 nebyla jsme si jista jesli jsi to ty ale jsi🙂)staré známé🙂)snažilky

lenkacar
25. únor 2011

@petra123 jojo známe se 😀 😀 😀

lenkacar
25. únor 2011

jeden čas jsi k nám chodila do diskuze už ani nevim kterej ten vítěznej měsíc to byl 😀 😀 😀 ,ale jako pár holek odtud už má mimina ,ale pro mě ještě vítěznýho nic

jolcap
25. únor 2011

@mv tak to já mám opak na jídlo někam jinam to ne asi by se styděl 😀 zase na druhou stranu jezdí na montáže tak toho tolik nemám

jolcap
25. únor 2011

@martinkka jo jídlo to mám pořád že moooc dobře vařím,ale jinak jak říkáš samozřejmost

petra123
25. únor 2011

@lenkacar jj jak říkaš ještě tam chodím myslím že to je květen 08 a co ty ja pokračujete?

lenkacar
25. únor 2011

čekam na kontrolu v pátek a tam se domluvíme na ket v příštím cyklu 😉

petra123
25. únor 2011

@lenkacar tak držím moc palečky at to konečně vyjde 😉

lenkacar
25. únor 2011

@petra123 ted jsem po potratu tak uvidíme

mv
25. únor 2011

@petra123 já jsem koukala, že jsi měla jít na IVF dříve v únoru jak já a pak jsi už nepsala.Já mám mít příště dlouhej protokol, ten krátkej mi nějak nesedl, 3 folíky jsou k prdu.to byl vůbec zázrak, že bylo co na ET.příště to doufám bude lepší.
Ten Synarel je do nosu, ne?
My máme podobnou velikost domu, jen o pokoj jsme nasekali více.prostě ten jeden universální pokoj, co je jako pro návštěvy, pracovna,sušárna,kolárna, lyžárna a celkově bordelárna by nám jinak chyběl...
😀
Tak co, když by se zadařilo se rozmnožit, vytáhnem to do patra,jinak jsme takhle spokojení.

mv
25. únor 2011

@jolcap můj manžel je prostě výletovej a dovolenkovej typ,denně chodíme po práci na kafíčko někam a dortík, prostě v tomhle požitkář... 😀 podle něj se víkend odpočívá a ne stojí u plotny či bigoší na zahradě.
Nejlepší zahrada dle něj by byla komplet vybetonovaná... 😀

jolcap
25. únor 2011

@mv já mám doma pecivála teda trochu výlety mu moc nic neříkají, vyrůstal na statku takže u nás odpoledne je v plánu třeba dřevo skládat uhlí, čistit králikárnu, já jsem z města to je pak sranda mě do chlívka nedostanou,ale ochotně tchýni nakoupím zaplatím složenky a tak podobně

mv
25. únor 2011

@lenkacar ono jsme moc možnností s bydlením a dorůstajícím dítkem neměli, jak to vyřešit.Já měla jasno hned,dům je přes jaro, léto super a na zimu a trucování je dobrej zase byt... 😀
lednici jsem ve dvou minulých bytech měla v předsíni, to mě nikdy nevadilo, ale s myčkou by to bylo horší.kámoška ji má třeba v koupelně, tak to si neumím představit furt lítat s každým talířem...zase bez myčky si dokážu klidně přestavit žít,klidně bych se bez ní obešla,ale bez indukce už nee. 😉

mv
25. únor 2011

@jolcap já ho zase roky nemohla dostat k moři.Prvně jsme byli po 14 !!!letech vztahu a od té doby je ztracenej.Pokud 2x ročně nejlépe nevidí moře, tak s ním není k vydržení. 😀
a můžu za to prý já, že jsem ho donutila prvně jet a ono ho to chudáčka jen tak moc chytlo... 😀
na zítra někam už naplánoval výlet, v téhle kose bych klidně seděla doma, ale on nee.

jolcap
25. únor 2011

@mv jak si ho dostala k tomu moři to bych taky potřebovala, je mi tam hezky mám ráda kombinaci válení se u vody a výletů za památkama,ale on nechce nikam

lenkacar
25. únor 2011

@jolcap vladís by jezdil ,kdyby bylo za co 😀

mv
25. únor 2011

@jolcap já když před ním řeknu cokoliv o zahradě,tak se mu prý zhorší i vyměšování... 😀
Příští rok si nějakou minibbudku na bydlení u nás na pozemku postaví i tchýně,takže jsem docela ráda, že začne někdo dávat tu zahradu dohromady.
Ale co, dokud můžu, tak nebudu dřepět doma a sázet kytky i když je fakt, že by to ten náš blátov kolem domu chtělo trošku upravit.

jolcap
25. únor 2011

@lenkacar máme chalupu a když tam jedu a chci si to fakt užít stojí to pěknej balík, takže raději moře dělá mi to dobře na astma a když nejsi moc cimprlich dá se to pořídit docela slušně

jolcap
25. únor 2011

@mv tady se nedá na zahradě nic, na jedný straně kurník pro slípky na výstavy, na druhý straně traktory takže u nic neřeším jo a zapoměla jsem na koníky ty mají svůj výběh, pěstování květin nehrozí

mv
25. únor 2011

@jolcap jsem na něj nastoupila, že je klukovi 10 let a má chudáček trauma, že s náma ještě nikdy neviděl moře a ono to zabralo.
mě nechává válecí den u moře vždy jen 1, max.2, jinak vždy máme půjčené auto a sjezdíme, tam, kde jsme co se dá.

@lenkacar my na to teoreticky taky nemáme.loni jsme byli místo úprav terénu kolem domu,letos místo garážového stání,příští rok to bude místo zámkovky kolem domu..to on si vždy zdůvodní a na tohle si peníze vždy najde. ale když řeknu o pár tisíc třeba na výsadbu keříků, založení skaly a tak, tak mi řekne, že teda ani náhodou na to nemá...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru