Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
4. zář 2010

Teda holky kde ty váhy berete 😲 já měřím 173cm než sem začala jezdit do Unici tak sem měla 57kg po stimulaci 61 po braní vitamínu 63 pak na konci těhu 86kg 😲 😲 a tekda mám 67 a nejde to vubec dolu ale neřeším to mám prostě stále vytahanou kuži na břiše prsa cca o 2čísla větší a zemská přitažlivost fakt funguje takže prsa roluji do podprdy třeba jak přesrtanu kojit se to aspon trochu spravý (pokud se nezadaří pak hned další těhu 😀) ale nic s toho neřeším prostě ten poklad co spinká v postýlce za to stál a třeba jak začne běhat tak ještě váha pujde dolu nebo spíš váha potřebuji to spevnit ,ale táááááák se mě nechce.

@elllenka teda tak to má tatka co říkát ze svojí váhou.
@kveta supr že jsi stále pohromadě a pesana je mě moc líto chudátko snad se brzo dá zase do kupy.
LUCIFIRKU co prdíky?
BETYS co maminka je každým dnem lepší a co malá a očenko už mužou být spolu v kočárku?
JIMMY co malej je taky takový raubíř ,my se teda neplazíme ale válíme sudy tak Lukyho furt někde vyproštuji🙂))
JEANY co náštěvy už trochu polevily

Holky taky se tak strašně těšíte na vánoce poprvé s drobečkem🙂))

betys
5. zář 2010

Dobré ráno.Pěkně studené u nás je 7 st.
@lukza -mamak už je celkem v pohodě.Zrivna krmí Matýska.Barborka už má očíčko dobrý,tak už můžou cestovat spolu.
@kveta -mě zůstalo po porodu 6 kg a některé tetičky mi to taky neustále předhazují.Ale dokud mám mlíčko tak se nechci omezovat v jídle a jizva docela dlouho bolela-ne ta venkovní ale vevnitř.Ať mi každý vleze na záda.Manžovi se pořád líbím a jsem spokojená.Mlíčka už hodně ubylo takže počítám že tak za týden přestanu odstříkávat a pak se pokusím s těmi kily něco udělat 😀

pampeliska36
5. zář 2010

ahojte holky tehulky 🙂
chtela jsem se jen zeptat holek, co byly na KET... jak to cele u nich probihalo? 😉 abych ziskala aspon trosku nejaky prehled 🙂

jimmy1
5. zář 2010

Ahoj holky 🙂

@pampeliska36 před KET jsem brala měsíc marvelon, pak kys. listovou, estrofem a po transferu pregnyl (3x 1500 IU), každej den agolutin do testu.
Jestli někde vyhrabu rozpis, tak ti to písnu přesně 😉

@betys super, že jsou mamka i Barborka v poho 😉 takže už drandí v tý dvojčátkový káře? 😵 😵 a co na to všechno Andulka??

@lukza Marťula je teď hlavně šííííílenej mamánek 😀 nemůžu se od něj hnout 😝 a je kráááásně ukecanej 😵 ale s tím pohybem teda furt nic moc, prostě se neotočí a neotočí, lenoch jeden lenošná ☹

pampeliska36
5. zář 2010

@jimmy1 dekuju moc! ja bych mela jit asi rovnou na ten KET bez marvelonu... prej podle vysledku z IVF jsem mela vsechno ukazkove a tak neni prej potreba mit ten KET s tim marvelonem... jen nevim, ze asi zacnu brat nejake leky od prvniho UTZ... to si nejsem prave moc jista ☹ to by mi moc pomohlo, kdybys nasla presne, jak jsi zacla brat ty leky... abych se kdyztak na to sestricky zeptala. az se tam budu objednavat 😉

lenulinka21
5. zář 2010

Ahoj HOLKY 🙂
Tak ráno pěkná zima brrr 😠

pampeliško:bohužel ti neporadím s KETEM nemám zkušenosti.

Teda já se Vánoce strašně těším už to bude s klukama zajímavější 🙂 🙂 ale
už jsme uvažovali, jak to uděláme se stromečkem. Až ho kluci uvidí celý nazdobený
tak se vsadííím,že ho budou chtít očesat 😀 Budeme muset něco vymyslet.

Všem pěknou neděli chi dneska máme odpust tak jdeme se podívat-ale počasí
nám teda moc nepřeje 😠

luciiiie
5. zář 2010

@pampeliska36 já ti to popsala blb do druhé diskuze..heh. Ale ty to určo najdeš 🙂

betys
5. zář 2010

@jimmy1 -Andulka je velká pomocnice,chtěla by děti pořád ňuchňat a pusinkovat,ale to může jen pod dozorem aby jim neublížila

jimmy1
5. zář 2010

@pampeliska36 tak jsem ten rozpis vyhrabala 😉

marvelon 1 měsíc
poslední den marvelonu jsem začala jsem brát prednison a kyselinu listovou
za 4 dny jsem dostala MS a to byl 1. den KET cyklu
od 3. dne KET cyklu jsem brala estrofem (dávka se postupně zvyšovala z 1-0-0 na 1-0-1 a na konečných 1-1-1)
14. den KET cyklu jsem píchla pregnyl 5000 IU do břicha
15. den první injekce agolutinu (a to jsme si volali na potvrzení, že nám mají opravdu rozmrazit embryjka)
pak jsme denně píchali agolutin a volali si jak jsou na tom embrouši
19. den cyklu byl transfer 😵 😵 😵

po transferu pořád prednison + kyselina listová
pořád agolutin
3x ob 3 dny pregnyl 1500 IU do zadečku

testování 13 dní po transferu

Uff 🙂 doufám, že je to k pochopení 😉

pampeliska36
5. zář 2010

@luciiiie 😀 😀 😀 to nevadi! ja si to uz nasla 😉

pampeliska36
5. zář 2010

@jimmy1 jeeeeeeeeeee dekuji moc!!! 🙂 tak ja se radsi na ty leky zeptam. nevim totiz, kdy me objednaji na ten ultrazvuk, protoze mi o lecich nic frgala nerikal.

elllenka
5. zář 2010

@pampeliska36 : Našla jsem rozpis
11den od začátku MS jsem šla na ultrazvuk
14den od začátku MS- Pregnyl 5000IU
16-20dne začátku MS- Agolutin 0-0-1
20den od začátku MS- přenos embria

od přenosu embria:
1.den až 18den- Agolutin 0-0-1, Estrofen 1-1-1
1, 4 a 7. den Pregnyl 1500IU

Testovala jsem 15náctý den

pampeliska36
5. zář 2010

@elllenka a ty jsi nebrala mesic marvelon? tak to bych mela asi stejne jako ty 🙂 dekuju moc!

elllenka
5. zář 2010

@pampeliska36 : Marvelon jsem nebrala. Na KET jsem měla jít po neúspěšném ICSI po třech MS, ale třetí se opozdila a já se na to necítila tak jsem počkala na 4tou MS a pak jsem šla. Na kontrolním ultrazvuku, bylo všechno v pořádku tak jsem to hned podstoupila.
Jo a po celou dobu jsem jedla kyselinu listovou.

elllenka
5. zář 2010

@betys : Pěkná fotečka, děti jsou rozkošné 🙂 Synovec se už hrozně těší na brášku, poslední dobou kdy se mu vysvětluje, že to může být i holčička, tak že teda snese i sestřičku 😀 nějak nechápe nebo nechce pochopit, že to nebude ani sestra a ni bratr. Tak jsem zvědavá jak se bude chovat k miminku 🙂

betys
5. zář 2010

@elllenka -Andulka taky pořád říkala že Matýsek bude bratříček. 😀

pampeliska36
5. zář 2010

@elllenka tak to budu mit i ja... akorat mne frgala rikal, ze muzu jit hnedka jakoby druhou menstruaci 🙂 takze to budu mit stejne jako ty... dekuju moc za info!!!

elllenka
5. zář 2010

@pampeliska36 : Fakt už druhou? To by mě zajímalo podle čeho to určí, ale nelituji dřív jsem stejně na to nebyla psychicky připravená. Držím palce, aby bylo všechno dobré a vyšlo to 🙂

elllenka
5. zář 2010

@betys : Děti jsou super 🙂 synovec už dal miminku autíčko a měl obavu jestli se autíčko bude miminku líbit, že by mu dal jiné 😀
Docela sranda byla, když jsem se ho zeptala jestli se příjde podívat na miminko do nemocnice, až se narodí. To se úplně divil, co že je miminku, že nesmí být v nemocnici a jestli je nemocné 😀

pampeliska36
5. zář 2010

@elllenka dekuji 😉

jeany
5. zář 2010

Ahoj holky, jdu na vás mrknout. Konečně mám dnes tochu času. 🙂
Květy, vidím, že jsi ještě 2 v 1. Tak se holka drž, už to může být každou chviličku. Pak napiš i na mobil až se ti miminko narodí. Moc na tebe myslím a držím palce. 🙂
Mrkvičko, to musí být náročné 3 miminka. Já se přiznám, že někdy nestíhám ani u toho jednoho. 😀 Ještě dnes jsem douklízela a převlekla postele. To co nestíhám dělat v sobotu, musím pak zvládat jiné dny. A taky ještě dnes peru a ta hromada na žehlení, to bude něco. 😠
Lukzy, a jaks e vede vám? Všechno nedočítám, nějak nemám tolik času jako dřív. Teď malý už vyžaduje víc pozornosti a tak se chci věnovat hlavně jemu. Návštěvy pomalu ustaly. Jen na další sobotu zase chystám větší oslavu, dcerka bude mít narozky.
Jimmy, a jak se máte vy? My jsme s Martínek jezdili na cvičení a při minulé kontrole u primářky nám bylo sděleno, že už cvičit nemusíme, že je vše v pořádku. Jen ještě zítra ráno jdeme na poslední cvičení se sestřičkou a pak končíme. Moc cviků jsme stejně nějak nezvládli, protože jsem tam byla všehovšudy cca 3 x.
Zdravím všechny ostatní........

jimmy1
5. zář 2010

@jeany ahojky 🙂 s tím časem už to není jak za těhulkovata 😝

my jsme zrovna teď docvičili, tak se chováme u maminky v náručí 😉 taky Martínek vyžaduje veškerou mou pozornost, tak kolikrát si pěkně zahuláká 😝 když potřebuju třeba na záchod nebo nachystat jídlo... ale je to miláček ukecanej a uřehtanej, když děláme blbiny 🙂

kveta
5. zář 2010

@jeany Jasne... Mám Tvoje číslo na mobil, takže iste dám vedieť, keby to u nás čo len vypuklo, nieto ešte sa narodilo... 😀

Zatiaľ som 2v1, dnes pár cvičných kontrakcií, inak je ticho pred búrkou... Havino okrem rannej indispozície je celý deň pri vedomí a dokonca robí aj svoje obľúbené činnosti /kradne papierové vreckovky.../, takže lieky zatiaľ asi zaberajú...

Zajtra idem na kontrolu do pôrodnice...

lukza
5. zář 2010

@betys krásná fotečka a že je mamka už dobrá je užasné 🙂) a už se těším na fotečku ve společném kočárku🙂

@jeany máme se dobře Luky je užasný furt se směje kecá a samozřejmně chce pozornost ale mě to nevadí jsem sním ráda.a máš pravdu že od toho 3měsíce to mimčo vyžaduje nejednou více pozornosti protože už o hodně více vnímá 😀

elllenka
6. zář 2010

@kveta : To je super, že jsi ještě 2v1, jenom ať to mimčo ještě nějakou dobu vydrží určitě je to tek lepší 🙂 Držím palce, aby vše bylo tak jak má být.

@jeany : Pomohly ti návštěvy aspoň trochu? Třeba že zabavili Martínka, aby jsis mohla něco udělat? Mě když přijedou rodiče tak kolem nich musím zkákat, tak jsem zvědavá jak to pak budu zvládat s mimčem, ale nějak si určitě poradím 🙂

Holky cvičily jste v těhotenství? Četla jsem, že by se mělo cvičit. Mám to od doktorky zakázané, ale zkusím se jí zeptat jestli něco málo cvičit můžu, nemám vůbec kondičku :( šíleně mě vyčerpá, když jdu do místního obchodu a to mám skoro za rohem- pár kroků :(

lucifirek
6. zář 2010

Tak já to chtěla vypnout a jít se věnovat malému a on usnul. Tak si vás aspon dočtu,strašně moc jsmte toho za ty dva dny napovídali. 😀
@luciiiie my zatím moc kosmetiky nepoužíváme,doporučovali nám to v brně,nepožívat moc mýdla,šampony a pod. Ale jinak mažeme mlíkem od Hippu a mám i tekuté mýdlo,které tedy zatím nepoužívám. Určitě je dobrá Nivea. Co mi říkalo spousta lidí a dr.,že Johnsons je hodně alergizující. Tak ten nepoužívat. Jinak ubrousky jsem měla od Hippu,JOhnsons,Haggies,Baby drem,Baby love a nevadili nám žádné. Mě teda jenom nejvíc asi voněly Hipp a Haggies a připadali mi asi tak nejlepší,pak Johnsons.
Jinak ti doporučuji si koupit Bepanthen a vem si ho i do porodnice,bude se ti hodit na bradavky. 😉

@elllenka je smutný,že má tvoje mamka takový přístup. Je to škoda. Co já bych dala za to,kdybych tady mamku měla. Ale vyprdni se na ni. Dělej si všechno podle sebe a jak to budeš cítit. 🙂 A jak píše Lukza,až budeš mít prcka u sebe,bude to pro tebe to nejdůležitější. A když ti bude hrozně,stačí se na něj podívat a spraví ti to náladu. Je to fakt nejkrásnější pocit,který jsem zažila. A domácnost taky neřeš. Já měla občas doma bordel šílenej a prostě když se mi nechtělo,tak jsemnic nedělala. A když se mi chtělo,tak jsem se do toho pustila a bylo to za chvíli hotové. A až budeš mít prcka,tak to půjde uplně bokem. Protože když si bude ten maličký vyžadovat pozornost,tak se budeš věnovat radši jemu,než utírat prach a pod.

lucifirek
6. zář 2010

@elllenka s tvými mírami a váhou bych si starosti nedělala. Já teda přibrala 17kg a z porodnice jsem šla o 11kg lehčí a ted už mám asi jen 1kg. A to bych potřebovala shodit i víc,než jsem měla před těhu,protože mám nadváhu. Ale ted na to kašlu,myslím jen na toho prcka a abych měla dost mlíčka.Hubnout můžu potom. Chodíme každý den na vycházky,tak třeba to půjde samo. Ellenka užívej si konec těhotenství a ničím se nestresuj,nemá to vůbec cenu,na všechny kolem se vykašli. Těhotenství zažiješ jen párkrát za život a jenom to první si můžeš opravdu užívat. 😀
@kveta máš pravdu,formu získáš po porodu určitě rychle zpět. At si všichni trnou nohou a starají se o sebe. To s pejskem mě moc mrzí.

lucifirek
6. zář 2010

@lukza mám stejné pocity. 😀 Sice váhu mám jako před těhu,během stimulky jsem nepřibrala nic. ALe v těhu 17kg. A vzhledem k tomu,že mám nadváhu už delší dobu bych měla něco dělat.Ale ted opravud jen chodím na delší procházky. Prsa jso uted plná mlíčka,tak vypadají i dobře a taky se mi zvětšili,trochu popraskali,ale nechci to vidět,až přestanu kojit. 😀 A malý mě někdy strašně tahá,tak budu vypadat asi jak indiánská babička. 😀 Uvidíme čase. Já jsem ted spokojená. A moc to neřeším. I když bych s mojí váhou chtěla něco udělat,ale ted na to není správná doba. 😀
Jinak prdíky jak kdy. Někdy dobrý a někdy prostě trápí a ani mi nepřipadne,že bych snědla něco nadýmavého. Kubíček už se na nás krásně směje,pase koníky,prohlíží si hrazdičku na křesílku. Je to prostě super. 😀 Já jsem spokojená,jako nikdy před tím.

@betys to je dobře,že se všechno vrací do normálu. 🙂 ,mamce je lépe a Barušce taky.

@jeany ahojky,jak se máte? 🙂 Tak to bude velká oslava narozeninek.

Já se letos moc těším na vánoce,budeme v novém a poprvé s Kubíčkem. Sice z toho asi nic moc mít nebude,ale i tak to bude krásné. 🙂

luciiiie
6. zář 2010

@lucifirek Luci a holky co jste mi odpověděli na ten dotaz zkrs tu kosmetiku, díky. Nakoupím ji pak raději v lékárně 😉 o tom Johnsonu jsem to právě četla, že je hodně alergizující 😉

elllenka
6. zář 2010

@lucifirek : také se nemůžu dočkat vánoc. Letos poprvé budeme mít doma stromeček. Už jsem to řekla manželovi, že ho musí zajistit a kdybych náhodou byla v nemocnici tak i nazdobit. Spolu jsme nikdy stromeček neměli vždy jsme jezdili po návštěvách a na Vánoce a svátcích jsme doma skoro nebyli, jen se vyspat a hned zase jet za někým. Vánoce jsme měli na střídačku- jeden rok jsme večeřeli u mých rodičů a pak jsme se přesunuli k rodičům mého a další rok naopak no a další dny jsme jezdili za babičkami. Domů jsme se vraceli až nad ránem a letos budeme poprvé na Vánoce doma 🙂 Nejvíce by se mi líbilo, kdybych mohla mimušlo položit pod stromeček, jako dáreček 😀 strašně se na to těším.

Jenom nevím jestli s novorozenečkem pojedeme za babičkami- respektive prababičkami, cestování jim nedělá dobře tak nevím jestli jim o svátcích mimuško ukázat nebo radši počkat do března - dubna až bude tepleji.